Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ben de tartıdaki artık azalmalara göre daha azimli yada daha salaş olabiliyorum. genelde şişkinlik varsa onu tartıda anlıyorum.

herkesi tebrik ederim haftaya 1. olmak ve kendi için yine çok güzel haberler duyucağımıza inanıyorum umarım bu haftaki hedefi bende tuturabilirim

kızlar merhabaaaaa bsrnzm cnmmm bnmmmmm hoşgeldin aramızaaaa sen benim eski kader arkadaşımsınn :) şimdi sende geldin dahada mutlu ve motive oldummmm sabah ben biraz ağır yaptım kahvaltıyı ama diğer öğünleri kısıcam şimdiden ayarladımm

sabah:3 diilim ekmek,2 tatlı kaşığı çokokrem,yarım domates,2 dal roka ,4 dilim salam bilmiyorumkismile

öğlen:lahanalı,rokalı bol limonlu salata ve yoğurt (kahvaltıyı ağır yaptım die ceza bana alsanaalsanasmile )

ara:1 yeşil ekşi elma

akşam:1 tabak çorba,salata

kıslar bugün böyle ilerlicem egzersizlerimi ,suyumu filanda akşam yazarımm sizeeee öpüyorum yanaklarınızdannnnn opuyorumnanaktan

öznur sen benden bi kilo gerideymişsin yeni gördüm ama olsun yarışa devam..

benım öğlen yediklerim: 1kabakla yapılmış kabak püresi ,
yoğurtlu havuç

Kızlar ben bir hap kullanıyorum çok iyi geldi kilo veriyorum eczacımız tavsiye etmişti bende aldım yanetkisi yok üstelik tarım değil sağlık bakanlığı onaylı
Tavsiye ederim..

Son düzenleme:
slm bugun tartiya ciktim 68.6 geldim insallah cumaya 2 kilo felan veririm sabah yediklerimi soyleyeyim 1 kase corba ictim 2 dilim peynir 5tanede zeydin 2 bardakta sekersiz cay oglen yemek yok aksama n yiyecegim belli degil yediklerimi tekrar aksam yazarim sabah kalkinca 1 bardak bitki cayi ictim ve ilik su ictim 2 saat sonra kahvali yaptim tsk

Canım her akşam
sabah:
öğle:
akşam:
ara:
su:
egzersiz:
şeklinde her akşam yazıyoruz.Arada böyle sabah şöyle yedik şunu yaptık yazıyoruz ama
format bu.Buarada tekrardan hoşgldin...Hırsına hayran kaldım vallahi...Allah bozmasın maşallah:Saruboceq:

Ya ben yazılan her sayfayı okmaya çalışıyorum ama elvavencim nedir bu kfleks diyeti bende yapayım yahu ?bilmiyorumkismile

mezzoz cnm olsun yarışa devam tabiki 70 tim geçen hafta 1 kilo verdimm regl dönemindeyim şimdi

bu arada o ilacın ismini sölermisin bana ve fiyatını belki bend ealırım aslında ilaö kullanmaya pek taraftar değilim ama sana güveniyorum olumunekankayizsmile

ben dansımı yaptım çok yoruldum şimdide günlük listemi yazıorum internetim bitmeden.

sabah:k-fleks light sütle

ara:yok

öğlen çok az zeytin yağıyla yapılmış ton balıklı salata
1 dilim kepek ekmek

ara.yok

akşam:1 kase mercimek çorbası
havuçlu yoğurt salatası
1 dilim kepek ekmeği

su:2.5 lt
egzersiz+dans: 1 saat 5 dk(çok tempoluydu)

kaçamak :bugünde yokkkkk:eek:

Son düzenleme:
mezzoz cnm olsun yarışa devam tabiki 70 tim geçen hafta 1 kilo verdimm regl dönemindeyim şimdi

bu arada o ilacın ismini sölermisin bana ve fiyatını belki bend ealırım aslında ilaö kullanmaya pek taraftar değilim ama sana güveniyorum olumunekankayizsmile
Bende hiç kullanmadım ama daha hızlı verebilmek için ek olarak aldım.. Eczacımıza güveniyorum ben. doğum yapmıştı o da bütün fazlalıkları gitmiş diyet spor ve bu ilacı kullanmış .eniyisi yanetkisi yok ve metabolizmayı düzenleyici özelliği var .. Benim birhaftam doldu yanetki yaşamadım kilo da verdim bu sebeple tavsiye ettim size ama sağol güven duyulmak güzel :KK66:)
'Exodex' ilacın ismi..

sabah:2 kaşık müsli ve süt az peynir
Ara:yok
Öğlen :1 simit ve 6-7 zeytin ve çay
Ara:1 kase yağsız çorba ve kurutulmuş 2 parça kavun.
Akşam:yağsız salata ve et

slm sabah yediklerimi yazmistim zaten oglen yapmistim kahvaltiyi
ara:portakal birazda mantar
aksam:ispanak yemegi yogurtlu mercimek yemegi birparcada balik ekmek yok
ara:meyme ve bitki cayi tsk
insallah basara bilirim

mezzoz cnm bilgilendirdiğin için teşekkürlerrr

bu arada fiyatı ne kadar ?bir kutu ne jadar gidiyor ? çok soru sordum ama idare et :kahve:

ilaç pek tavsiye etmiyorum yinede siz bilirsiniz bende pazartesi hayatımda ilk defa metabolizmamın hızlanması için Gnc tonalin CLA başlıcam bu arada 1 kutu fanta ve az şekerli türk kahvesi içtim.

bugün ben biraz dengesiz beslendim.

öğlen: elma sirkesi ballı su
öğleden sonra: 1 çiğköfte dürüm

akşam: yarım burger kingden king chiken

su: 2 litre
egzersiz: çarşıda gezerken yürümek bilmiyorumkismile
kaçamak: hepsi kaçamak galiba bilmiyorumkismile

ilaç pek tavsiye etmiyorum yinede siz bilirsiniz bende pazartesi hayatımda ilk defa metabolizmamın hızlanması için Gnc tonalin CLA başlıcam bu arada 1 kutu fanta ve az şekerli türk kahvesi içtim.

bende solgarın tonaline başlıcam yazın başlarında.bünyem şuanki ilaçlara alıştıktan sora değişim yapıp ona geçicem.

ipocum bugün kaçamak hediyesi verdim kendime daha sabahtan. erkek arkadaşımla buluşunca o yerken benim de canım çekti bilmiyorumkismile o 120 kilo falan.baya düşkünüz çift olarak yemeye kaydirigubbakcemile3

Selamlar...

Günün özeti :)

Sabah : 1/2 simit (2 dilim ekmek oluyor) + 2 kkut peynir + 4 zeytin + 2 çay kaş bal + domates + biber

Ara : 1 muz

Öğle : 1 porsiyon kuru baklagil

Ara : Fırın sütleç

Akşam : 1 kase tavuk suyu çorba

Ara: 1 elma

Yatana kadar : Yarım lt yağsız süt ve 1 miller içmeyi planlıyorum :)

Su : 2 lt ( yatana kadar 3 - 3.5 olur)

Kaçamak: fırın sütlaç ve miller :)

X