Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Arkadaşlar haftaya sorun yaşamamak için sonuç listelerinin açıklandığı başlıktan bu hafta ki listenizi alıp kopyalayın arada ki eski bilgileri silip yenilerini değiştirin ve dediğim gibi excel kullanırsanız sorunsuz çıkarsınız şu bildirim işinden ve anlamadığınız bir şey olursa bana sorabilirsiniz istediğiniz her an hemde :)

Ayrıca şunuda ekleyeyim ebruluma beklememesini sizinde hatalarınızı düzeltmemesini ben söyledim, bir sorun varsa gelin söyleyin atışmayı birbirinize laf yetiştirip sinirlenmeyi bırakın artık..

berrycm az önce okudum ama birşey sormadım ama kilolar perşembe akşamdanmı bildirilecek?
ben sabahla akşam arasında çok farklı çıkıyorum yarım kilo 1 kilo fazla geliyorum bazen içtiğim suya göre bile değişiyor bu takımımızı geride bırakmazmı yarışta

cnm olmassa perşembe sbhı tartılıcaz yetişmesi için listenin listeyi yapmaya alıştıktan sonra yine sbh girenler sbh bildirir

lütfen en geç sabah 9 dedim takımın geride kalmasın derseniz erken kalkıp yazılsın bak saat kaç oldu ben hala evdeyim akannehir

lütfen en geç sabah 9 dedim takımın geride kalmasın derseniz erken kalkıp yazılsın bak saat kaç oldu ben hala evdeyim akannehir

beryy gerginliğini anlayabiliyorum
tek geç kalan bendim evet ama özrümü diledim bebğimden dolayı geç kaldıgımıda söyledim
hala sitem etmene gerek yok
neyse artık perşembeden veririz sıkıntı değil

selamlar hatunlar

ya arkadaslar bu kadar gerginlige gerek yok diye dusunuyorum sonucta hepimiz tek bir amac ve guzel paylasimalar icin buradayiz kardes takimimizda elinden geldigince yardimci olmaya calismis bir daha sorun yapmayalim boyle tartisma ortamlari her zaman itici gelmistir bana hicbirinizi sahsen tanimiyorum ama kaynasmaya calisiyoruz sunun surasinda degilmi ama

evet cnm haklısın.valla benm için hele sinirli ortamlar çok tehlikeli ben sinirlendiğim zaman yemeğe vururum kendimi çnkükaydirigubbakcemile3

aynen ipcum bende moralsiz oldugumda yemege vururum hiç spor yapasım gelmiyor zaten
yürüyüşümü zorla yaptım egzersizlerimi zorla yaptım bugünlük tamam ama zorla yaptıgım için hiçbişey yapmamışım gibi geliyor bana öffff

arkadaşlar bakın ortamı gerginleştirmek istemedim hepinizden ayrı ayrı özür dilerim
lakin yapılan haksızlıga benim tahammülüm yok sadece bunu bilmenizi istiyorum tabi ki amacımız hep beraber zayıflamak motive olmak kaynaşmak bunun için de burdayız
ipooooooo aynen bende öyle yaptım sinirden kendimi makarna tenceresine vurdum nolcak şimdiiiiii
ayrıca söylediklerimin hiç birisi sen için degildi en aızndan teşekkürü senden gördük canm
herkese hayırlı günler hayırlı haftalar
diliyorum
haftaya cuma görüşmek üzre

valla yemedim grbchen yaa senin adın çok zor geldi bana kısaca ne diyimDD
bana büşra diyeblrsnz
ben bugn birtek kahvaltıyı düzgün yaptım öglende çorba içtim sadece ekmek falanda hiç yemedim şimdilik iyiyim yani :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…