Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

çubuk canım Gaye biraz ara vermek istiyorum demişti sanırım.istersen onu da sabit gösterip listeyi 1. takıma iletelim yerimseniben

9. TAKIM ** 88.ETAP**

Berith ( 59.8 / 59,5 / 0,3 / 0,50%)
TopKek ( 66,5 / 66,5 / 0.0 / 0.00%)
alleysen ( 70,7 / 70.7 /0.0 / 0.00 %)
fatmasel ( 83,0 / 82,5 / 0,5 / 0,60%)
esra_kar/ ( 64.0 / 63.7 / 0.3 / 0.47% )
SEHER YILDIZI ( 72,8 / 72.8 / 0.0 / 0.00%)
hcr35/ ( 63,7 / 63.7 /0.0 / 0.00%)
cubuk_kraker ( 70,3 / 70,3 / 0,0 / 0,00%)
sayemu ( 68,6 / 68,0 / 0,6 / 0,87%)
jnaz ( 59,7 / 59,4 / 0,3 / 0,50% )
serap_21 ( 81,4 / 80.0 / 1.4 / 1.72%)
ADANALI EDA ( 63,0 / 63,0 / 0,0 / 0,00%)

9. TAKIM TOPLAM KİLO ( 823,5 / 820.1 / 3.4 / 0.41 %

Merhaba kızlar ben biraz daha toparladım kendimi bi bakayım durumlar nasıl diye sabah kahvaltım yarım simit ve yeşil çay

merhaba kızlarrrr
hemen listenizi kontrol edeceğim
ben de tam kendi listemizi kopyalayacaktımmm :)

siz de bizimki ile ilgilienirmisinizzz :)
1.TAKIM **88. ETAP SONUÇLARI**

nrymn ( 64,4 / 64,1 / 0,3 / 0,47 % )
neşemeşe (77,3 / 77,3 / 0 /0% )
gülaybcn (kendi isteği ile yarışmadan ayrıldı arkadaşımız hamile:CüvCüv:)
daisy06 ( 62.0 / 62.0/0%0 )
flawless ( 68.0 / 68,0 / 0 / 0 % )
hayat70 ( 60,3 / 59,7 / 0,6 / 1,00%)
mavideniz ( 69 / 69 / 0 / 0%)

1.TAKIM TOPLAM KİLO (401, 400,1/ 0,9/ 0,22 % )

kontrol ettim kardeş takımcımmm :)
kopyalayabilrisiniz paylaşım alanınaaa
iyiliklerrrrr

arkadaşlar ben size bişey söylemek istiyorum

yani aslında cep no'mun bulunduğu arkadaşlar biliyorsunuzki eşimden gizli giriyorum kk ya

o yüzden hani eşimin yanındayken biriniz arayacaksınız yada mesaj göndereceksiniz aklım çıkıyor :roflol:

gizli iş yaparsan böyle olur işte :))

yani sizi kırmak istemiyorum umarım kırmıyorumdur da ama hani akşamları ve gündüz 12-14 arası eşimle beraberiz haftasonu da tüm gün tabii
hani o saatlerde beni aramamaya ve mesaj çekmemeye gayret ederseniz çok mutlu olucam kızlar,yada bişey olduğunda ben en son aranacak kişi listenizde olayım nolur
çok strese giriyorum vallahi yeniden üye olduğumu öğrenecek diye,çünkü geçen sefer kıyamet kopmuştu biliyorsunuz :çok üzgünüm:

lütfen beni anlayışla karşılayın,sizi kırdıysam çok özür dilerim

yani aslında cep no'mun bulunduğu arkadaşlar biliyorsunuzki eşimden gizli giriyorum kk ya

o yüzden hani eşimin yanındayken biriniz arayacaksınız yada mesaj göndereceksiniz aklım çıkıyor :roflol:

yani sizi kırmak istemiyorum umarım kırmıyorumdur da ama hani akşamları ve gündüz 12-14 arası eşimle beraberiz haftasonu da tüm gün tabii
hani o saatlerde beni aramamaya ve mesaj çekmemeye gayret ederseniz çok mutlu olucam kızlar,yada bişey olduğunda ben en son aranacak kişi listenizde olayım nolur
çok strese giriyorum vallahi yeniden üye olduğumu öğrenecek diye,çünkü geçen sefer kıyamet kopmuştu biliyorsunuz :çok üzgünüm:

sen merak etme canım yerimsenibenŞeniz

...................................

