Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kulağa iğne ile verilendenmi?

günaydın canlar nasılsınız bakalım topik nasıl canlanmış böyle vallahaanca okudum :)
yeni gelen arkadslarda varmış herkes hoşgeldi sefa geldi benim moralim bugün itibariyle düzelmiş durumda arkadslar çok şükür sıkıntıyı atlattık
akşam ki menümü yazmak istemem biraz sırnırları aştım ama çok yemedim nelermi yedim eve gidince kiraz yedim akşam yemeğimizi 9 da yedik
biber kızartmıştım bi dilim ekmek yoğurtlu biber kızartması ,iki dilim karpuz , bolca marul domates salatalık yedim
bununlamı kaldım malesef kalamadım markete gittik bir aydır ağzıma çikolata sürmemiştim ne hikmetse canım çikolat istedi ve 3 parçada çikolata yedim bu arada suyumu hep içiyodum ama dün akşam böyle oldu
ama öyle bir psşkolojiye bürünmüşümki sanki dün akşam yediklerim herşeyi başa döndürdü tüm emeklerimi sildi gibi geldi ve sabah kalkar kalmaz bi daha olmasın özlem dedim:)
sabah 5,30 da kaltım evimi topladım 6,30 da sporumu yaptım üstüne şekersiz sütümü içtim gene sirkeli suyumu içtim yürüyüşümü yaptım işe geldim yarım lt suyumu içip kahvaltı edicem

hacer öğretmenim ben bu takımdan gerçekten mezun olmak istiyyorum hergün yaptıklarımı burdayazmak çok güzel bence eğer yanlış bişey yaptığımdabeni uyarınki doğru yolumu bulayım emeklerimi ziyan etmeyeyim

günaydın arkadaşlar ve hacercim..

geri dönmek üzere takımdan ayrıldım ama her gün sizi okuyorum...hepinize başarılar diliyorum...

kızlar zayıflayıncamı resim eklicez benim canım resim eklemek istedi :)
nedendir bilmem zayıfladığımı söylediler ya bende bi resim koyayaım dedim :))
ama idealim 65 kilo resmimi koymak
bakın bakalım özlem nasıl duruyo eski halimden de bi resim bulucam

buda bu günki halim
[url=http://img197.imageshack.us/i/resim0012.jpg/][img=http://img197.imageshack.us/img197/650/resim0012.jpg][/url] bu 80 kilo halim

Son düzenleme:
evt canım benim tek istediğim zafer :lepi::lepi::lepi:belki biraz erken konusşuyorum bu sözleri ama bunu gerçekten çok istiyorum
kilo alınca boyum çekmiş gibi duruyo malum boy göbeğe kayıyo kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ama gerçekten arkadslar kilo alınca boylar kısalıyo

3. olmuşunuz kızlar tebrik ederiiiiimmmm a.s.
hep böyle devam edin olurmuuuu yerimseniben

bende tebrik ederim bende gülümm...

hayal gözlü şimdi gördüm seni o kiloyu nasıl verdin iki haftada ne yaptın allah aşkına bi anlatırmısın yaptıklarını bulamadım da :)

Özicim maşallah baya farketmiş kilon
Dilek yazdım seni de listeye tamam canım

çok teşekür ederim hacerim aslında ço k kilo vermedim ben ama bende kendi kendime bakınca sıkılaştığımı fark ediyorum bunuda yürüyüş ve spor + su ile olduğuna eminim bunu çok ii anladımki zayıflamak istiyorsak hayatımızda hareket olucak yoksa hiç birşey bi işe yaramıyo hele benmgibi masa başında olanlara hiç bişey fayda etmiyo
mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Özimm asma yüzünü bebeğim yaa
Her şey güzel olacak :lepi:

Havalar güzel, meyveler güzel, sular bol, içimizde istek var. E daha nolsun ?
Bu kilolar gidecek anacımmm zemuszemus

Özimm asma yüzünü bebeğim yaa
Her şey güzel olacak :lepi:

Havalar güzel, meyveler güzel, sular bol, içimizde istek var. E daha nolsun ?
Bu kilolar gidecek anacımmm zemuszemus

zemuszemuszemuszemuszemuszemus

kırarmıyım seni öğretmenim
canım benim canım benim seni ben pek çok severim :1hug::1hug:

arkadslar hepizini öpüyorum ben şimdi çıkıyorum hafta sonuda yokum birazdanda çarşıya çıkıcam mbabalar günüya babama eşime hediye bakayım umarım gönlüme göre bulurum bişeyler kardeşimle gidicem hem kızlarımızada değişikilik olur
sizlere bol sohbetler banada ii gezmeler kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…