Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

SElamün aleyküm kızlarrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Annamı uğurlayıp anında kendimi buraya attım :KK66:
İşlerimde bittiği için çok rahatım :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Akşamlık bakalım şimdilik aklımda olan birşey yok ama mecbur birşeyler yapacağım bari hafif birşeyler olsun istiyorum :KK66: Ben büyük ihtimal çorba ve salata yerim ayran yada yoğurtla ama evdekilere birşeyler daha yaparım yoksa doymaz onlar :KK48:

Kızzz banuuuuuu oku oku bitiremedim haaa destan yazmssn:KK70::KK70::KK70:

Huyum kurusun yazmaya başladığımda kısa kesmeyi bir türlü beceremiyorum :KK70::KK70::KK70:
Bazen eşim birşeyleri anlatırkende konunun sonunda yahu baştan direk mevzuya gelseydin ya der ama ne yapayım konuşmayıda yazmayıda çok seviyorum :KK48::KK48::KK48::KK48:
Küçük kuşumda bana çekmiş akşam olan bir olayı anlatacağı zaman sabah uyandığından başlayıp öyle anlatıyor olayı :KK70::KK70::KK70::KK70:

Huyum kurusun yazmaya başladığımda kısa kesmeyi bir türlü beceremiyorum :KK70::KK70::KK70:
Bazen eşim birşeyleri anlatırkende konunun sonunda yahu baştan direk mevzuya gelseydin ya der ama ne yapayım konuşmayıda yazmayıda çok seviyorum :KK48::KK48::KK48::KK48:
Küçük kuşumda bana çekmiş akşam olan bir olayı anlatacağı zaman sabah uyandığından başlayıp öyle anlatıyor olayı :KK70::KK70::KK70::KK70:

Anası kılıklı desene:KK70::KK70::KK70:

Anası kılıklı desene:KK70::KK70::KK70:

Büyük sima olarak klonum sanki :KK48: hatta her gören bukadar benzerlik olur ancak diyor :KK48: bir kaç kere bizi abla kardeş bile sananlar oldu :KK70::KK70::KK70::KK70: tabi hanım çok bozuldu o kişiler kör sanırım senin yaşını göremiyorlar dedi :KK70::KK70::KK70::KK70:

Ufaklıkta sima olarak baba tarafına benziyor ama huylar benden klonlanmış gibi :KK70::KK70::KK70:
Daha 4 yaşında ama benim ufacık bir bakışımda babasına bile ne demek istediğimi anlıyor ve eşim o an anlamıyorsa dönüp Babacığımmmmmmmmm anlamıyormusun Annem şunu demek istedi diyor :KK70:
İnanılmaz çilveli ve aşırı derece oyuncu ( Anası gibi istediğini elde etmeyi çok iyi biliyor :KK70::KK70::KK70::KK70: )

Eşim hep diyor büyük soğuk ve biraz kaba ( babannesi kılıklı diyorum ben tabi :KK70: ) ondan yana rahatım diyor Erkekler konusunda ama bu ufaklık valla beni çıldırtacak kesin diyor :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Daha şimdiden yakışıklı birini görsün ( babasının arkadaşlarıda olsa :KK70: ) anında süzülmeler başlıyor hatta eşimin Amcaoğluna inanılmaz hayran ve ilk evleneceğini duyduğunda olmaç Yuçuf benle evlensin demişti :KK70::KK70::KK70::KK70: hatta dün akşam onlara gittiğimizde bile devamlı onun dibinden ayrılmadı ve ilgi çekmek için elinden geleni yaptı :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

kızlar ya bu arada bebek erkek olursa ısmı bellıde kız olursa hıc bı ısım bulamıyorum ya varmı sızın hosunuza gıden ısımler ? :KK70:
Ben elif ismini severim birde zeynep. Mihrimah da güzel ay yüzlü demek. Elifde dimdik hanım hanım dosdoğru. Zeynep isimliler hanım oluyor ama biraz gözü açık oluyor

Arkadaşlar ben çok kötüyüm depresyona girip o ilaçlara tekrar başlamak istemiyorum hastanede yatıp bebegimden ayrı kalmak istemiyorum neden veremiyorum Allahım sen yardım et şu anki duygularımı anlatamam ben kaybettigim guvenimi yeniden istiyorum Ağlıyorumcçok kötüyüm çok :KK43: :KK43: :KK43: dua istiyorum
Canım şu endokrine gidene kadar sabret yapma öyle

Ben içimdeki o boşluğu kilo kaybederek doldurmak istedim ama boşluk kilolu olduğumdan değil 2 yıldır Allah a yonelmeyisimden kaynaklaniyordu bunu biliyordum ama kendime itiraf edemiyordum bugün o size aanlattığım bütün yasadiklarimdan sonra ilk defa Allah dedim yardım istedim Ondan elimi açtım beni unutmamis ki eskisi gibi namaz kılarken ağladım ve çoook mutlu oldum O beni seviyor Onu uzmeme rağmen.suan kilo umurumda değil ben Onu tekrar buldum iki sevgilinin iki yıl aradan sonra buluşması herseye değer.

