Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

selam bayanlar bu yarışmaya katılmak istiyorum da boş yeriniz varsa beni de aranıza alır mısınız burda boş yer olduğunu okudum halen dolmadıysa beni değerlendirebilirsiniz

merhaba insirah hosgeldina.s.
takim kaptanimiz hacer..seninle hemen ilgilenir arkadasim..

beraber yapalımmı kızlar bana çok mantıklı geldi..:sm_cool:

zemusum ben yapabilirim..a.ama anlamadim :uhm: ayranin icine mi konuyor bu salatalik nohut mercimek fln?..ayni gun basliyalim?

mrb kizlar hala cok sisim ,dun kimim 57.5 kenn bugun 58 oldu anlamadim ya:gitme:
hala regl olcam oyuzden heralde ,cokta fazla bisey yemdim:çok üzgünüm:

gecmis olsun cnm.. dilerim cabuk atlatirsin

günaydın kızlar dünki bildirimi mi yapayım hemen
40 dakka nıvea cd bu gün nihayet başladım hemde streç sararak yaptım
sirkeli su 2 kayısı
kahvaltıda bi poğca bi çay
öğlen az bulgur az sebze yemeği aynı tabakta iki dilim karpuz
3,-35 lt su 1 fincan yeşil çay
150 mekik ,50 bisiklet hareketi yerde (bene kendime inanamadım ama yaptım ):))zemuszemus
akşam gözleme yapmıştım ama sadece 1/4 yedim bi bardak çay içtim karpuz yedim
bide dün dondurmam vardı
gecede her zamanki gibi şeftali yedim uyudum

kızlar ben çok mu yiyorum sizce sizlere bakıyorum maşalah yemek yemiyorsunzu nerdeyse

canim benim sende dikkatimi ceken simit ve pogaca yiyorsun..bildigim kadariyla simit ve pogaca diyette olan biri icin yanlis secim opuyorumnanaktan

mesela 1 pogaca yerine kepekli bir dilim ekmek ve yaninda kahvaltilik yesen sagligin icinde daha iyi olur..metobolizman icinde.. oglenleri de .. belki isyerinde oldugun icin.. olabilir diymi? onun icinde bi care bulabilirsin .. turkiye meyve cenneti.. bir kutu meyve hazirliyabilirsin kendine..yetersiz gelirse leblebi.. ya nebilim cok fikrim varda yazarken tam ifade edemiyorum ..

yazdigin liste gayet iyi.. hatta eksik.. ama yerlerin degismesi gerekli gibi.. nacizane fikrim bebeim..a.s.

kizlar bugun
sabah:müsli parcacigi(corny)
öglen:4-5 sarma,yagsiz pommes,bir fincan kahve
aksam:bir kase corba(belki)
cayimi suyumu ictim herzamanki gibi

spor olarak
90 dk acikhavada yuruyus,200mekik, 200 ipatlama

arkadaslar ölcülerimdeki degisiklikleri yazicam :eek:

28 mayis 25 haziran 18 temmuz
67,600 ------ 64,00 ------ 61,500

mayis ayindan bu yana
kalca kismimda 3cm
basen 3cm
bel 5 cm
gögüs 2 cm
kol 5 cm incelmis

:lepi:

tamam teşekkür ederim inşallah uymaya gayret edicem amacım zayıflamak her hafta 1 kilo verme hedefi koydum kendime 2 haftadır iyi gidiyo inşallah öyle devam ederse sizi utandırmam

selam 9. takmın fıstıkları ....
fıstıklar size bi arkadaş getirdim alev ... yeni üye takıma katılmak istiyor . kuralarınızı ve ne yapması gerektigini yazarmisiniz .

merhaba arkadaşlar,9.grupta yer olduğu söylendi bende katılmak istiyorum bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.

tamam teşekkür ederim inşallah uymaya gayret edicem amacım zayıflamak her hafta 1 kilo verme hedefi koydum kendime 2 haftadır iyi gidiyo inşallah öyle devam ederse sizi utandırmam

merhaba arkadaşlar,9.grupta yer olduğu söylendi bende katılmak istiyorum bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.
fıstıklar bu saatlerde takımlarda pek kimse bulunmaz buyrunnnnnnnnn yarın gelen olur .
size bilgi verirler . yeterki siz zayıflamak isteyin ....kaydirigubbakcemile5

iyi geceler......a.s.

