Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

menümüde paylaşayım da saçımı yolmaya başlayın:KK4:

sabah
sırkelı lımonlu ılık su
ınsülın ılacımı ıctım

2 dılım tam buğday ekmeğı:KK51:
domates
salatalık
yumurta
beyaz peynır
zeytın
1 dılım kek:eek:dun yapmıştım dolaba attım gözümün önunde olmasın dıye sabah yınede bır dılım yedım:KK4:

1 D vıtamını ampulu ıctım

öğlen
domateslı makarna:KK11:

çkolatalı gofret:KK11:

akşam

1 şeftalı
1 kase yoğurt tarçın koydum üstüne azda lımon sıktım

su 2 lıtre oldu yatana kadar daha ıcerım
spor 1 saat yurucem bırazdan:KK6:
yarın mükemmel menümü paylaşıcam ınşallahhhhh:cool:

su ve ıçecek olayını denemek lazım yapabılırmıyım acaba,ılacıda sabahları ıceyım bu hafta, sonra sabah akşam ıçmeye başlarım artık hep unutuyorum:KK64:
bugünü kayıpla kapadım hemde bıle bıle:KK67:
8 den sonra yürüyüşe çıkıcaz arkadaşlarla bı aksılık olmassa.
şmd yoğurdumu yıyıp yemek faslını kapatıyorum senın gıbı sıvı alırım artık sabaha kadar:KK39:

Canım en azından yürüşe çıkarsan bugün yediklerinin çoğunu yakarsın inşallah :KK66:
Bakalım yarın inşallah çok daha güzel olur :KK66: sabah kahvaltı hazırlarken kendine özel bir tabak yap canım :KK68: hem tabağındakinden fazlasını yememiş olursun ( ben ortada olunca ne yediğimi fark etmediğimi tabaklar hazırlayınca fark ettim :KK48: ) zaten çocuklara dur otur derken çoğu zaman sinirden ne yediğimi fark etmiyordum :KK48: şimdi herkese tabak hazırlıyorum ve herkesin ne yediğini görüyorum :KK48:

Eşimde 4 kg verdi :KK66: büyük kızda 3 kg verdi başladığımızdan beri :KK66: ufaklık zaten kuş kadar yediğinden vermedi :KK48: zaten vermesinde ( almasın bana yeter :KK48: )

Kızlar ben de tekrar takıma girmeye karar verdim.
Bu hafta regl haftam,ister cuma listeye ekleyin,ister sonra ki hafta cuma ekleyin.Son ayrıldığım kilo kaçtı bilmiyorum ama çok sıkıldım bu şişman halimden.Bi an önce 10 kg vermek istiyorum.
Kaptancım kural var mı şuan takımda ? Günlük mesaj vs sayıyormusunuz.
Bu aradaaa biraz motivasyon istiyorummm :KK59:
354.etapta ızne ayrılmışsın canım
turuncu (70,7 / 0/0 / % 0)izinli 354.etap

şu ankı kılonu yazarmısın duruma gore lısteye alırım bu hafta

menümüde paylaşayım da saçımı yolmaya başlayın:KK4:

sabah
sırkelı lımonlu ılık su
ınsülın ılacımı ıctım

2 dılım tam buğday ekmeğı:KK51:
domates
salatalık
yumurta
beyaz peynır
zeytın
1 dılım kek:eek:dun yapmıştım dolaba attım gözümün önunde olmasın dıye sabah yınede bır dılım yedım:KK4:

1 D vıtamını ampulu ıctım

öğlen
domateslı makarna:KK11:

çkolatalı gofret:KK11:

akşam

1 şeftalı
1 kase yoğurt tarçın koydum üstüne azda lımon sıktım

su 2 lıtre oldu yatana kadar daha ıcerım
spor 1 saat yurucem bırazdan:KK6:
yarın mükemmel menümü paylaşıcam ınşallahhhhh:cool:

Sana inanıyorum canım yarın çok daha güzel bir menü olucak :KK66:

Ben ilk 80lerde kaptanlığa talip olurken kızlarada dedim ben iyi örnek olmam lazım :KK66:
Ne demişler İmam osurursa Cemaat ....ıçar :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

