Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

çok ii bi başlangıç yapmışsın canııımmm:1hug:
bence bidaha bozma bu düzenini...
bak sonra çakıllıktan bambamlığa transfer olmayasın yerimsenibenkaydirigubbakcemile3
bence sen bebek düşüncesini falanda at kafandan...bana göre hazır değilsin..yani zayıflayayımda çocuk istiyom düşüncesi var,biyandanda korku...onun için zayıflamamaya çabalıyosun gibime geliyoooo..bende öyle olmuştu çünkü yerimseniben

ayy yok leyloş yaa çok hazırım ben çok istiyorum bebek
çocukla alakası yok benim pisboğazımla alakalı sadece benneyaptımki

merhaba arkadaşlar bugün evdeyim dün çok kötü hastalandım iştekiler felanda çok korktu ben arabayı kullanamam diye arkladaşım eve getirdi bugün de işe gidemedim dün sabah 1 pogaça ile kahvaltı yaptım sonra öglen elma yemiştim bi anda sırtımdan terler boşandı başım dönmeye başladı patron şekerin düşmüştür dedi odasından gofret getirdi bunu ye ve içeriye uzan dedi keşke yemeseydin yediğimle çıkarmam bir oldu sonra biraz topladım yarım kalan gofreti yeyim midemi tutsun dedim yine aynısı oldu yani dün hiç bişey yemeden yattım su bile içemedim sabah da eşim zorla kahvaltı yaptırdı biraz öncede sütlaç yedim biraz daha toparlandım

leylacım tebrikler canım azmin elinden bişey kurtulamaz :)

çubugum sen neler yaptın öyle ama ben inanıyorum sana çabuk toparlarsın

zeynepcim geçmiş olsun k.bakma bu aralar uzak kaldım ama sitenin problemli olmasından kaynaklandı

adaşım(serapcım) tebrik ederim hafta da yarım kilo az degil böyle böyle düzenli ama tam gidecek

geçmiş olsun canım ya
kendine dikkat et şeker

meraba kızlar
bu gün komşuya çıktım sonra eve gelince de misafirim geldi aniden daha giremedim nete
yediklerim sabah klasik öğle yarım kasepatates salatası 1 poğaça
ara yok
öakşam yarım kase daha patates salatası 1 kase çorba
bide itiraf edeyim az önce dayanamadın yarım dilimcik kek yedim
regl dönemi,ne girdim bende tatlı konusunda kendimi engelleyemiyorum hemen şimdi kalkıp misafirden kalan keki ve böreği dondurucuya atacamki atıştırmayım sonra
dün şok diyetimi iyi yaptım güne rağmen ama bu gün misafir gelince böyle oldu
misafire siz bunları yiyin ben tavuklu salata yiycem denemiyo işte

serapcım geçmiş olsun canım en yakın zamanda iyileşirsin inşallah
bebek filan olmasın analttıkların onu andırdı bana

9. TAKIM 103. ETAP

topkek (65,5)
alleysen (67.5)/(
fatmasel (81,0) / (
serap_21 (71,3) /
gnydn64/ / (77,5) /
tombikim /(63.2)/
aysim-u (59,2) /
pokahontas / (59,0) /
...123... (58,5) /

9.TAKIM TOPLAM KİLO (602,7) /

hadin kızlar listmiz hazır
şimdiden hayırlı sonuç olsun inşallah

ben çıkmak zorundayım yiine oluşumun ödevi bitmemiş henüz onla ilgileneyim biraz
hadin öpüldünüüüz iyi geceleeer

ben yazayım şimdiden
topkek (65,5)
alleysen (67.5)/(
fatmasel (81,0) / (
serap_21 (71,3) /
gnydn64/ / (77,5) /(77)/(0.5)/(0.65)
tombikim /(63.2)/
aysim-u (59,2) /
pokahontas / (59,0) /
...123... (58,5) /

canlarım hepinize tşk ederim daha iyiyim şimdi zeynepcim annemde öyle dedi test yaptım negatifti bu aralar dogru dürüst yemek yemiyordum galiba ondan oldu sol gögsümde bi şişlik var ama anlamadım acaba üstüne felan mı yattım neyse akşam yemegim 2kaşık yogurt 3 kaşık ta mantar sote eşim zorla yedirdi canım sabah tartıldım70,8 çıkmıştı eger sabah giremezsem eklersiniz :)

9. TAKIM 103. ETAP

topkek (65,5)
alleysen (67.5)/(67.5)/(0.0)/(0.00%)
fatmasel (81,0) / (
serap_21 (71,3) / (70.8)/(0.5)/(0.70%)
gnydn64 (77,5) / (77.0)/(0.5)/(0.65%)
tombikim (63.2)/
aysim-u (59,2) /
pokahontas (59,0) /
...123... (58,5) /

kızlar ben bir iki gündür siteye giremiyordum, bu acı çehre meselesi sürüyordu hala. en son akşam 9 a doğru baktım siteye hala kapalıydı. ama sanki siz hiç bir sorunla karşılaşmamış gibisiniz. mesajlarınız saati çok ilginç ben o saatlerde hep girdim kapalıydı. neyse benim rejim bu hafta nakavt sabah tartıldım değişiklik yok.

