Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

menum
KAHVALTI
1 dılım cıkolatalı yaglı ekmek(koy ekmegının kenarı):KK11:
1 bardak nesquıklı sut
1 domates
ARA
1 greyfurt
AKSAM
1 tabak tarhana corbası
1 domates
1/2 kırmızı turp
2 catal spagettı

AKSAM SONRASI:KK11:
cıg kofte durum(az acılı )
1 kucuk kupa fruko
TOPLAM SU: 1 lıtre anca olmustur yatana kadar 2-2.5 tamamlamaya calıscam

5. Mesajım
Iyi akşamlar kızlar
Burada en yaşlı ben miyim yaşlı demeyeyim büyüğü diyeyim:)
40 yaşındayım demiştim daha önce de.

Neyse yas aldıkça kılo vermek de zorlaşıyor
Bugünkü menüm
Sabah 2 dilim tahıllı ekmek
Peynir maydanoz
Öğlen snitzel patates kız cısssss
Yoğurt salata 2 mandalina sehriye çorba
Aksam taze fasulye ve 1 biber dolma yerim sanırım
2,5 lt suyum olur yatana kadar sudan sıkıntım yok aslında en az 2 Lt içiyorum
Serviste de 3 saat git gel hep suyum olur yanımda.

Aksam yemeğinde değişiklik olursa yazarım gene

6 mesaj
Öğle yemeğimi eklemeyi unuttum

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    2,2 MB · Görüntüleme: 89
Hoşgeldin canım özlem ben 34 yaşında iki tane canavar erkek annesiyim..

Canım menün güzel ama akşam yemeğinden sonra o kadar meyve spor yapmadıysan direk yağa dönüşebilir kendin de demişsin insülen direncine ben de çok dikkat etmeye çalışıyorum. Direncim yok ama şekerli şeyler yeyince elim ayağım titriyor daha çabuk acıkıyor ve sinirli oluyorum..
7. Mesajım
Bildiğim halde yemeden duramıyorum meyvey proteinlerle yemek lazımmış sindirimi gecikip kana geç karışıyormuş
Sütlü tatlıyı da bu yüzden tavsiye ediyorlarmış riskden çikolatayı abartıldım dolapta olsa bitene kadar git gel yapardım en azından çikolatadan kurtuldum???? Mu acaba olsa gene yerim
Meyve ile idare ediyorum o yuzden

5. Mesajım
Iyi akşamlar kızlar

Bugünkü menüm
Peynir maydanoz

slm canım en yaşlınız benim 43 yaşındayım:)) ablanızım:)) tatlı ile aram yok benim sorunum unlu yiyecekler börekmiş makarnaymış mantıymış benden sorulur:)bayılıyorum ama ne yapıyoruz yemiyoruz:))

9.cu mesajım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Yine ben geldimm :KK70:

Anam bugünde felaket yoruldum ( psikolojik acıdan )
kuzumun bir ara ateşi 39.5 u gördü hatta hastaneye gitmeye niyetlendim ama az daha sabredeyim dedim ve ateş düşürücüsünü verip birde ılık duş aldırdım :KK66:
Şükür o an düştü ama ara ara yine yükselir :KK57:
Eşim akşam iğnesini ben çok yoruldum diye kendi götürüp yaptırdı ablasıyla :KK66: tam uyuya kaldım ki geldiler :KK48:

Anam Cimcime yine yapacağını yapmış hastane önünde bir direnmiş ağlamış sonrada tamam neyse olacağım iğne demiş :KK48: tabi bizimkilerde kuzu sakinleşti diye rahatlamışlar ama o anda cadı hastane içinde ben iğne olmayacağım diye kaçmaya başlamış :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Eşim diyor bir halini görmen lazımdı tazı gibi kaçtı zor yakaladık diyor :KK70::KK70::KK70::KK70:

