Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar kazenden cevap geldi. mesajlarımızı sizinle paylaşmak istiyorum. çok üzgündüm şimdi hem daha çok üzgünüm hem de çok sinirli. burada şikayetçi olduğumuz insanları admine bildiriyoruz. ya şikayetçi olduğumuz adminse? kime bildiricem? milletvekili gibi davranıyor. dokunulmazlığı var diye istediği gibi davranıyor bizlere. sırayla mesajlarımız aşağıda:

(bu benim ilk mesajım) çok düşündüm ama tutamadım kendimi

merhaba kazen, çok düşündüm aslında mesaj atmayacaktım ama tutamadım kendimi. hem terslersin beni diye korktum hem de ne bileyim ben öle işte. sen erkekmiydin? ben tesadüfen öğrendim bunu. mesajları okurken farkettim. ve kk hakkında diye bir bölüm varya, hepsine baktım acaba orada yazıyordu da kayıt olurken ben mi fark etmedim diye ama aramızda erkek olabileceğine dair hiç bir bilgi bulamadım. başka erkek var mı sitede? açıkcası biraz hayal kırıklığına uğradım desem çok doğru olur. ben bu siteyi çok mahrem ve bana özel görüyordum. hatta eşim böyle bir siteye girdiğimi biliyordu ama inanın benim için o kadar mahremdi ki eşime anasayfayı bile göstermek istemiyordum. üyeliğime devam ederim herhalde bilmiyorum, gerçi siz şimdi iptal etsen ne yazar daha çoook üyemiz var diyorsunuz biliyorum, doğrudur ne diyim. ama bilmek isterim sizden başka erkek var mı? bizim kadın kadına aramızda konuştuğumuz mahrem konuların hepsini okuyorsunuz dimi? ya ben gece vakti çok üzüldüm şimdi ya:KK43: daha önce sizin bilgilerinize girip bakmıştım kim bu kazen diye ama erkek olduğunuza dair hiç bir şey görememiştim, siteye üye olurkende bir kaç şey okumuştum geçmiş gün hatırlamıyorum ama aramızda bir erkek olabileceğine dair birşey hatırlamıyorum hatta erkeklerin üye olması yasak diye br şey hatırlıyorum, yanlış hatırlıyorum galiba. neyse iyi sabahlar, kolay gelsin
(lütfen eğer sinirlenip ters bir cevap yazacaksanız hiç yazmayın, hem kendinizi hem beni üzmeyin)

(kazenin bana verdiği cevap) Cevap: çok düşündüm ama tutamadım kendimi

Merhaba,
Hergün binlerce mesaj yazılıyor ve bunları tek tek okuyormuyuz diye düşünüyorsunuz ?

İlginç...

(bu da benim yazdığım en son cevap)
kusura bakmayın rahatsız ettim.

kızlar ne diyorsunuz? kendisini kendisine mi şikayet edeyim? zaten kesin size anlatıyorum diye bana ceza verecek bu kazen, nede olsa ipler elinde. yoksa yanlış bende mi kızlar? bana çok duyarsızca ukalaca bir cevap gibi geldi. üstelik konuyu saptırmış. aptalmıyım ben!

kızlar az önce kazeni şikayet etmek için curly ye yani en üst yöneticiye bir mesaj çekeyim dedim. konuyu anlattım fakat kendisi mesaj almayı engellemiş. yaniii kazen bu sitede istediği gibi at koşturabiliyor arkadaşlar.

kızlaaarrr çıldırmak üzereyim. bu konuyu yardım masasına sordum. işte oradaki mesajlaşmalarım:

aramızda erkek var mı?
lütfen bu konuyu aydınlatır mısınız? sitede aramızda erkek var mı? kazen erkek mi? başka var mı? bizim mesajlarımızı, yeri geliyor mahrem mesajlarımızı okuyan bir erkek mi var aramızda?
Bugün Güncelleyen: UzmaN
Merhaba..

Sitemizin sahibi de,site adminleride(Kazen ve Curly) erkektir..

