Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Neyse kızlar şimdilik bana müsaade az evi toparlayıp çamaşır sereyim :KK66:

Annem sağ olsun yine pazarlığımı yapacak ve öğlenden sonra bana kahve içmeye gelicek :KK66: o gelene kadar işlerimi bitireyim ki rahat oturayım o geldiğinde :KK66::KK66:

Merhaba kızlarggaliba aranizdan ayrilacagim biraz önce tartildim 200 gr fazla çıktım bana dua edin lütfen cuma sabahina -100 olmam gerek yalan da söyleyemem size verdim diye dua edin lütfen bana

Canmmm umarim bu kararindan vazgecmissindir basaracaksak hepberaber başaracağz pes etmek yok birlikten kuvvet doğar bizimlesin değil mi:KK15:

Tünaydın kızlar. Tatlı isteğimin çok kötü şekilde sonuçlanacağını biliyordum :) Dün akşam annemler kaynanagile gelirken bizede sütlaç getirmiş ben mutfağa koyarken 3 kaşık hüplettim:KK57: gecede eve gelince maximus yedim :KK57: işin ilginç yanı bugün tartıda eksi gördüm şükür:KK57::KK70: demekki yemeseydim daha fazla görecektim ama bunu yapmam gerekiyordu rahatladım valla şekerli bişeyler yeyince. Sabah da ekmek yerine 3 kaşık sütlaç yedim artık şeker isteği kalmadı.Akşama kadar artık cıs mıs yok bugün son gün hedefe ulaşamzsam da eksi görmek istiyorum:KK5:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Eşimin Amcaoğlundan yeni geldik ama yatmadan sizlerede bir bakayım dedim :KK66:
Sohbet güzeldi hatta çoğunlukla eşimin ve amcaoğlunun asker maceralarından ( çokta komik bulur ve zevkle dinlerim ) birde kuzenin üniversite eğitiminden konuştuk :KK66:
Hatta o an fark ettim ne kadar çok okumayı özlediğimi :KK68:

Ya belki hatırlarsınız bir ara acıktan üniversite okumak istemiştim ( halada istiyorum ya :KK53: )
O zaman Yabancı uyruklulara sınav kalktı denmişti ama belki yine benim okuyabileceğim birşeyler vardır diye baktım ama hiç bir şey bulamadım o_O
Sizlerden bilgisi olan varmı TC vatandaşı olmayan Yabancı uyruklu olupta girebileceğim Üniversite sınavı falan varmı acaba ( Ben almanyada Kollej bitirmiştim ve Üniversite hazırlıkta okulu bırakmıştım ama sanırım denklik belgesi alıcak olunca buranın Lise mezuniyetiyle deng diye tahmin ediyorum :KK66: )
Ne bileyim belki Almanca Öğretmenliği okuyabilirim hem Üniversite hayalim gerçek olmuş olur, hem kızlarıma iyi örnek olmuş olurum hemde belki özel bir okulda Öğretmenlik yapabilirim mezun olursam :KK66:

Maalesef ben nereden bilgiye ulaşacağımı bulamadım ama belki sizlerden bir bilen vardır :KK64: kafama takıldı öyle bir imkan varsa es geçmiş olmak istemem :KK66:

Bend demiştim işte süper durmuş ama bir ufağını da alabilirdin bence :KK68: Neyse şimdilik böylede güzel hem nasılsa yaza fıstık gibi olunca hepsi terziye gidecek o zaman tam üzerine göre yaptırırsın nasılsa :KK60: Rabbim güzel günlerde eskitmeyi nasip etsin...Aminnnnnnn

Valla hesapta daha yeni tahlil yaptırmıştım ama kansızlığa bakmadılar sanırım :KK64:
En iyisi ben önümüzdeki hafta bir gün Sağlık ocağına gideyimde tekrar tahlillerimi yaptırayım ve en son yaptırdığım tahlillerinde çıktısını göstereyim çünkü B12 düşük göründüğü halde doktor gayet iyi takviyeye gerek yok dedi ama kağıtta bariz sınırın altında yazıyordu o_O
Anlamadım gitti ama beynim uyuşmuş gibi :KK57: Yarın sabah için kızıma tembihledim yine olurda sabah saati duymazsam mutlaka beni uyandır okula kalktığında diye ( uyansa bile ben saati duymayınca kalkmaya niyetim yok sanıp beni uyandırmıyordu hatta bu sabah o gittikten sonra saat 7ye doğru uyandım ama yine dayanmayıp yattım iki saat sonra )

