Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

orgun okuyorum canım , doguma kadar gıdıcem dogumdan sonra toparlanana kadar rapor alıcam zaten 4 hafta devamsızlık hakkım var zaten sonrasındada annem gelecek yanıma canım o sekılde bıtırmeye calısıcam ama tabı sınavlara derslere ne kadar calısabılırım bılmıyorum
maaşallah sana ya kaçıncı sınıftın kpss ye hazırlanabiliyo musun

ay maşallah ne güzel sohbet etmişsiniz keyif aldım okurken.
Ben sabahtan beri dosya inceliyorum biraz yoğunum ama okuyorum bakıyorum buraya da ihmal etmem.
Dukan testi de bana 61 ol dedi. Ben 60 istemiştim 61 yeter dedi. Şu an tam 9 kg var hedefe ama bir türlü 6 lı rakamları göremedim. 2.ye hamile kaldığım kiloya düştüm ama fazlasını istiyorum yaa

ay maşallah ne güzel sohbet etmişsiniz keyif aldım okurken.
Ben sabahtan beri dosya inceliyorum biraz yoğunum ama okuyorum bakıyorum buraya da ihmal etmem.
Dukan testi de bana 61 ol dedi. Ben 60 istemiştim 61 yeter dedi. Şu an tam 9 kg var hedefe ama bir türlü 6 lı rakamları göremedim. 2.ye hamile kaldığım kiloya düştüm ama fazlasını istiyorum yaa

maşallah canım boyun kaç

daha once 65 ken normal gorunuyordum canm kemık yapısından kaynaklı sanırım :KK48:kız neymıs o doktorun derdı 47 olacan dıye boyun kac kı senın o kadar demıs bu manyak doktor:KK70:kız ben omrumle 5 lı rakamları gormedım bırak 4 lerıı:KK70:gorursun canm az kaldı 2 lı rakamlara ınsallah sonrasında yavas yavas fıstık gıbı olucaz ınss:KK49:kızının dugununde neler neler gıyersın kımbılır :KK15: ınsanın eslerden duyması dahada hosuna gıdıyor gecen benım adam:oops: dıyokı sen zayıfladıkca daha seksı olmaya basladın dıye :-)dedım ovuyonmu yerıyonmu anlamadım:KK22:demek dedım onceden oyle bulmuyordun falan dıye yazık herıf agzına actıgına pısman oldu:KK70::KK70:

Kız bütün erkekler o konuda çam deviriyor :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Benimki 52 kgken çok zayıfsın az kilo al diyip duruyordu :KK67: kiloyu aldım bu sefer bir ara sağlığın için ver diyordu :KK67::KK67: baktı cidden kendimi iyi hissetmiyorum başladı aşkım senin her halin seksi demeye :KK48: geçenlerde de ulen hatun senin kilolar gittikçe gözüme daha bir güzel görünmeye başladın seksileştin demezmi :KK70::KK70::KK70::KK70:
Kötü niyetle söylemediğini zaten biliyorum ama bir başladım muzurluğuna vayyyy demek öyle heee diye :KK48: anam anında dansöz asena gibi kıvırıyor yok aşkım yanlıış anladın senin her halin ayrı bir seksi yok işte öyle olmasa ben 15 senedir hala peşinde dolanırmıyım falan diye :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
O haline bayıldım ama yaaa :KK48: tabi biz kilo verdikçe seksabilitemiz artsın ve eşler daha bir pervane olsun etrafımızda :KK48::KK48::KK48::KK48:

Benimki 52 kgken çok zayıfsın az kilo al diyip duruyordu :KK67: kiloyu aldım bu sefer bir ara sağlığın için ver diyordu :KK67::KK67: baktı cidden kendimi iyi hissetmiyorum başladı aşkım senin her halin seksi demeye :KK48: geçenlerde de ulen hatun senin kilolar gittikçe gözüme daha bir güzel görünmeye başladın seksileştin demezmi :KK70::KK70::KK70::KK70:
Kötü niyetle söylemediğini zaten biliyorum ama bir başladım muzurluğuna vayyyy demek öyle heee diye :KK48: anam anında dansöz asena gibi kıvırıyor yok aşkım yanlıış anladın senin her halin ayrı bir seksi yok işte öyle olmasa ben 15 senedir hala peşinde dolanırmıyım falan diye :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
O haline bayıldım ama yaaa :KK48: tabi biz kilo verdikçe seksabilitemiz artsın ve eşler daha bir pervane olsun etrafımızda :KK48::KK48::KK48::KK48:

Hahahha çok hoşmuş eniştemiz nabzına göre şerbeti veriyor:-):-):-):-)

2. Mesajm
Günaydın Kızlaaaar KAHVALTIMM :
15 büyük kültür mantarı yağsz sote yaptm
1 buçuk dilim çavdar ekmeği
15 gr süzme peynir
2 yeşil zeytin
1siyah zeytin
1dilim salam
yarım dilim kaşar
2 bardak şekersiz çay
311 kaloriiiii:)

ÖĞLE YEMEĞİM :
1 muz
50ml yarım yağlı süt
145 kalori
456 kalorideyim:KK66:

aynen canım benımkıde oyle guzel bısey soyleme nıyetıne soyledı:KK70::KK70::KK70:garıbım ama bende kı muzurluk dururmu :KK70::KK70::KK70: ben demek onceden oyle degıldım falan dıye trıp atmaya baslayınca tabı ben bı yandan gulmemek ıcın zor tutuyorum kendımı benımkı bı mahcup oldu gormen lazım o hallerı gercekten benımde cok hosuma gıdıyor:KK70::KK70:yaramazlık yapmıs ufak bı cocuga benzıyor hallerı:KK70::KK70:

Canım çok az değilmi doydun mu bunla ben öğlen doymazsam akşama resmen saldırıyorum da

evet canım 2 oğlum var benim. Büyük 7 ye küçük 3 yaşına girecek inşallah.

Canm akşama kadar 2 ara öğünüm daha var az aza sık sık yiyorum :)

X