Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

selam kizlarrr
sabah kahvalti yapamadim ..sirkeli suyumu alip ciktim evden
öglen: 6-adet zeytinyagli sarma ve bir kahve
aksam:izgara köfte(ins)

spor..200 mekik, 3er seri 20ser kalca hareketi 60x3180
simdilik tabi eve yeni geldim bunlari sabah cikmadan yapmistim..

arkadaslar bende yapicam ... bu karisima mercimegi hic yakistiramadim ya.. nohut ve bulgur ok ayranda ok salatalik ayri isirsak kaydirigubbakcemile3

ben, sair gunlerde nohut ve bulgurda yenmesi icin evde pilav oldugunda baklagillerden yapicaksam fasulye.. nohut yapicaksamda bulgur yaparim .. böyleliklede evde pismis olur .. cocuklar malum! kisin ozellikle.. kesinlikle cok onemli..tuketilmesi gereken gidalar...

hatta bir corbam var tadida mükemmel ve mönüde tek servis olabiliyor
icinde yok yok..tuzlu asure gibi.. ben cerkezim cerkezler asureyi tuzlu yaparlar..
ozellikle kucuk cocuklari olan hanimlara kisin siddetle tavsiye ediyorum
icerisinde bugday, nohut, kurufasulye,kirik misir(zonguldak yöresinden), eriste en sonda konserve misirda koyuyyorum .. seven etde koyabilir
tam vitamin bombee Çok üzgünüm çoook

Son düzenleme:
kizlarrrr az önce bi tane amca kantoran bitkisi getirdiiiiii
esim istemis ((ayyy ne kadar ince yaaa,, kendi elceyizleriyle toplamisopuyorumnanaktan)

kantoran yagini biliyordumda bitkisini ilk defa kullanicam .. kullanan var mi?

diyette yardimci olur mu?

kızlar malum oruc kandıl bıldırırm gec oldu
sahurda makarna haslayıp yedım sadecd e tuzsuz yagsız
ıftara annemdeydım bı kepce 4 kasık corba 1kepce pılav ve fıırnda patates tavuk yedım az ama
2.8 lt su 100 mekık 20 dk yürüyüş 20 dk ceşitli hareketler
yarında oruclu olucam ondan sonra full devamm carsamba persembe ıkı gunluk detoksu yapcam ıns

esim istemis ((ayyy ne kadar ince yaaa,, kendi elceyizleriyle toplamisopuyorumnanaktan)

piacım hiç duymadım diyete faydası olduğunu
yağını kullanıyorum evde ben yaralara berelere iyi geliyo..

sabah: domates salatalık simit...
akşam : menemen

yeşil çay içtim ,meyvalı maden suyu içtim...bol bol su içtim..
leslie abla ile 2 mil yaptım ...hihoyyyt

Kantaron Otu: Kantaron Otunun içeriğinde , A vitamini , C vitamini ve çeşitli mineraller bulunur.

Kırmızı kantaron ve Sarı kantaron olarak iki çeşidi vardır. Kırmızı kantaron otu mide ve sindirim sistemi rahatsızlıklarında,Sarı kantaron otu ise daha çok sinirsel rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmaktadır.

Kantaron Otunun yararları: Hastalıkların iyileşme süresini kısaltır. Yaraların iyileşmesini hızlandırır. İştah açıcıdır, sindirimi kolaylaştırır ve mide ağrılarını azaltır. Ateş düşürücü özelliği vardır.Kantaron otu ile yapılan çay vücuda kuvvet verir.

Astıma karşı yararlı bir ottur. Midedeki asit fazlalığını azaltarak mide ülserine karşı yararlı olur.İshal kesici özelliği vardır. Damar sertliğine karşı faydalıdır .