ARKADAŞLARRR:bir arkadasımın dıyetısyenı obez olanlar ıcın ayda 2 kez olmayanlar ıcın sadece 1 kezlık uygulanması gereken bır kür vermiş.ve kür sonucunda sadece yag verıyorsunuz ANCAK DIKKAT AYDA SADECE 1 VEYA 2 KEZ kılonuza gore!!!!(her ay uygulanabılır ama dıkkatt)
2 gunluk bır kürdür:KK43:YALNIZCA YAGDAN 1,5-2 KG VERILMEKTEDIR BIZZATTTT DENENMISTIR)
1. ve 2. gün beslenme ayı sekıldedır.
sabah saat 10 kahvaltı: 1 dilim kepek ekmek,1 yumurta,az mıktarda beyaz peynır ve (bolca yenebılır) domates,salatalık,yeşıllık.
2 saat arayla en son saat 22:00
2 lıtre yagsız ayranın ıcıne;2 adet salatalık(rendelenecek) , 4 yemek kasıgı haslanmıs bulgur,4 yemek kasıgı haslanmıs nohut ve 4 yemek kasıgı mercımek(yesıl-kırmızı farketmez) ıstenırse baharatlar konulup her 2 saat arayla bır corba kasesı ıçılecektır.cay-su serbest sınırsız...kafeınlı asıtlı sekerlı ıcecekler sadece yasaktır :) ve kesınlıkle baska bırsey yenmeyecektır.
2.gunde aynı sekılde beslenılecektır.ıdrarınızdan yagların cıktığını goreceksınız(2.gun)
kolay gelsınnnnnnnnnn :)

beraber yapalımmı kızlar bana çok mantıklı geldi..:sm_cool:
cnm boyle seylere bıraz soguk bakmakla beraber
uf aklımı celdın sımdı sabah kahvaltı
sonrasında kını anlıyamadım 2 lt ayrana haslanmıs gıdaları koyup corba gıbı ıcıcekmıyız sız denersenız bendevarım))

Merhabalaar,
Ben de geldin aranıza, yer var mı acaaba?=)

cnm grup baskanımız sıze cevap verıcek yenı gelen dıger arkadaslarda ıns bızı yarı yolda bırakmaz bızımle beraber grubca kılo verırızz h.gniz

bugun
sabah tost (kepek ekmek yagsız)
öğlen ufak mısır haşlama
akşam 5 kasık pılav azıcık tavuk haslama
az kıraz 2 adet kayısı 2 adet dılım karpuz yeşil cay 3.2 lt su
spor
200 mekık 15 dk masaj 90 dk acık hava yuruyus
1saat 7km kosu bandında koşu

sabah: domates ,peynir ,bir dilim ekmek yedim

akşam : kabak haşladım iüzerine yoğurt döküp onu yedim..
meyvalı soda içtim...yeşil çayımı içtim..
2 mil ,leslie ile spor yaptım..

hecerim fıstık Şeniz yeriniz versa size bi üye daha . getirdim ...kaydirigubbakcemile5

gelince bakarsınız .....:1hug:

hayırlı akşamlar.....a.s.

Merhabalaar,
Ben de geldin aranıza, yer var mı acaaba?=)

aybenim elvanım çok teşekkür ederim ilgin için opuyorumnanaktan
insirah hoş geldin aramıza, lütfen geldiğinde kilonu bize bildirir misin ?

alev200 ve obursirin, kurallarımızı yazmıştım, eğer uyarım diyorsanız sizler de takıma hoş geldiniz şimdiden
lütfen kilolarınızı bildirin a.s.

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz öncelikle:a.s.:
herkese günaydın..güneş açtı içim açıldı..opuyorumnanaktan
hava malesef gene çok sıcak kızlar burada.
dünkü bildirimimi yapuıyorum hemen:
sabah bir dilim kepekli ekmek domates salatalık beyaz peynir
öğlen kavun,şeftali
akşam yağsız tavuklu ve domates soslu makarna
3 litreye yakın su ve aralarda 2 soda
1 saate yakın yürüyüşümüzü yaptık 20 dakika sporumuzu kendime geldim vallahikaydirigubbakcemile5
bu arada zemuscum o diyeti not alıyorum yarından itibaren bende başlayayım..takım olarak başlayalım hattaalkisalkisalkis

hoşbuldukkk. şu an 74.8 kiloyum yarın ben de o verilen diyete başlamayı düşünüyorum bu cuma ben de dahil edilecek miyim yarışmaya?

kızlar bend e yapıcam yarın gıdıp gerekenlerı alıyım annemdem
doısardan alsam gulerler
nohut hıc sevmem ama yıcez artık
zemus bırazdaha detay verse kahvaltıdan sonrasıyla ılgılı

bu aada arkadaslar kandımız mubarek olsun
oruclu oldugum ıcın kahvaltım yok:)
aksam annemdeyım gece bıldırırm yaparım

gunaydin kizlarrr iyi pazarlarr hepinizin kandili mubarek olsun
ben hala regl olmadim ,galiba benim hormon seviye yine yukseldi buyuzden kilo veremeyip aldim ,cok moralim bozuk yazmak bile canim istemiyo,ama hic degilse biraz burda duzelirim
3 gundur karnimda az az sanci var her gun olcam diye bekliyorum ,hala tik yok

bu zemusun dedigi diyetten herkes uygulucakmi bende yapim hepimiz birlikte olunca daha iyi olur
ne zaman baslicaksiniz peki
cunku burayi cok takip edemiyorum bazi seymeri kaciriyorum

X