Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ama uzuluyorum arkadaslar cunku aranızda uzun sure kalamaycagım bır hafta sonra tatıle cıkacagız ınsallah gıttıgım yerde ınternet olurda sureklı sızınle kalırım

canım haftasonları pek kimse olmuyor..hava güzelse bi de haftasonuysa herkesler dışarlarda yerimseniben

alleyse orda msıın bır sey soracagım ben yenıyım ya tam anlamadım sımdı yarısmaya cumadan cumaya mı oluyor nasıl oluyor anlatırmsıın

fatoşum cuma günleri tüm takımlar kilolarını yazıyorlar
1 hafta sonra yine herkes kilosunu yazıyor ve 1 hafta boyunca kim ne kadar kilo vermiş belli oluyor.
Yarışma sürekli devam ediyor ama kilo bildirimleri cuma günü oluyor

ben sabah kahvaltı yapmıyorum sadece elma sırkesı ve elma kromu ıcıyorum ve oylece ıse gıdıyorum oglen geldıgım de kahvaltı yapıyorum o zaman da kızarmıs kepek ekmegı peynır yumurta domates ve salatalık zeytın yıyorum sonra ara ogunde meyve aksam ıse ne varsa ondan yıyorum hazıranın 3 den berı ekmegı tamamen hayatımdan cıkardım aksam yemekten sonra ıse meyve daha sonra hıc bır sey yemıyorum nasıl kızlar dogru mu sızceve bol bol su

ama ben cok zor zayıflıyorum ya polıstık over var bende ve o da dogal olarak metobolızmamı etkılıyor o yuzden cok zor gıdıyor kılolar

ama ben cok zor zayıflıyorum ya polıstık over var bende ve o da dogal olarak metobolızmamı etkılıyor o yuzden cok zor gıdıyor kılolar

canım polikistik over bendede varmışta haberim yokmuş...kilolarımı verdim öyle öğrendim yani kilo vermeme engel olmadı..kendimizi şartlandırıyoruz galiba ne dersin yerimseniben doktor bana kilo artışı yaşadınmı falan dedi..bende aksine diyet yapıyorum çok ta rahat kilo verdim dedim yerimseniben

hcr canım Fatma abla geri dönmek üzere ayrılmıştı biliyosun dimi yerimseniben

merhaba arkadaşlar, hacerciğim maşallah takımı doldurmuşsunkaydirigubbakcemile5 güzel bir hafta sonu diliyorum opuyorumnanaktan

Merhaba güzel bayanlara.s.
nasil gidiyor?

günlük mönümü yaziyim
sabah: yumurta ve kepek ekmegi ..arada kahve ve bi avuc leblebi ve uzum
öglen:kraker/ekmek dilimi gibi) ve peynir

aksam yine bir dilim ekmek ve brocoli.... belki birde yogurt

yuan cok yorgunum ve buhalde aksam yemegimi yemek istemiyorum sicak bir yesil cayla dinlenmeye calisiyorum

özicim .. kesin diyet, is, cocuklar,, stres yapmissindir .. sorunun hal olmasina sevindimkaydirigubbakcemile5
yalniz henuz bir fark yok gibi:1rolleyes::1rolleyes: bende 3 bucuk kilo verdim nerdeyse ,,bugun arkadaslarima " iyi bakin hic fark yok muu , ne goruyosunuz " tik yok.. sinir seylerrrr:umursamaz:kaydirigubbakcemile3

X