Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Neyse kızlar şimdilik bana müsaade az evi toparlayıp çamaşır sereyim

Annem sağ olsun yine pazarlığımı yapacak ve öğlenden sonra bana kahve içmeye gelicek o gelene kadar işlerimi bitireyim ki rahat oturayım o geldiğinde

Merhaba kızlarggaliba aranizdan ayrilacagim biraz önce tartildim 200 gr fazla çıktım bana dua edin lütfen cuma sabahina -100 olmam gerek yalan da söyleyemem size verdim diye dua edin lütfen bana

Canmmm umarim bu kararindan vazgecmissindir basaracaksak hepberaber başaracağz pes etmek yok birlikten kuvvet doğar bizimlesin değil mi

Tünaydın kızlar. Tatlı isteğimin çok kötü şekilde sonuçlanacağını biliyordum :) Dün akşam annemler kaynanagile gelirken bizede sütlaç getirmiş ben mutfağa koyarken 3 kaşık hüplettim gecede eve gelince maximus yedim işin ilginç yanı bugün tartıda eksi gördüm şükür demekki yemeseydim daha fazla görecektim ama bunu yapmam gerekiyordu rahatladım valla şekerli bişeyler yeyince. Sabah da ekmek yerine 3 kaşık sütlaç yedim artık şeker isteği kalmadı.Akşama kadar artık cıs mıs yok bugün son gün hedefe ulaşamzsam da eksi görmek istiyorum

Kızzz banuuuuuu oku oku bitiremedim haaa destan yazmssn

Afiyet olsun canmm iyikide yemişsin arada yemek gerekiyor ben ne zamn çok sıkı bi diyet yaptığımda bir ögün kaçırsam daha kolay eksi görüyorum artk vücut şaşırıyor mu noluyosa kiloya dönüşmüyor tabi çok arada olursa

Gunaydin kizlar okula gittim geldim simdi kahvalti yapicam bu arada dun aksam 10 bucukta karnimin acikmasi ve benim dayanamayıp yemek hemen le şuan ulasmis olduğum hedefimin +400 uzerindeyim ve kabizlik sorunu yine bas gösterdi

Olsun canm.nolcak sağlk olsun bebiş acıkmştr kabızlık içinde sabah aç karnına kuru incir kayısı yeyip ılık su içersen iyi gelir belki tatlmm

ayşe abla banucum selincim özlemcim mervecim destek ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim dün geceyi gerçekten kötü geçirdim.yatağıma geçip uyuyana kadar ağladım biliyorum haftada 1 kilo veremem ama 200 gr 300 gr ma da razıyken + çıkmam mahveti beni ve kaç haftadır böyle biliyorsunuz.kabullendim ben o insülin ilacını içene kadar veremicem 26 sına kadar sabredip doktor ilacın dozunu yazıp başlayınca vereceğimi biliyorum onun için stres yapmıcam vermediğimde.en azından şöyle düşündüm diyet yapmadığımda hemen 71 den 75 e çıkmıştım ve gözlerime inanamaıştım.demekki diyet yapmazsam kilo alıyorum hemen.onun için diyete devam edip ay sonunda ilaca başlayacağım.en azından sabit kalıyım napıyım.dünkü menümü de yazayım

sabah
1 yumurta
40 gr köy peyniri
domates
1 dilim ekmek

ara
15 fındık
1 mandalina

öğle
3 köfte küçük
4 kaşık yoğurt
1 dilim ekmek

ara
1/4 puaca

akşam
1/4 hamburger ekmeği
1 parca tavuk snitzel
light kola

ara
2 ceviz

toplam kalori 1400

su 2 lt
30 dk yürüyüş

canım üzülme .O kilolar eninde sonunda gidecek.Nasıl 3 sene 5 sene önce bizimle dğillerse en az 1 seneye kadarda bizden gidecekler. Sabır sabır sabır. Motivasyonunu sakın kaybetme.En önemlisi de bu

Valla kızlar ben bugün de detoksa devam ediyorum dün 400 gr gitmiş bugün de 400 gitse süper olcekkkk birazdan da spor yapcam

nedense bendede öyle oluyor son güne kadar tık yok.Son iki gün eksi görüyorum.Halbuki ilk günler daha dikkat ediyorum ammaa...
Bende kalkıyım şu yediğim cısları eritiyim :)

hahaha patron çıldırdı....çok güldüm

Ben dikkat etmeye devam ediyorum dünkü ağır yemeği telafi etmeye çalışıyorum. Ama sanırım regl haftama girdim ve biraz vücut inatlaşacak...akşam menümü gördüğünüzde az olduğunu da göreceksiniz inşallah artı görmez hedefi tuttururum

adayaren; canım seni çok iyi anlıyorum çünkü ben de aynı senin gibiyim.Bu insulin direnci dikkat edilmediğinde insanın bütün hayatını etkiliyor.
umarım kullanacağın metformin kilo vermeni hızlandırır

merhaba kızlar.. ufaklıktan dolayı anca yazabiliyorum size.
elime telefonu veya pc'yi alsam hemen koşup geliyor yanıma.O yüzden anca onun uyku vakitlerinde buraya zaman ayırabiliyorum.
Ben tartılmayacaktım ama dayanamayıp bu sabah tartıldım.Şimdiden cuma gününün hedefine ulaştığım içim mutluyum.Biliyorum ilk günler genelde vucuttan su gidiyor,umarım sonra ki günlerde hedefi tutturup istediğim kiloya düşebilirim.

Ne güzel canm hedefi tutturmussun tebrik ederim benim 400 gr daha vermem lazm bakalm yarina gitmiş olacak mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…