Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ben bugun sabah kahvaltı tam anlamıyla yaptım öğlen dışarda olduğum için bişey yemedim akşamda tonbalıklı salata yedim 2 litre su şuana kadar içtiğim ve biraz önce türk kahvesi ve 2 tane un kurabiyesi yedim ama küçük geç yazdım kusurabakmayın lütfen BU ARADA BAZEN CVPLARI KENDİ SAYFAMA YAZIYORUM KARIŞTIRABİLİYORUM KUSURABAKMAYIN İYİGECELER.

Bugün neler yedim:

Geç kalktım, gece oğlum uyumadı :KK43:
Öğle: 2 dilim ekmek + 1 kibrit kut peynir + 5 zeytin + 2 çay kaşığı bal

ara: 1 küçük muz

akşam : 3 yemek kaşığı pilav + 2 köfte büyüklüğünde tavuk + salata

ara: 1 küçük parça ıspanaklı börek

AÇıklama yapayım: Şimdi kızlar, ben diyetisyen kontrolündeyim. 1500 kcal lik bir listem var. Ptesi oğlumu sünnet ettiriyoruz. Yarın kayınvalidemler geliyor. Hareketli bir hafta sonu geçirdiğim için sık giremiyorum. Ama birkaç gün içinde eski düzenime kavuşacağım.

4 tane kuru kayısı birde sütlü filtre kahve içtim :ders çalışıyorumda offf bu gece nasıl geçer ders açlık ve ben:bbo:

4 tane kuru kayısı birde sütlü filtre kahve içtim :ders çalışıyorumda offf bu gece nasıl geçer ders açlık ve ben:bbo:

Kuru kaysının çok etkisi yok yahu...Hem dersle olur öyle şeyler :) Bende hiç bişiy yok kıymalı pideden sonra yemedmzemuszemus
tv izliyorum ayrıca berry31 cim yorumunu okudum ama malum kıymalı pide yiyince böyle oldu ..mafoldumben
Neyse her yeni gün daha güzel daha düzgün daha zayıf olacak hepimiz için inşallah:Saruboceq:

berry cim saol canım.komşuya gittik bi bardak şekersiz çay içtim.pasta ikram etti azcık yedim.tabii neysem kocacım yan yan bakıyor.
kızlar bol bol su için en az 2 litre.spor yapamıyorsanız bile egzersiz yapın inanın benim yaptığım hareketler sadece 15 dakikamı alıyor.oturup kalmayın açın müziği dans edin.ne kadar hareket o kadar bereket diye bi laf vardır.hepinize iyi geceler..

benim eşimde aynen ne yazıyorsun sürekli diyor ben sanırım acıktım.eşimin kardeşi pasta getirdi muzlu ama yemedim.cokacimcoook

ya bide evde beraber yaşadığımız insanlarında(aile,arkadaş vs.) saygı göstermesi çok önemli.mesela ben anneme hemen hemen hergün ricaa ediorum biraz sabret ben diyetteyken ya gizli ye yanımda yeme yada almayın eve abur cubur die ama yok dinlemio bigün dio kızım sana kek yaptım falan bugünde gelmiş kızım sana süprizim var ...aa ne dedim marmelatlı tart! dedi.kızıncada çok kırıldı bende yemek zorunda kaldım.böyle şeylere çok kızıorum ve karşımdakini düşman olarak görmeye başlıorum.

berry bi arkdşımızı söylemişti sana hani zayıflama cetveli yap die yapsan çok ii olur bencede.hatta olmayan herkes yapsa ii olur takip için

berry tesekkurler gruba alinmisim mesajini da yeni gordum henuz 31 mesajim oldugu icin ben geri yazamiyorum bundan sonra daha aktif olarak katilacagim bu gun neler yedigimi ne siz sorun ne ben soyleyim yarindan itibaren bomba gibi baslayacagim insallah herkese kolay gelsin

canım nerden yapılıyor ?şu an cepten giriyorum nete yarın ancak hazırlarım.Bu arada banada destek olun ben daha zor veriyorum kilo ve 2 gündür 62 de dondum.mirmirmirmir

mc 78 lütfen eski sayfaları okuyup kuralların ve bildirimlerin saatinde ve uygun formatta olmasını sağlarsan sevinirim. sevinirim.Boy kilo yaş bilgilerini de ekleyip kısaca kendinden bahsedersen daha kolay kaynaşırız.

sen listeni yazmışmıydın ipo ben mi kaçırdımsengözlerimebaksanab

ben yazmıştım ama biraz karşıktı.baştan yazıorum

kahvaltı
lihgt süt ve nesfit bir kase

öğlen
bir şinitzel
light yoğurt
2 dilim kepek ekmeği

akşam
bir tabak sebzeli bulgur pilavı
light yoğurttan bir bardak ayran

50 dk egzersiz+dans

2 lt su

kaçamak:2 dilim marmelatlı tartohaoldumsmile

Tabiiki ne demek 160 boyundayim 65 kiloyum evdeyim iki cocugum var 9 yasinda oglum 13 aylik kizim var bildirim saatlerine ozen gosterecegim bu arada adim meltem

X