Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

sabah:yesilcay musli
öglen: bir tabak zeytinyagli pirasacokacimcoook
aksam: salata (yiycem) 3lt su

200 mekik, 200 ip atlama 3er seri 20ser kalca hareketleri+180
90 dk acikhavada yuruyus(yapicam daha)

HACERCİM GEÇMİŞ OLSUN CANIM HAYIRLISIYLA ATLATIRSIN İNŞ
piacım canım bunları duymak ço k güzel inan ama ne oldu bana bilmiyom her gün söz veryom kendime ama spor bi türlü devam edemiyo bi gün yapısam ertesi gün gene duruo
ama başlıcam yo k yok kendimi sabahları tekrar kalkmayaalıştırmma lazım ben bu kiloları vericem dün gene bi kaç kendini bilmez bişeyler dedi de kaydirigubbakcemile

kızlar bugun sabah bı dılım ananas
öğle yağsız ufak bı adet yufka ıle tavada borek tarzı bı sey:)
aksama kırmızı bıber fırında yagsız tussuz pişirdim ve kiraz
2kasık pılav 1 patates haslaması bıde:))
300 mekık 30 dk yer egsersizi
68 dk leslıloe ıle 8 km yol katettim:)
30 dk acık hava yuruyus
15 dk masaj 7 km koşu

selam kızlar ....
sabah: domates ,salatalık,peynir ,bir dilim ekmek...
bugün lapa diyeti yaptım ......kaydirigubbakcemile2

1 saat yürüşümü yaptım....
yeşil çay içtim ....
hihoyyyt

kızlar bugun sabah bı dılım ananas
öğle yağsız ufak bı adet yufka ıle tavada borek tarzı bı sey:)
aksama kırmızı bıber fırında yagsız tussuz pişirdim ve kiraz
2kasık pılav 1 patates haslaması bıde:))
300 mekık 30 dk yer egsersizi
68 dk leslıloe ıle 8 km yol katettim:)
30 dk acık hava yuruyus
15 dk masaj 7 km koşu

maşallah sana ...Şeniz
essecim senin boyun kaç ve kaç beden giyiyosun..hihoyyyt

cnm boyum 1.65 kılo 73.5:)
44beden gıyorum ama zor tabı sıkı bı tayt ıle:))

sığabiliyosan çok iyi canım...46 giyebilirdin ....
ben acaba boyun uzunmu dicektim..
geçen forumda birisi 40 beden giyiyorum ama kilom 56-57 deyince şaşırdım
boyu kısamı bilememde...
bende 40-42 arası giyiyorum canım..bazen 40 iyi oluyo bazen 42 kalıba göre değişiyo
boyumda 1.60...
oo send emasalah lapa yemısısn dayanabıldın suer 1saatte yuruyus oh ıyı):)):nazar:

evet canım lapa diyei yapım dedim
içine nane falan kattım yoğurtla yedim
tuzsuz azcıkta bulyon attım yoksa yenmiyo
yarında yapıcam..
spor yamadım esse gene dizim acıyo çok fena yürüyemiyorum ama azcık yürüdüm dışarda bugün..hiç yoktan iyidir..
eşimde işte ayanı burkmuş iki topal geziniyoruz evde..

oy gecmıs ola esınle sen korler sagırlar bırbırını agırlar olmusunuz :KK43:(,

cnm 40 42 superr
ben 40 olsamvaryaa:) sımdılık 42 yede razıyım):

ya nezamandır sorcam

2.5 ay(16)=50 bu ne cnm 2 haftadıraklımda bı turlu soramadım unuttumm hep yaa

2.5 ayda 50 kilo olucam diye yazdım onu ...
aslında 14 kaldı ....
18 le başladım..
inşallah kışa kadar biter..
esse ailemin yanına gidecem bu hafta yada haftaya
ama ailem diyet yapmama karşı hasta olucam diye ..napicam orda ben ya
Ankaraya gidince herkes iyisin iyisin zayıflama hasta olucan ölücen zayıflıktan
sanki zayıfım....
çok zor günler beni bekliyo..

cnm senın ıdeal 55 olsan bıle yeter

helebi o günleri görüm esse belki 55 bırakırım..
evlenirken 50-55 arası gidiyodum..
çok iyiydim ozamanlar ve inanırmısın kendimi hep şişman zannader ve kilo vermeye çalışırdım hala..ah ah o günleri mumla arıyorum hincik..:çok üzgünüm:

helebi o günleri görüm esse belki 55 bırakırım..
evlenirken 50-55 arası gidiyodum..
çok iyiydim ozamanlar ve inanırmısın kendimi hep şişman zannader ve kilo vermeye çalışırdım hala..ah ah o günleri mumla arıyorum hincik..:çok üzgünüm:

aynıyıs desem ben 62 60 arası ıken delırırdım sımdı 60 oluuym fınısh dıcem :))

ayy Piacım sen de mi oldun ameliyatt
anlatsana bana biraz nasıldıı

özicim çok teşekkürler a.s.