Son düzenleme:
merhaba fıstıklar sonunda elektirikler geldi
dün çok kötü hastaydım
sanırım midemi üşütmüşüm
akşama kadar
çıkartıp durdum
gözümü açamadım vallaa
ama bugün iyiyim allaha şükür
dün geceden beride elektiriklerimiz kesildi
offf çok sıkıldım yaa
nasılda alışmışız teknolojiye
neyse çıbığa mesaj attım artık sizi bekletmeyim diye
sağolsun oda ekleyivermiş
teşekkürler çıbıım
600gr vermişiiim çok sevindirik olduum
dün gün boyu hiç bişi yiyemememin etkisi olsa gerek
sizi seviyorum tontişleer

Son düzenleme:
selam fıstıklar bu hafta kilo veren arkadaşları kutluyorum. kilo veremeyen arkadaşlarada moralleri bozmadan yola devam diyoruma.s
bende miniklerimin karnelerini verdim. çok şaşkındılar. ilk karnelerini almanın heyecanı vardı.:CüvCüv: bu arada tayin işim pazartesi belli olacak. olusa acelece evi taşıyacağız.

zeynepciğim çok geçmiş olsun. sağlık gibisi yok. kendine iyi bak Şeniz

çubuğum birkere alışınca buraya kopamıyorsun yerimseniben dilerim herşey yolunda gider :lepi:

görüşürüz tatlışlarŞeniz

kooorkaakk kooorrkaaaaakkk:roflol::roflol::roflol:
tamam be tamam göndermeyiiiz
alla allaaaananiknanikkaydirigubbakcemile3

Senii çok iyi anlıyorumm canımmm ,benimde eşimin haberii yokk burada takıldığımdannn yoksaa benimkiidee kızar
ama inanınn ben kendimi burdaa çok güvende hissediyorumm,eşlerimizz biraz daha farklıı bakıyorrr

edacığım merhaba canım. tamtakım yine burdayız. kaydirigubbakcemile5 kopamıyoruz tatlım koçişler bilmesin sositososito

dün çok kötü hastaydım
sanırım midemi üşütmüşüm
akşama kadar
çıkartıp durdum
gözümü açamadım vallaa
offf çok sıkıldım yaa
neyse elize mesaj attım artık sizi bekletmeyim diye
teşekkürler çıbıım

geçmiş olsun emirciğim kocaman öpücükler.Şeniz

dün çok kötü hastaydım
sanırım midemi üşütmüşüm
akşama kadar
çıkartıp durdum
gözümü açamadım vallaa
offf çok sıkıldım yaa
neyse çıbığa mesaj attım artık sizi bekletmeyim diye
teşekkürler çıbıım

kız allah seni napsın
iyiki gizleniyoz kocamızdan bide ismimi yazmış kocaman :1ninca:
geçmiş olsun topaçım benim :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
slm canlarım hastalarımıza geçmiş olsun emircim güzel kilo vermişsin bu arada ögle yemegim yarım simit onuda zorla yedim galiba midemi küstürdüm

kızlar selam. ben biraz araa vermek istiyorum demiştim zeynebim de tamam oluyo ole demişti o yüzden ben bildirim yapmadım ama hala listede isem ve ole oluyosa kendime tekrar çeki düzen verip döneyim yok ara verebilrisin bi müddet derseniz biraz kendimi toplamak kafamı toplamak istiyorum hangisini derseniz uyarım yani.

X