Aramıza hoşgeldin :KK3:
Hemen bende kendimi tanıtayım;
Adım Banu, 34 yaşında biri 14 diğeri 4 yaşında iki cadının Annesiyim :KK48: İstanbulda yaşıyorum evhanımıyım :KK66:
19 yaşına kadar yurtdışında doğmuş büyümüş biri olarak ithal gelin hesabı Türkiyeye evlendim :KK48: evlendiğimde inanılmaz ama 52 kgdum ve maalesef 15 sene içinde rekorumu 124.5 kgla kırdım :KK67: o kiloya geldiğimi cidden anlamadım ( hamileliklerden ve bir kaç sene süren depresyondan )
Şükür 113.5 kgyu gördüm 3 - 4 ay içinde ( geçmişte 120lerden 96 kadar düşmüştüm ama aptal kafam bu seferde son hamileliğimden sonra emzireceğim süt olsun diye şişirdim kendimi :KK67: )
Artık elimden geldiğince sağlıklı beslenip en azından biraz daha insani bir kiloya düşmeye çalışıyorum ( bazen ümidimi yitirecek olsamda sağ olsun buradaki kızlar benim hemen :KK67: şöyle yapıp kendime gelmemi sağlıyorlar :KK48: ) Bir ara gözümü karartıp Tüp mide ameliyatı olmayı bile düşündüm ( doktorlardanda o tavsiye geliyordu zayıflayamıyorum dedikçe ama başta kaptanımız Ayşem ve diğer KKdaki Can dostlarım beni vazgeçirdiler ki artık cidden iyi vazgeçirmişler diyorum ( hatta bugün bile nette okudum kadıncağızın biri devlet hastanesinde hemşireyken gidip özele ameliyat oluyor ve 1 hafta sonra Vefat ediyor :KK61: )

İnşallah hepbirlikte burada çok güzel kilolar vereceğiz ( benim yolum biraz daha uzun olsada bunu başaracağıma inanıyorum bugün değilse yarın olacak bu iş :KK68: )

Benim fikrim belli zaten ama burayada yazayım :KK48:
Tuana ve Duru :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

Canım bütün dualarımız seninle ama ne olur hemen ümitsizliğe kapılma :KK12:
Bak sen hiçte öyle abartılı bir kiloda değilsin :KK20: inan senin kilonda olsam herhalde manken oldum diye dolanırım ortada ( boyum olmamasına rağmen :KK48: )
Yüzün kadar yüreğide güzel bir insansın, kendi evladın hariç bir sürü çocuğa Analık yapıyorsun hayata hazırlıyorsun :KK68: Sana ihtiyacı olan bir sürü çocuk var, seni çok seven insanlar var :KK60:
Üstelik aslında çok güçlü birisin ama arada bir yenik düştüğünü sanıyorsun :KK66:
Tamam hepimiz kilo verme derdine düşmüşüz ama birde şu yönden bak :KK66: sağlığımız yerinde, her uzvumuz tam Rabbim bizlere yürüyebilmeyi, görmeyi ve her işimizi kendimiz yapmayı nasip etmiş :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
Sakat olabilirdik, devasız derdimiz olabilirdi Allah korusun :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Varsın tek sıkıntımız 3 - 5 kg fazlamız olsun ( ki benimki öyle 3 - 5lik bir durumda değil ama hep diyorum Şükür bu günümüze :KK68: )
Sende bol bol dua et, Şeytanın seni etkilemesine seni dibe çekmesine izin verme ( ben bu depresyonlarımızın bile şeytanın oyunu olduğuna inanıyorum bizleri Allah korusun RAbbimizden uzaklaştırmak, dua etmemizi engellemek için yapılan :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: )
Seni çok seven eşini ve evladını düşün ilk başta :KK68: Onlar seni bu halinlede çok seviyor hatta 10 kg daha fazla bile olmuş olsan sevecekler :KK66:
Bak benim küçük kuzum beni hiç zayıf görmedi ( büyük biraz daha zayıf halimi hatırlar ) ama her zaman beni dünyanın en güzel Annesi, Kraliçem diye sever :KK48::KK48::KK48::KK48: Senin göbişini yerim Annemmm der :KK70::KK70::KK70::KK70: ben genelde ona öyle diyorum diye :KK70::KK70::KK70:
İnan okadar hisli bir evlatki ben bazen Anneciğim o göbek gidecek inşallah dediğimde Anneciğim olsun ben senin göbişinide seviyorum sen hiç üzülme diyor :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
Onların yüzlerinin gülmesi, mutlu ve huzurlu olmaları herşeyden çok daha önemli ve bu ancak bizler mutlu ve huzurlu olursak mümkün :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

