Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

merhaba kızlarr
bugün hiç yataktan çıkasım gelmedi kalktım eşime kahvaltı hazırladım onu yolcu ettikten sonrada biraz daha keyif yaptım dolayısıylada kahvaltı etmem 12 yi buldu. kahvaltıda da bir parça tost yedim ıhlamur içtim .
hacercim bende dün akşam senin gibiydim sürekli canım bişeyler istedi bide sadece tadına baktım bıraktım öyle aman aman yiyeyim bitireyim diye bi istekte olmadı
serapçım inşallah hedefine ulaşırsın şekerim
edacım bazen deli ediyo bu pc ler insanı Allah yardımcın olsun

Merhaba takımcııım Şeniz

Kahvaltım 2 dilim ekmek, bol peynir, biraz da bal.. Biraz okkalı bi kahvaltı oldu yine ama 11:00'de yedim.. Akşam yemeği yemem yine, dengelenir inşallah...

Dün de laptopumla uğraştım, tamir ettim sonunda :)

Neyse canlarım, herkese mutlu bir haftasonu dilerim.. Ben biraz gezineyim bakalım..

ayy demesi ne güzel kızlar ama benim size kötü bir haberim var 65'e çıktım yine klava:
geri verene kadar bu kiloları sabit görüneceğim, finallere çalışırken abur cubur yemekten böyle oldum, dövün beni siz aklım başıma gelir belki klava:

Ayy dünü yazmadım..

Sabah: yarım simit, 1 kk peynir
Ara: 1 çaybardağı süt
Öğle: 1 tabak makarna
Ara: 1 sahlep
Akşam. 2 küçük sigara böreği..
Ara: 1 portakal..

Ben de gereksiz şeyler tüketmişim valla hep yaa

işte bende buna sinir oluyorum canımyaa
verene kadar neler çekiyoruz gr gr gidiyo ama bi öğün fazla kaçır hemen zıplıyo tartı klava:

Ay kızlar benim ellerimde bi gariplik var.. Parmaklarım davul gibi olmuş :roflol: Şimdi farkettim.. 2-3 gündür çok az su içiyorum, ondan olmuştur di mi?

kızlar oklavaları hazırlayın

az önce 1 paket (80gr yani) eti antepfıstıklı çikolatayı bir güzel mideye indirdim hede 5 dakikada

üstelik kepekli tostumuda yemiştim güzel güzel tok tok yedim yani (

afiyet olsun çubuğum klava:
burcu sanırım su içmemektendir, ama su toplamış ki şişmiş. bu bir çelişki midir :uhm: :roflol:

ayrıca sizinle bir şey paylaşmak istiyorum, ben denedim ve işe yaradı. benim bağırsaklarım çok düzensiz, bazen o kadar şiş hissediyorum ki kendimi patlayacak gibi.
hint yağını saçlarım için kullanıyordum, ama okudum ki bağırsaklara da iyi geliyormuş
ben de bir yudum içtim, arkasından da bol bol su içtim. gerçekten de bağırsaklarım düzene girdi. ishal yapmadı ya da gazım olmadı. ama bağırsaklarım düzene girdi.

aynı sorunu yaşayanların denemesini öneririm a.s.

Aynen öyle canım, oh olsun bana ama, almıyorum diye şımardım şımardım sonra böyle oldum klava:
hımmCADIARZU ama yeni aldığın için kolaylıkla gider bence tatlım yerimseniben
Ay kızlar benim ellerimde bi gariplik var.. Parmaklarım davul gibi olmuş :roflol: Şimdi farkettim.. 2-3 gündür çok az su içiyorum, ondan olmuştur di mi?
aman canım dikkat et yinede sen ama susuzluktanda olabilir tabi CADIARZU

az önce 1 paket (80gr yani) eti antepfıstıklı çikolatayı bir güzel mideye indirdim hede 5 dakikada

oy oy oyyy kepekli tostun üstüne çikolata hemde fıstıklıııı :1shok:
ya ama çubukçum söylenmezki böyle benimde gözüm dolaptaki profiterolde :çok üzgünüm:

hacercim sağol tatlım verdiğin bilgi için ihtiyacım olursa diye bi kenara not ettim

Slm kızlar ben yokken ne güzel kaynatmışsınız çikolatalar felan bak canım çekti şimdi ama yiyemiyorum midem küçülmüş

Berith kullanıcısından alıntı
Ay kızlar benim ellerimde bi gariplik var.. Parmaklarım davul gibi olmuş Şimdi farkettim.. 2-3 gündür çok az su içiyorum, ondan olmuştur di mi?

CANIM ADETİN NE ZAMANDI BELKİ YUMURTLAMADAN OLABİLİR

Ayyy kesin denemeliyim.. Bağırsak aktivitem 4 günde bir gerçekleşiyo :roflol:

Ayyy kesin denemeliyim.. Bağırsak aktivitem 4 günde bir gerçekleşiyo :roflol:

aynen canım benim de, 4günden uzun olduğu bile oluyordu, patlayacak gibi oluyordum vallahi delikafadulden
bir yudum içtim ve her gün tuvalete çıkabiliyorum çok şükür :Saruboceq:
ama dikkat et çok içme, sonra ishal olursun falan :roflol:

içimden şu bilgisayarı kafana geçirmek geldiiiiiÇok üzgünüm çoookböööylemi örnek olup destek vericez birbirimizeeeee:dilcikar:klava:bidaha olmasıınnn noooluuuuurrrr:Saruboceq:

Burcuuu su içmeyi azaltınca oluyo kuzum öyleeeea.s bazen hava değişimide etkiliyor..
Hacer hint yağı gibi kimyonda aynı vazifeyi görüyo.gecen gün canım acayip kimyon çekti var ya inan 1 lokma ekmeğin üzerine kimyon ekip yedimkaydirigubbakcemile3sonra netten baktım kimyon ağrı kesici,mideyi rahatlatıcı,gaz söktürücü ve bağarsak düzenini sağlayıcı faydası varmış..ben de artık tavuk yerken falan üzerini kimyonlayıp yiyiyorumcokacimcoookzaten çok severim kimyonu:1closedeyes:

Son düzenleme:

Valla hiç bilmiyorum.. Benim çok düzensiz olduğu için belli olmuyo.. Aslında ilaç kullanmam lazım ama reddediyorum ısrarla

Çubuuukkk kız öğle ve akşam yemeğine dikkat et hafif geçirmeye çalış.. 80 gr çikolata 450 kalori filan! Nisanda 65'sin unutma

mrb kızlaaaarrrr a.s.
kahvaltım 1 papatya ekmek dilimi,2 dilim de peynir...saat 11 de yaptım kahvaltımı o yüzden öğlen yemeğim gecikebilir yerimseniben

aa bunu da öğrendiğim iyi oldu Leylacım sağol paylaştığın için. kaydirigubbakcemile5
ben ara öğün olarak 1 portakal yiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…