Balgam söktürücü özelliği vardır.Akciğer hastalıkları için de faydalı bir bitkidir. Kantaron otu, depresyonu azaltmak için kullanılır. Psikolojik olan altını ıslatmalara karşı kullanılabilir. Uykusuzluğa, korku ve gerginliğe karşı da yararlı olduğu bilinir. Adet sancılarını ve menopoz şikâyetlerini hafifletici özelliği vardır.

bunu buldum nette zayıflamaya yardımcı olacağını sanmıyorum..
zaten sürekli içilmesi gereken bir bitki değil canım..

bugün aylar önce dar gelen olmayan kıyafetlerimi çıkardım denedim ayy hepsi oldu ya
nasıl mutlu oldum..giyip giyiyp eşime mankenlik yaptım....

evet geceki kandiliniz mübarek olsun yavrular..

ben adet oldum şükürler olsunki rahatladım hakikaten..dünya varmış dedim yani..

dünkü bildirimimi yapıyoruum:
dün sabah:1 bardak ayran bir tost peynirli
öğlen kavun,karpuz
akşam patates salatası,domates salatalık
2 litre su
1 saat yürüyüşümüzü yaptık kocamla.
bir klahda dondurma:KK43:

bu arada alyanın tahlili dolayısıyla ben bu gece kayınvalideme kalıyorum yarın döneceğim.bilginize öpüyorum..

tamam teşekkür ederim inşallah uymaya gayret edicem amacım zayıflamak her hafta 1 kilo verme hedefi koydum kendime 2 haftadır iyi gidiyo inşallah öyle devam ederse sizi utandırmam

hoşgeldin canımmm:)

merhaba arkadaşlar,9.grupta yer olduğu söylendi bende katılmak istiyorum bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.

hoşgeldin canımmm:) merhabaaaaaa

evet geceki kandiliniz mübarek olsun yavrular..

ben adet oldum şükürler olsunki rahatladım hakikaten..dünya varmış dedim yani..

dünkü bildirimimi yapıyoruum:
dün sabah:1 bardak ayran bir tost peynirli
öğlen kavun,karpuz
akşam patates salatası,domates salatalık
2 litre su
1 saat yürüyüşümüzü yaptık kocamla.
bir klahda dondurma:KK43:

bu arada alyanın tahlili dolayısıyla ben bu gece kayınvalideme kalıyorum yarın döneceğim.bilginize öpüyorum..

çok geçmiş olsun Saruboceq cimmmm

hey 9. takımım fıstıkları . bu ne sessizlik ya nerdesiniz .....:eek:lmaz:

size bi önerim var bu hafta yarışalım ha ne dersiniz . 9. takımla 6. takım . kim takım olarak daha çok kilo verecek ...... siz bizim takıma bizde sizin takıma yazar birbirimizi motive ederiz ne dersiniz ..:lepi:.. sizi seçtim çünki yenisiniz paylaşımınız biraz çogalsın bizim zaten takımca çenemiz düşük .....kaydirigubbakcemile3

eger yok derseniz eyvallah opuyorumnanaktan. kardeş takımımızla yarışacagız ......zemuszemus
kestane kebab acele cevap ...laelaelaelaelae

günaydinlarrrr
aeben ben kisisel olarak varim varim varimÇok üzgünüm çoook
yaris dedin mi ben tetikleniyorum yaaa.. tutamiyorum kendimi cok cabuk gaza geliyorum :ecrin_bebek:

zemusumm sevindim senin adina.. cok keyifli diymi eskilere girebilmekyerimseniben ayrica tesekkür ederim arastirman icin ... daha sonra bende baktim..evet kantoron yagi herevde mutlaka bulunmasi gerekirmis... cayida artik arada esim kizdirdimi icerim kaydirigubbakcemile3 yada regl gunlerim yaklastiginda fln iyi olur dimi?
canim , bu kur hakkinda daha genis bilgi verirmisin bize? mesela 2 saatte bir icilmesi sart mi? yoksa kahvaltidan sonra ogle ve aksam olmak uzere iki ogun ? lahana corbasinda hani varya ne kadar ywersen okadar iyi.. oylemi yoksa sadece ögün yesek yetiyormu.. cunku ben 4 kasik herbirinden 2 saatte bir.. cok zor:) bir soru daha mercimegi koymasak olurmu? :)bide yani bi guzel ayranin icine nohutu bulguru koyuyoruz yiyoruz okadar?

