Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ayy vallahii nisana 65 olmam şart
yoksa artık kendimden nefret edicem bu kadar iradesiz olduğum için senağlama

burcuu her akşam form çayı içsene tatlım
bağırsakların düzene girene kadar öğlen ve akşam iç sonra düzene grince sadece akşam içebilirsn yatmadan önce

bende öle 4-5 günde bir uğrarım yoksa wc ye 10 gün olduğunu bile bilirim

hatta okuldan b arkadaşım aa hamilemisin demişti :roflol:

ama form çayı rahatlatıyor çok dene mutlaka

doğadan form al limonlusu çok güzel

ama onun içinde sinameki var, bağırsakları içtiğin sürece güzel çalıştırıyor; ama sonra bağırsak yorulduğu için daha da tembelleşiyor :1no2:

Evet ben de duymuştum bağırsak tembelliği yaptığını, yine de denedim ama işe yaramadı maalesef

Bu arada ilk arada 1 ayva yedim. Öğle yemeğimse 1 lüfer, 4 kaşık pırasa, 2 kaşık yeşil mercimek.. Bol da salata.. Ne yiyeceğime karar veremeyince böyle potpori yapıyorum hihihi =)

canım bende aset olduktan 12 13 gün sonra şişmeler karın agrıları oluyo sordum yumurtalar geliştiği için oluyomuş

iyi akşamlar kızlara.s. eşim ve oğlumla dışarıya çıktık biraz yerimseniben
öğlen yemeği yememiştim..dışarda yarım simit,3 tane çeri domates yedim..annemde sulu köfte pişiriyo,akşam yemeği olarak 3 tane köfte yerim heralde..

geçmiş olsun kız masal perisiiiiiŞenizsen kilo falan vermemişsin resmen miden boşalmış:roflol:genede tebrik ederim:dilcikar:

hayır insan kıskanç olurda bu kadar belli etmez yaaa
pis kıskanç:mymeka:
verdim kııızııım boşunamı koşturuduk bi hafta boyuncaasositososito

merhaba fıstıklar nabersiniz bakalım
benim günüm dışarıda geçti bugün geç kalktık
12 gibi klasik kahvaltımı yaptım
1.30 gibi dışarı çıktık
milasa gittik alışveriş yaptık
balık aldık gelirken levrek
akşam yemeğimde
fırında levrek oldu yanında bol salata ekmek yemedim

6-7 tane daha kuru kayısı yedim Leyloşuuumm.. Bi de 10:30'du kalktığımda, çok da yedim zaten sabah ve öğlen.. Davul gibiyim davuuull

İyi geceler arkadaşlar a.s.

Günaydın fıstıklar, mutulu pazarlar herkese a.s.

Kahvaltım: 2 dilim ekmek, peynir, 3 zeytin..

İyi günler arkadaşalarr güzell bir pazar geçirmemiz dileğiyle

sabah 1 dilim ekmek ve peynir yedimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…