Üye olarak erkek üyelere site de bulunmalrına izin vermiyoruz..Erkek olan site adminlerinin(ayrıca site sahipleridir),sizin mahrem mesajlarınızı okuyacaklarını sanmıyorum..
Ama bu konuda rahatsızlık duyuyorsanız,özel ve mahreminizi deşifre edecek mesajlar yazmamanız en sağlıklı önlem olacaktır..

Kolay gelsin..

kızlar ben bunu biraz zor sindiricem galiba. zaten çokda sinirlendim. biraz ara vermeliyim galiba bu siteye girmeye. bilmiyorum ya offf

canım ben niye bu kadar kızdığını anlamadım
onlar sitenin sahibi,kurucuları
hergün herkesin mesajlarını tek tek okuyacak değiller ya
takma kafana bu kadar
o kadar çok işle uğraşıyorlarki kimsenin mesajlarını tek tek okumaya vakitleri yok merak etme
ayrıca kazenin tarzı budur,merak etme sana özel bişey değil
zamanla alışırsın

Günaydın kızlar nihayet düzelmiş site kaç gündür giremiyordum akşam sadece yogurt ve 1 dilim ekmek yedim 1 kase de erik sabah ise 1 pogaça ile kahvaltı yaptım

ara öğünüm bir elma
kızlar netten yasemin soysalın tek şişman beyniniz diye bi kitabı var ya onu aldım şimdi geldi okuyorum
bakalım benimde beynim mi şişmanmış
güzel bilgileri sizle paylaşırım

sabah
yarım simit ayran
öğle
4 parça tavuk şiş salata

bugün akupunktur günüm bakalım ne kadar vermişim
bu haftada çok veremedim gibi geliyor

kahvaltım bir adet elma, anneme temizliğe gidiyorum. bütün gün meyva yemeyi düşünüyorum. görüşürüz

arkadaşlarım merhaba :)

öğlen corba türlü
arada çilek. ya siteye girmek işkence gibi :)

arkadaşlarım merhaba :)

öğlen corba türlü
arada çilek. ya siteye girmek işkence gibi :)

merhaba arkadaşlarr
bugün kahvaltı edemedim sadece 1 tane muz ve bir bardak ta süt içtim
öğlende çeyrek döner
az öncede yeşil çayın yanında bir parça ekmek ve biraz peynir yedim
akşamda nohut yemeği var
siteye ulaşmak çok zor cidden

Arkadaşlar günaydın nasılsınız.
anladığım kadarı ile kimse siteye giremiyor...:KK43:

sabah klasik kahvaltı yaptım..
ya bu siteye saldıranlar ne kadar akılsız. sonuç olarak dünya kadar forum var.
şimdi bu sitenin üyeleri oralara girerek ürünü daha beter karalasınlarda görsünler!!!

günaydın kızlar site ancak normale döndü inşallah günlerdir bir açolıyo bir yok

nasılsınız . özledim buraya doğru dürüst girebilmeyi ya

hadin bakalım görüşemedik diye slmayın tam gaz devam gitsin kilolaaaaaar

ben dün akşam sadece erik ve çilek yedim
geçen haftayı telafi etmek için
haa sonra içim çok kıyıldı 2-3 lokma ekmekle zeytin yedim

sabah klasik kahvaltı yaptım
bu gün ve yarın şok yapacam
ama bu gün günüm de var bakalım napcaz bozmamaya çalışacam daha doğrusu bozmamaya mecburum

mrb kızlar a.s.
yeni kurstan geldim...az sonra bi komşuya başsağlığına gidicez..
site normale dönmüş sanırım,hiç sorun yaşamadım girerken..
kahvaltım 3 dilim sucuk:eek:domates,salatalık,1 dilim ekmek...

yok yaa halen aynıymış!göbek eritme grubuna msj göndereyim dedim 20 dk uğraştım kafamçokkarıştı

Slm kızlar dünden beri yazıyorum bi türlü olmuyor akşam 1 dilim ekmek salata yedim ara olarak da erik yedim sabah ise 1 pogaça ve çayla kahvaltı yaptım arada elma yedim

X