Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

dıger arkadaslarda okusun bakalım ne dıcekler
ılk gunden yarısscagımzı bılsek daha ıyı olurdu
ama bana her turlu uyar :)
ben sırf sizin takım canlansın diye başladım Şeniz. biliyorumki bu sizi tetikler .. 9. takım sayfaları hiç ilerlemiyor ...:eek:lmaz: bilinki paylaşım olmassa motivasyonda düşer ....ve kilo veremessiniz ...

biz bunu geçensenede çok yapmıştık ve o yarışan takımlar hep ilk 3 de oldu ....:lepi:

hadi bakalım eger yarışacak olursanız 8.6 takımada yazabilirsiniz .....kaydirigubbakcemile5

benden şimdilik bukadar ....zemuszemusŞeniz

ben cevabımı yazdım elvanım
eğer takımdaki arkadaşlar kabul ederse bence çok güzel olur
zaten bu ara kafamın tasını attırıyorlar, bahanem olur dalarım herkese :eek:klava:

kızlar benim şu aralar moralim inanılmaz bozuk,
ya kendimi internete verip sürekli peşinizden koşacağım
ya da nete pek girmeyeceğim haberiniz olsun
lütfen mazur görün bu aralar beni :gitme:
hayırdır gülüm .....:kedi: umarım kötü bişiler yoktur ....:1hug:

ben sırf sizin takım canlansın diye başladım Şeniz. biliyorumki bu sizi tetikler .. 9. takım sayfaları hiç ilerlemiyor ...:eek:lmaz: bilinki paylaşım olmassa motivasyonda düşer ....ve kilo veremessiniz ...

biz bunu geçensenede çok yapmıştık ve o yarışan takımlar hep ilk 3 de oldu ....:lepi:

hadi bakalım eger yarışacak olursanız 8.6 takımada yazabilirsiniz .....kaydirigubbakcemile5

benden şimdilik bukadar ....zemuszemusŞeniz

cnm sahsım adıma fena gazdayım ben spor topıgm var orda zatı kızlarla yarısıyoruz
3 aydır aralıksız hergun 3saate yakın ful spor))
yarısı severımm
grub okeylesın ben varım :)))

hey 9. takımım fıstıkları . bu ne sessizlik ya nerdesiniz .....:eek:lmaz:

size bi önerim var bu hafta yarışalım ha ne dersiniz . 9. takımla 6. takım . kim takım olarak daha çok kilo verecek ...... siz bizim takıma bizde sizin takıma yazar birbirimizi motive ederiz ne dersiniz ..:lepi:.. sizi seçtim çünki yenisiniz paylaşımınız biraz çogalsın bizim zaten takımca çenemiz düşük .....kaydirigubbakcemile3

eger yok derseniz eyvallah opuyorumnanaktan. kardeş takımımızla yarışacagız ......zemuszemus
kestane kebab acele cevap ...laelaelaelaelae
bana uyar.. :lepi:..
günaydinlarrrr
aeben ben kisisel olarak varim varim varimÇok üzgünüm çoook
yaris dedin mi ben tetikleniyorum yaaa.. tutamiyorum kendimi cok cabuk gaza geliyorum :ecrin_bebek:

zemusumm sevindim senin adina.. cok keyifli diymi eskilere girebilmekyerimseniben ayrica tesekkür ederim arastirman icin ... daha sonra bende baktim..evet kantoron yagi herevde mutlaka bulunmasi gerekirmis... cayida artik arada esim kizdirdimi icerim kaydirigubbakcemile3 yada regl gunlerim yaklastiginda fln iyi olur dimi?
canim , bu kur hakkinda daha genis bilgi verirmisin bize? mesela 2 saatte bir icilmesi sart mi? yoksa kahvaltidan sonra ogle ve aksam olmak uzere iki ogun ? lahana corbasinda hani varya ne kadar ywersen okadar iyi.. oylemi yoksa sadece ögün yesek yetiyormu.. cunku ben 4 kasik herbirinden 2 saatte bir.. cok zor:) bir soru daha mercimegi koymasak olurmu? :)bide yani bi guzel ayranin icine nohutu bulguru koyuyoruz yiyoruz okadar?

sabah birsey yiyemedim
öglen ton balikli salata (düsünüyorum)

1 saat acik havada yürüyüsümü yaptim..kaydirigubbakcemile2 harika geldi...

sağol canım..kantoronu pek fazla içme sakın..adetin yaklaşınca sınıtı gidermek için falan iç...bunun haricinde pek içme...

canım bu kürdeki amaç hem aç kalmammak hemde bu yediklerimizle vucuda detoks yapmak onun için 2 saatte bir diyo..
ama ben evdeyken bile 2 saatte bi yiyemem doğrusu..
sende sık olmasına özen göstererek istediğin zaman ye..
canım mercimek koysan iyi olur aslında ama..bende düşündüm opek iyi ad olmucak
gibi..diğerleri ayranla iyi gider ama mercimek cık ..
bende mercimek yerine buğday koyucam ..sen istersen koymadan iç..
..

esse cim biliyorum ben seni hatta ordan tanışmiştık .......

elev . canım niye yazmıyorsun altta bekliyorsun . bak takıma katılmak iin seninde paylaşımda bulunman lazım .......mucuks.

Allah razı olsun canım benim
Neyse siz beni boşverin de namımıza yakışır 1.liği nasıl yapacağımızı düşünün
Hadi totolar kalksın, boğazlar sağlıklı beslensin, bol bol sular içilsin, hareketler yapılsın :lepi:

aahh hacerim sorun neyse kafani epey mesgul ediyor
ben taze gelin degilim piayim pia piakaydirigubbakcemile3
kiyamammm:1hug::teselli:
operasyonumu takiyosun?
yada erkekgillerde bi cins canini mi sikiyo?
söyleÇok üzgünüm çoook halledelim

sorun degil bebeim .. ama halledelim onu gercekten

ya hacercim aslinda yeni gelen hafta sonu bildirimde bulunan arkadaslari alamiyormuyuz listeye? hani ilk haftalar cok veriliyor yakaydirigubbakcemile3 simdi birde yaris yaparsak diger gruplarla iyi olurdu kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar benden size bir tavsiye :1closedeyes:

boşuna kirazla falan uğraşmayın zira siz değil 3 gün 33 gün yapsanız hayatta bizi yenemezsinizz :1no2::nazar::nazar:
vaktinizi wclerde heba etmeyin :jeyyar:
gidin mutfağınızaa
koca bir dilim pizza
büyük bardak kola cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook
bu sıcakta kiraz yeşil çay
hiç çekilirmi yazık :kedi::kedi::kedi:

inanın sadece sizi düşündüğüm için söylüyorum
kıymetimi bilinŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

X