Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Hava kapatıp ufak ufak atıştırmaya başlayınca parkta ancak 2 saat oturup dönebildim :KK66:
Annem yine sağ olsun Termosunu kapıp gelmiş acık havada içtik sütlü kahvelerimizi :KK48:
Benim kuzuda iyi koşturdu artık gece kesin erkenden baygın düşer :KK48:

Birazdan akşam yemeği için mutfağa gireceğim inşallah ama önce sizlere bir bakayım dedim :KK66:
Aleyküm selam banucum hoşgeldin:KK68:
Anneciğinde çok hoş ne güzel termosunu alıp geliyor:KK39:
Hava durumu bugün istanbul için şiddetli yağmur vr hortum uyarısı verdi zaten aman dikkat rabbim korusun hepimizi ülkemiziEn Büyük TÜRKİYE

Akşam yemeğimi yediğim gibi kendimi buraya attım :KK48: sağ olsun bulaşık makinesi :KK48:
Eşimde sağ olsun yine arkadaşına uğramış tabi aramasam haberim olmayacak :KK57:
Biz o zaman seni beklemiyoruz diyip anında tabaklarımzı hazırladım ve kızçelerle yemeğimi yedim :KK66:
Öbür türlü boşu boşuna gecıkecekti üstelik günde 2 öğün yapınca akşam üzere az da olsa insan acıkıyor :KK66:

Şimdi kedi gibi saate bakıyorum bir yarım saat geçsede suyumu dilediğim gibi içsem diye :KK48:

Hazır aklımdayken bende yediklerimi paylaşayım bugün :KK68:

kahvaltı21.jpg akşam21.jpg

Sabah kıymalı yumurta, peynir, zeytin ve yeşil biber ( domates salatalığım yoktu o an )
Akşamda hakiki zeytinyağla pişmiş ( tabi az ) taze fasülye, 3 yk bulgur pilavı ve havuç salatası

Öğlende hafif acıkır gibi olduuğumda da yarım bardak ayran içtim
Kahvaltıdan 1 saat sonra türk kahvesi
Öğleden sonra ( ayran faslından 1 saat sonra ) 1 fincan sütlü kahve şekersiz tabi :KK66:

Akşama kadar 2 litre su bitti ama devamı gelir nasılsa :KK66:

Nasıl bir görüntü manyaklığıysa bendeki şimdi keşke tabaklara kırmızı bir dilimde olsa domates koysaymışımda görüntü daha güzel olsaymış derken buldum kendimi :KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

Selam kızlar
Dünkü menümü yazayım
Bu arada midem hala nane molla
Bir de serviste okuyunca tüm mesajları okumaktan iyice midem bulanıyor araçta:KK43:
Sabah çay peynir maydanoz 2 dilim tam buğday ekmek
Öğlen kuru fasulye 3-4 dilim patlıcan kızartma karpuz revani 3 dilim sarma
Aksam
Zyaglı fasulye 1 dilim ekmek 1 parça et
2 Lt su spor yok:KK43:
Moni karatayın obezite ve insülin direnci kitabını okumadıysan kesin oku umarım seni de motive eder sende de insülin direnci var değil mi
Ben de beyinde bitiremiyordum bir türlü İNAN şimdi kendime sasırıyorum

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Eşimin kuzeni geldi :KK66: şimdi eşimle oyun konsoluna dalınca hemen bende kendimi buraya attım :KK48:
Uzun zamandır görüşmemiştik biraz sohbet ettik ama sonra dayanamadılar hadi kapışalım dediler :KK48: futbol oynuyorlar yine ufak çocuklar gibi :KK48: tabi benim işime geldi :KK66:

Tabi yine burada in cin top oynuyor :KK48:

Kızlar artık toparlanalım bakın Cumaya az kaldı :KK66: en azından okullar açıldıktan sonra daha bir düzenli gelen giden olur inşallah :KK68:

İyi akşamlar:KK25:
Bugün kü menüm

Sabah
Limonlu sirkeli ılık su
İnsülin hapım

Bir haşlanmış yumurta
Domates
Salatalık
Beyaz peynir
Zeytin ve zeytinyağı
Şekersiz açık çay

Ara
İki y kaşığı yoğurt
Bir ufak salatalık

Öğlen
Pırasa yemeği zeytinyağlı ve az bulgurlu
Bir kase yoğurt

Akşam
Öğlenin aynısı

Su 2 litre
Spor 30 dk yüzme

Resim eklicektim yapamadım resimler cep telefonumda url istedi olmadı

Tam yazıyodum müdürem :KK19::KK70:

Harikasın canım :KK15:

