Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar bomba gıbı geldımm
sabah cok az anans yedım yag yakıcı ozellıgı var
ardından 300 mekık 30 dk yer egsersızı ve
8 km yol katettım leslıe ılee evet sıdmıde yesıl cayımı demlııym

es se şu spor aşkındna azıcık banada bulaş elinimi sürersin ayağını bilmem ama bulaştır be gülüm sırnaşık şey:CüvCüv:

süpersin gerçekten kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

kizlarr mrb nasilsiniz ,ben suan isteyim kac gundur ise gelmiyodum bugun isleri yapiyorum ,bide bi bakim dedim
dun bahceye gittik mangal yaptik fazla kacirdim galiba:kedi:
tabi sonrasinda 1 saat 10 dk spor yaptim
1,5litre su ictim
bugunde biraz beyaz ekmekli kahvalti yaptim ,ama suan kendimi felaket sis hissediyorum sanki nefes alamiyo gibiyim,heralde regl olcam oyuzden
oglen bisey yemedim aksam uzeri yerim aksam yememis olurum

selamlarr
sabah doktordaydım daha yeni girebiliyorum
essecim maşallah
sempatiğim olsun yediklerini spor ile dengelemişsin
herkese mutlu günler, bol hareketli saatler opuyorumnanaktan

nerden bildin kızz estetik olacağımı :sinifsinif:
ben küçükken yüz üstü düştüm ve bütün burun kemiklerim kırıldı
doktor istersen estetiği de aynı operasyonda aradan çıkaralım dedi
sanırım estetik de olacağım :kedi:

cnm 2saat surdu spor:) gel sana dokunam sende uc benımle:)))

sağol canım bu ay burun ameliyatı olacağım

cnm ggecmıs ola estetıkte olsa sonucta amelıyat
nefes almakta sorun yasıyomusn

ozicim, evet essenin sporuna yetismek mümkün degil ama kendinede hic haksizlik etme.. ilk zamanlar ben senden etkileniyordum ve arkadaslarima anlatiyordum..bazi arkadaslarim zaman yetersizliginden bahsediyorlardi " yaa hanimlar neler yapiyolar hem calisiyorlar sabah kalkip sporlarini yapiyorlar diyetlerini yapiyolar usw usw" anlatiyordum.. cunku sende cok yogunsun anladigim kadariyla .. cocuklar ev ve is.. hepsiyle de bas edebiliyosun .. daha nekaydirigubbakcemile5 ben ilk zaman kendi kendime sizin yazdiklarinizi okuyunca kendi kendime " bak görüyomusun kalk bakim" gaza geliyordum a.s. ozi ye haksizlik etmene izin veremem ozicimyasakkelime

çok şükür sorun yaşamıyorum ama doktor bugün baktı sağ burun deliğim kemikten dolayı neredeyse kapanmış gibi

gecmis olsunnn... bende yasadim ayni seyi.. kücükken bi ameliyat gecirmisim..ameliyatta kendime gelip burnumdakileri cikarinca kikirdagim kaymis..18 yasimda ayni yazdigin sebebden dolayi ..birde alerjimde var benim..oda burun deliklerimi kapiyor ikisi birlikte nefes almak imkansiz oluyordu.. biraz zor oluyor ama ilk gunler.. tamponlar kanamalar morluklar fln ..simdiden gecmis olsun..

sariböceq sicaktan olabilir o sislik.. ben turkiye4ye geldigim zamanlarda.. inanilmaz sis oluyorum ... sicaktan resmen balon gibi dolasiyorum zayif olayim kilolu olayim fark etmiyor.. ve buldugum tek neden sicaklar :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…