Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Cnm kullanıcı panelıne gır orada solda prolını dÜzenle var oraya gır o sayfada alt kısımda kılo doĞum Çızelgesı var oraya yapıŞtır

diğer kızlara duyuruuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!! :):)

kızlar hepimiz birer çizelge sahibi olalım olmayanlarda edinsin böylecxe birbirimizi ve kendimizi daha güsel takip ederiz sormayız ikide bir senin kilon kaçtı ne kadar verdin die opuyorumnanaktan

ben de yaptım çizelgemi işte.. 23.5 çıktı bende de

bence senin kilon baya az olduğu için yavaş gdio.çnkü mesela 110 kilo olan biri haftada 5-6 kilo verio.80 civarı 2-3 kilo verio.ama 62 çok az olduğu için az gdiodur bide diyete dayanıo olablr sonra bi anda gder onlar sen merak etme.bnada 75 kiloyken bi kere olmuştu allahım 2 hafta gitmedi sonra bi baktım 2 kilo birden gitti.hergün tartılmazsan daha iyi.bende tartılmıcam artık.

merhaba arkadaşlar ben ben bu sabah kahavaltıda biraz fazla kaçırdım ama akşam yemeğe davetliyiz dışarda o yüzden menümü belirledim.akşam yazamayabilir şimdiden söylemek istedim herkese iyi pazarlar.
sabah :GEÇ KAHVALTI BıRAZ KAÇAK VAR
AKŞAM ÜSTÜ:1 ELMA 1 ARMUT
AKŞAM:ÇORBA VE SALATA VE EN AZ 2 LıTRE SU ŞU SAATTE KADAR 1 LıTRE ıÇTıM

evet artık zor gitmeye başlıyo kilolar vücut kitle indeksi normale indikçe.. ben dün çok kaçırdığım için bugün pek bişey yemeyerek ufak ufak şeyler atıştırıp, sadece içerek detoks günü yapmaya karar verdim..

haklıın tartılmıcam.
Bu bir duyurudur:
Tüm ekip üyeleri;genel istek üzerine,kilo çizelgesi yapacaktır.
Bugün akşam 21:00 e kadar listelerle beraber herkesinki lütfen hazır olsun.
Her hafta bir konu belirleyip o konuda araştırma yapıp diyetle ilgili bilinçlenmeyi hedefliyorum.
Pazartesinden itibaren konumuz:GLİSEMİK İNDEX, lütfen internetten araştıralım ve her üye konuyla ilgili bir katılımda bulunsun.
Akşam yemeğe gidiyorum kızlar İpo sizin listelerinizi kontrol eder lütfen unutmayalım başarının yolu disiplinden geçer.Akşam 11 gibi girerim.
Sevgiler

haklısın tatlım salata falan bişeyler yerim artık.. iyi yemekler iyi oturmalar cnm kaydirigubbakcemile5

glisemik indeks gliserinden türüyor. kandaki glikozların değil de, karbonhidratların kan şekerine etkisini inceliyor diye biliyorum tatlım

kızlar selam.hemen çıkmam lazım geçmişe pek bakamadım..
yediklerim:
kahvaltı standart
ara :yarım muz biraz fındık ve badem
öğlen:1 kase mercimek çorbası
ara:salata
akşam:ıspanak bi kase ,yoğurtlu
yediklerim ve yiyeceklerim bu şekilde kızlar.40 dak yürüyüş ve egzersiz yaptım ama malum pazar akşam yapamam.kaçamak olursa girmeye çalışırım.
tabii 2 litre su
berrycim kilo verme durunca vücudu şaşırtıp tekrar normal şeklide bi kaç gün yiyip sonra tekrar diyete başlamak lazım diye biliyorum.araştır istersen.

Allahim girdim ama oglum aglamaya basladi onu bir sakinlestireyim geleyim bu arada sanirim ben bu kilo cizelgesini yapamiyorum ozurlukluk son had safhada.. Gonullu biri var ise benim yerime yapacak olan cok sevinirim gene buraya gelicem ama once su aglamayi kesmeliyim

canım çok sıkkın 10 günden fazla geçti halen regl olamadım.2 aydır bu böyle.acaip derecede şişim.karnım kocaman.cumaya kadar olmam diye korkuyorum.valla ben salı günü çıkmam tartıya banane banane çok şişim işte.bu haftalık cuma olsun benimki..

ben de salı tartılamam yolda olcam .tartılma günü cuma değil mi zaten?

sabah: 1 kase yulaf ezmesi sütle
ara: yeşil çay
öğlen: salata
akşam: 3 köfte 2 kaşık erişte, sebze graten
kaçamak: 1 dilim pasta
egzersiz: yok
su: 1 litre içebildim yine =(

sabah:1 dilim kepek ekmek,2 kuru kayısı az peynir çeyrek simit.
Ara:3 diyet bisküvi
Öğlen:ekşili köfte
Ara:yok
Akşam:tavuk ızgara 2 yemek kaşığı bulgur,2 yemek k patlıcan salatası,salata çok az lavaş
Su:1 litre künefe
Kaçamak 1 porsiyonun 3 de biri kadar künefemafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…