Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Aşeyküm selam canım:KK25:
Sorma o gofretlere bende dadandım bu ara:KK23:Dediğin gibi insülin le başı dertte olan bizler için onlar zehir:KK56:Şekerli unlu bişey yedimmi bende başımı kaldıramıyorum:KK51:
Site dediğin gibi ufak çocukları olanlar için birebir.benim danalar sevemedi haliyle,ufaklık yine havuza giriyor ama büyüğünü bir kez zorla yolladım havuza:KK47:
Aldım bir yıl oluyor tekrar ama otoparkta öylece duruyor arada markete gidip geliyorum.yakınlardaki alışveriş merkezlerinide sevmedim :KK35:Ah forum istanbulum ahh ahhh:KK61:
yaz ya istanbuldada pek kimse yoktu ve burası çok esiyor sıcak olmuyor o yüzden pek çıkmak da istemedim .hatta hep estiği için ,canım deniz bile çekmedi ki ben su kuşu olarak denizsiz yaşayamam normalde:KK37:
Annemler yazlıktaydı hergün arıyordu hadi gel artık diye,kadın yarın istanbula dönüyor ben hala gitcem:pBu yaz geçti artık allah nasip ederse seneye giderim:KK39:

Eminim ben öyle havuzlu bir sitede otursam benim büyükte adımını atmaz :KK48: babası kılıklı sevmiyor suyu :KK48: duşa bile zorla sokuyorum :KK48: daha dün yıkandım ya diyor hemen :KK48:
Ufaklık bana çekmiş kesin öyle bir yerde olsaydık havuzdan çıkmazdı :KK48:

Dediğin gibi Forumun yeri ayrı :KK48: ben bile baya alıştım haftada bir gitmeyince eksiklik hissediyorum :KK48: İKEAda dibinde olunca Buse Ceren sağ olsun hep top havuzuna girmek istiyor :KK48:
Aslında bu taraflara gelirsen haberim olsunda bir görüşelim ( starbucks a girmesemde malum israil malı :KK43: başka bir yerde oturup çay içerdik :KK66: )

Valla maf etti beni o gofret :mad: eşimde diyor gofretten değildir sonuçta ne kadar dikkat edersen et vucud şekeri yükseltebiliyor diye ama ben ona bağlıyorum :KK66:
İnan bugün hesapta yatak odasını elden geçirecektim ona bile takatim olmadı :KK66: biraz kolayladım bıraktım kalanı yarın yaparım diye :KK48:
Anam yazın ne nevresim dayanıyor ne birşey :KK48: ha bire değiştir dur :KK57:

Bu sene ben doyamadım denize :KK43: benim ufaklık bile sık sık diyor anneciğim halamların yanına Akçaya gidelimmi bir daha diye :KK48: artık okullar açıldıktan sonrada olsa bir gün Rivaya kaçarız Nİsa ablamla :KK66: onun annelerinin orada bir yazlık evleri var ama Nisa abla onları haftaya bu tarafa getirelimde öyle gideriz bari rahat ederiz dediği için mecbur okullar açıldıktan sonrasına kalacak :KK48:

Anaaaaaaa az daha menümü paylaşmayı unutuyordum :)

kahvaltı19.jpg akşam18.jpg

Günaydın kızlar tatilden dondüm bugun de işbaşı:) duş aldım birazdan çıkacağım
Sabah dıştan önce tartıldım 99 çıktım 2 hafta önce 100,9 dum bu sefer kılo almadan döndüğüm için mutluyum
Gerçi dün fazla birsey yemedim gercek kılom 100 dur ama olsun tartıda 2 haneli rakamı gördüm ya ne mutlu bana:)
Sizler de birçoğunuz tatilden dönmüş okul hazırlıkları vs başlamış benim de büyük oğlum ana sınıfına başlıyor bu sene hepimize hayırlı bir okul yılı dilerim
Bu arada cocukların ikisi de kusma ishal vs oldular sanırım mikrop kaptılar küçüğü atlattı ama büyüğü hala nane molla:KK43:
Öpüyorum sizi artık buralardayım:)