O yüzden ben çok daha dikkatli gidiyorum bu aralar :KK68:
Eşime bile oynak başı seçildim dediğimde nasıl güldü bir oynak başılığın kalmıştı diye :KK70:ama cidden hesap soracaksam benimde hesap verecek durumda olmam şart mantığı baya işe yaradı :KK48:

Canım en azından yürüşe çıkarsan bugün yediklerinin çoğunu yakarsın inşallah :KK66:
Bakalım yarın inşallah çok daha güzel olur :KK66: sabah kahvaltı hazırlarken kendine özel bir tabak yap canım :KK68: hem tabağındakinden fazlasını yememiş olursun ( ben ortada olunca ne yediğimi fark etmediğimi tabaklar hazırlayınca fark ettim :KK48: ) zaten çocuklara dur otur derken çoğu zaman sinirden ne yediğimi fark etmiyordum :KK48: şimdi herkese tabak hazırlıyorum ve herkesin ne yediğini görüyorum :KK48:

Eşimde 4 kg verdi :KK66: büyük kızda 3 kg verdi başladığımızdan beri :KK66: ufaklık zaten kuş kadar yediğinden vermedi :KK48: zaten vermesinde ( almasın bana yeter :KK48: )
banum aılecek süpersınız canım maşallah :nazar::nazar::nazar:
aynen tabak hazırlıcam resmınıde çekıcem:KK39:

Sana inanıyorum canım yarın çok daha güzel bir menü olucak :KK66:

Ben ilk 80lerde kaptanlığa talip olurken kızlarada dedim ben iyi örnek olmam lazım :KK66:
Ne demişler İmam osurursa Cemaat ....ıçar :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

O yüzden ben çok daha dikkatli gidiyorum bu aralar :KK68:
Eşime bile oynak başı seçildim dediğimde nasıl güldü bir oynak başılığın kalmıştı diye :KK70:ama cidden hesap soracaksam benimde hesap verecek durumda olmam şart mantığı baya işe yaradı :KK48:
amanınn burdakı os..ran ımamda ben oluyorum:oops:
epeydır hesap soramıyorum zaten hesap verecek durumda olmadığımdan:rolleyes:
oynak başı ayy çok guldumm:KK70:

Neyse kızlar bugünlük benden bukadar :KK48:

Birazda eşimle vakit geçireyim :KK68:
Gece ütülerimi yaparken bakarım arada :KK48:
Yarın akşam eşimin kuzeni gelicek o yüzden ütüleri mecbur yapmam lazım :KK66:

Size hoş sohbetler ve hayırlı geceler :KK3::KK3::KK3::KK3:
:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3:

Herkese az kalorili ve bol eksili bir gün diliyorum :KK68:

Sağ olsun benim küçük cadı yine erkenden uyandırdı beni bende suyumu içtim biraz kendime gelene kadar sizlere bir bakayım dedim :KK66:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3:

Herkese az kalorili ve bol eksili bir gün diliyorum :KK68:

Sağ olsun benim küçük cadı yine erkenden uyandırdı beni bende suyumu içtim biraz kendime gelene kadar sizlere bir bakayım dedim :KK66:
aleyküm selam banucum:KK25:
bende önce hapımı ıctım daha sonra 1 bardak ılık sırkelı lımonlu suyumu ıctım şımdıde kahvaltımı hazırlıcam:KK72:nşallah bugün yemek düzenım bozulmaz:confused:

aleyküm selam banucum:KK25:
bende önce hapımı ıctım daha sonra 1 bardak ılık sırkelı lımonlu suyumu ıctım şımdıde kahvaltımı hazırlıcam:KK72:nşallah bugün yemek düzenım bozulmaz:confused:

Öyle sakın düşünme :KK66: kesinlikle yeme düzenim bozulmayacak diyoruz :KK66:
Ben kendi kendime yiyip yememek benim elimde sonuçta benim beslenmemde yasak yok diyorum ve inan canım birşey istemiyor ama yasak olsaydı kesin ölüyorum diye sürünürdüm :KK70:
Hemen tabağının resminide çekip instagrama at bakalım nasıl birşey :KK48:

Afiyet olsun şimdiden :KK66:

Öyle sakın düşünme :KK66: kesinlikle yeme düzenim bozulmayacak diyoruz :KK66:
Ben kendi kendime yiyip yememek benim elimde sonuçta benim beslenmemde yasak yok diyorum ve inan canım birşey istemiyor ama yasak olsaydı kesin ölüyorum diye sürünürdüm :KK70:
Hemen tabağının resminide çekip instagrama at bakalım nasıl birşey :KK48:

Afiyet olsun şimdiden :KK66:
tamamdır şekerım:KK70:

Sorma canım ben iş yaparken bile burayı ihmal etmemeye çalışıyorum :KK48: nasıl bağımlılık yaptıysanız :KK48:

Ben iyisimi bilgisayarı kapatayımda öyle devam edeyim yoksa 5 dakika arayla size bakıcağım diye bir türlü bitiremiyeceğim işlerimi :KK48:

Size hoş sohbetler ve hayırlı günler :KK3:
Öğleden sonra kızı işim bitince parka götüreceğime söz verdim artık ancak akşam yemeğinden sonra damlarım :KK48: nasılsa eşimin kuzenide gelicek rahatım bu gece :KK48:

Hepinizi kocaman öpüyorum :KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

Slm kizlar nasilsiniz ayşe ablam takim nasil gidiyor her ne kadar takimda yer alamasamda her zaman yardima hazirim ben ablam inşallah doğum dan sonra tekrar kaldigim yerden devam edicem
selam mervecım:KK68:
takımda her zaman yerın hazır ılla yarışman gerekmıyor canımcım:KK19: bebışınıde hayırlısıyla kucağına aldıktan sonra kaldığın yerden devam zayıflamaya tatlım:KK39:hamılelıgındede dıkkat et bebışıne ve sana faydalı şeylerle beslen gereksız kılo almamaya çalış sen bılınçlısın zaten:nazar::nazar: bak ben hala hamılelık kılolarımla uğraşıyorum :KK51:
yardıma hep ıhtıyacım var bılıyosun:-)motıve ıcınde burda olman çok önemlı tatlım:KK39:
düşüncen ıcın çok teşekkür ederım:KK19:

selam mervecım:KK68:
takımda her zaman yerın hazır ılla yarışman gerekmıyor canımcım:KK19: bebışınıde hayırlısıyla kucağına aldıktan sonra kaldığın yerden devam zayıflamaya tatlım:KK39:hamılelıgındede dıkkat et bebışıne ve sana faydalı şeylerle beslen gereksız kılo almamaya çalış sen bılınçlısın zaten:nazar::nazar: bak ben hala hamılelık kılolarımla uğraşıyorum :KK51:
yardıma hep ıhtıyacım var bılıyosun:-)motıve ıcınde burda olman çok önemlı tatlım:KK39:
düşüncen ıcın çok teşekkür ederım:KK19:
sağol ablam benim KK ya girdikçe buraya da zaman ayiricam o zaman elimden geldiğince gereksiz kilo almamaya gayret edicem ablam su Şuralar bulantilardan düzenli bi yemegim olmuyor maalesef ama geçici sure olucak diye ümit ediyorum inşallah sonrasında doktorumda izin verirse hamilelik platesi ni yapmayi istiyorum doğum kolay oluyormuş okuduguma gore

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Hava kapatıp ufak ufak atıştırmaya başlayınca parkta ancak 2 saat oturup dönebildim :KK66:
Annem yine sağ olsun Termosunu kapıp gelmiş acık havada içtik sütlü kahvelerimizi :KK48:
Benim kuzuda iyi koşturdu artık gece kesin erkenden baygın düşer :KK48:

Birazdan akşam yemeği için mutfağa gireceğim inşallah ama önce sizlere bir bakayım dedim :KK66:

sağol ablam benim KK ya girdikçe buraya da zaman ayiricam o zaman elimden geldiğince gereksiz kilo almamaya gayret edicem ablam su Şuralar bulantilardan düzenli bi yemegim olmuyor maalesef ama geçici sure olucak diye ümit ediyorum inşallah sonrasında doktorumda izin verirse hamilelik platesi ni yapmayi istiyorum doğum kolay oluyormuş okuduguma gore
İlk üç ay çok normal canım bulantılar sonra geçecektir inşallah:KK39:
Platesi önerirse doktorun çok güzel olur:KK68:

X