Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

günaydın kızlar.benım evde netim yok.dünde işte yazma imkanım olmadı.o yüzden yazamadım:KK43:

hafta sonu yine herzmanki gibi diyeti bozdum.aşureler bademler....

arkadaşa gittim pasta börek çörek :KK43:
bide üstüne akşam iskender

resmen dibine vurdum tıkınmanın:KK43:

günaydın kızlar.benım evde netim yok.dünde işte yazma imkanım olmadı.o yüzden yazamadım:KK43:

:KK11:cıslara dıkkat et canım hafta ıcı o kadar emek verıp emegını harcama hafta sonunda butun ugrasına yazık oluyor bosa gıdıyor

canım geçen hafta çok iyi kilo vermeiştin aman önümüzdeki 4 gün dikkat etde azıcık daha ver

1-Günlük en az 5 mesaj yazılıp ve mesajlarımızı numaralandırma
2-Menü bildirimlerimize su ve sporlarımızı ekleyerek bıldırım yapılması(ara ogunlerınız varsa onlarıda ekleyebılırsınız)
KAHVALTI

ÖGLE

AKSAM

SPOR(yapılan sporun adı ve suresı)

SU

3-Menulerimizdeki cıslara:kk77: ıse her cıs:KK72: basına spor cezalarımız olması(100 kere ıp atlama, 20 mekık vs ):KK62:
4-Haftalık kılo bıldırımı ıse su sekılde olmalı.:KK22:
baslangıc kılo:
kilo yuzdesi:[(gecen hafta- bu hafta)/gecen hafta]x100
haftalık spor saati:
haftalık içilen su:
5-her hafta takım içinde kilo takıbı tablomuz,menu takıbı tablomuz ,mesaj, spor ,su takıbı tablomuz yapılıp birinciler belirlenmesi.:KK70:
6-her cuma gunu bır daha tartı gunune kadar herkes bı hedef belırlemelı ve bu hedefe ulasamaya daha buyuk bır spor cezası verılmesı:KK6::KK6:
7- yukarıdakı maddelere ek onerılerı olan arkadaslarındaonerılerı lısteye eklenıp kabul edıldıgı taktırde 21.11.2014 ıtıbarıyle baslayacaktır:KK52:

canım çok güzel olmuş eline sağlık
ben hepsini kabul ediyorum
cezamsa çekerim hahaha

evet canım farkındayım.aynı şeyi duşundum bende.hafta içi dikkat edip hafta sonu hepisni çope atıyorum.

bakalım cuma tartı ne gösterecek
canım geçen hafta çok iyi kilo vermeiştin aman önümüzdeki 4 gün dikkat etde azıcık daha ver

çok haklısın canım.gitsin şu kilolar artık.yılbaşına kadar 72 olsam:KK43:

KIZLAR MENÜMÜ BEN YAZAYIM AKŞAM NETİM YOK ÇÜNKÜ

SABAH
1 haşlama yumurta
1 dilim dukan ekmek
1 domates
5 zeytin
biraz peynir

ara
türk kahvesi

öğle
4 köfte
1 tabak yoğurt
1 biber közleme

akşam yediklerimi de yarın yazarım kızlar.

ben bütün kuralları ne olursa olsun kabul ediyorum artık çünkü yaza kadar LOLİTA olmak istiyorum.
eşim zayıf ve kaslı olduğu halde evde dumbell çalışmaya başlayacakmış offf :KK43:

KIZLAR MENÜMÜ BEN YAZAYIM AKŞAM NETİM YOK ÇÜNKÜ

SABAH
1 haşlama yumurta
1 dilim dukan ekmek
1 domates
5 zeytin
biraz peynir

ara
türk kahvesi

öğle
4 köfte
1 tabak yoğurt
1 biber közleme

akşam yediklerimi de yarın yazarım kızlar.

ben bütün kuralları ne olursa olsun kabul ediyorum artık çünkü yaza kadar LOLİTA olmak istiyorum.
eşim zayıf ve kaslı olduğu halde evde dumbell çalışmaya başlayacakmış offf :KK43:

Canım çok güzel menü
akşamı da hafif atlatır bitki çayını ve suyunu da içersen kesin eksi görürsün iddia ediyorum

X