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Çok şükür sabah bende erken kalktım adaşım kadar erken olmasada :KK48:
Bİraz mutfağı toparladım yumurtalarım haşlanana kadar sonrada küçük kuzuyla kahvaltıya oturduk :KK66: Büyük sağ olsun uyuyor bende nasılsa 15 günü kaldı diye ilişmedim sonra nasılsa 6da uyanadak yer gün :KK66:

Şimdi buralara bir bakıp sonrada yine işlere girişeceğim :KK66:
Hatta önce öğlenlik yemeğimizide ateşe koyacağım :KK66::KK66:
Annemin işi belli olmaz iki saat sonra hadi gidelim derse bari yemeklerim hazır olsun :KK66:
Bugün ille bana ayakkabı ve pantalon bakacakmışız :KK48::KK48::KK48::KK48:
Ben evlatlarıma annem desen bana yapmak için çabalayıp duruyor :KK48: Kız kardeşimede tatile gitmeden evvel ayakkabılarını almış tabi ben kendime bulamadığımdan hala arıyoruz :KK48::KK48::KK48::KK48: inşallah bugün bulurum gönlüme göre ve ayağıma göre bişey :KK66: yaz bitti ben hala yazlık ayakkabı bakıyorum :KK48: artık seneye hazır olur nasılsa mevsimlik çok var ayakkabım :KK66:
Şöyle güzel bir siyah kot yada ince pantalon bakacağım birde kendime hem bayramda üzerine birşey uydurur giyerim :KK48:

Günaydın kızlar tatilden dondüm bugun de işbaşı:) duş aldım birazdan çıkacağım
Sabah dıştan önce tartıldım 99 çıktım 2 hafta önce 100,9 dum bu sefer kılo almadan döndüğüm için mutluyum
Gerçi dün fazla birsey yemedim gercek kılom 100 dur ama olsun tartıda 2 haneli rakamı gördüm ya ne mutlu bana:)
Sizler de birçoğunuz tatilden dönmüş okul hazırlıkları vs başlamış benim de büyük oğlum ana sınıfına başlıyor bu sene hepimize hayırlı bir okul yılı dilerim
Bu arada cocukların ikisi de kusma ishal vs oldular sanırım mikrop kaptılar küçüğü atlattı ama büyüğü hala nane molla:KK43:
Öpüyorum sizi artık buralardayım:)

Canım tekrar hoşgeldin :KK3:
Tatilinin güzel geçmesine sevindim :KK66: Ohhh ne güzel motivasyonda tavan yapmış :KK68:
Çocuklara çok çok geçmiş olsun :KK66: şu ara maalesef yine salgın varmış ( geçen hastaneye gittiğimde hemşireler aralarında konuşuyordu çocuk bölümünde yer kalmadı salgından dolayı diye )
İnşallah bir an önce kendini toparlar evlatların :KK66:

Benim kuzu seneye başlıyacak ana okuluna ( aslında bu sene almış olsalar kesin sıkıntı yaşamazdı çünkü tam bir koca karı :KK48: ) şimdiden ben baya heycan yapıyorum seni düşünemiyorum :KK48:
İnşallah hepsi çok güzel okullardan mezun olup güzelce mesleklerini ellerine alır çok başarılı olurlar :KK66:

Hele şükür evime döndüm :KK48:

Kaç saat mağaza mağaza dolaştık ayaklarıma kara sular indi :KK53: ama ne aldın derseniz koca bir hıççççççç :KK48:
Anam ayakkabıları yapmışlar daracık :mad: üstelik modeller desen hiç tarzım bile değil.
Pantalonlara baktım ya beden bulamadım yada fiyatı çok yüksek geldi :KK43:
Normal zamanda üzülürdüm ama bu sefer hiç umurum olmadı :KK48:
Anneme de dedim valla hiç üzülme bu kız birşey alamadı diye sonuçta 4 kg gitti ve ben bir kaç ay daha sıkarsam kendimi ( zaten iki pantalonum var idaretten ) bir 10 kg bile gitse kesin çok daha güzellerini bulurum dedim :KK68:
Zaten evde daha ufak bedenlerden kaç tane pantalon var :KK48::KK48::KK48: zayıfladıkça onları giysem yine yeter bana :KK66:

Eşim biraz geç gelicekmiş ama ben yinede yemeğimi hazırlıyayımda erken yiyeyim yemeğimi :KK66:
Öğlenlik yemek yemedim dışarı çıktık diye ( sadece yarıma yakın simit yedim oda annem aç gezinme diye tutturdu )
Bu akşamlık birşeyler varda az ilave yaparım :KK66:

Aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK66:

Bugünki menüm;

kahvaltı120.jpg akşam19.jpg

Öğlen dışardayken yarıma yakın simit yedim sadece :KK66: oda anamın ısrarları üzerine :KK66:

Bu saate kadarda 2 litre su tamamdır ama daha 1 litre daha içerim inşallah yatana kadar :KK66:

İyi akşamlar şekerler:KK3:
45 dk yürüyüş yaptım geldim:KK55:
Sabah götürdüm simiti poaçayı sonra pişman oldum:oops:
Sabahdan itibaren çok dikkat edip menü de paylaşıcam yoksa saçımı başımı yolun:KK4:

İyi akşamlar şekerler:KK3:
45 dk yürüyüş yaptım geldim:KK55:
Sabah götürdüm simiti poaçayı sonra pişman oldum:oops:
Sabahdan itibaren çok dikkat edip menü de paylaşıcam yoksa saçımı başımı yolun:KK4:

Canım bak laf ağızdan bir kere çıkar :KK48:
Geçen hafta 80ler topiğinde kaptanlık görevini ben üstlendim adaşım Sweetdimpleye yardımcı olmak için ve menü takibi benden soruluyor orada :KK48::KK48::KK48::KK48:
Her gün menü paylaşımını hatırlatıp duruyorum artık sanada hatırlatırım :KK48:

Canım bak laf ağızdan bir kere çıkar :KK48:
Geçen hafta 80ler topiğinde kaptanlık görevini ben üstlendim adaşım Sweetdimpleye yardımcı olmak için ve menü takibi benden soruluyor orada :KK48::KK48::KK48::KK48:
Her gün menü paylaşımını hatırlatıp duruyorum artık sanada hatırlatırım :KK48:
Heh aradığım kan bulundu:KK56:Cecomm senı benden sorumlu müdür ilan edıyorum:KK70:Etim senin kemiğimde senin:KK39:Yol saçımı başımı:KK4:Döv:KK11:Kız:KK67:İnstagram da Üyelik açtım ne senı bulabildim nede bişe yapabildim öylece duruyo:eek:

Günaydın kızlar
Aysem vereceğiZ bu kıloları cocuklarımız için onları bir 10 yıl daha fazla görmek için kendimiz için hayatımız için ben karatayın obezite ve insülin direnci kitabını okudum resmen bey im formatlandı gecen sene diyetisyenden paket program almıştım hiç motive olamadım 6 aylık para bosa gitti. Ama bu kitap beni kendime getirdi 2 ayda 5,5 kılo verdim inşallah böyle devam ederim
Yalnız esim hiç desteklemiyor 5,5 kılo verdim diyorum 80 ol da görelim diyor:) ineceğim görecek...
Banu hangi diyetisyenleri takip ediyorsun?
Benim de en büyük derdim spor hala motive olmadım yapamıyorum aksam 20:00 de geliyorum işten yemek cocukları yedir masa topla saat 9 u geçiyor ondan sonra da dinlenmek istiyorum ne yapacağım bilmiyorum
Ada yaren bu arada ev aldıysan hayırlı uğurlu olsun güle güle otur insalllah
Kızlar dünkü menüm
Dün midem nane molla idi kusma ishal yoktu ama kötüydüm sanırım cocuklar gibi ben de mikrop kaptım
Sabah kan aldırdım tahlillerim vardı
2 dilim tahıllı ekmek peynir maydanoz çay
Öğlen
Midem kötü olduğu için
Çorba ve yoğurtlu makarna yedim bir de üzüm yedim
Arada da üzüm yedim
Cocukların artan makarnasını etini yedim salata 1 dilim ekmek
Ara şeftali ve armut yedim
2 Lt su içmişimdir spor yok

