Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

genlerimizi cezalandırmamız lazım kızlar
hep onlar yüzünden
benim bütün ailem kiolu babam hariç
onada sadece bir kardeşim benzei ne kadar yesede en fazla 46 kiloya çıkıyor
nede bende babama benzeseymişim annecim bütün cömertliğini bana kullanmış valla

canım vaktin oluyo herkese tavsiye ediyorum plates yap çünkü benim sadece kalçamda ve basenimde fazlalığım vardı çok kötü görünüyorlardı gözle görülür toparlanma var

kızlaaar az önce balkondaki çiçeklerimi ve sebzelerimi sulamaya çıktım aaaa ne göreyim çileklerim vermiş bile
vermezler henüz diye az dikmiştim bu gün gidip birkaç kök daha alacam
ay ne güzelller yaratana kurban

CANIM YA BENDE İSTİYORUM BALKONUMDA ÇİÇEK AMA NASIL YAPACAGIM BİLMİYORUM DAHA ERKEN Mİ ACABAa.s.

zaten kilo ile ilgili genler anneden geçermiş
anneye benzenirmiş daha çok
benim anne tarafımda kilolu yok
ama baba tarafımda hala kızlarım baskül ailesi gibi
bende kendimi onlarla aynı kefeye koymuyorum tabi sadece accuk fazlamız var o kadar :jeyyar:

ayyy yaz ne güzel bir mevsimm,çilekler erikler,kirazlar kayısılar şeftaliler çıkacak ve bizim diyetimize büyük kolaylık sağlayacak
doğa ne kadar güzel yaa
yaradana kurban vallahi

CANIM YA BENDE İSTİYORUM BALKONUMDA ÇİÇEK AMA NASIL YAPACAGIM BİLMİYORUM DAHA ERKEN Mİ ACABAa.s.

ben henüz çok fazla çiçek koymadım çünkü geceleri hala çok soğuk olabiliyor
çilek ektim olmaz diye düşünüyodum ama oldular maşallah
çiçek olarak sadece balkon menekşeleri koydum 2 hafta sonra ardunya ve sarmaşık dikecem bizraz daha ısınmasını beklşiyorum
bide salatalık domates ve biber tohumları ektim ama akşam olunca içeri alıyorum donmasınlar diye çünkü daha erkenmiş
ben biraz acele ettim
yarında maydanoz marul ekecem uzuuuun kocaman bi saksı alıp onlar çok etkilenmiyolarmış soğukta ekebilirsin dediler

ayyy yaz ne güzel bir mevsimm,çilekler erikler,kirazlar kayısılar şeftaliler çıkacak ve bizim diyetimize büyük kolaylık sağlayacak
doğa ne kadar güzel yaa
yaradana kurban vallahi

vallada öyle şükür rabbimize
artık yaz boyu balkondan ikram ederim sze tabi evde durursam sanırım komşulara kalacaklar gidersem

bende heveslendim şimdi ama benim evim 7. Kat ve sabah güneşi alıyor sadece dediğin gibi daha erken olabilir mayıs sonuna doğru alayım ankara geç ısınıyo
senin bahçen felan mı var

bende heveslendim şimdi ama benim evim 7. Kat ve sabah güneşi alıyor sadece dediğin gibi daha erken olabilir mayıs sonuna doğru alayım ankara geç ısınıyo
senin bahçen felan mı var

yok canıııım nerde ama bahçeyi çok sevdiğime her yaz balkonumu bahçeye çeviriyorum işte,
aparmandayız
balkonlarım çok güzel güneş alıyor
bende merkezde oturuyorum ama yeni bir yerleşim yeri burası etraf park bahçe gibi resmen güneşim hiç eksik olmuyor
dolayısıyla bende değerlendiriyorum
şimdilik daha çok boş balkonlarım bir ay sonra ful dolar

9. TAKIM 99. ETAP

topkek ((66,5) / (66,0) / (0,5) / (0,75&#37
alleysen (68,5) / (68.0)/(0.5)/(0.73%)
fatmasel (82,0) / (81,6) / (0,4) / (0,49%)
jnaz / geri dönmek üzere ayrıldı (58.9)
serap_21 ( 74,6) / (73,6) / (1,0) / (1,34%)
selcencik (59,5) / (59,0) / (0,5) / (0,84%)
zeynepcan21 (105,8) /
billur (79,0) / (79,0 ) (0,0) /(0,0)
esra_kar (64.5) / (63,7) / (0,8) / (1,24%) (9. takım mezuna doymuyor buyurun bir tane daha)

9. TAKIM TOPLAM KıLO (681)

Son düzenleme:
kızlar napalım gnydn64 ilk haftası olmasına rağmen bildirim yapmadı henüz onuniçin bu hafta listeden çıkarmayı düşünüyorum haftaya paylaşımı iyi olsa tekrar değerlendiririz
zeynepcanı napalım ya sabit geçecem ya diskalifiye edecem
saat 1.30 gibi çıkmam lazım benim
4 ten sonradönerim o zmana kadar beklesekmi

canım diger takımlar tamamlamış gibi sen bilirsin istersen sabit geç bu hafta ama haftaya sıkı yönetim istiyoruz gelemeyecek olanlar perşembe akşamından haber versinlerkaydirigubbakcemile

eet serapcım bu zaten kesin kuralımız biizm kaldıki yeni arkadaşımız dün akşam burdaydı
hadi acamiliğine veriyorum bu hafta eklemeyip haftaya yenniden deerlendirelim diyorum
zeynepcan en son geçen cuma gelip bildirim yapıp çıktı bi daha haber alınamadı
son kez sabit geçecem artık

9. TAKIM 99. ETAP

topkek ((66,5) / (66,0) / (0,5) / (0,75%)
alleysen (68,5) / (68.0)/(0.5)/(0.73%)
fatmasel (82,0) / (81,6) / (0,4) / (0,49%)
jnaz / geri dönmek üzere ayrıldı (58.9)
serap_21 ( 74,6) / (73,6) / (1,0) / (1,34%)
selcencik (59,5) / (59,0) / (0,5) / (0,84%)
zeynepcan21 (105,8) / (105,8) / (0,0) / (0,0%)
billur (79,0) / (79,0 ) (0,0) /(0,0)
esra_kar (64.5) / (63,7) / (0,8) / (1,24%) (9. takım mezuna doymuyor buyurun bir tane daha)

9. TAKIM TOPLAM KİLO (600,4) / (596,7) / (3,70) / (0,62%)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…