Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

canım çok hoş bi yüzün var..bu arada benimde fazlalıklarım hep bölgesel.bacaklarım ,omzum,kollarım incecik,kocaman bi popom,basenim ve gıdışım var.işte bu yüzden egzersiz yapıyorum ve duş sonrası bolca nemlendirici kullanıyorum...

saol hayatım kilolarımız da aynıymış ama sen annesin ben bide bekarım daha ohaoldumsmile vallahi canım gitsin de şu kilolar takıntı haline gelmeden...başka bişey istemiyorum... ya taş gibi görmek istiyorum artık kendimi mafoldumben

saol hayatım kilolarımız da aynıymış ama sen annesin ben bide bekarım daha ohaoldumsmile vallahi canım gitsin de şu kilolar takıntı haline gelmeden...başka bişey istemiyorum... ya taş gibi görmek istiyorum artık kendimi mafoldumben

gider canım gider sen yeterki inan.her şey bizim elimizde.acelemizde yok az az gitsin kalıcı gitsin dimi.yaza daha çok var..bölgesel hareketlere ağırlık ver canım hem zayıflarsın hem vücudun daha kolay şekillenir..

bizim grubun kızları özel seçilmiş gibi hepsi birbirinden güzel zayıflayınca toplu fotoğraf çektirsek katolog sanırlarbayanssulusmile

sonra tekrar uğrarım elvaven pilatesi öneriyorum 7 ay yaptım mükemmel bir vücut disiplini sağlıyor.Müzik marketlerde cdleri hatta cd setleri var öneririm hepinize mutlu haftasonları kaçırmayın haa:eek:

aaa tatlım evet ben de pilates istiyorum.. cd lerine bakıcam tatil dönüşünde..
ben eski 90 kiloluk fotorafımı koyarsam şimdiki eskisinin yanında çöp gibi kalır =D o derece kiloluydum eskiden...hedeflerimize ulaşınca toplu fotoraf çektirelim evet evet

öğlen menümü yazıyım şimdi

öğlen : beyaz lahana kavurması
tavuk kavurma
erişte
sebze çorbası

kaçamak: sütlaç

akşam toplu yazalım kontrol edicem tam kadro yazar umarım.bu sabah geç kalktım eşim kıyak yaptı
Sabah:1 dilim kepek ekmeği,kuru kayısı,fındık ve ceviz.peynir az zeytin 3, 2 kupa çay.
Ara:3diyet biskuvi ve 1 elma

öncesi sonrası fotorafımı koyyorum şimdi..burda 86 falandım galiba... 90 a kadar çıkmştım 2009un başına kadar

veee geçen yaz 65 kilodayken...

süpersin canım yaa 65 bile ne kadar zayıf olmuş sende .azin inanılmaz nasıl vermiştin o zaman

tatlım resmen canımın istememesini sağladım. ağlayasım geliyodu yemek görünce çünkü..5 ayda okadar kilo vermek kolaymı.. kollarım gevşemişti sallarken elimi, etler sallanıyodu :KK70: onları toparladım sıkılaştım falan. ordaki sıkılaşmış halim ikinci resim :kedi:
şimdi de 6 aydır falan bu kilodayım.. bundan da bi 10 küsür kilo verdim mi, kim tutar beni :lepi: haydi kızlar gaza gelip yapıcaz bu işi :enbuyukkk:

harika ben 2 gündür 100 gr veremedim dondu kilom 62 de tıkandı böyle bir dezavantajım var.zor veriyorum ben zor da alıyorum.Ama bırakmak yok yılmak yokguclubacismile

berrycim sözcümüz olarak kendine kilo çizelgesi yapsan ve tam grubumuz belli olduktan sonrada herkesi kilo çizelgesi için bilgilendirsen.birbirimizi kolay takip ederiz.ben kim ne kadardı diye önceki sayfalara bakıp duruyorum..[/B]

bende dansımı jimnastiğimi yapıp geldim

jimnastik+dans=50 dk
bel çevirme=150
bacak açma=40
yana esneme=30(çok acıdığı için dha fazla yapamadım)
masaj kemeri=30 dk.

öğlen yemeği yemedim annem dha yeni hazırlıo akşam sayılıcak artık

akşam yiyceklerim

sebzeli bulgur pilavı
1 kase light yoğurt

şu ana kadar 1.5 lt su içtim bu ytana kadar 2 olur :eek:

elvaven bi 10 kilo dha verirsen buharlaşıcaksın bence böyle süpermişsinnn yaa:eek: işte ben senin kadar olabilsem bna yeterde artar bileee

ben dayanamadım açlığa artık şinitzelle yoğurt yarımda soğan yedim 7 buçuk gbide bulgur pilavımı yiycem
yalnızzzz şöle bişi var annem bna süpriz yapıomş oda marmelatlı tart.şuan onu yapıo mutfakta bugün o var kaçamaklarımda 1-2 dilim bilmiyorumkismile

ipocum 3 saat arayla mutlak bi şeyler ye..açlık metabolizmamın yavaşlatır unutma..yemeği görünce kendimizi durduramayız..ben misal aç olmadığım halde 1 saat içinde akşam yemeği yiyeceğim..

acaba yeni bi grup olduğumuz herkes tam olarak birbirini tanmadığı içinmi paylaşım olmuyor burda.bi kaç kişiden başka kimse girip bi şeyler yazmıyor.oysa bi aksilik olmadığı sürece hergün yediklerimizi yazıcaz diye konuşmadık mı??

bu arada malum bi çoğumuzun olduğu gibi benim eşimde pazar günleri evdedir.ya birileri gelir ya biz bi yerlere gideriz.bu yüzden pazar günleri paylaşım pek yapamam.şimdi den söyleyeyimde kaçtım sanmayın..

X