Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ayyy ne güsell birinci olmuşuzzzz bende hsftsys sdsr ki hedefim 67 hsdi bskslımmm bu arada kıxlarr nabersinizzz

bende 2. olmuşum öznurum yaaa aslında bu hafta daha çok vermiş olmayı bekliyordum biliyomusun
çünkü pazartesi tartıldıgımda 77.9 77.7 falan geldim ve çok sevindim ekmegi nerdeyse kestim sporu artırdım 76 gelmeyi bekliyodum yani tartıda ama kaslar su tutmuştur belkide D bide hiç kaçamak yapmadım inanabilymsn ben yaniii

sabah:k-flex süt
Ara:activia
Öğle:k-flex
Ara:yağsız sütlü nescafe
Akşam:2 dlim ekmek 8 zeytin 5 adet sucuk ,peynir ,biraz biber ezmesi ,1 haşlanmış yumurta ,1 çay kaşığı bal ,1 tatlı kaşığı kaymak:kedi:
Su:1,5 litre su
Egzersiz:1 saat yürüyüş
Kaçak:bal ve kaymak

ya kızlar ben suyumu yazmayı unutmuşumda bugün suyu abarttım biraz 3 litreyi bile geçmiş olablrm sadece sabahla öglen arası 1 bçk litre içtim

berry yemegi aslında kasıtlı azaltmıyorum ben ekmek ve hamur işi çok severim onlarıda çıkartınca direk iştahım kaçıyor pek elimde olmuyor yani
Bireyselde dereceye girenler

1. 6.takımdan nevra73 %3.06
2. 9.takımdan bsrnzm %3,05
3. 5.takımdan tombili %2,84

ben kullanabilirim çikolata hımm sınır olsun ama abartmayalım
ben gun boyu yememde eşim istnblda olacak akşamında dışarı çıkarsak ekmeksz braz bişeyler yerim artk çikolataya hasret kaldımmm :))))
iyiyim bsrnzm cimm tebrik ediyorummm seniii çok çokkkkkk :lepi:

saol canısım ne var ne yok umranı görüyomusun nerelerde o

1nciliği haketmiştik çok çabalıorus kızlar maşallah bizeee

çok sevindim vallahi.pazar günü bende yemeğe gdicem pideli bi yemek seçtim bile şimdiden kendime ama o günde baya yürüyerek ulaşımımızı sağlıycaz öyle söledim erkek arkdşıma :) yağmurlu olcak hava dedi olsun dedim

ohh yürüyün tabi canım bende kızımı bırakacak biyer bulursam yani annem evde olursa bizde yürürüz biraz çarşıda yagmurda yürümek daha romantik:)))

Selam kızlar. Ben bugün abarttım accık. 8 saat dersim ve üstüne sınav görevim vardı. Bi ara neredeyse gözlerim karardı. müdürümün ikram ettiği 1 parça çikolatayı ve 2-3 tane negroyu geri çevirmedim. Bunlarla da kalmadım Ufak tefek şeyler ama, olmamalıydı! Telafi edeceğim, size söz! 1. olmuşuz gene, aferin bize :) Tebrik ederim hepimizi...

Sabah : 3 dilim ekmek - 1 kkut pey - 1 bardak yağsız süt

Öğle : 5 ızgara köfte - 3 kaşık bulgur

Ara : 1 muz - 1 elma - 3 kepekli bisküi (sunta olanlardan) - 1 parça çikolata - 3 N**** (Siyahi)

Akşam : 4 yemek kaşığı susuz kereviz

Ara: Yağsız sütlü kahve.

Su : 2.5 lt

ben eve gelmekte geciktim bugün kızlar. sevgililer gününü bugün olarak kutladık da biz. biraz kaçamak yaptım o yuzden

öğlen: nesfit

ara:2 parça çikolata

akşam: yarım tane soslu köfte , ve yoğurtlu az salçalı sarımsaklı mantı

su: 1 litre içtim şimdiye kadar ama yatana kadar 2 olur

egzersiz: daha eve yeni girebildim.yatmadan bacak hareketleri yapıcam

kaçamak: çikolata

1. mi olduk ayyy çok sevindim yaşasııııııın

kızlar iyi geceler çok canım sıkılıyor karnım gurulduyor yaa bu saatte ne biçim midem varDD
bir ufak fincan süt içicem şimdi midemi biraz rahatlatır kandırır :)))

iyi geceler kizlar herkesi kutluyorum 1.ligi kimseye kaptirmiyoruz ne guzel gercektende iyi bir takim olduk ben kendi adima cok seviniyorum 2 haftada 1 kilo verebildim az ama bu sizin sayenizde oldu 1 yildir hic verememistim buraya menulerimizi yazmak bile caydirici oluyor inanin birsey yerken iki kere dusunur oldum hemen siz aklima geliyorsunuz bu bile insani motive ediyor bazende sizin menulerden fikir aliyorum kendi eksiklerimi goruyorum hepsi sizin sayenizde iyiki varsinizkaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…