ben dayanikliyimdirÇok üzgünüm çoook :1rolleyes:
ya aynisimi olur bilmiyorum.. ben yarim narkozla oldum.. kitir kitir kikirdagi kirarlarken duydum hissettim.. aci yoktu tabi

sonra iste burnuma tamponlar koydular.. ben fark etmedim .. eve giderken herkes bana bakiyordu..eve girince anladim nedenini burnum oldugundan 3 misli büyüktü tampondan.. doktor burnumun kaniycagini endise etmemem gerektigini söylemisti..eve geldim bikac saat sonra kanamalarim basladi ve malesef tüm gün sürdü..ama herhangi bir agrim olmadi hic.. bazi arkadaslarimin gözleri yanaklari dahi morarmisti..benim morarmada olmadi..belki kikirdak oldugu icindir.. kemikte biraz daha hirpaliyolar galiba fisfisfis
sonracimaaaa birde tamponu cikarirlarken kötüydü biraz..ama ben olali epey oldu.. belki simdi tekno ilerlemistir daha yerimseniben ama netice cok korkulucak bisi degil.. sadece en fazla 1 hafta ciikin kiz olucaksinyerimseniben agrinin olucagini sanmiyorum..tamponun verdigi rahatsizlik olur belki sadece... estetige ihtiyacin mi var onu niye yaptiriyosun? resimlerde görmüstük yaaa hic öyle bir problem gorunmuyor.. yoksa yaptirma lütfen .. nacizana fikrim yerimseniben

ya aynisimi olur bilmiyorum.. ben yarim narkozla oldum.. kitir kitir kikirdagi kirarlarken duydum hissettim.. aci yoktu tabi

sonra iste burnuma tamponlar koydular.. ben fark etmedim .. eve giderken herkes bana bakiyordu..eve girince anladim nedenini burnum oldugundan 3 misli büyüktü tampondan.. doktor burnumun kaniycagini endise etmemem gerektigini söylemisti..eve geldim bikac saat sonra kanamalarim basladi ve malesef tüm gün sürdü..ama herhangi bir agrim olmadi hic.. bazi arkadaslarimin gözleri yanaklari dahi morarmisti..benim morarmada olmadi..belki kikirdak oldugu icindir.. kemikte biraz daha hirpaliyolar galiba fisfisfis
sonracimaaaa birde tamponu cikarirlarken kötüydü biraz..ama ben olali epey oldu.. belki simdi tekno ilerlemistir daha yerimseniben ama netice cok korkulucak bisi degil.. sadece en fazla 1 hafta ciikin kiz olucaksinyerimseniben agrinin olucagini sanmiyorum..tamponun verdigi rahatsizlik olur belki sadece... estetige ihtiyacin mi var onu niye yaptiriyosun? resimlerde görmüstük yaaa hic öyle bir problem gorunmuyor.. yoksa yaptirma lütfen .. nacizana fikrim yerimseniben

beni bayıltarak ameliyat edecekler
doktor garanti verdi sonrasında ağrın olmayacak diye
kemiklerle ilgili olduğundan bayıltacaklar
estetik dediğim sadece burnumun üst tarafında düşmeden dolayı bir kıkırdak kayması olmuş
onu düzeltecekler o kadar
büyük bir şey olmayacak yani
ne yapayım sağlığım için, yoksa asla gitmem doktora falan
inşallah güzel geçer her şey yaa:sinifsinif:

geçmiş olsun piacım..ben yıllar evvel oğlum amaliyat olurken orda bi bayan olmuştu burundan amaliyat..ödüm kopmuştu
heryeri kan içinde burnunda kocaman tamponla
çocuk gibi ağlıyodu.
onu bayıltmamışlar ödü kopmuş..
benimde olmam gerek amaliyat ama korkuyorum bende..:çok üzgünüm::tomato:

geçmiş olsun piacım..ben yıllar evvel oğlum amaliyat olurken orda bi bayan olmuştu burundan amaliyat..ödüm kopmuştu
heryeri kan içinde burnunda kocaman tamponla
çocuk gibi ağlıyodu.
onu bayıltmamışlar ödü kopmuş..
benimde olmam gerek amaliyat ama korkuyorum bende..:çok üzgünüm::tomato:

sağol zemusum ya hiç korkutmadın :1shok:

tsk ederim zemus:) benim epey oldu
ondan sonra onu sinek viziltisi saydiracak ne badereler atlatiimmmm.. hey gidi hey yaa
ama hayat.. hersey bizim icinzemuszemus

hacerim, korkucak gercekten bisey yok.. dedimya bir haftacik accik cikin olucaksin.. baska hic bisi yok.. tabi kan fln oluyoda... o senin duzenine bagli.. benim annecim bana mendiller hazirlamisti.. yanimada cöp.. alta koyuyordum mendili 10 saniye sonra kipkirmizi oluyordu..tüm gün öyle devam etmisti.. ertesi gunde kesildiydi..ara ara gelsede.. o akmasi kesilmisti.. korkucak gercekten bisey yok.. ama tabi sen yinede dikkatli ol... doktorunun tavsiyelerine uy yerimseniben kurallara uydugun zaman hic bir sorun yasiycagini sanmiyorum .. burnunda tamponla yazarsin bize :))

X