Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

merhaba kizlar gecmisi okudum biraz olur boyle anlasmazliklar sonucun tatliya baglanmasi onemli gelelim bugunku rapora
sabah 1 dilim borek 2 bardak tek sekerli cay

ara 1 bardak portakal suyu
1 fincan yesil cay

oglen 1 kase yayla corbasi
1 tabak z yagli lahana sarmasi

aksam bol yesil salata
2 litre su
activia

bunlar kesin arada kacamaklar olursa yazarim
kizlar artik su icmek hic zor gelmiyor bana 2 litreyi cok kolay icebiliyorum
mekigide arttirdim simdiye kadar 200 cektim aksama en az bir 100 daha cekerim

demek ki neymis sinirlenip yemek yedigimizde yaza sisko gireriz o yuzden no woman no crydelikafadulden

şükürler olsunki artık pek sinirlenmiorum.kafamı yormuorum öyle şeylereki kendimi yemeğe vurmiim.sonra yine ben üzülüorum çnkü.bu aralar kaçamak konusunda çok başarılıyım 12 günde sadece çok küçük bi parça otlu börek yedim:eek:

kızlarrr ben bu sabah filan giremedim neler olmuş nelerr bilmiyorumkismile

hangi grup birinci bellimi kızlar okudum geçmişide bahsedilmemiş raporumu vereyim ben

sabah:
3 dilim çadar ekmeği ,1 domates,1 bardak süt,biraz peynir ,3 küçük dilim kıymalı börek,2 dilim normal ekmek (saömaladım faarkındayım kızlar ama gece çok acıkmıştım gece yemek yemedim sabah yiyeyim öğlen ve akşam hafif yiyeyim die düşündüm)

ogle:yok

ara:yok

akşam :1 tabak lahana salatasıı

şimdi :1 kayısı

su:yarım litre uyuyana kadar 2lt olur

egzzersiz:uyumadan önce 200 mekik çekicem 15dk plates yapıcam

kaçamak: vala kızlar kahvaltıda bayağı bişi tükettim bilmiyorum size göre kaöamak oluyomu çünkü öğle ve akşam yemedim takdir siz<e kalmış eyvahedigeldismile kaçamak değil dimi

Ben menumu yazayim

Sabah: 7 tane kepekli biskuvi + 1 dilim ekmek arasi kk peynir + 1 kupa cay

Ara: Yok

Ögle: 1 tabak yayla corbasi + 1 tabak bulgur pilavi+ 4 köfte + activia yogurt

Ara: Yok

Aksam 1 tabak corba+az bulgur pilavi+ cacik

Ara: Mechul yersem yazacagim

Egzersiz: 2 mile

Su:3 lt yatana kadar 4,5 tamamlarim ..

bende bugün biraz karbonhidrat yüklenmişim menüm

sabah:1 tane peynirli simit

ara:yarım peynirli simit

öğlen: light yoğurtla 1 buçuk tabak makarna

ara:yok

akşam:yok(gece çok acıkıcam ama yiyemem kaçırdım çnkü öğlen falan)

su:2.5 lt
dans:1 saat(şimdi dans etmeye gdiorum)
kaçamak:yiyeceklerin miktarını kaçırdım malesef

kızlar 1. olmuşuz hayırlı olsun bende 2. olmuşum ayy çok sevindim iyice gaza geldim :)))

bende raporumu vereyim
kahvaltı
kibrit kutusu kadar peynir 2 dilim salam 1 küçük domates bir küçük biber
öğlen çorba
ara 2 elma 5 günkurusu
akşam yok yemiycem kızlar karnım agrıyor braz canım hiçbişey istemiyor bu günü böyle kapatıyorum
spor 2km tempolu yüürüyüş yarım saat genel egzersizler bugün pek hareketli değildim genel bir halsizlik hali var bende S:
kaçamak yok (buara hiç kaçamak yapmıyorum maşallahhhh dün bir çikolata yiyecektim ablam dedki yeme diyetin bitsin hedefine ulaş ondan sonra yersin bırak onu dedi gittim dolaba koydum ))))

öncelikle lafım sana değil bihtosaydı üzerine alınma.ikinci olarak benim en nefret ettiğim şey bilmişlik taslama ve agresifliktir.bu sabah sabrımın sınırını aştım onarağmen yuttum ve sustum.konuyu bilmeden lütfen yorum yapmayın .konu kapandı gerekli açıklamayı ebruluma yaptım.öyle sinirden yemek yeseydim 1 tencere bugün beni kesmezdi.
Grupta bihtos hariç herkes üstüne düşeni yaptı hepinize teşekkürler.:1closedeyes:

rica ederiz berry yani ben kendi adıma rica ederim bir takımız tabiki yapıcaz canım olur böyle şeyler sıkma canını iki kardeş arasında bile anlaşmazlık çıkıyor zaman zaman burda hepimiz henüz birbirimize alışma aşamasındayız olur geçer bu aşamalar

zemuszemus:lepi:
kızlar biraz açlık hissettim ama bu saatte yiyemem hiçbişey bir tane günkurusu yedim birde acı nescafemi aldım geldim nescafe iştahımı keser hemen

kardeş takııımmm birinciliğinizi kutlarııımmmm
biz de ikinci olmuşuuuuzzzz:lepi:

X