Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Dışarıda öyle sıcak öyle güneşli bir hava varki
yaz gibi aynı
ama benim kilom yüzünden montumun önünü açmak için bile kendime güvenim yok :KK43:
yaz geldi ve hala dombiliyim
çok zayıflamam lazım çoook
hadi kızlar hareketlenelim

Menümü tekrar geçeyim
sabah sirkeli su,2 sigara böregi
ara çubuk kraker yeşil çay
ögle salata yeşil çay
ara elma

Selamlar kızlar a.s.

Valla geçmişi okumak hiç zor olmuyor, en fazla 2 sayfa geriye gitmek yetiyor... Noldu takımların takımına?? Hadin kızlar canlanın bakalım.. Paylaşım azaldıkça kaçamaklar artıyor yani, biliyorsunuz.. Birisi itiraf edince bütün takım dökerdi eskiden incilerini, hatırlayın o günleri :roflol:

Fatma ablacım çook geçmiş olsun a.s. Kendini iyi hissettiğinde umre ziyaretini anlatırsın bize, olmaz mı??

Çubuuukk kııııızzz bugün önünü açmadın ama ceketler rafa kalkacak 1 aya anacım.. ısteyince süper kilo veriyorsun hem sen.. Bu aralar spora ağırlık vermeye çalış tatlım, hem sıkılaşırsın da a.s.

Emir, Selcen, Zeynocan siz nerelerdesiniz kızlar??

Selamlar kızlar a.s.

Valla geçmişi okumak hiç zor olmuyor, en fazla 2 sayfa geriye gitmek yetiyor... Noldu takımların takımına?? Hadin kızlar canlanın bakalım.. Paylaşım azaldıkça kaçamaklar artıyor yani, biliyorsunuz.. Birisi itiraf edince bütün takım dökerdi eskiden incilerini, hatırlayın o günleri :roflol:

Fatma ablacım çook geçmiş olsun a.s. Kendini iyi hissettiğinde umre ziyaretini anlatırsın bize, olmaz mı??

Çubuuukk kııııızzz bugün önünü açmadın ama ceketler rafa kalkacak 1 aya anacım.. İsteyince süper kilo veriyorsun hem sen.. Bu aralar spora ağırlık vermeye çalış tatlım, hem sıkılaşırsın da a.s.

Emir, Selcen, Zeynocan siz nerelerdesiniz kızlar??

haklısın canım kimse uğramıyor artıkın
emir kayınbabası hastalandığı için onla ilgileniyor gelemiyor
ama takımımızın diğer üyeleriiiii lütfen arada bir diğer takımlara göz atın belki durumu anlarsınız
resmen çoğu gün bir çoğu menü bildirimi bile yapmıyor
olmuyor böyle hiç

öğleden sonra ara öğünüm 3 tane diyet bsküvi idi akşamada ıspanak pişiriyorum ondan yiycem yoğurtla

mrb arkadaşlar
ben üzgünüm :KK43:(((((((((((((((
eşim gitti tayin olduğu yere yalnızız :KK43:(((((((
iştahım yok bugün bişey yemedim sadece 1 simit gün boyu
görüşürüz oğluşumla ilgileneyim

günaydın kızlar

esracım allah kavuştursun canım

dün akşam 1 kase domates çorbası içtim
2 tane küçük kuru biber dolması yedim yoğurtla (ekmek yok)

bu sabah regl oldum çok fena ağrım var
pantolonumda sıktı nasıl dayancam bilmiyorum
havada çok sıcak kafamçokkarıştı

günaydınar canlarım
mutlu güzel paylaşımlı bir gün diliyorum
çubukcuuum evet ya havalar çok güzel ama haala tombiğiiiiizsenağlama

günaydınar canlarım
mutlu güzel paylaşımlı bir gün diliyorum
çubukcuuum evet ya havalar çok güzel ama haala tombiğiiiiizsenağlama

ayy evet yaz geldi içim kıpır kıpır ama tombiğim diye moralim çok bozuk :çok üzgünüm:
ne yapıp edip zayıflıycamm

günaydın nasılsınız kızlar akşam 4 kaşık ıspanak yemegi yogurt 2 dilim ekmek yedim sonra 1 saat yürüyüş yaptık eşimle tabi yürürken o boş duramadı çekirdek aldı bende 2 avuç yedim ama 1,5 lt de su içtim sirkeli suyumu içip yattım sabah da regli olmuşum biraz sancım vardı evden çıkmadan 1 havuç iş yerinde de çayla pogaça yedim

günaydın nasılsınız kızlar akşam 4 kaşık ıspanak yemegi yogurt 2 dilim ekmek yedim sonra 1 saat yürüyüş yaptık eşimle tabi yürürken o boş duramadı çekirdek aldı bende 2 avuç yedim ama 1,5 lt de su içtim sirkeli suyumu içip yattım sabah da regli olmuşum biraz sancım vardı evden çıkmadan 1 havuç iş yerinde de çayla pogaça yedim

ayy ikimizde bugün regl olmuşuz
sıcakta hiç çekilmiyor
her yerim şişti davul gibi
ellerim falan hamile eli gibi kocaman oldu :))

benim çok şişkinliğim olmadı ilk defa gerçi karın felan kalmadı bende dümdüz kaslı bi karnım oldu ama ara ara tansiyonum düşüyo

benim çok var şişkinliğim yaa
geçen seferde reglim bitmesine rağmen göğüslerimin şişkinliği inmemişti bi garipti
şimdide çok şişim
yeşilçay içtim şimdi :icelim:

ben bu ay sogan suyu içmiştim bide spor çok iyi geldi

ayy şu soğan suyunu bende içeyim bi
ben üniversite hazırlık döneminde içiyordum soğan suyunu
o zamanlar sevda demirel nasıl zayıfladığını anlatmıştı soğan suyuyla
bende hemen başlamıştım
ayy sırf meyve ve sebzeyle besleniyordum
günde 2 saat yürüyordum
minicik lokmalar şeklinde yemek yerdim
2,5-3 lt su içerdim
veee 56 kiloydum ve şişmanım diye üzüyordumm :1ninca:

geldiiiiim
kızlar bu gün kendimi seviyoruuuuuuum
sabah erkenden kalktım evimi toparladım balkonlar filan ondan sonrada yürüyüş parkuru var mahallede çok güzel oraya gittim bir saat kadar yürüdüm oyuncaklara bindim (yani spor aletleri )
şimdi geldim çoz zindeyiiiiim

evet ya hiç uğramyan arkadaşlaar leylam zeynoşum selcencim hai artık nerdesiniz

günaydın kızlar....bende bugün daha iyiyim...atlatıyorum galiba...zeynebim aferim sana...havalar burada çok güzel yaa...tam bahar geldi...biraz daha toparlanayımda yürüyüşlere başlayacağım....

kahvaltımı 4 zeytin biraz peynir ve 1 dilim ekmekle yaptım....akşama zeytinyağlı pırasa yapacağım...bol limonla ekşi ekşi seviyorum...

kızlar öğle yemeğim 3 minik biber dolması
1 kase yoğurt
ekmek yok

dolmalar nerdeyse 1 er lokmalıktı küçücüklerdi :))

X