İstersen kendine bir kaç gün müsaade et diyetten biraz uzaklaş ama sakın burayı tamamen bırakma ve sakın ama sakın depresyona giriyorum diye kendini salma :KK20: aksine biraz kendine vakit ayır, inan bir kaç saat tek başına bir yerde oturup keyif yapmak bile iyi gelecektir sana sonuçta okadar yoğunsun ki kendine vakit ayırıpta şöyle kafa dinlemeye vaktin olmuyor ve birazda o yorgunluk seni yıpratıyor :KK66:

Seni çok seviyoruz ve neşeli halini istiyoruz :KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

Ancak geldi GEzenti ceco :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: sonrada Roman yazayım derken bu saat oldu :KK70::KK70::KK70:

Kızzz banuuuuuu oku oku bitiremedim haaa destan yazmssn:KK70::KK70::KK70:

Tünaydın kızlar. Tatlı isteğimin çok kötü şekilde sonuçlanacağını biliyordum :) Dün akşam annemler kaynanagile gelirken bizede sütlaç getirmiş ben mutfağa koyarken 3 kaşık hüplettim:KK57: gecede eve gelince maximus yedim :KK57: işin ilginç yanı bugün tartıda eksi gördüm şükür:KK57::KK70: demekki yemeseydim daha fazla görecektim ama bunu yapmam gerekiyordu rahatladım valla şekerli bişeyler yeyince. Sabah da ekmek yerine 3 kaşık sütlaç yedim artık şeker isteği kalmadı.Akşama kadar artık cıs mıs yok bugün son gün hedefe ulaşamzsam da eksi görmek istiyorum:KK5:

Afiyet olsun canmm iyikide yemişsin arada yemek gerekiyor ben ne zamn çok sıkı bi diyet yaptığımda bir ögün kaçırsam daha kolay eksi görüyorum artk vücut şaşırıyor mu noluyosa kiloya dönüşmüyor tabi çok arada olursa :KK66:

Gunaydin kizlar okula gittim geldim simdi kahvalti yapicam bu arada dun aksam 10 bucukta karnimin acikmasi ve benim dayanamayıp yemek hemen le şuan ulasmis olduğum hedefimin +400 uzerindeyim ve kabizlik sorunu yine bas gösterdi :KK43:

Olsun canm.nolcak sağlk olsun bebiş acıkmştr :emir_bebek::KK60: kabızlık içinde sabah aç karnına kuru incir kayısı yeyip ılık su içersen iyi gelir belki tatlmm:KK39:

ayşe abla banucum selincim özlemcim mervecim destek ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim dün geceyi gerçekten kötü geçirdim.yatağıma geçip uyuyana kadar ağladım biliyorum haftada 1 kilo veremem ama 200 gr 300 gr ma da razıyken + çıkmam mahveti beni ve kaç haftadır böyle biliyorsunuz.kabullendim ben o insülin ilacını içene kadar veremicem 26 sına kadar sabredip doktor ilacın dozunu yazıp başlayınca vereceğimi biliyorum onun için stres yapmıcam vermediğimde.en azından şöyle düşündüm diyet yapmadığımda hemen 71 den 75 e çıkmıştım ve gözlerime inanamaıştım.demekki diyet yapmazsam kilo alıyorum hemen.onun için diyete devam edip ay sonunda ilaca başlayacağım.en azından sabit kalıyım napıyım.dünkü menümü de yazayım

sabah
1 yumurta
40 gr köy peyniri
domates
1 dilim ekmek

ara
15 fındık
1 mandalina

öğle
3 köfte küçük
4 kaşık yoğurt
1 dilim ekmek

ara
1/4 puaca

akşam
1/4 hamburger ekmeği
1 parca tavuk snitzel
light kola

ara
2 ceviz

toplam kalori 1400

su 2 lt
30 dk yürüyüş

ayşe abla banucum selincim özlemcim mervecim destek ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim dün geceyi gerçekten kötü geçirdim.yatağıma geçip uyuyana kadar ağladım biliyorum haftada 1 kilo veremem ama 200 gr 300 gr ma da razıyken + çıkmam mahveti beni ve kaç haftadır böyle biliyorsunuz.kabullendim ben o insülin ilacını içene kadar veremicem 26 sına kadar sabredip doktor ilacın dozunu yazıp başlayınca vereceğimi biliyorum onun için stres yapmıcam vermediğimde.en azından şöyle düşündüm diyet yapmadığımda hemen 71 den 75 e çıkmıştım ve gözlerime inanamaıştım.demekki diyet yapmazsam kilo alıyorum hemen.onun için diyete devam edip ay sonunda ilaca başlayacağım.en azından sabit kalıyım napıyım.dünkü menümü de yazayım

