Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Mezzoz canım paylaşımda bulunabilirsin sanırım Cuma günü 3 kişilik en az yer açılır.Bilgilerini yazarmısın.Cuma ayrılanlar yerine kayıt olursun.Sevgiler

mevcan canım listemi yazdınmı ben mi gözden kaçırdım.
Yazanlar
Berry
Sewilaykay
Grübchen
Elvaven
Yazmayanlar
İpo
Bihtos
67den55e
Taze fasulye
Yağmury
Mc78
Aleynaz

yazdım canım taa öğlen ya.ben tüm işleri bitirir yemekleri yapar ,günlük yiyeceğimi programlarım yemeden yazarım sizlere..geçmiş sayfalarda var kopylayıp yapıştırırım tekrar.

--------------------------------------------------------------------------------

bugün yiyeceklerimi de planladım..
arada: bi elma yarım muz
öğlen: dünden kalan az pilavım
arada :biraz fındık
akşam :harcını çok yapıp dolapta beklettiğim köftem 3 adet ve tabii bol salata bide ayran
tabii standart 2 litre suyum.kızlar ben 2 litrelik sürahimi dolduruyorum kimse ona dokunmuyor sabahtan akşama yavaş yavaş içiyorum.

Sabah:1 dilim tam tahıllı ekmek,!dilim peynir,domates ,salatalık yanında yeşilçay

Ara:yarım portakal

Öğlen:7 tane ızgara et,2 yemek kaşığından az pilav,5 tane patates kızartması

Akşam:1 portakal ,3 tane bademm

Su:2 lt + 1 soda+2 bardak yeşil çay

Yürüyüş: 2 saat streç film ile :))))))

Kaçamak: Y O K

Benden bugünlük bukadar kızlar sizler nasılsınız bakalımmmm

berrycim sabahta klasik peynirli,patatesli ve greyfurlu kahvaltı yaptım.canım ben yazdıklarımın dışına çıkmıyorum.kaçamağım olursa mutlaka eklerim.biliyosun küçük bi kızım var o yüzden herşeyim programlıdır benim.ben yediklerimi akşam deilde sabah liste halinde yazmaya çalışıcam.sanırım bi sorun yaratmaz beni bu konuda mazur görürsen sevinirim..

vereliniortakvereliniortakvereliniortak

tabi olur önemli oan formata uygun yazmak.benimde menüm sabahtan belli oluyor.başarılar.
Bildirimler tamamlanınca sizce uygunsa gözlemlerimi negatif ve pozitif düşüncelerimi yazabilirmiyim.

Göndermeyenler
Bihtos
Taze fasulye
Yağmury
Mc78
Aleynaz
Lütfen listelerinizi ekleyiniz.aklinialirimsmile

berrycim tam destek hep destek.kocacım geldi ben kaçar.yarın yazmazsam pazartesiye artık.byy anacım..[/B]

Cevap yok.
1)Grübchen,67den55'e Mevcan grubun menüsü en iyi ve dengeli olanları.Egzersiz yapmışlar ve içtikleri su da başarılı.
2)Ben ve Elvaven hem egzersiz hemde su konusunda yetersisiz.Elvavencim kahvaltın bence biraz fazla olmuş ve kaçaklar.
3)Sewilaylay akşam yemeği yememek öğün atlamak sağlıklı değil.

berry birazdan fotomu çekicem zayıflayınca önceki hali sonraki hali die paylaşırım sizinleee:):)
inşallah görürürm o günleri:)):

Şimdilik bu kadar ben su içmeye devam ediyorum. Yorumlarınıza açıktır.Amaç birbirimize destek olmak paylaşmazsak bilemeyiz.

berrycim haklısın cnm, otelde diyet yapmak anca bu kadar oluyo işte =( elimden geleni yapıcam hayatım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…