Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Hosgeldin ben 61 kıloda olsam Bayram ederim valla hayatta görebilecek miyim o kıloyu tekrar
Ben de 40 yaşındayım 2 oğlum var adım arzu 106 kıloydum şimdi 98,7 yim umarım 90ın altına inerim seker ve karbonhidratı mümkün olduğunca kesmeye çalışıyorum insülin direncim var glifor kullanıyorum işten 8 de eve geliyorum yürüyüş ve spor yapamıyorum
Benden böyle:)

Hoşbuldum canm insallah istedigin kiloya sağlkli bi sekilde iner bidahada almazsn aslnda ben 57 kiloya inmistim ama ramazandan sonra kendimi toplayamadm ve 4 kilo aldm:KK43: birbirimize destek olarak vercez inşallah kalan kilolarımızı :) bu arada ben kalori sayarak verdim kilolarımı hala kalori sayıyorum günlük 1000 1200 kalori civarı yiyorum 45 dk da twist shape stepper yapıyorum gecen hafta başladım spora benden de böyle canm :)

Kizlar :KK43: menume ek greyfurt ve cocostar yedim nasil yedim bilmiyorum midem suyla doluydu sozde

Hadi Greyfurt neysede o cocostarı yemiyeydin iyidi ama kuzunun canı çekmiş diyelim :KK66:
Eminim yarın ve öbür gün dengeler cuma eksi bildirim yaparsın yinede :KK60:

Tesekkürler canmmmmmm hosbuldummm:KK15:

Bu arada bende kendimi kısaca tanıtayım :KK52:
Adım Banu, 34 yaşında biri 14 diğeri 4 yaşında iki cadının Annesiyim :KK48: İstanbullu evhanımıyım vee maalesef bu topiğin en ağır topuyum :KK48: ama azimliyim o dağları delip sağlıklı bir kiloya ineceğim Allahında izniyle :KK68:
İlk hedefim en kısa zamanda 2li hanelere düşmek ve inanıyorum yaza kadar baya bir fark yaratmış olacağım :KK66:

Hadi Greyfurt neysede o cocostarı yemiyeydin iyidi ama kuzunun canı çekmiş diyelim :KK66:

Adım Banu, 34 yaşında biri 14 diğeri 4 yaşında iki cadının Annesiyim :KK48: İstanbullu evhanımıyım vee maalesef bu topiğin en ağır topuyum :KK48: ama azimliyim o dağları delip sağlıklı bir kiloya ineceğim Allahında izniyle :KK68:
İlk hedefim en kısa zamanda 2li hanelere düşmek ve inanıyorum yaza kadar baya bir fark yaratmış olacağım :KK66:
Ayy o planda yoktu sadece greyfurt yiyecektim metabolizmayı hizlandiriyor hem de c vitamini içeriyor diye ama yedikten sonra tabagi mutfağa goturdum geri dönerken bi baktim cocostar varmis biri getirmiş herhalde dayanamadim tabi :)) öylece indirdik mideye sonrasında vicdan azabi duydum ama çoktan indi mideye

Azmin elinden ne kurtulmus canmmm tabiki veririsin istemek en önemli sey:KK66:

Biliyormusun sadece bizim takımda var 100 kilo üstü ve dikkat etsek her hafta 1. oluruz.

Ayy o planda yoktu sadece greyfurt yiyecektim metabolizmayı hizlandiriyor hem de c vitamini içeriyor diye ama yedikten sonra tabagi mutfağa goturdum geri dönerken bi baktim cocostar varmis biri getirmiş herhalde dayanamadim tabi :)) öylece indirdik mideye sonrasında vicdan azabi duydum ama çoktan indi mideye
Afiyet olsun minik kuzuya

Selamün Aleyküm kızlarrrrrr yine ben geldimmm :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Ana kız bir koşu hastanelik olduk geldik :KK53:
Ben zaten çok kötüydüm öksürdükçe başımda dönmeye başlayınca eşim hadi hastaneye gidelim dedi tabi bende kuzuyuda gösterelim dedim zaten gün içinde hafif ara ara ateşi vardı o_O

Hastaneye bir gittik kuşumun ateşi 38.8 di :KK57:
Baya ağır bronşit olmuş ki zaten malum onunki birazda alerjik olduğundan ciğerlerine inmeden müdahale etmek şart oluyor o_O Hemen kuşuma iğne yapıp takibe aldılar ve yine ilaç yazdılar ( günde 3 kerede yine 2 - 3 günlüğüne havamakinesine bağlamamız gerekiyormuş :KK53: )
Tabi bizimki hasta olduğu halde cene hiç durmadı ve hemşireler bayıldı cadıya :KK48: en son hastaneden ayrılırken ben büyünce Professör Doktor olucağım, çok para kazanıp kendime Pembe Porsche alacağım diyince hemşire iyice koptu :KK70: Tam biz çıkarken ufak bir çocuk oda kapısında direndi girmem ben diye döndü çocuğa; '' bak korkulacak hiç bir şey yok bu odada sadece ateşini ölçecekler sakın korkma tamammı arkadaşım.'' dedi :KK70: tabi odadaki diğer müşadedeki kadınların hepsi koptu cadıya :KK70:
Ulen dedim milletin çocuğu hasta olunca baygın bakar senin çenen zaten çokken daha beter oldu :KK70: Nasıl kızıyor bana ama Anneciğim ben çocuğum tabiki konuşacağım üstelik konuşmak çok güzel diyor :KK70:

Bende o arada muayene oldum o_O
Maşallah benim durum daha betermiş o_O tam 7 Tane ilaç yazdı ve bende öksürük geçene kadar iki ilaçı karıştırıp hava makinesine bağlanmam gerekiyor günde 3 kere :KK57::KK57::KK57:
Aslında doktora kalsa serum bağlayacaktı ama istemedim ( direk aklıma serum ödem yapar cuma öncesi asla kabul edemem cümlesi geldi :KK70: tabi doktora düne nazaran daha iyiyim eğer çok gerekli değilse istemiyorum dedim oda sağ olsun antibiyotiklerimi düzenli kullanacağıma söz verince tamam gerek yok o zaman dedi :KK66:

Bu arada benim ses iyice gitti :KK48: evi arayanlar beni duyamıyor bile :KK48:
Doktor bile şaşırdı sesimi duyunca ya sen bu kadar ağırken iyi yine ayakta duruyorsun diye :KK66:
Hemen ilaçlarımızı aldık hepsini sırayla içtim size bakayım dedim :KK66:

Şimdi bir yandanda hava bağlayacağım kendime :KK48:
Şükür bu günümüze ne diyeyim elbet buda geçecek :KK66:

Biliyormusun sadece bizim takımda var 100 kilo üstü ve dikkat etsek her hafta 1. oluruz.

Haklısın canım biraz daha azimle 1.ci bile oluruz :KK66:
Ben bir iyileşeyimde cumaya kadar ondan sonra gerçekten daha dikkatli olacağım Allahın izniyle :KK66:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrr yine ben geldimmm :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Ana kız bir koşu hastanelik olduk geldik :KK53:
Ben zaten çok kötüydüm öksürdükçe başımda dönmeye başlayınca eşim hadi hastaneye gidelim dedi tabi bende kuzuyuda gösterelim dedim zaten gün içinde hafif ara ara ateşi vardı o_O

Hastaneye bir gittik kuşumun ateşi 38.8 di :KK57:
Baya ağır bronşit olmuş ki zaten malum onunki birazda alerjik olduğundan ciğerlerine inmeden müdahale etmek şart oluyor o_O Hemen kuşuma iğne yapıp takibe aldılar ve yine ilaç yazdılar ( günde 3 kerede yine 2 - 3 günlüğüne havamakinesine bağlamamız gerekiyormuş :KK53: )
Tabi bizimki hasta olduğu halde cene hiç durmadı ve hemşireler bayıldı cadıya :KK48: en son hastaneden ayrılırken ben büyünce Professör Doktor olucağım, çok para kazanıp kendime Pembe Porsche alacağım diyince hemşire iyice koptu :KK70: Tam biz çıkarken ufak bir çocuk oda kapısında direndi girmem ben diye döndü çocuğa; '' bak korkulacak hiç bir şey yok bu odada sadece ateşini ölçecekler sakın korkma tamammı arkadaşım.'' dedi :KK70: tabi odadaki diğer müşadedeki kadınların hepsi koptu cadıya :KK70:
Ulen dedim milletin çocuğu hasta olunca baygın bakar senin çenen zaten çokken daha beter oldu :KK70: Nasıl kızıyor bana ama Anneciğim ben çocuğum tabiki konuşacağım üstelik konuşmak çok güzel diyor :KK70:

Bende o arada muayene oldum o_O
Maşallah benim durum daha betermiş o_O tam 7 Tane ilaç yazdı ve bende öksürük geçene kadar iki ilaçı karıştırıp hava makinesine bağlanmam gerekiyor günde 3 kere :KK57::KK57::KK57:
Aslında doktora kalsa serum bağlayacaktı ama istemedim ( direk aklıma serum ödem yapar cuma öncesi asla kabul edemem cümlesi geldi :KK70: tabi doktora düne nazaran daha iyiyim eğer çok gerekli değilse istemiyorum dedim oda sağ olsun antibiyotiklerimi düzenli kullanacağıma söz verince tamam gerek yok o zaman dedi :KK66:

Bu arada benim ses iyice gitti :KK48: evi arayanlar beni duyamıyor bile :KK48:
Doktor bile şaşırdı sesimi duyunca ya sen bu kadar ağırken iyi yine ayakta duruyorsun diye :KK66:
Hemen ilaçlarımızı aldık hepsini sırayla içtim size bakayım dedim :KK66:

Şimdi bir yandanda hava bağlayacağım kendime :KK48:
Şükür bu günümüze ne diyeyim elbet buda geçecek :KK66:

Haklısın canım biraz daha azimle 1.ci bile oluruz :KK66:
Ben bir iyileşeyimde cumaya kadar ondan sonra gerçekten daha dikkatli olacağım Allahın izniyle :KK66:
Maşallah kıza okusaydın.
İkinizede çok geçmiş olsun. Aman canım ödem falan iyi olda gerekirse taktır serum. Su içmeye çalış. Ben bugün litre hesabı yapamadım ama 1.5lt kesin

slm kızlar akşama kadar idare etmiştim tam bu saatte kızım mısır patlatmamı istedi:) küçük bir kase yedim klorisi yüksekmidir:KK43:
Yağsızdır umarım. Akşam vakti :KK43:
Kilo ailede kalıtsalmı. Eğer öyleyse kızına şimdiden sağlıklı beslenmeyi öğretmelisin yoksa ilerde o da bizim gibi olur

X