sabah
1 yumurta
40 gr köy peyniri
domates
1 dilim ekmek

ara
15 fındık
1 mandalina

öğle
3 köfte küçük
4 kaşık yoğurt
1 dilim ekmek

ara
1/4 puaca

akşam
1/4 hamburger ekmeği
1 parca tavuk snitzel
light kola

ara
2 ceviz

toplam kalori 1400

su 2 lt
30 dk yürüyüş

canım üzülme .O kilolar eninde sonunda gidecek.Nasıl 3 sene 5 sene önce bizimle dğillerse en az 1 seneye kadarda bizden gidecekler. Sabır sabır sabır. Motivasyonunu sakın kaybetme.En önemlisi de bu

Valla kızlar ben bugün de detoksa devam ediyorum dün 400 gr gitmiş bugün de 400 gitse süper olcekkkk:KK49: birazdan da spor yapcam

nedense bendede öyle oluyor son güne kadar tık yok.Son iki gün eksi görüyorum.Halbuki ilk günler daha dikkat ediyorum ammaa...
Bende kalkıyım şu yediğim cısları eritiyim :)

Amannnnnn sal gitsin:KK70::KK70::KK70:

Yeni sloganım;
''patron çıldırdııııı,yarınki tartıda artılara kızmıcak yeyin gariiiii'':KK71::KK71::KK71:

Evet evet yanlış duymadınız bugün diyet miyet yok ne istiyosanız yiyin:confused::confused::confused:
Yarınki tartıda umrumda değil cezalarıda kaldırıyorum ceza meza yok:KK56:

Vücudumuz kıtlık psikolojisnden çıksın bi direnmesin :KK28:bizde psikolojimizi yeniden yapılandıralımHoppa

Ne o pek bi sevindirik oldunuz:KK48:
Sadece bu haftaya özel:KK56:
Pazartesi çokkk dikkat ediyoruz yolarım saçlarınızı:KK4::KK62:

Kocamann öpüldünüzzz:KK74::KK74::KK74:

hahaha patron çıldırdı....çok güldüm

Ben dikkat etmeye devam ediyorum dünkü ağır yemeği telafi etmeye çalışıyorum. Ama sanırım regl haftama girdim ve biraz vücut inatlaşacak...akşam menümü gördüğünüzde az olduğunu da göreceksiniz inşallah artı görmez hedefi tuttururum

sabah
1 yumurta
40 gr köy peyniri
domates
1 dilim ekmek

ara
15 fındık
1 mandalina

öğle
3 köfte küçük
4 kaşık yoğurt
1 dilim ekmek

ara
1/4 puaca

akşam
1/4 hamburger ekmeği
1 parca tavuk snitzel
light kola

ara
2 ceviz

toplam kalori 1400

su 2 lt
30 dk yürüyüş

adayaren; canım seni çok iyi anlıyorum çünkü ben de aynı senin gibiyim.Bu insulin direnci dikkat edilmediğinde insanın bütün hayatını etkiliyor.
umarım kullanacağın metformin kilo vermeni hızlandırır :KK66:

merhaba kızlar.. ufaklıktan dolayı anca yazabiliyorum size.
elime telefonu veya pc'yi alsam hemen koşup geliyor yanıma.O yüzden anca onun uyku vakitlerinde buraya zaman ayırabiliyorum.
Ben tartılmayacaktım ama dayanamayıp bu sabah tartıldım.Şimdiden cuma gününün hedefine ulaştığım içim mutluyum.Biliyorum ilk günler genelde vucuttan su gidiyor,umarım sonra ki günlerde hedefi tutturup istediğim kiloya düşebilirim.

merhaba kızlar.. ufaklıktan dolayı anca yazabiliyorum size.
elime telefonu veya pc'yi alsam hemen koşup geliyor yanıma.O yüzden anca onun uyku vakitlerinde buraya zaman ayırabiliyorum.
Ben tartılmayacaktım ama dayanamayıp bu sabah tartıldım.Şimdiden cuma gününün hedefine ulaştığım içim mutluyum.Biliyorum ilk günler genelde vucuttan su gidiyor,umarım sonra ki günlerde hedefi tutturup istediğim kiloya düşebilirim.

Ne güzel canm hedefi tutturmussun tebrik ederim benim 400 gr daha vermem lazm bakalm yarina gitmiş olacak mi:KK17:

X