Eda ablacım süper yaaa:teytey:ben seni en son gördüğümde 64-65 tin...borcamı kaptınmı ablaaayerimseniben

:roflol:yokk leylacım yokk kapamadımm arkadaşş o haftaa 3 buçukk kilooo verdi benn 2 buçukk diğeride 1 kiloo verincee kapamadımmm :mymeka:aldıkk götürdükk arkadaşaaa
2 n ci iddayaa girdikk bu seferr dondurmaa kaselerineee :jeyyar:ama tabikii ilkk iddaadann sonraaa o haftaa dikkat etmeyincee cukkk kilolarr gerii geldii hemennn şimdii dikkat ediyorumm verdiklerimii almammakk içinnnnn
önümee nee yemeklerrr geliyorr hayırr demesinii öğrendimmmm amaa burdaa resmenn yalvarıyorlarrr ye diyee çıldıracamm gittiğimm yerdeee kesinliklee tadına dahii bakmıyorummmm yemeğimiii yedimdee geldimm diyorummm
polonyadann geldiğimdee bir pantolonn almıştımmm hiçç giyemedimm kilo alıncaa dünn olduuuu çokk sevindimmmm
bu seferkii iddaamızzz 25 günlüğüneee girdikk dahaa 20 mayısdaa tartıı günnüüüü duaa edinn benn alayımm kaseleriii
ama inanınn işee yarışıyorrr iddaa yakınn çeverinizdeee diyet yapmakk isteyenn varsaa sizdee yapınn

yaa bu aradaa sizz yinee resimm göstermekk istiyorumm amaa yenii gelenleree motivee olurr ama resim yüklediğimizz sayfayııı bulamayorumm hanii imagesck yazan linkk varyaaa bilenn linkk verebilirmii

takma ayşimcim onlarv site kurucuları
haklısın erkek olduğunu öğrenince hayalkırıklığına uğruyor insan ama kendini bu kadar üzme
hem verdiği cevaba takılma canım çünkü biz kadınların yapısı ince ve kadın formu olduğu için burası hep daha nazik cevaolar alıyoruz ama kendisi erkek ve erkekler genel olarak bizler kadar ince olamazlar bilirsin
boşver sen takılma buna
yazışalım eğlenelim

vaaaaaaaav harikasın edacıııııııııııım

çokk sağoll zeynepcimmmma.s.

kahvaltım bir adet elma, anneme temizliğe gidiyorum. bütün gün meyva yemeyi düşünüyorum. görüşürüz

Canımm nedenn siteninn sahibininn erkekkk olduğundann bu kadarr rahatsızz oldunn anlıyamadımmm inann okadarr güzell sitekii burasıııı bir kişininn yazışmalarındann erkekk olduğunuu anladıklarıı vakittt hemenn engelliyorlarrr
birdee mahremm yazılarımızııı yazmazsakk hiç birr sorunn olmazz çünküü bunu kazenn değill herhangii biridee sitedee yazıı araştırırkenn başkaa birr erkekktee okuyabilirr misafirr üyelerimizdee okuyabiliyorrr
gebelikk bölümündee bayanlarımızz dahaa açıkk yazı yazıyorrr sannetmiyormkii kazenn girsinn tek tekk okusunn bayanlarımızınn ne zamann regll olduklarınıı ne zmaann hamileee kaldıklarınııı

9. TAKIM 103. ETAP

topkek (65,5)
fatmasel (81,0) / (
tombikim (63.2)/
aysim-u (59,2) /
pokahontas (59,0) /
...123... (58,5) /

leyla ve zeynepcim 70 zicirinii kırmışsınızzz çokk sevindimm
bu arada zeynepcan,emir nerdee çıktılarmıı yarışmadannn
çubukcummm biliyorumm ayrılmıştııı

9. TAKIM 103. ETAP

topkek (65,5) / (65,5) / (0,0) / (0,0%)
fatmasel (81,0) / (
tombikim (63.2)/
aysim-u (59,2) /
pokahontas (59,0) /
...123... (58,5) /

günaydın kızlar ben bu gün yine affınıza sığınarak tartılmıyorum verdim mi vermedimmi bilmiyorum ama tartılmayınca kendimi çok daha rahat hissettim bir hafta daha böyle devam etmek istiyorum

edacım emir ayrıldı maalesef çubukcumda hep aramızda ama listeye eklemiyoruz sadece

günaydınnnn canlarım. şimdi klasik sekilde kahvaltımı yapıorum...

bildirimimi de yapim... maalesef tartı bu hafta 1 gr oynamamış:KK43:

pokahontas (59,0)/(59,0)/(0.0)/(0.00&#37:KK66:

9. TAKIM 103. ETAP

topkek (65,5) / (65,5) / (0,0) / (0,0%)
fatmasel (81,0) / (
tombikim (63.2)/
aysim-u (59,2) /
pokahontas (59,0) / (59,09 / (0,0) / (0,0%)
...123... (58,5) /

üzülme pokocum haftaya verirsin inşallah

ben kalkıyorum kızlar kızımın kahvaltısını yaptırıp işime bakayım siz ekleyin geliyorum ben birazdan

X