Söylene söylene iğnesini olmuş hatta eşimle bir sonraki iğneler içinde anlaşmışlar :KK66: hesapta hiç itiraz etmeden iğnelerini olacakmış yoksa iyileşemezsin ve serum takılması gerekir diyince eşim :KK66:

Yarın nasılsa ben sabahtan doktora gidicektim iğnesinide o zaman ohastanede yaptırırım dedim :KK66:

Bugün yine çok yorucu ve yine halsiz bir gün daha bitti o_O
Artık hastalıktan ööö geldi ama yine bugünümüze şükür diyorum ( RAbbim beterinden saklasın...Aminnn )

cok alakasız olucak ama arkadaşlar bişi sorucaktım.20 aylık kızım var.kızımı bugun doktora götürdüm.gece ağlıyarak uyandı.afedersiniz ağzı burnunu resmen balgam tıkamış.çocuk nerdeyse nefes alamıyordu.ağlıya ağlıya biraz tıkayanları çıkardı.ama oksuruyor.doktor faranjıt dedı ilaç verdı.sizin bir tavsıyenız varmı bana.yeme çme ile ilgili önerileriniz.bir arkadaş su buharı makınasının ıçıne vıks koy dedı.

kusura bakmayın bu konuyu nerden açacağımda bulamdım.sizide meşgul edicem

Bende ayağının tabanına vicks sür diyecektim ama yst38 arkdaşımız benden evvel davranmış :KK48:
Allah yardımcınız olsun canım çok zor heleki o yaşta :KK66:
Rabbim acil şifalar versin canım...Aminnnnn

Şimdi bana ceza vermenizi bekliyorum:KK48: benim ekstra cezam ise bugün saat 4 te yemeği bıraktım, uyuyana kadar 1 litre daha su içicem çok acıkırsam meyve salatası yapacağım

Canım saat 4 çok erken ama mervenin dediği gibi ayranla dengele artık :KK66:
Çok fazlada aç bırakma kendini ki vucut kıtlık sinyali verip sağlıklı yediklerinide yağa cevirmesin devamı nasılsa gelmeyecek diye :nazar:

Fatsecret canm adi :)

Allah razı olsun kız :KK66: hemen bende inceliyorum onu :KK15:

birde 4 gündür diyetteyim yahu hiç mi inmez insan 74 te çakıldım:KK43:(

Canım her gün tartılıp stres yaratma :KK12:
Emin ol stres kilo vermeye en büyük engel o_O
Ben ne zaman ay kilo verebildimmi acaba diye stres yapıp tartıya çıksam inan 1 kg hatta bazen 2 kg bile fazla çıkıyorum :KK48::KK48::KK48::KK48:
Geçenlerde bir şiş hissettim kendimide bir baktım 118 çıktım :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Yemin ederim kafayı yiyordum ve hemen oooo ne takacağım kafaya giderse gider diye yattım uyudum ve inan ertesi sabah daha lavaboya gitmeden tartıya son bir çıkayım dediğimde 3 kg yok olmuştu :KK70::KK70::KK70:

Vucut sen inat ettikçe direniyor o yüzden kendi haline bırak ve sen sadece sağlıklı beslen elbet gidecek o fazlalıklar ( ki ben o kiloda olsam herhalde banu alkan gibi 38 bedenim moduna girmiş olurdum :KK70: )

5. Mesajım
Iyi akşamlar kızlar

Bugünkü menüm
Peynir maydanoz

Menü gayet güzel öğlende yenilen o patates kızartması olmasa :oops: hadi neyse görmemezlikten gelelim okadarınıda :KK60: bol bol eksi olarak döner inşallah :KK68:

Son düzenleme:
Selam kızlar aksama kaynanamlar bendeydi yemek yapim falan derken çok ara öğün yapamadm muz ve sütten sonra bide yaban mersini ve 1 ceviz yedim akşamda kemikli et hasladm pilav yaptm ama yemedim tabii sadece et yedim doyana kadar tahmini 500 600 kaloridir et yağlı koyun eti çünkü ve birde sade türk kahvesi içtim yani bu günü
1100 kaloriyle kapattm 2 litrede su içmisimdir :)

cok alakasız olucak ama arkadaşlar bişi sorucaktım.20 aylık kızım var.kızımı bugun doktora götürdüm.gece ağlıyarak uyandı.afedersiniz ağzı burnunu resmen balgam tıkamış.çocuk nerdeyse nefes alamıyordu.ağlıya ağlıya biraz tıkayanları çıkardı.ama oksuruyor.doktor faranjıt dedı ilaç verdı.sizin bir tavsıyenız varmı bana.yeme çme ile ilgili önerileriniz.bir arkadaş su buharı makınasının ıçıne vıks koy dedı.

kusura bakmayın bu konuyu nerden açacağımda bulamdım.sizide meşgul edicem
Burnuna serumfizyolozik damlatıp otri bebe ile burnundakileri cekebilirsin burnunu acar biraz bu

günaydın millettttt
sabah kuşunuz geldi.nasılsınız bakalım.ben çok iyiyim Allah a şükürler olsun.dün akşam yediklerimi yazayım
1 kase et sote
1 dilim kepek ekmeği
2 mandalina (eve gidince yedim okldan)

su ancak 1lt :KK43:

kızlar sizden bundan sonraki yediklerimi eleştirmenizi istiyorum.çünkü eşim bana dün gece çok ağır bir kelime kullandı şaka gibi söyledi ama bir kaç defa tekrar etti hala kulaklarımda sözlediği söz: bana titrek mandam dedi gülsem mi ağlasammı bilemedim.ben bu adamı kilo vererek şaşırtmalıyım ama kör olasıca kilolar gitmiyorlar off 3 haftadır aynı kilodayım :KK43:

günaydın millettttt
sabah kuşunuz geldi.nasılsınız bakalım.ben çok iyiyim Allah a şükürler olsun.dün akşam yediklerimi yazayım
1 kase et sote
1 dilim kepek ekmeği

kızlar sizden bundan sonraki yediklerimi eleştirmenizi istiyorum.çünkü eşim bana dün gece çok ağır bir kelime kullandı şaka gibi söyledi ama bir kaç defa tekrar etti hala kulaklarımda sözlediği söz: bana titrek mandam dedi gülsem mi ağlasammı bilemedim.ben bu adamı kilo vererek şaşırtmalıyım ama kör olasıca kilolar gitmiyorlar off 3 haftadır aynı kilodayım :KK43:

Günaydııııııın canım eğer duraklamadaysan bi süre vücudu şaşrtmak için şok diyet yapabilirsin canm ben nerdeyse 1 ay 65 de takılı kalmıştm ve çok sinir bozucu oluyor gerçekten ve 5 günde 5 kilo diyetini yapmıştım ama 3 gün dayanabldm ve 1 kilo verdim ama bu bir kiloyu verdikten sonra daha hızlı indi kilom ve duraklama bitti

Günaydııııııın canım eğer duraklamadaysan bi süre vücudu şaşrtmak için şok diyet yapabilirsin canm ben nerdeyse 1 ay 65 de takılı kalmıştm ve çok sinir bozucu oluyor gerçekten ve 5 günde 5 kilo diyetini yapmıştım ama 3 gün dayanabldm ve 1 kilo verdim ama bu bir kiloyu verdikten sonra daha hızlı indi kilom ve duraklama bitti
evet geçen sene diyetisyene gittiğimde bana şok diyet olarak makarna diyeti veriyordu 2 günde 1 kiloya yakın gidiyordu. günde 2 tabak 1 tatlı kaşığı yağ ile yapılmış makarna ve 3 tane meyve hakkım vardı .

günaydın millettttt
1 kase et sote
1 dilim kepek ekmeği

Bence 1 hafta güçlendirme yada farklı bir diyet yap bünyeni şaşırt

X