Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

9. TAKIM 109. ETAP

pokahontas (58.2 / 58 / 0,2 / (0,34&#37
özi16 (77 / 76,4 / 0,6 / 0,78%) Yeni üye
berfinseda (78 / 77,3 / 0,7 / 0,9%) Yeni üye
oferhano (67 / 64,8 / 2,2 / 3,28%) Yeni üye
author (61 / 61 / 0,0 / 0%) Yeni üye

9. TAKIM TOPLAM KıLO ( 341,2 / 337,5 / 3,7 / 1,08% )

nurbanuxxx, AttaQue, Barbi03, sekerkız67, benözlem = diskalifiye

ya arkadaşlar sizce ac kalmak mı yoksa tok olmakmı kilo verdirir kimi diyetisyenler ac olmayacaksınız devamlı kalorisi az şeylerden atıştırın diyor kimileride düzenli yemeklerden sonra acıksanızda yemeyin diyor sizce hangisi daha çok kilo verdiriyor

bence tok olmak aç kaldıkça aklınız hep yemekte oluyor çünkü bu şekilde de asla kilo verileceğine inanmıyorum ama ben yemek yemektense su içmeyi tercih ediyorum

arkadaşlar bugun kilo mu bildiremedim işten dolayı zaten diskalife olmuşum hakkınızı helal edin sizlere başarılar umarım hedeflerinize ulaşırsınız

ben ne zaman aç kalarak rejim yapsam. sonrasında abartarak yiyorum.
ama aslında o şekilde yapmasam daha az yemek yicem.

9. takımcığım 3.lüğünüzü kutluyorumopuyorumnanaktan yeniden canlandı takım ,dilerim azminiz arttıkça ,kilolalarıınız azalsın kucak dolusu öpücüklerŞeniz

hacercim ben geçen sen nasıl olduysa 76 lara dayandım ..:sinifsinif:
sonra inat ettim 2 ayda 59-60 indim ..
ve geçen senin sonda illah dedi bu diyet koruma amaan dedim bıraktım tartılmayı herşeyi
ve sonra acı gerçekle tekrar yüzyüze geldim mafoldumben
ve yeniden başladım ..ayy bu son olur inşallah..
çevremde diyet dedince ilk akla gelen isim benimkaydirigubbakcemile3 ve çok şükür alaycı değil takdir ederek bahsederler..
umarım bu son olur yetti gayrıı
delikafadulden

anladığım kadarı ile birden kilo verip birden alıyorsun
sorun bu olabilir, hızla alınıp verilen kilolar kalıcı olamıyor malesef
2 ayda 15 kilo nasıl verdin deli hatun kaydirigubbakcemile3
bu sefer yavaş ama emin adımlarla ilerleyelim inşallah
kalıcı ve son olsun vereliniortak

bilmiyorum canım aslında ne ölüm orucu ne şok diyet yada ilaç kullanmadım..
az yedim dikkatli yedim ama spor çok yaptım ...ama çok çok azimliydim..
hergece zayıf olunca nasıl gözükceğimi düşünmekten ve heyecandan beynimi yerdim resmen..zayıflıcaksın zayıflıcaksın beynim hep bunu diyordu..
inan ne börekler ,pastalar dönerler kondu önüme elimşn tersi ile ve zerre kadar acaba alsammı demedim ve ittim ..
sonucunda başarıya ulaştım..ama şuan kilo almamın en büyük sebebinden biri ilaç kullanmam çok ağır kansızlık geçirdim ben kalsuyum eksikliğine kadar ne kadaar vitamin varsa hepsi azlamıştı vucudumdan..diyetle alakası yoktu tabi .. bunun sebebi stresti
adet kanamam haftalarca devam ediyorudu..sonucunda vucudum çöktü..ice zayıfladım kurudum ..sonra ilaçlarla çok şükür iyiyim bu sene..
ve yine yeniden diyetteyim..
ayy nekadar gevezeyim dimi..:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…