Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

kızlar öğleden sonra bir öğrencim sınıfta doğum güününü kutlayacak yani pasta börek havada uçuşacak napıcam ben yaa aman yemezsem annesi falan da gelecek beğenmediğimi sanır en iyisi bir çatal pastadan alırım yarım dilim de börek alırım öğlen bişey yemem.

[QUOT]="adayaren38, post: 37882312, member: 338151"]kızlar öğleden sonra bir öğrencim sınıfta doğum güününü kutlayacak yani pasta börek havada uçuşacak napıcam ben yaa aman yemezsem annesi falan da gelecek beğenmediğimi sanır en iyisi bir çatal pastadan alırım yarım dilim de börek alırım öğlen bişey yemem.[/QUOTE]

Azar azar bak tadına canım hayattan kopmayalm diyet yapcaz doye dimi yanii :) ama tadmlk tabiiiiiiii

Menün çok güzel bence akşama ekmeği bırakma. Akşamları sadece protein ve biraz da sebze yersen daha çok eksi görürsün sabah..

Selam kızlar KAHVALTIMM :
2 dilim çavdar ekmeği
1 dilim salam
yarım dilim kaşar
30gr süzme peynir
2 siyah zeytin
2 yeşil zeytin
1 haşlanmış yumurta
şekersiz çay
1 banak beyaz ekmek
400 kaloriii

Canım menün çok güzel sebze niye koymadın menüye?
Bir de günlük kaç kalori alıyorsun sen canım?

Kaç haftadır ben de 70-70.5 arası gidip geliyordum. Dün arkadaşlarımla taktik yaptık. 3 litre su, 3 yeşilçay, 3 mil lesli, akşam sadece yoğurt diye kararlaştırdık ben leslie haricindekileri yaptım ve -600 verdim. Bugün de yapmaya çalışacağım. Nihayet 6 lı rakamları gördüm. Yarın daha çok eksi bekliyorum kendimden. Hem de grup ortalamasını yükseltiriz ve grup birinciliği hedefliyorum....kim bana katılacak.....

evde sebze kalmadı ondan canım cumartesi pazara çıkp alcam inşallah :) günlük 1200 kalori alıyorum canım bu hafta nerdeyse 1 kilo gitti

Dünkü menümü de yazmak istiyorum değerlendirin kızlar
Sabah: Peynirli yumurta, peynir, zeytin, 2 dilim tahıllı ekmeğim,
Öğle: Hamsi tava, 1 bardak kola zero, 1 dilim tahıllı ekmeğim
Ara: Türk kahvesi
Akşam: Pul biberli ve naneli bir tabak yoğurt
toplam sıvılar: yaklaşık 3 litre su, 3 bardak yeşilçay, 1 yarım yağlı sütle yaptığım neskafe, 2-3 bardak ıhlamur, sayamadığım kadar çay..

heh tamam bazen benim de oluyor ama sebze neyse de yumurtayla süt bitince çıldırıyorum

Ayyy canm.aynen bende yumurta bitince çıldrıyorum kahvaltıda yumurtsz yapamıyorum çok seviyorum haşlanmış yumurtayı hergün yiyorum hiç mi bıkmaz bi insan az bile geliyo

menün güzel akşamı hafif geçirmen olman iyi sadece sabah hem peynirli yumurta ve ayrıca peynir yemen fazla olmuş

Ders arasında bi bakayim dedim kizlar tarti öncesi son gün nasip gidiyor
Allah zihin açıklığı versin başarılar dilerim

Ben 2 gündür -200 gördüm
Bugün çooook hastayım boğazım ağrıyor büyüğüm ateşli of of yani
sağol canim benim çok geçmiş olsun kuzum ikinizede Rabbim acil şifalar versin

ahh ahh su icebilsem bi eskiden çok rahat iciyordum simdi zorlama ile iciyorum

Ayyy canm.aynen bende yumurta bitince çıldrıyorum kahvaltıda yumurtsz yapamıyorum çok seviyorum haşlanmış yumurtayı hergün yiyorum hiç mi bıkmaz bi insan az bile geliyo

aha ben yumurta yoksa kahvaltıda doymammm doymammm beni kurtaran yumurta ekmeksiz doyarım ama yumurtamsız aslaaaa...

menün güzel akşamı hafif geçirmen olman iyi sadece sabah hem peynirli yumurta ve ayrıca peynir yemen fazla olmuş

küçük bir dilim yiyorum canım peyniri de çok seviyorum

Selammmm kızlaaaaar 35 dk stepper yaptm offff nasll terledim

nasıl olcak muhteşem tabikiii

kızlar çok kötü oldum biraz önce yaa
yediğim ne varsa çıkardım başım döndü midem bulandı.acaba pastada falan değişik bir yağ mı vardı.neyse şimdi iyiyim şükür menümü yazayım

sabah
1 haşlama yumurta
2 dilim ekmek
4 zeytin
1 kk light peynir
2 dilim ince salam

öğle
yediklerimi çıkardım
şimdi 1 bardak tuzlu ayran içtim

akşamı yarın yazarım artık evde net olmadığı için inşallah yarına -- rakamlar görürüz

İyi günler kızlaaar :) Bugün biyoistatistik sınavım var. Dua edin lütfen :)
Bugün güzel geçiyor inşallah akşama kadar devam eder
BUGÜNKÜ MENÜM

KAHVALTI
İki dilim ekmek arasına köy peynirli, zeytinli, domatesli tost
iki tane salatalık
şekersiz çay

ARA
10 tane beyaz leblebi
10 tane yer fıstığı

ARA
çeyrek nar
(kahvaltıyı geç yaptım için öğle yemeği yerine iki ara yaptım)

AKŞAM
Kıymalı yumurta
1 kase yoğurt

2litre içtim akşama kadar 3 olacak inşallah

Görüşürüz

Geçmiş olsun

Kızlar öglen güzelce 2 çavdar ekmeği arası beyaz peynirli salamli tost yaptm yedim vee sonra olanlar oldu kızmdan kalan çeurek tostu yedim ardına da cok canm çekti ve 1 brovni ve 1 karamio yedim ufff tamda herşey yolundayken helede taryi günü öncesi böyle olmamalydı akşama kadar bişey yemem artk akşamada yoğurtlu eriste yicem biraz artk bu günüde böyle kapatcam cısslar içinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…