Ben içimdeki o boşluğu kilo kaybederek doldurmak istedim ama boşluk kilolu olduğumdan değil 2 yıldır Allah a yonelmeyisimden kaynaklaniyordu bunu biliyordum ama kendime itiraf edemiyordum bugün o size aanlattığım bütün yasadiklarimdan sonra ilk defa Allah dedim yardım istedim Ondan elimi açtım beni unutmamis ki eskisi gibi namaz kılarken ağladım ve çoook mutlu oldum O beni seviyor Onu uzmeme rağmen.suan kilo umurumda değil ben Onu tekrar buldum iki sevgilinin iki yıl aradan sonra buluşması herseye değer.

Çok güzel anlatmışsın canım :KK68::KK68::KK68::KK68:
Ne mutlu sanaki sana şifa olacak iyi gelcek şeyin ne olduğunu fark ettin ve gereken duaysa duayla, namazsa namazla hatta kuran okumaysa kuran okumayla şifa bulacağına inanıyorum :KK68::KK68::KK68::KK68:
Cidden en güzel yolu keşfetmek için belkide bu sıkıntıyı yaşaman gerekiyordu :KK60:
Ne mutlu sana ve inşallah Rabbim hepimize doğruyu görüp istikrarlı birşekilde Rabbimize yönelmemizi nasip eder....Aminnnnnnnnnnnnnnn

Çook mutlu oldum bunları okuyunca canım birazda duygulandm Allah kabul etsin dualarını:KK60:

Akşam yemeğimide yedim mutfak kapandı benim için Hoppa
Bugün de ayran detoksuna devam ettim ama akşamki tabağı zorla yedim resmen gına geldi yahuuuu :KK34:
Yarın güzel sonuçlar alırım inşallah
yaa kızlar ben perşembe gecesi resmen heycandan zor uyyorum cumaya kilom kaç çıkcam ve siz kaç çıkcaksnz diye:rolleyes::confused:

SABAH: 1 haşlanmış yumurta
1 dilim çavdar ekmeği
salatalık domates
şekersiz çay
veeeee ayran detoksuuuuuu:KK72:
su 1 litre accik az oldu ama içerim dahaHoppa
spor 30 dk stepper 1 kiloluk ağrlıklarla:KK39:

Bugünkü menüm çok hoş değil
KAHVALTI
çift yumurtalı peynirli omlet
domates salatalık
yarım küçük kase sütlaç

ÖĞLE
1 tane halka tatlı :KK43:
2 tane biskrem :KK43:

AKŞAM
Etli patlıcan tavası
yarım porsiyon spagetti

2 litre su

50 dklık leslie yaptım bugün ve biraz önce 15 dk zumba yaptım.Birde 150 kalori yakan 8 dklık egzersiz vardı 4. dakikada tıkandım ve devamı gelmedi :KK53:

Bugünkü menüm çok hoş değil
KAHVALTI
çift yumurtalı peynirli omlet
domates salatalık
yarım küçük kase sütlaç

ÖĞLE
1 tane halka tatlı :KK43:
2 tane biskrem :KK43:

AKŞAM
Etli patlıcan tavası
yarım porsiyon spagetti

2 litre su

50 dklık leslie yaptım bugün ve biraz önce 15 dk zumba yaptım.Birde 150 kalori yakan 8 dklık egzersiz vardı 4. dakikada tıkandım ve devamı gelmedi :KK53:

Evet canm öğle pek olmamş ama olsun arada olur öyle :) ayran detoksunun 1 günlük malzemesi 4 kaşk haşlanmş nohut 4 kaşık yeşil mercimek 4 kaşık haşlanmş bulgur 2 salatalk rendesi 500gr yoğurt koyu kıvam çorba gibi hepsini karştrp yedim canm bide şu 8 dk 150 kalori yakan sporu bana da söyleeee eeee:KK60:

X