Günaydın kızlar
Aysem vereceğiZ bu kıloları cocuklarımız için onları bir 10 yıl daha fazla görmek için kendimiz için hayatımız için ben karatayın obezite ve insülin direnci kitabını okudum resmen bey im formatlandı gecen sene diyetisyenden paket program almıştım hiç motive olamadım 6 aylık para bosa gitti. Ama bu kitap beni kendime getirdi 2 ayda 5,5 kılo verdim inşallah böyle devam ederim
Yalnız esim hiç desteklemiyor 5,5 kılo verdim diyorum 80 ol da görelim diyor:) ineceğim görecek...
Benim de en büyük derdim spor hala motive olmadım yapamıyorum aksam 20:00 de geliyorum işten yemek cocukları yedir masa topla saat 9 u geçiyor ondan sonra da dinlenmek istiyorum ne yapacağım bilmiyorum
Kızlar dünkü menüm
Dün midem nane molla idi kusma ishal yoktu ama kötüydüm sanırım cocuklar gibi ben de mikrop kaptım
Öğlen
Midem kötü olduğu için
Arada da üzüm yedim
İnşallah canım ya her şeyi geçtim sağlığımız için önemli şu hayatta kendimiz için de bir şeyler yapmalıyız yoksa sonumuz çok kötü:KK51:
Sana ve yavrularına çok geçmiş olsun canım:KK68:
Dün tv de tesadüf sade sayanın programına denk geldım kadın 55 e geldi hala genç kız gibi yanyana gelsek bana teyze diye hitap eder:KK42:Benden 6 yaş büyük ablam var 50 sine girdi oda genç kız gibi maşallah:nazar:Bır yerde abla diyince millet şaşırıyor beni ablası sanıyolar:cry:Kiloluysan abla ve teyzesin hatta anne diye hitap edenlerde var tessettürlüde olunca direk yaşlı görüyorlar:KK75:Tabii kilodan dolayı üzerime güzel şeyler giyemiyorumki babaanne gibi giyinince haklı yani millet:KK42:
En kızdığım şeyde akıllanmıyorum:KK67:Gürkan kubilaya gittim aylarca güzel kilolar verdim sonra geri aldım tekrar kilo verdim yine geri aldım bu 4.çabam:KK61:Akılsız kafam :KK11:

Kızlar ben de tekrar takıma girmeye karar verdim.
Bu hafta regl haftam,ister cuma listeye ekleyin,ister sonra ki hafta cuma ekleyin.Son ayrıldığım kilo kaçtı bilmiyorum ama çok sıkıldım bu şişman halimden.Bi an önce 10 kg vermek istiyorum.
Kaptancım kural var mı şuan takımda ? Günlük mesaj vs sayıyormusunuz.
Bu aradaaa biraz motivasyon istiyorummm :KK59:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3:

Aslında sabah kahvaltı faslından sonra burayada uğrayacaktım ama tam yazacakken komşu ablam kahve içmeye geldi :KK48: bende kahvemi içip geldim :KK48:

Bir sürü ütüm ve önce yemeğimi akşamlık ateşe koyup onlara girişeceğim :KK66:
Artık akşama kadar bitireyimki akşam KKya girme şansım olsun yoksa benimki yine söylenir :KK48:
Yarın inşallah öğlende eşimin yanına gideceğim iş yerine :KK66:
Dün akşam ya aşkım gel hem buradaki mağazalara bak hemde birlikte bir öğle yemeği yiyelim dedi :KK68:
Baya uzun zaman oldu iş yerine gitmeyeli :KK66: gidip bir görüneyim :KK48:

Heh aradığım kan bulundu:KK56:Cecomm senı benden sorumlu müdür ilan edıyorum:KK70:Etim senin kemiğimde senin:KK39:Yol saçımı başımı:KK4:Döv:KK11:Kız:KK67:İnstagram da Üyelik açtım ne senı bulabildim nede bişe yapabildim öylece duruyo:eek:

:KK52::KK52::KK52::KK52: tamamdır o zaman bugünden itibaren her gün buradada menü hatırlatması yapıyorum :KK66: hatta dahada ileri gidiyorum her gün sana ara ara mesaj atıyorum yarından itibaren kendimi ve diyeti hatırlatacak :KK48::KK48::KK48::KK48: arada kız aklından bile geçirme o elindekini yemeği diye mesaj atarım :KK70: artık elinde ne varsa o an atıverirsin :KK48:

Bu arada sen bana özelden instagram hesabını atta ben eklim bari seni :KK66: emin ol orayı takip edincede çok motive olursun :KK66: ben sana o diyetisyenlerinde hesaplarını atarım oradan takip etmen için :KK66:

Günaydın kızlar
Kızlar dünkü menüm
Öğlen
Midem kötü olduğu için
Arada da üzüm yedim

Canım instagramda takip ediyorum :KK66:
Öyle tanınmış diyetisyenler değil ikiside gencecik ve incecik hatunlar :KK48: biri devamlı ara ara faydalı bilgiler paylaşıyor :KK66: biride geçenlerde 1 haftalık bir liste örneği paylaşmıştı denemek isteyen olursa diye ve kilo veremiyorum diyenlerin hepsi az da olsa vermişlerdi :KK66: kafama takılan birşey olursa direk danışma şansım var diye takip etmeyi istedim onları :KK66:
Seninde varsa instagram hesabın özelden at bana bende istersen ekler sana o arkadaşları takip etmen için yazarım :KK66:
En azından milleti gördükçe ne yesem derdi olmuyor ve yahu millet bunu yerken ben kaçamak yapamam diye düşünüyor insan :KK48::KK48::KK48:

Bu hafta regl haftam,ister cuma listeye ekleyin,ister sonra ki hafta cuma ekleyin.Son ayrıldığım kilo kaçtı bilmiyorum ama çok sıkıldım bu şişman halimden.Bi an önce 10 kg vermek istiyorum.

Aramıza tekrar hoşgeldin o zaman :KK3::KK3::KK3:

İnşallah o 10 kiloyuda verirsin yakında bizlerle birlikte :KK66:
Mesaj fazla sayan yok sanırım ( ben görmedim ve kendim de saymıyorum :KK48: ) ama fırsat buldukça buraya yazmaya çalışıyorum :KK66:
Kendi adıma her gün yediklerimi paylaşıyorum :KK66:
İnşallah topikte canlanır nasılsa okullar açılınca herkes biraz daha düzene girmiş olur :KK66:

Tekrardan hoşgeldin o halde.sen cuma günü kilonu bildir bakalım duruma göre listeye alırız belki.
Şu an kural tamamen kişilerin elinde yani vijdani kurallar,mesaj sayısı falan da saymıyoruz. Bir müddet böyle gider.içinizden gelsin mesaj yazmak zoraki olmasın istiyorum.hataları doğruları ne olursa olsun paylaşalım.
Motivasyon takım olarak bizim elimizde herkes kendinden bişeyler eklerse motivasyon olmaması için neden yok:KK19:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3:

Aslında sabah kahvaltı faslından sonra burayada uğrayacaktım ama tam yazacakken komşu ablam kahve içmeye geldi :KK48: bende kahvemi içip geldim :KK48:

Bir sürü ütüm ve önce yemeğimi akşamlık ateşe koyup onlara girişeceğim :KK66:
Artık akşama kadar bitireyimki akşam KKya girme şansım olsun yoksa benimki yine söylenir :KK48:
Yarın inşallah öğlende eşimin yanına gideceğim iş yerine :KK66:
Dün akşam ya aşkım gel hem buradaki mağazalara bak hemde birlikte bir öğle yemeği yiyelim dedi :KK68:
Baya uzun zaman oldu iş yerine gitmeyeli :KK66: gidip bir görüneyim :KK48:

:KK52::KK52::KK52::KK52: tamamdır o zaman bugünden itibaren her gün buradada menü hatırlatması yapıyorum :KK66: hatta dahada ileri gidiyorum her gün sana ara ara mesaj atıyorum yarından itibaren kendimi ve diyeti hatırlatacak :KK48::KK48::KK48::KK48: arada kız aklından bile geçirme o elindekini yemeği diye mesaj atarım :KK70: artık elinde ne varsa o an atıverirsin :KK48:

Bu arada sen bana özelden instagram hesabını atta ben eklim bari seni :KK66: emin ol orayı takip edincede çok motive olursun :KK66: ben sana o diyetisyenlerinde hesaplarını atarım oradan takip etmen için :KK66:

Canım instagramda takip ediyorum :KK66:
Öyle tanınmış diyetisyenler değil ikiside gencecik ve incecik hatunlar :KK48: biri devamlı ara ara faydalı bilgiler paylaşıyor :KK66: biride geçenlerde 1 haftalık bir liste örneği paylaşmıştı denemek isteyen olursa diye ve kilo veremiyorum diyenlerin hepsi az da olsa vermişlerdi :KK66: kafama takılan birşey olursa direk danışma şansım var diye takip etmeyi istedim onları :KK66:
Seninde varsa instagram hesabın özelden at bana bende istersen ekler sana o arkadaşları takip etmen için yazarım :KK66:
En azından milleti gördükçe ne yesem derdi olmuyor ve yahu millet bunu yerken ben kaçamak yapamam diye düşünüyor insan :KK48::KK48::KK48:
Aleyküm selam banucum:KK24:
Tamamdır müdürüm:KK39:

Ayy yazım bitmeden yollamak zorunda kaldım sinir oluyorum şu yeni haline buranın:KK62:
Kız ben üyeliğimi unuttum:KK64:Bakınıyım bi yerlere yazdımmı acaba olmadı yeni açarım artık:KK75:
Whatsappdan falan da dürt mesaj hakkın varsa mesajda at:KK19:
Ben bugün çok acıkıyorum nedense ekmek yemek zorunda kaldım sabah tam buğday.öğlendede domatesli makarna yaptım az tuzlu .off bıde gofret yedimm şimdide başımı kaldıramıyorumm sanırım biraz uyucam:oops:

Ayy yazım bitmeden yollamak zorunda kaldım sinir oluyorum şu yeni haline buranın:KK62:
Kız ben üyeliğimi unuttum:KK64:Bakınıyım bi yerlere yazdımmı acaba olmadı yeni açarım artık:KK75:
Whatsappdan falan da dürt mesaj hakkın varsa mesajda at:KK19:
Ben bugün çok acıkıyorum nedense ekmek yemek zorunda kaldım sabah tam buğday.öğlendede domatesli makarna yaptım az tuzlu .off bıde gofret yedimm şimdide başımı kaldıramıyorumm sanırım biraz uyucam:oops:

Abooooooo ekmek didi, makarna didi eee birde gofret didiiii :mad::mad::mad::mad::mad:
Kız bağırtıyorsun beni buralarda :KK67:
Tamamdır bugün son :KK66: Yarın sabah hemen uyanır uyanmaz güzelce koca bir bardak limonlu suyla ( limonsuzda olur ) güne başlıyoruz birlikte :KK66: İnstagramdan bulduk nasılsa birbirimiz :KK48: benim kahvaltılardan birini seç beğen al ve hazırlayıp bana oradan atarak gösteriyorsun :KK66: Emin ol kahvaltının saatinin önemi bile yok :KK66: ben uyandıktan yarım saat sonra yapıyorum genelde ve farkındaysan günde 2 öğün yiyorum :KK66: inan hiç acıkmıyorum ve çok dinç hissediyorum kendimi :KK66:
Yanlış hatırlamıyorsam sanada doktor bir ara metformin içeren şu Glukofen tarzı ilaçlardan yazmıştı :KK66: eminim onlarda kenarda duruyordur :KK48: hemen yarımla bu gece onlada başlıyorsun ( inan tatlı krizi yaşamıyorum artık :KK66: )
Öğlenleri alışana kadar çok acıkırsanda artık ya benim arada yaptığım gibi çorba, çacık falan gibi hafif birşeyler tüket :KK66:

Aaaa sen benden daha iyi biliyorsun bu işi be güzelim :KK66: Listeye hiç gerek bile yok :KK66:
İnan ben spor yapmadığım halde patır patır gidiyor az da olsa :KK66:
Bu hafta birinci belli ikinci kim :KK48::KK48::KK48::KK48: ( okadar diyeyim ben burada şimdilik :KK48: )

Senin birde yüzme şansın ve yürüyüş şansın var hem benden daha zayıfsın daha rahat yürürsün :KK66: Ben kafaya koydum ufak ufak yürüyüşlerimi arttıracağım ( evde yemiyor nedense yapmak :KK48: dışarı çıkınca mecbur yürüyorum :KK48: )

Abooooooo ekmek didi, makarna didi eee birde gofret didiiii :mad::mad::mad::mad::mad:
Kız bağırtıyorsun beni buralarda :KK67:
Tamamdır bugün son :KK66: Yarın sabah hemen uyanır uyanmaz güzelce koca bir bardak limonlu suyla ( limonsuzda olur ) güne başlıyoruz birlikte :KK66: İnstagramdan bulduk nasılsa birbirimiz :KK48: benim kahvaltılardan birini seç beğen al ve hazırlayıp bana oradan atarak gösteriyorsun :KK66: Emin ol kahvaltının saatinin önemi bile yok :KK66: ben uyandıktan yarım saat sonra yapıyorum genelde ve farkındaysan günde 2 öğün yiyorum :KK66: inan hiç acıkmıyorum ve çok dinç hissediyorum kendimi :KK66:
Yanlış hatırlamıyorsam sanada doktor bir ara metformin içeren şu Glukofen tarzı ilaçlardan yazmıştı :KK66: eminim onlarda kenarda duruyordur :KK48: hemen yarımla bu gece onlada başlıyorsun ( inan tatlı krizi yaşamıyorum artık :KK66: )
Öğlenleri alışana kadar çok acıkırsanda artık ya benim arada yaptığım gibi çorba, çacık falan gibi hafif birşeyler tüket :KK66:

Aaaa sen benden daha iyi biliyorsun bu işi be güzelim :KK66: Listeye hiç gerek bile yok :KK66:
İnan ben spor yapmadığım halde patır patır gidiyor az da olsa :KK66:
Bu hafta birinci belli ikinci kim :KK48::KK48::KK48::KK48: ( okadar diyeyim ben burada şimdilik :KK48: )

Senin birde yüzme şansın ve yürüyüş şansın var hem benden daha zayıfsın daha rahat yürürsün :KK66: Ben kafaya koydum ufak ufak yürüyüşlerimi arttıracağım ( evde yemiyor nedense yapmak :KK48: dışarı çıkınca mecbur yürüyorum :KK48: )
He vala didimm:KK72:Çok pişmanım hakime hanımmmm:KK42:Ya yerken biliyorumki beni mahvedecek uyutacak halsizz bırakacak bile bile yiyorum ya:KK4:Yoksa ben depresyondamıyım:rolleyes:
Kızz o ilacımı içtim sabah omu acıktırdıki beni acep:KK64:Aylardır içmiyodum bide bugün yine doktorumun verdiği d vitamini iğnemide içtim onlar mı açtı iştahımıııı:KK17:Amaninnn kabahatimide ilaçlara yıktım of of:KK23:
Yürü be banum kim tutar seniiii:KK36:

Akşam yemeğimide bir güzel hüplettim :KK66:

Hatta hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK48:

kahvaltı20.jpg akşam20.jpg

Bu saatten sonra artık ancak şekersiz çay yada şekersiz sütlü kahve ve bol bol su içerim :KK70::KK70::KK70::KK70:
Gelsin eksiler :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

