Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

1)Bsrnzm 78.8 76.4 fark=2,4 (-3.04)
2)grübchen 65,3 64,2 fark =1,1 ( -1,68)
3)Mevcan 65 64 fark=1 (-1,53)

Son düzenleme:
4)Elvaven 66 65 fark=1 (-1,5)
5)Taze fasulye 69,7 68,8 fark =0,9 (-1.29)
6)Berry31 62,2 61,7 fark= 0.5 (-0,81)

Son düzenleme:
7)67den55e 69 68,5 fark=0,5 (-0,72)
8)Mc78 64,3 64 fark=0,3 (-0,46)
9)Mezzoz 70,3 70 fark=0,3 (-0,42)

Son düzenleme:
vefakar sozcumuz harici kimse gelip gitmemis gene .. Bu hafta biraz durmus gibiyiz ama haftaya donusumuz muhtesem olucak bence opuyorumnanaktan

çok sevindim dün yazmıştım gruba hoşgeldin:1hug:a.s.

hoş buldum berrycim çok saol kilo bildirimim azıcık geç oldu kızım uyuyunca bende uyuya kalmışım afedersin buarada tebrik ediyorum senin kilon az oldugu için daha yavaş verirsin ama sende iyi gidiyorsun

ipo artık kendininkini hesaplar bihtos girmezse kilo vermemiş gib yazsın artık banyoya girmeliyim 11 de gelebilirsem gelicem hesaplamalar bitti bir kontrol etsin ipo

grübchen sende hep ilk üçtesin hanikaydirigubbakcemile5

keske daha iyisi olsa ama bu hafta boyle oldu sanirim haftaya da boyle olur regl donemim yaklasmaya basladi gerci daha 2 hafta var ama ben rahat iki hafta oncesinden sismeye baslarim kaydirigubbakcemile3 Kaldi ki bence hepimiz cok iyiyiz hele sen bana gore daha iyisin benden sonucta kilon bana gore az ve buna ragmen veriyorsun super bisey bu olumunekankayizsmile

Haftaya cuma'ya kadar olan hedefimi yazayim gene bu hafta olmak istedigim rakam 63 u istiyorum. Evet ben 63 kilo olayim haftaya cuma

gunaydin bsrnzm ne olsun sabah erkenden kalktim buralardayim ufakligin kalkmasini bekliyorum oynasak diye :)) Bu hafta 1 kilo vermisim gecen haftadan kotuyum ama gene de 1 kilo 1 kilodur diyorum. Sen nasilsin bakalim :hulya:

gunaydin bsrnzm ne olsun sabah erkenden kalktim buralardayim ufakligin kalkmasini bekliyorum oynasak diye :)) Bu hafta 1 kilo vermisim gecen haftadan kotuyum ama gene de 1 kilo 1 kilodur diyorum. Sen nasilsin bakalim :hulya:

benimki kalktı pek uyumadı ya ben hedefimi geçtim canım ama ne yalan söyliyim düz 76yı görürüm demiştim küsüratlı oldu yine bu hafta daha çok asılıcam bu işe :))

InsAllah canim ya hepimiz yaza kadar mezun olsak ne super olur :)) Ben birde kimseye bahsetmiyorum yediklerime dikkat ettigimden bir tek esim biliyor. Saolsun cevremdekiler hep olumsuz etkiliyor beni hala veremedin, kaldin boyle bakimsiz vs.. diye.. Ben de hirs yaptim soylemiyorum onlar farkedene kadar nerden baksan ilk 2 hafta da 3.9 vermisim az uz bisey degil bu benim icin ama hala igneliyorlar. Gostercem ben onlara ignelemeyi aklinialirimsmile

InsAllah canim ya hepimiz yaza kadar mezun olsak ne super olur :)) Ben birde kimseye bahsetmiyorum yediklerime dikkat ettigimden bir tek esim biliyor. Saolsun cevremdekiler hep olumsuz etkiliyor beni hala veremedin, kaldin boyle bakimsiz vs.. diye.. Ben de hirs yaptim soylemiyorum onlar farkedene kadar nerden baksan ilk 2 hafta da 3.9 vermisim az uz bisey degil bu benim icin ama hala igneliyorlar. Gostercem ben onlara ignelemeyi aklinialirimsmile

aay canım yaa insanlar hep öyle kilo verirsin ay çok verdin daha verme derler
vermeessin aaa çok kilo aldın derler
yemessin aç durarak rejim olmaz derler
yersin çok yiyosun dikkat et derler herkes birden beslenme uzmanı kesiliverir karşında
ama şuan senin kilon gayt ortalama canım pek bşşey kalmamış ama ben hala dogum kilolarımla ugraşyrm malsf

X