sabah birsey yiyemedim
öglen ton balikli salata (düsünüyorum)

1 saat acik havada yürüyüsümü yaptim..kaydirigubbakcemile2 harika geldi...

günaydinlarrrr
aeben ben kisisel olarak varim varim varimÇok üzgünüm çoook
yaris dedin mi ben tetikleniyorum yaaa.. tutamiyorum kendimi cok cabuk gaza geliyorum :ecrin_bebek:

zemusumm sevindim senin adina.. cok keyifli diymi eskilere girebilmekyerimseniben ayrica tesekkür ederim arastirman icin ... daha sonra bende baktim..evet kantoron yagi herevde mutlaka bulunmasi gerekirmis... cayida artik arada esim kizdirdimi icerim kaydirigubbakcemile3 yada regl gunlerim yaklastiginda fln iyi olur dimi?
canim , bu kur hakkinda daha genis bilgi verirmisin bize? mesela 2 saatte bir icilmesi sart mi? yoksa kahvaltidan sonra ogle ve aksam olmak uzere iki ogun ? lahana corbasinda hani varya ne kadar ywersen okadar iyi.. oylemi yoksa sadece ögün yesek yetiyormu.. cunku ben 4 kasik herbirinden 2 saatte bir.. cok zor:) bir soru daha mercimegi koymasak olurmu? :)bide yani bi guzel ayranin icine nohutu bulguru koyuyoruz yiyoruz okadar?

sabah birsey yiyemedim
öglen ton balikli salata (düsünüyorum)

1 saat acik havada yürüyüsümü yaptim..kaydirigubbakcemile2 harika geldi...

kızlar bugn oruclu olduugm ıcn gece bıldırım yaparım
bu cumadan sonra yarıssak:)
bende varım):
pıstıklar . siz bilirsiniz bakın 8. takım atladı bile ..delikafadulden
onlar bu hafta karpuz diyeti yapıyorlarmış . bizim kızların çaguda kiraz diyeti . sizdede galiba detoks diyeti yapanlar var . zemuszemus
bi haftalıgına . 3 takım kapışalın daha öncede yapmıştık . ben sırf sizi seçtimki katılmınız artsın diye .....Şeniz

hacerim gelince bizim takıma yassın . 8. takımada yazabilirsiniz katıklıp katılmayacagınızı ...

dıger arkadaslarda okusun bakalım ne dıcekler
ılk gunden yarısscagımzı bılsek daha ıyı olurdu
ama bana her turlu uyar :)

hey 9. takımım fıstıkları . bu ne sessizlik ya nerdesiniz .....:eek:lmaz:

size bi önerim var bu hafta yarışalım ha ne dersiniz . 9. takımla 6. takım . kim takım olarak daha çok kilo verecek ...... siz bizim takıma bizde sizin takıma yazar birbirimizi motive ederiz ne dersiniz ..:lepi:.. sizi seçtim çünki yenisiniz paylaşımınız biraz çogalsın bizim zaten takımca çenemiz düşük .....kaydirigubbakcemile3

eger yok derseniz eyvallah opuyorumnanaktan. kardeş takımımızla yarışacagız ......zemuszemus
kestane kebab acele cevap ...laelaelaelaelae

ben cevabımı yazdım elvanım
eğer takımdaki arkadaşlar kabul ederse bence çok güzel olur
zaten bu ara kafamın tasını attırıyorlar, bahanem olur dalarım herkese :eek:klava:

kızlar benim şu aralar moralim inanılmaz bozuk,
ya kendimi internete verip sürekli peşinizden koşacağım
ya da nete pek girmeyeceğim haberiniz olsun
lütfen mazur görün bu aralar beni :gitme:

X