Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

yaaa hacer okudum inanamadım azimene hayranım sokulda bizede bulaşsın bu azim ben de boydayok 78 tam bi dubayım yanlışlıkla az önce fikirlerimi diger sayfaya yazdım hacerciğim özel olmazsa nerde okuyorsun cuma kilomu yzacağım kızlar sizee şu anda tam78.3 geliyorum bakalım gr verebilecekmiyiz

yeni arkadaşlarımız gelmiiişş hoş gelmişleeerrr a.s.

valla Hacerim bana bulaştırdı da mezun bile oldum yerimseniben onun azmi sayesinde benim de azmim geri döndüüü ve başardııımmm Şeniz

ayyyy ne güzel senden bunu duymak leyloşşş
rütbende 72 yazdığı günü dün gibi hatırlıyorum
şimdi orada 65 kiloyu görmek en az senin kadar mutlu ediyor beni
darısı tüm isteyenlerin başına

aaa bak değiştirmemişiiiimmmm ben artık 63,5 kiloyuuummmm..
geçmiş sayfalarda resmim vardı gördünmüüü
dur bakiim de ön sayfalara ekliiimmm

aleysen göremeyeceğin kadar küçümedim daha bende burdayım illa kendimi gözüne sokam yaaaaaa senağlama...

canıııımmm ben seni görmemmiiiiii Şeniz
repine yazdım yaa okumadınmıııı?dedim ya geçen hafta güzel kilo verdiydin,inşallah geri almamışsındııırrr merak ettiiimmm??? bi de ne yapmıştın sen tam olarak bilmiyorum...sebze suyumu neydi :S
nasılsın bu arada nasıl gidiyo diyet hihoyyyt

aleysenim süper gidiyor çok şükür kiloların bi sıkımlık canı akldı bende sıkcak kuvvet dersen :roflol:
evet sebze meyve suyu içtik ama süper oldu detoks oldu bize,repi göremdim bakarım şimdi gülüm sağol...

vallahi saat 4 buçuk
bu saate kadar gelmeyen bundan sonra hiç gelmesin
bildirim yapmayanlar diskalifiye edilmiştir
sonra neden diye gelip sormayın lütfen
disiplin her şeyden önemli :nazar:

arkadslar az önce yazmıştım ama ne olduysa yazdığım çıkmamaış
öncelikle rejimimi bozmadım yeşil çay domates ppeynir bi dilim ekmek ve bi bardak şekersiz yeşil çay içtim bunu belirteyim
detekleriniz için teşekür ama benim eşimle aram biraz limoni bu durumda canımı sıkıyo bu durum biraz uzadı normalde en fazla bi gün sürerdi ama uzayınca bana da yansıdı haliyle hak verirsinizki
iyki burdayım itki sizlerleyim vallaha yoksa çikolata bile yiyebilirdim
neyse yeni gelen arkadslar sizlerde hoş geldiniz hep beraber mezun olucaz inş kısmetse
öğretmenimiz en büyük destekcimiz bunun için dahada çok inanıyorum

X