Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr

Herkese hayırlı Cumalar
Rabbim gönlünüzden geçenlerin fazlasını hayırlı olarak önünüze sunsun inşallah....Aminnnnnnn

Bugün Cuma malum bildirim günü

Maalesef bu hafta sanrım birazda Misafir hazırlığı ve stresden dolayı kilo verememişim
Hedefimi tutturamamak değilde Takima faydamın olmayışı canımı sıktı açıkcası
ARtık Cezam neyse çekerim mecbur
Hep diyorum ya stres bana hiç yaramıyor ne zaman aman giderse gider dediğimde eksi görüyorum ama kiloyla alakalı olmasada stres anına maf ediyor beni
Şu ayran detoksunu yapsaydın keşke diyorum ama onada bu kadar yoğunlukta cesaret edemedim halsiz kalırsam diye ama Pazartesi yaparım olmadı çünkü bir hafta daha sabit kalmak motivasyonumu düşürür mazallah

Baştan baya üzüldüm ama bir yandanda kilo almamaktan iyidir diye düşünüyorum
( hafta içi bir ara daha fazlasınıda tartıda gördüğümden biraz rahatladım )

Başlangıç; 124.5 kg
Geçen hafta; 113.5 kg
Bu hafta; 113.5 kg

Gelen/ Giden; yok

Spor; sadece bir kere 30 dakika kadar yürüyüş

Sizlerin huzurunuzda kendime söz veriyorum önümüzdeki hafta o 112li hane görülecek belkide daha aşağısı ama kesinlikle eksi göreceğime adım gibi eminim Pes etmek yok aynen devam
Yılbaşına kaldı 3 hafta ve eğer dikkatli olursam inşallah yeni yıla 110la girebilirim

Neyse şimdilik kaçıyorum şu sarmanın içini hazırlıyayımda bari ancak sararım koca bir tencereyi sonra birde poğça yapacağım
Yarın o hamur işlerinden kesinlikle yenmeyecek az da olsa eksi göreydim belki birinin ucundan yerdim ama yok bana ceza yemeyeceğim
İşlerim bitsin damlarım nasılsa yine

gerçekten çok iyi ya bu menü tebrik ediyorum umarım istediğin kgya en kısa sürece ulaşırsın

çok güzel banucum ya ne güzel resimlemişsin bu motive edici bir durum

evet menü gayet iyi yavas yavas gidiyordur inşallah keşke bende akşam menülerini düzene sokabilsem

Selam kızlar uyumuş kalmşm
Kilo bildirimiiiii
Başlangıç kilo : 75.2
Geçen hafta kilo : 59.0
Şimdiki kilo : 57.8
Fark:1.200 gram
Toplam Fark : 17.400
yüzde : hesaplar msnz yapamıyorum

spor bu jafta 2 kez yapabildim 30 dk stepper 1er kiloluk ağırlklarla
100 mekik
su ortalama 2 litre günde :)

gerçekten çok iyi ya bu menü tebrik ediyorum umarım istediğin kgya en kısa sürece ulaşırsın

çok güzel banucum ya ne güzel resimlemişsin bu motive edici bir durum

Teşekkürler canm hepimiz inşallah bu 2 günlük ödem atma kürü bana 1 kilo verdirdi

Canm ben hep akşam fazla kaçırmamak için ikindi öğünü yapıyorum çok işe yarıyor akşam hep az yiyorum canm tavsiye ederim biraz ceviz fındk yannda süt böyle atıştrmalklar yiyorum

***8.Takım 390.ETAP***

Ceco34( 113,5/ 113,5/0 /% 0)kilosu sabit
Berkuras( 97,8 / / /% )izinli
adayaren38 (70,8 /70,8 /0 /%0 )kilosu sabit
moni(101,8/ / /% )
benben (70,4/ 69,2/1,2 /% 1,70 )
melekkız_(65,1/ / /% )
sln71(59,0/57,8 / 1,2/%2,03 )

8. Takım ortalamasi: %

Canım sanada kolay gelsin inşallah sınavın yarın çok çok güzel geçer dualarımız seninle

En erkenci benim sarım
Kilo Bildirimim: 69,2 kg.
70,4/69,2/-1,2 kg/%1,70

Kızlar harikasınız maşallah
Valla bu hafta takımı siz üstelendiniz gibi birşey oldu inşallah önümüzdeki hafta bende güzel bir sonuçla karşınızda olurum

benben ve sln71 çok çok tebrik ederim.darısı bizlerin başına.artık tam 1 ay oldu aynı kilodayım bu hafta diyetisyen şok diyet verir diye umuyorum.

Canm sanırım duraklamadasn bu çok can sıkıcı oluyor bende 1 ay 65 de takılı kalmıştm diyetisyen dediğin gibi şok diyet veririse iyi olur belki canmm inşallah en kısa zamanda eksi görürsün azimlisin diyeti bırakmıyorsun önemli olanbu tatlm

İnşallah banucuuuummm ( isimlerinizi yavaş yavaş öğreniyorum :) ) ben inanıyorum boll eksi göreceğine

En erkenci benim sarım
Kilo Bildirimim: 69,2 kg.
70,4/69,2/-1,2 kg/%1,70

Bu arada canmm 6 lı rakamlara geçmissin hayrlı olsu tatlm inşallah kısa zamanda 5li rakamlarıda görürsün ben ilk 6lı rakamları gördüğümde çookkmutlu olmuştumm

Kızlaarrrr bugün tartı benden yana
Düne kadar kendimi nasıl ifşa edeceğim diye düşünürken bugün sabah şok oldum hedefi tutturmuşum dün akşam yediğim 2 dilim yaşpastaya rağmen. 300 çok fazla değil biliyorum ama bu hafta rezalet ötesi geçtiği için artı bekliyordum
AMa bu haftayı süper geçireceğim inşaallah hepinize söz veriyorum
Başlangıç:67
Geçen hafta:65.1
Bu hafta:64.8
Fark:0.3
Yüzde:0.46

***8.Takım 390.ETAP***

Ceco34( 113,5/ 113,5/0 /% 0)kilosu sabit
Berkuras( 97,8 / 0/ 0/%0 )izinli
adayaren38 (70,8 /70,8 /0 /%0 )kilosu sabit
moni(101,8/ 101,5/ 0,3/% 0,29 )
benben (70,4/ 69,2/1,2 /% 1,70 )
melekkız_(65,1/ 64,8/0,3 /% 0,46)
sln71(59,0/57,8 / 1,2/% 2,03 )

8. Takım ortalamasi: %0,64

Tatlım paylaşımın çok yetersiz bu haftada listedesin ama yetersiz paylaşım olursa takımdan çıkarmak durumunda kalıcam.her gün takıma uğrayıp menülere yorum yapıp kendi menülerinide düzenli paylaşmalısın,buda günde en az 5 mesaj demek.

Geçtiğimiz hafta çok yoğundum, biraz rahatsızdım ve sizin gibi ders çalışmam gerekiyor finallerim var 3 hafta sonra
bütün mesajları okuyorum inanın en son kaçıncı sayfada kaldıysam, mesaj yazmada biraz sıkıntılıyım farkındayım Daha dikkatli olmaya çalışacağım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…