Bu arada ben İGde yayınladıktan sonra akşam burada yayınlayacağım zaman laptobtan instagramı açıyorum :KK48: oradaki resme gelip büyütüp arka plan resmini göster diyorum ve farklı kaydet diyerek kendi bilgisayarıma kayıt ediyorum sonrada url la falan uğraşmadan direk buraya atabiliyorum :KK66:
Karışık görünüyor ama çok basit :KK48:

Günaydın kızlar güzel bir gün olur inşallah:)
Bu sabah gene tartıldım 98,6 geldi:) gecen Cumartesi 100,5 ti super ya inşallah böyle devam ede bilirim gerçi bu ara midem nane molla az da yediriyor bana ama olsun değil mi öyle ya da böyle tartı eksik gösteriyor mu gösteriyor:KK50:

Eylül'de umarım iyi kılolar veririz
Hepinizi öpüyorum aksam serviste gene uğrarım serviste ya da aksam vakit bulursam giriyorum iş çok yoğun bazen cocukları esimi aramayı bile unutuyorum gün içinde neyse sevgiler selamlar benden size
Dünkü menüm
Sabah 2 dilim tahıllı ekmek peynir maydanoz
Öğlen domates soslu makarna kavun
Ara bir parça browni biraz kuruyemiş latte
Aksam
5 küçük parça cevizi sucuk
Bugun pek sağlıklı olmadı ama midem kötü diye böyle oldu;(

İ
Harikasın canım :KK15:

Bu arada ben İGde yayınladıktan sonra akşam burada yayınlayacağım zaman laptobtan instagramı açıyorum :KK48: oradaki resme gelip büyütüp arka plan resmini göster diyorum ve farklı kaydet diyerek kendi bilgisayarıma kayıt ediyorum sonrada url la falan uğraşmadan direk buraya atabiliyorum :KK66:
Karışık görünüyor ama çok basit :KK48:
I nstagramın ne gibi avantajları var üye değilim de merak ettim resim eklemeye falan yarıyor diye biliyorum

Günaydın şekerler:KK68:
Güzel bir gün olsun hepimize ben dışarı çıkıyorum fırsat buldukça cepten yazmaya çalışırım öpüldünüzzz:cool:
gunaydin ablacim

Günaydın kızlar güzel bir gün olur inşallah:)
Bu sabah gene tartıldım 98,6 geldi:) gecen Cumartesi 100,5 ti super ya inşallah böyle devam ede bilirim gerçi bu ara midem nane molla az da yediriyor bana ama olsun değil mi öyle ya da böyle tartı eksik gösteriyor mu gösteriyor:KK50:

Eylül'de umarım iyi kılolar veririz
Hepinizi öpüyorum aksam serviste gene uğrarım serviste ya da aksam vakit bulursam giriyorum iş çok yoğun bazen cocukları esimi aramayı bile unutuyorum gün içinde neyse sevgiler selamlar benden size
Dünkü menüm
Sabah 2 dilim tahıllı ekmek peynir maydanoz
Öğlen domates soslu makarna kavun
Ara bir parça browni biraz kuruyemiş latte
Aksam
5 küçük parça cevizi sucuk
Bugun pek sağlıklı olmadı ama midem kötü diye böyle oldu;(
gunaydin canim tebrik ederim

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Baya geç oldu ama ancak fırsat buldum :KK66:
Gece felaket bir fırtına ve yağmur çıktı ve gökgürültüsünden bir türlü uyuyamadım :KK57:
Tabi sabahta ona göre geç uyandım :KK48:
Hemen kahvaltımı ettim ve biraz iş yapayım dedim ( gece ütülediklerimi yatak odasına taşıdım )
Tam buraya bakacakken komşu ablam kahve içmeye geldi ve daha yeni gitti :KK48:

Bende kalan işlere girişmeden hemen bir sizlere bakayım dedim :KK66:
Kızkardeşim şu anda yoldaymış ( Karadeniz turu yaptılar hazır Samsuna akraba düğününe gitmişken :KK66: )
Gece geç saatte varacaklar istanbula ama yarın sabah anneme kahvaltıya gelicekler. Tabi bizde gideceğiz :KK48:
O yüzden bugün bir güzel işlerimi bitirmem lazım ki yarın rahat olayım :KK66: hem akşam üzere eşimin yanına şirkete gitmeyi düşünüyorum ( geçen gün gidememiştim ) sonrada yine anneme dönüp akşam yemeğine orada oluruz diye tahmince :KK48:
Yani bütün gün evde olmayacağım için bugünden çok çalışmam lazım çoook :KK48::KK48::KK48::KK48:

Pazar günü kızımın geçıkmelide olsa doğum gününü kutlayacağız ve o yüzden hiç işimin kalmaması lazım :KK66:
Bari Cumartesi sadece bir üstten siler süpürür sonrada dinlenirim :KK66:
Çok fazla hazırlık yapmayacağız zaten akşam yemeğinden sonra annemler ve kızkardeşim çaya gelecekler :KK66: KVyide çağıracağım ama geleceğini sanmıyorum acıkcası :KK66: yani biz bize olacağız :KK66: birde komşu ablamı davet ederim :KK66:
Sırf kuzunun gönlü olsun diye ufak bir pasta alacağız ama ben yemeyi düşünmüyorum ( tabi inşallah irademe sahip çıkabilirim :KK48: )

İ

I nstagramın ne gibi avantajları var üye değilim de merak ettim resim eklemeye falan yarıyor diye biliyorum

Canım dediğin gibi İnstagram Resim paylaşımından oluşuyor :KK66:
Hesap açıp akıllı telefonuna indirince anında her resmini istiyorsan paylaşabiliyorsun :KK66: Millet ne isterse onu paylaşıyor ve sen dilersen onları takip edebiliyorsun ( yada onları seni )
Ben hesabı açarken bana istek gelmesi şeklinde ayarladım yani benim istemediğim kimse benim paylaşımlarımı göremiyor ve beni takip edemiyor :KK66:
Bir çok insan İnstagramı Diyet günlüğü gibi kullanıyor ve orada hem yediklerini, yaptıkları aktiviteleri falan paylaşıyorlar, hatta tecrübelerine dayanarak tüyolarda veriyorlar :KK66:
Ben KKdan bir kaç arkadaşla açmıştım ilkden ama şimdi takip ettim 3 diyetisyen bile var :KK66: Her gün zayıflamaya destek olucak bilgiler yayınlıyorlar ve kafana takılan birşey olduğunda onlara danışabiliyorsun :KK66:
Hem milletin yediklerini görünce ne pişirsem derdi kalmıyor hemde kendini onlarla kıyaslayabiliyorsun azmı çokmu diye :KK66: Üstelik çok motive oluyor insan :KK66:

Eğer sende düşünürsen aç bir instagram ve özelden bana yaz ki benim hesabı sana iletim :KK66: hem birbirimizi takip ederiz hemde sana benim takip ettiğim kişileri iletirim ( diyetisyenler özellikle çok faydalı )

İyi akşamlar kızlar:KK3:
Yarın sabah köye gidiyorum o yüzden kendimi izinli yazıcam ,listemizi birazdan hazırlarım.
Banum ve Mervecim ben yokken takım size emanet canlarım:KK56:Mervem zaten listeleri hazırlayıp paylaşır:cool:
Bir yada iki hafta duruma göre yokum ben:KK55:
Orda net yok ama cepten zaman bulursam girerim.

***8.TAKIM 377.ETAP***

Moni (104,5/0 / 0/% 0)izinli
Ceco34 (120,5/ / /% )
Adayaren (71,6/0/ 0/% 0)izinli
Mavı_gunbatımı (63,5/ 0/ 0/% 0)izinli
Damla_1(53,4/ 0/0/% 0)izinli

8.TAKIM ORTALAMASI %

Mervecim listemiz bu şekilde ama ,
adayaren eğer kilo bildirirse listeye yazarsın bildirmesse izinli yazıcaz.
Damla_1 .kilo bildirse bile izinli yazılsın takıma uğramıyor çünkü ne zamandır.
Mavi _günbatımı da kilo bildirirse eklersin bildirmesse izinli yazılsın oda uğramıyor takıma.

Berkurası geçen hafta izinli yazdığımız için bu hafta listeye giremiyor çünkü kurallar gereği izinler 2 haftadan az olamıyor,haftaya listede olacak kilosu ikiye bölüncek.

Durum bu şekilde ...
birde turuncu var izindeydi ama oda bir mesaj yazıp bir daha uğramadı bu hafta paylaşımda bulunursa haftaya listeye alırsın canım.

Son düzenleme:
Damla,adayaren ve günbatımı
kızlar takıma uğramıyosunuz sadece cuma günü kilo bildirip kaçmaklada olmuyor.bir yarışmadayız ve kilo verip ortalamayı yükseltmemiz gerekiyor aksi taktirde takım ceza alıyor.lütfen bunun bilincinde olun.hepimizim motivasyona ihtiyacı var buda ayrı önemli bir nokta.
Şuranın ciddiyetine maalesefki kimse varamadı:KK62:
Eğer hergün takıma uğrayıp mesaj yazmassanız üzgünüm diskalifiye edileceksiniz....

X