He vala didimm:KK72:Çok pişmanım hakime hanımmmm:KK42:Ya yerken biliyorumki beni mahvedecek uyutacak halsizz bırakacak bile bile yiyorum ya:KK4:Yoksa ben depresyondamıyım:rolleyes:
Kızz o ilacımı içtim sabah omu acıktırdıki beni acep:KK64:Aylardır içmiyodum bide bugün yine doktorumun verdiği d vitamini iğnemide içtim onlar mı açtı iştahımıııı:KK17:Amaninnn kabahatimide ilaçlara yıktım of of:KK23:
Yürü be banum kim tutar seniiii:KK36:

Benim eşimde ondan kullandığından her akşam bana hatırlatıyor :KK48:
Aslında sabahları unutuyorum çoğu zaman ama yinede çok iyi hissediyorum kendimi :KK66:

Birde ayşem geçenlerde buradada yazmıştım ben katı sıvı ayrımı yapıyorum ve onunda çok fayda ettiğini düşünüyorum :KK66: Yemekten 20 dakika hatta yarım saat öncesinde su veya herhangi bir sıvı içmeyi kesiyorum ve yemekten sonrada aynı şekilde içmiyorum ( yemek esnasında zaten içmiyorum :KK66: ) ve inan hem daha çabuk doyuyorum hem şişkinlik hissetmiyorum :KK66:
Yemekten hemen önce yada esnasında hatta sonrasındada hemen sıvı tüketimi mideyi daha çok genişletiyormuş :KK66:
Artık ömür boyu böyle devam etmeyi düşünüyorum ( ancak kırk yılın başı hanı arkadaşlarla yada akrabalarla dışarda birşeyler yiyeceğimiz zaman bir istisnağ yaparım diye düşünüyorum ama evde ( yada başka birinin evinde de olsa ) sıvı tüketmemeye özen göstereceğim :KK66:
En son bir arkadaşa yemeğe gittiğimizde bile ay çay demlensin az daha bekle öyle koyarsın çayları diye yarım saatimi çaktırmadan tamamladımda öyle içtim çayımı :KK48:

Benim eşimde ondan kullandığından her akşam bana hatırlatıyor :KK48:
Aslında sabahları unutuyorum çoğu zaman ama yinede çok iyi hissediyorum kendimi :KK66:

Birde ayşem geçenlerde buradada yazmıştım ben katı sıvı ayrımı yapıyorum ve onunda çok fayda ettiğini düşünüyorum :KK66: Yemekten 20 dakika hatta yarım saat öncesinde su veya herhangi bir sıvı içmeyi kesiyorum ve yemekten sonrada aynı şekilde içmiyorum ( yemek esnasında zaten içmiyorum :KK66: ) ve inan hem daha çabuk doyuyorum hem şişkinlik hissetmiyorum :KK66:
Yemekten hemen önce yada esnasında hatta sonrasındada hemen sıvı tüketimi mideyi daha çok genişletiyormuş :KK66:
Artık ömür boyu böyle devam etmeyi düşünüyorum ( ancak kırk yılın başı hanı arkadaşlarla yada akrabalarla dışarda birşeyler yiyeceğimiz zaman bir istisnağ yaparım diye düşünüyorum ama evde ( yada başka birinin evinde de olsa ) sıvı tüketmemeye özen göstereceğim :KK66:
En son bir arkadaşa yemeğe gittiğimizde bile ay çay demlensin az daha bekle öyle koyarsın çayları diye yarım saatimi çaktırmadan tamamladımda öyle içtim çayımı :KK48:
su ve ıçecek olayını denemek lazım yapabılırmıyım acaba,ılacıda sabahları ıceyım bu hafta, sonra sabah akşam ıçmeye başlarım artık hep unutuyorum:KK64:
bugünü kayıpla kapadım hemde bıle bıle:KK67:
8 den sonra yürüyüşe çıkıcaz arkadaşlarla bı aksılık olmassa.
şmd yoğurdumu yıyıp yemek faslını kapatıyorum senın gıbı sıvı alırım artık sabaha kadar:KK39:

X