Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Evet tatlım sosyoloji 4.sınıfım,5.dönemdende 1 dersim vardı onunla birlikte 8 dersden giricem

Bu hafta sıra bizde ama benim dersim var yapamıcam merve de bugün görünmedi.sizler yapıp şurda paylaşsanız bende bi kontrol eder paylaşırdık hem öğrenmiş olursunuz,yapın ama paylaşmayın hemen ,burda bi kontrol edelim önce .hadi kızlar liste ellerinizden öper:)

Nasılda biliyooo:KK48:
6 ya kadar bekledim ablam suresi var ya o yüzden birazdan listeyi halledicem disardaydim doktora falan gittik yemekten sonra hazir olur liste

Evet tatlım sosyoloji 4.sınıfım,5.dönemdende 1 dersim vardı onunla birlikte 8 dersden giricem

Bu hafta sıra bizde ama benim dersim var yapamıcam merve de bugün görünmedi.sizler yapıp şurda paylaşsanız bende bi kontrol eder paylaşırdık hem öğrenmiş olursunuz,yapın ama paylaşmayın hemen ,burda bi kontrol edelim önce .hadi kızlar liste ellerinizden öper:)

Nasılda biliyooo:KK48:
Canım ben yaparım saat kaça kadar zamanı bu gece pc bende vaktim var

***8.Takım 390.ETAP***

Ceco34( 113,5/ 113,5/0 /% 0)kilosu sabit
Berkuras( 97,8 / 0/ 0/%0 )izinli
adayaren38 (70,8 /70,8 /0 /%0 )kilosu sabit
moni(101,8/ 101,5/ 0,3/% 0,29 )
benben (70,4/ 69,2/1,2 /% 1,70 )
melekkız_(65,1/ 64,8/0,3 /% 0,46)
sln71(59,0/57,8 / 1,2/% 2,03 )

8. Takım ortalamasi: %0,64[/QUOTE
Ben iyiki izinli ayrılmışım bu iyi sonucu batıracaktım tebrik ederim sizleri kızlar ben 800 gr almışım bu hafta;(

bacım öle iyiki miyiki yok bu hafta büyük ihtimal bende artıdayım. sakın ha kopma. vaktin varsa git vitrinlere bak. içi manken dolu bir dergi al ve içinden en sevdiğin kıyafeti kendine seç. sakın sakın kendini geri çekme. burda herkes tonton. burdada mutlu olamazsak kimsenin yanında mutlu olamayız

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Hele şükür gelebildim :KK52:
Sarma ve poğça faslıda bitti çok az mutfakta işim kaldı ama bende bittim o_O
Şimdi biraz dinlenip çay keyfi yapayımda sonra inşallah bulaşık makinemi boşaltıp tabaklarımıda hazır edip herhalde hemen yatarım ancak kendime gelirim :KK48:

Poğaçalarım cidden çok güzel oldu ( Sağ olasın Beyazcanım :KK60: kızlarda eşimde bayıldılar :KK66: )
Eminim yarın hepsi çok beğenecek :KK66:

Ay yeminle şu Günüde atlatayımda Pazar günü iş yaparsam ne olayım :KK48: hatta eşimede Pazartesi hatta SAlıya kadar grevdeyim dedim gülüyor iyi öyle olsun diye :KK48: ama eminim Pazartesi öğlende en geç başlar aşkım akşam yemeğinde ne var diye :KK70::KK70::KK70::KK70:

Ayyyy kıııııız sarmaya bayılırım eşimin yengesi taze yaprak basp getirdi ama yapmıyorum valla koca tencereyi ben yerim :kk77:

bu arada akşam kaynanamgle gitcez yemeğe öğlenin kalorilerini az tuttum orda da az yerim ama yinede kaynanam accik yağlı yapıyo yemekleri tedbirli olim dedim bide ye ye diye ısrar ediyolar bemde ikindi fazla yemişim diye geçiştiriyorum:KK48: yine mi diyeeeeet diyolar napiiimm ben incecik olmak istiyorum:KK12:
Sanırım böyle giderse yıl başına tam 56 olcam:KK71:

Valla ende ayılırım sarmaya hatta her yaptığımda bugün olduğu gibi koca bir tencere yapar 2 - 3 gün devamlı sarma yerdim ama tabi bu sefer yarın yemeyi pek düşünmüyorum hatta yersemde en fazla 5 tane :KK66:
Benimde yapraklar babamların Bağından ( akrabalar ilgileniyor ve senede ancak 5 büyük 2 ltlik şişe gönderiyorlar uyuzlar :KK67: )
Bugün 2 ltlik bir şişe sardım tabi suyunu dökünce ancak büyük bir tencere oldu :KK66:

Se

Sen de mi aof sinavina gireceksin hangi bolum benim ki edebiyst Ama sadecev1 dersten giricem sinava

Rabbim sanada zihin acıklığı versin...Aminnnnnnnn

Listeyi yapın dedim bi anda hepsi ortadan kaybolmuşlar:KK62::KK62::KK62::KK67::KK67::KK67:
Yolcammm saçınızı başınızı kızzzzzzzzzzz:KK4::KK4::KK4::KK34::KK34::KK34:

Ya valla bütün gün uğraştım hazırlıklarla yoksa kesinlikle elimden geleni yapardım haberim olsaydı :KK57:
Umarım takım acısından sorun teşkil etmemiştir :KK66:

kızlar bu hafta bireysel derecelerde sln71 2. oldu:nazar::KK9:tebrik ediyorum tatlım:KK15:
takım olarakta 6.olmuşuz uzun zaman sonra uyarı ve ceza almamak iyi geldi tebrik ediyorum tüm takımımı,inşallah sonraki haftalarda daha güzel sonuçlar alıcaz:KK9::nazar:

CUMA Zayıflama Yarışması Sonuç Listeleri

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
İnşallah çok daha güzel sonuçlar alır ilk 3ede gireriz en kısa zamanda :nazar:
Ellerinize ve emeğinize sağlık canım :KK60:

Yaaaa kızlaaaarrr çok mutlu oldummmmm çok duygulandmmm:KK61:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Canım kutlarım çok çok sevindim inan :KK60:
İnşallah daha sık görürsün derece aldığını hatta darısı bizlerinde başına :KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

X