Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bende yazıyorumm kıslarrr

Sabah: 2 dilim beyaz ekmek ,1 dilim peynir,3 zeytin,yeşil çay

Ara : 3 tane badem,1 kase yoğurt,yarım salatalık

Öğlen :yok (misafirim geldi çünkü )

Akşam:1 kase mercimek çorbası ,1 lahmacun

Su:2 lt,1 soda

Kaçamak:yok

Egzersiz:gece 100 mekik çekicem misafir geldiği için yürüyüşe çıkamadım

evet ben bugün regl oldum sonundaaaaaaa yediklerime gelince

sabah:nesfit light sütle

ara:yarım dilim tart(kaçamağım bu)

öğlen:1 buçuk lahmacun
ayran

akşam:1 tabak bulgur pilavı
light yoğurt

su:1.5 lt

30 dk yürüyüş.

Son düzenleme:
iyi aksamlar kizlar hemen yazayim listemi de ustumdeki yuk kalksin

Sabah: 1 yesil cay, 1 ceviz, 1 tuzsuz fistik,2 findik, 3 kuru kayisi

Ara : Yesil elma

Öglen : Aslinda bu bi kahvalti oldu ama esim gec kalkti :s bol domates salatalik, beyaz ve kasar peynir kibrit kutusu kadar, 5 zeytin, 3,5 dilim salam , 2 dilim esmer ekmek yaninda cay 2 bardak sadece tek esmer seker kullandim

Ara : 7 cubuk kraker

Aksam : 1 tabak yogurtlu ispanak yemegi

su: Suana kadar 3,5 lt yatana kadar 4 ü gecer
egzersiz: Sabah leslie 2 mil yuruyus
Aksam leslie 1 mile yuruyus + 7 dk. mekik

hanimlar ben su tiker olayini yapamadim aslinda yaptim ama linki buraya kopyaladigimda format degisti diyor fakat ne yaparsam yapayim gene de olmadi bi el atan olursa fena olmaz bilmiyorumkismile

Hmm unutmadan dun aksam misafirlige gitmistim evde aksam yemegi yememistim ben de 1,5 dilim cikolata soslu kek yedim bol sekersiz cay ile ve bol su umarim bu aksam yemegi yerine gecmistir ..

Ah bu pazarlar diyerek lafa başlayayımmkaydirigubbakcemile3
Sabah:1 dilim kepek ekmek,2 dilim peynir,domates,salatalık,2 kupa (biri yaklaşık 330 milim olmak üzere) yeşil çay
ara:1 adet eti forum
öğle:mevsim salata
ara hatta kaçamakrta şeker türk kahvesi,2parça küçük çikolata
Akşam:1 kase sebze çorbası
Su:3.5 litre
Spor:1saat 15 dakika yürüyüş..
Şimdi çıkıyorum akşam görüşürüz bayanlaropuyorumnanaktan:enbuyukkk:

Kızlar göndermeyenler lütfen göndersin.Forum hep aynı kişiler arasında dönüyor.Eleme olacak yazdıklarımı dikkate alın.Bende dahil acilen su miktarını artırıyoruz .Yarından itibaren su alt sınırı 2 LıTREDıR,

2 litrenin altında su içmek yetersiz sayılacak.Glisemik index de araştırılırsa yarın konuşuruz.Diyette çok önemli bir nokta hepmize faydalı olacak.

Göndermeyenler
1)taze fasulye
2)mc78
3)aleynaz
4)yağmury
Yarın da göndermezler ise aleynaz ve yağmury gruptan çıkacak listey eklenmicek.

hanimlar ben su tiker olayini yapamadim aslinda yaptim ama linki buraya kopyaladigimda format degisti diyor fakat ne yaparsam yapayim gene de olmadi bi el atan olursa fena olmaz bilmiyorumkismile

canım yeni düzenleme yapıldı farklı bi link kopyalaman lazım.açıklamalarda altta var tekrar oku...

mevcnnn hoşgeldinn nasılsınnn

ya bende öle bi duurm olduki kaçamak yapmak istesem diyorumki kendi kendime akşama hesap vericem ben kızlara en iyisi yemiyim :)

canım bende de aynı ya.aslında kaçamaktan ziyade abur cubur ve çikolatalı şeylerden acaip soğudum.yada psikolojik bilmiyorum.eskiden bi gün çikolata yemeyim krize girerdim şimdi hiç aklıma bile gelmiyor.tabii arada kızımın gofretinden bi ısırık alıyorum ama:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…