Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selam kızlar dün başladığm corbalı diyeti bugün sonlandrdm aynı diyete devam o ne öle yaaa sıkıntı bastı :KK47:corbaaaaaaaa:KK12: kalori sayarken her istediğimi yiyorum alşmışm yapamadm valla KAHVALTMM:

3 Dilim çavdar ekmeği
20gr beyaz peynir
tereyağı
çilek reçeli
yarm yemek kaşgı tulum peyniri
2 yumurta beyazı
1 su bardağı süt
biraz cikolatao_O

cok oldu sanki yaaaaa:KK43:
kaç kalori burası hayatım

Selam kızlar dün başladığm corbalı diyeti bugün sonlandrdm aynı diyete devam o ne öle yaaa sıkıntı bastı :KK47:corbaaaaaaaa:KK12: kalori sayarken her istediğimi yiyorum alşmışm yapamadm valla KAHVALTMM:

3 Dilim çavdar ekmeği
20gr beyaz peynir
tereyağı
çilek reçeli
2 yumurta beyazı
1 su bardağı süt
biraz cikolatao_O

Bencede sanki biraz fazla olmuş. Zaten yediklerini görünce gözlerim pörtledi:KK57::KK20::KK62::KK20::confused:

3 Dilim çavdar ekmeği
20gr beyaz peynir
tereyağı
çilek reçeli
2 yumurta beyazı
1 su bardağı süt
biraz cikolatao_O

çok değil de reçel ve çikolata aynı anda olmuş

Hiç sorma canm bende onu hesaplıyordum 800 kalori:KK17::eek: aksama kadar sadece 400 kalori daha alp bu günü kapatmaya calışcam boll boll su içerim bide

Pardon 860 yarm dilim keki unutmuşum da:KK23::KK17::KK67: dövebilirsiniz cezamı kendim koyyorum izin verirseniz 100 mekik 30 dk stepper kabul mu:KK61:

süpersin canım sen bu iradeyle istediğin gibi lolita olursun.

Saol canm insallah olurum olcam da çünkü istiyorum:p evi bi toparladm kızımı banyo yaptrdm misslerr gibi şimdi sallıyorum uyusun sonra bi armut yada elmayla yicem sonrada enerji için bi türk kahvesi ve sporrrr:KK60:En Büyük KK

Kızlar moralim bozuk .Sabah tartıldım daha tık yok.offf
KAHVALTI
1 yumurta
yarım dilim ekmek
yarım gofret

ÖĞLE
1 tane küçük muz
5 kaşık makarna
2 bardak ayran

AKŞAM
Kıymalı menemen
Yyala çorbası