Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

merhaba kızlarr kurstan geldikten beri harıl harıl temizlik yapıyorum sanki evi kirleten varmış gibi:)
bütün günde ayaktaydım bacaklarım ağrıyo şimdi de oturayım biraz dedim . yeşil çayımı yudumluyorum bi yandan :)
sizler nasılsınız?
serapçım çok geçmiş olsun sanada tatlım dikkat et kendine . ayrıca tebrik ediyorum ne güzel kilo vermişsin öyle
çubuk krakercim haklısın canım bazen anlayışsız olabiliyo eşler tabi onlarında kendilerine göre haklı gerekçeleri vardır elbet . benimkide bu aralar kk ya girişini engelleyeceğim senin diyo bende o olunca fazla takılmamaya çalışıyorum.
alleysen seninde misafirleri biraz pahalıya patladı galiba canımcım :)

[
merhaba fıstıklar sonunda elektirikler geldi
dün çok kötü hastaydım
sanırım midemi üşütmüşüm
akşama kadar
çıkartıp durdum
gözümü açamadım vallaa
ama bugün iyiyim allaha şükür
dün geceden beride elektiriklerimiz kesildi
offf çok sıkıldım yaa
nasılda alışmışız teknolojiye
neyse çıbığa mesaj attım artık sizi bekletmeyim diye
sağolsun oda ekleyivermiş
teşekkürler çıbıım
600gr vermişiiim çok sevindirik olduum
dün gün boyu hiç bişi yiyemememin etkisi olsa gerek
sizi seviyorum tontişleer

canım benimya çok geçmiş olsun dikkat et kendine

maşallah ne güzel kilo vermişsin :nazar:

hem de nasıl pahalıya patladı var yaaaa:1rolleyes:ama artık haftaya kaç kilo gelirsem geleyim yazıcama.s
gerçek kilomu söylüyorum kızlar...geçen Cuma 74,5 tu,bu Cuma 72 oldum :eek: yazacaktım ama çok utandım inanın:eek:artık önümüzdeki hafta nasipse gerçek kilomla aranızdayım :roflol:

dün çok kötü hastaydım
sanırım midemi üşütmüşüm
akşama kadar
çıkartıp durdum
gözümü açamadım vallaa
offf çok sıkıldım yaa
teşekkürler çıbıım

geçmiş olsun kız masal perisiiiiiŞenizsen kilo falan vermemişsin resmen miden boşalmış:roflol:genede tebrik ederim:dilcikar:

kızlar selam. ben biraz araa vermek istiyorum demiştim zeynebim de tamam oluyo ole demişti o yüzden ben bildirim yapmadım ama hala listede isem ve ole oluyosa kendime tekrar çeki düzen verip döneyim yok ara verebilrisin bi müddet derseniz biraz kendimi toplamak kafamı toplamak istiyorum hangisini derseniz uyarım yani.

Gayecim hiiiiç ara verme canım,hemen aramıza katıl..son gaz yola devaaaammm:eek:

hem de nasıl pahalıya patladı var yaaaa:1rolleyes:ama artık haftaya kaç kilo gelirsem geleyim yazıcama.s
gerçek kilomu söylüyorum kızlar...geçen Cuma 74,5 tu,bu Cuma 72 oldum :eek: yazacaktım ama çok utandım inanın:eek:artık önümüzdeki hafta nasipse gerçek kilomla aranızdayım :roflol:

canım benimyaa :teselli: oluyo arada bi böyle takma kafaya nasılsa verirsin yerimseniben
bende de aynı şey oluyo ne zamanki bi öğünde fazla yesem ertesi gün tartı zıplıyo resmen . bende geçen cuma 59.7 dim ama pazartesi 60.0 geldim :KK43:

canım benimyaa :teselli: oluyo arada bi böyle takma kafaya nasılsa verirsin yerimseniben
bende de aynı şey oluyo ne zamanki bi öğünde fazla yesem ertesi gün tartı zıplıyo resmen . bende geçen cuma 59.7 dim ama pazartesi 60.0 geldim :KK43:

evet malesef ama ben resmen kaşına kaşına aldım kilolara..mıhlamalar,minciler,yok gofreti...-tatlicadiarzu-sen adapazarı sakaryadamısın?

evet malesef ama ben resmen kaşına kaşına aldım kilolara..mıhlamalar,minciler,yok gofreti...-tatlicadiarzu-sen adapazarı sakaryadamısın?

oh oh neler yemişsin böyle tatlımya hoş sana diyorum ama benimde bi farkım yoktuki annemler burdayken :eek:
bu arada 3 aydır adapazarındayım canım

oh oh neler yemişsin böyle tatlımya hoş sana diyorum ama benimde bi farkım yoktuki annemler burdayken :eek:
bu arada 3 aydır adapazarındayım canım

benim bitanecik kankim orada gelin,1 sene oldu o da evleneli..şimdi bebiş bekliyo:asigim:eek: da başörtülü senin gibi a.s nehrin kenarında bi köydeler ama adını bilmiyorumki:sm_confused: düğününe gitmiştim bi işte o kadarcık:

Son düzenleme:
benim bitanecik kankim orada gelin,1 sene oldu o da evleneli..şimdi bebiş bekliyo:asigim:eek: da başörtülü senin gibi a.s nehrin kenarında bi köydeler ama adını bilmiyorumki:sm_confused: düğününe gitmiştim bi işte o kadarcık:
hımm ne güzel tatlım peki görüşebiliyomusun kankinle ?
bende gelin geldim ilçesine . kısmetimiz burdaymış demekki ...
inşallah sağlıkla kucağına alır bebişini benim kızkardeşimde bebek bekliyo kısmetse eylülde bi bebişimiz olacak bizimde

hımm ne güzel tatlım peki görüşebiliyomusun kankinle ?
bende gelin geldim ilçesine . kısmetimiz burdaymış demekki ...
inşallah sağlıkla kucağına alır bebişini benim kızkardeşimde bebek bekliyo kısmetse eylülde bi bebişimiz olacak bizimde

görüşmezmiyiz :asigim: çok şükür net,telefon..ne kadar iletişim aracı varsa bize çalışıyorkaydirigubbakcemile3bi de öyle konuşuyoruzki tlfnda aşkımlı falan..eşim diyo Leyla Fatmayı gözümle görmemiş olsam başka birisi sancam :roflol:

görüşmezmiyiz :asigim: çok şükür net,telefon..ne kadar iletişim aracı varsa bize çalışıyorkaydirigubbakcemile3bi de öyle konuşuyoruzki tlfnda aşkımlı falan..eşim diyo Leyla Fatmayı gözümle görmemiş olsam başka birisi sancam :roflol:

ben yüzyüze görüşbiliyomusunuz diye sormuştum tatlım yerimseniben
bizde tlf la görüşüyoruz ama malesef 3 aydır arkadaşlarımı göremedim anneme gidincede aynı yerde oturmadığımız için buluşmaya vaktimiz olmuyo :KK43:
bizde bi başladıkmı tlf da saatlerce konuşuruz arkadaşlarımla eşimde kıskanıyo tabi bu durumu :)

dün çok kötü hastaydım
sanırım midemi üşütmüşüm
akşama kadar
çıkartıp durdum
gözümü açamadım vallaa
offf çok sıkıldım yaa
teşekkürler çıbıım

geçiş olsun.kendine dikkat et sağlık bu şakası olmuyor malesef.

kızlar hepinizi tebrik ediyorum. kilo verenleride veremeyenleri de. ben bu hafta bildirimde bulunmadım ama haftaya inşallah buluncam. yaklaşık 1 haftadır diyet yapıyorum ama hiç tartılmadım.bildirimde bulunana kadarda tartılmıycam şekerler :)
bu gün yediklerimi söyleyim hemen
SABAH=1 dilim k.ekmek,2 tane zeytin,1tane domates ve az peynir.
ÖĞLE=küçük bi tost
ARADA=2 TANE ELMA
AKŞAM=2 kaşık makarna,3 tane tavuk kanat,salata.

bukadar şimdilik ilerleyen saatlerde acıkırsam portakal yemeyi düşünüyorum.bu gün çoook erken kalktım annemi doktora götürdüm. ordan oaraya yoruldum biraz o yüzden erken yatıcam. canlarım hepinizi öpüyorummmmmmm

ayyyyy kızlar bilmiyorum neden ama kendimi yemekten alıkoyamıyorum :bbo:

karnımı normal doyuruyorum, akşamları, sonra acıkıyorum kısa bir süre sonra. kendi kendime diyorum ki zaten toksun,daha ne istiyorsun. ama canım o kadar yemek istiyor ki anlatamam size. acaba adet günüm yaklaştıkça hormonlarımda bir değişme mi oluyor ki :bbo:

dün gece canım o kadar yemek istedi ki oturdum turşu yedim :roflol:
az önce de dayanamayıp sarma yedim biraz, üstüne de salep içtim.
ayy bana bir şeyler oluyor :roflol:

ayyyyy kızlar bilmiyorum neden ama kendimi yemekten alıkoyamıyorum :bbo:

karnımı normal doyuruyorum, akşamları, sonra acıkıyorum kısa bir süre sonra. kendi kendime diyorum ki zaten toksun,daha ne istiyorsun. ama canım o kadar yemek istiyor ki anlatamam size. acaba adet günüm yaklaştıkça hormonlarımda bir değişme mi oluyor ki :bbo:

dün gece canım o kadar yemek istedi ki oturdum turşu yedim :roflol:
az önce de dayanamayıp sarma yedim biraz, üstüne de salep içtim.
ayy bana bir şeyler oluyor :roflol:

canım vücut kilo kaybettiğinde o açığı kapatmak için sürekli birşeyler yemek ister acıkırmış belki seninkide ondandır

merhaba kızlarr kurstan geldikten beri harıl harıl temizlik yapıyorum sanki evi kirleten varmış gibi:)
bütün günde ayaktaydım bacaklarım ağrıyo şimdi de oturayım biraz dedim . yeşil çayımı yudumluyorum bi yandan :)
sizler nasılsınız?
serapçım çok geçmiş olsun sanada tatlım dikkat et kendine . ayrıca tebrik ediyorum ne güzel kilo vermişsin öyle
çubuk krakercim haklısın canım bazen anlayışsız olabiliyo eşler tabi onlarında kendilerine göre haklı gerekçeleri vardır elbet . benimkide bu aralar kk ya girişini engelleyeceğim senin diyo bende o olunca fazla takılmamaya çalışıyorum.

tşk ederim canım inş marta kadar 10 kilo gider:Saruboceq:

Bilgisayarıı kırmama azkaldııı artıkk yanii

süreklii gidiyor adamlarıı arıyorumm yapılıyorr bir bakkii yine gitmişşşş bilgisayarr yaaa bu neeyaaa

edacığım merhaba canım. tamtakım yine burdayız. kaydirigubbakcemile5 kopamıyoruz tatlım koçişler bilmesin sositososito

geçmiş olsun emirciğim kocaman öpücükler.Şeniz

hoş geldinn nil gün ablacığımm evet tam takım burdayızzzz yaşasınn kadınlar kulubü:enbuyukkk:

X