Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Merhaba kızlar moralim çok bozuk Tartıda tok karşıma 73:5 çıktım ben ne zaman kilo verecegim haftaya eşimin kuzenin nişanı var hiçbir kıyafeti olmadığı için katılmayı düşünmüyorum aynaya bakınca kendimden igreniyorum güvenim sifir

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Sabah erkenden kızlarla kendimi sokağa attım :KK66:
Daha doğrusu dün gece büyük kızım ille yarın İKEAya kahvaltıya gidelim diye tutturdu :KK48:
Hadi gönlü olsun dedim ve birlikte sabah 9da evden çıktık :KK66:
Bİrlikte güzel ve hafif bir kahvaltı ettik ( klasik kahvaltı tabağı tabi ekmeksiz yedim :KK66: )
Sonra ufaklık top havuzunda bir yarım saatcikte olsa oynarken bizde onu izledik.
Eve gelincede komşu kahveye geldi falan derken ancak buraya gelmeye fırsatım oldu :KK66:

Aslında akşam için eşim annemleri yemeğe davet edelim diyordu ama ben pek istemiyordum çünkü iki gün üst üste zaten bir aradaydık :KK48: sonra büyük kız ille gelsinler diye yalvarınca dayanamadım bari çaya davet edeyim dedim :KK48:
Maç varmış bu gece eşim babanla izleriz dedi ama maç geç başlarsa annemler kesin gelmez :KK66: sağ olsun hava karardımı dışarı çıkmayı sevmez :KK48: hiç anama çekmemişim :KK70::KK70::KK70: gece ikide gezme desinler yataktan kalkar giderim o derece :KK70::KK70::KK70::KK70:

Şimdi ben keyif yaparken büyük kız salonu toparlıyor :KK48: o şartla kabul ettim annemleri çağırmayı :KK48: sonuçta her yerde onların eşyaları ( toplamaktan bıktım şu salonu dağıtmayın demekten ben bıkmıştım onlar dağıtmaktan bıkmamışlardı :) ) Salonu toplayıp süpürge tutacak cadı :KK48: bende birazdan mutfağa girer akşamlık birşeyler yaparım :KK66: sonuçta mecbur birşeyler yiyeceğiz :KK48: canım hiç istemesede ( havalar çok sıcak olunca canım hiç istemiyor ama malum metabolizma iyice bozulmasın :KK66: )

Merhaba kızlar moralim çok bozuk Tartıda tok karşıma 73:5 çıktım ben ne zaman kilo verecegim haftaya eşimin kuzenin nişanı var hiçbir kıyafeti olmadığı için katılmayı düşünmüyorum aynaya bakınca kendimden igreniyorum güvenim sifir

Canım o ne biçim laf o öyle :KK20: ne demek kendimden iğreniyorum :KK67:
Bİr daha duymayalım öyle bir sözü :KK66: 73 kilo ne ki kız ben o kiloda olsam inan kendimi şu boydan fakir halimle manken sanırım kesin :KK48: Üstelik kendin diyorsun tok karnına o rakam çıkıyor diye :KK66: demekki aç karnına biraz daha az çıkarsın, hem adım gibi eminim sen şöyle bir iki hafta kendini kassan 6lı rakamları uzundan da olsa görürsün :KK66:

Bak istersen şöyle seni motive etmesi için iki günlük bir ayran detoksu falan yapsan :KK66: hem vucuttan ödem varsa atarsın hemde moralin yerine gelir :KK66: inan bende önümüzdeki hafta ufak bir detoks düşünüyorum :KK66:
Ondan sonrada daha bir azimle devam edeceğine eminim :KK66:
Kız ben bıcak altına bile yatmaya razı geliyordum bir ara sırf 85i hatta 90ı bile görebilmek için sen ne diyorsun :KK67: duymayacağım bir daha hee küserim yoksa :KK60: fıstık gibi hatunsun niye kendi kendine diplere çekiyorsun motivasyonunu :KK66:

Akşam yemeğimiz baya oldu yiyeli ama ancak geldim :KK66:

Bugün resimli değil menü bildirimim :)
yarın inşallah :KK66:

Sabah; ( İKEAda kahvaltı ettik :KK66: tabağımdaki reçel, bal ve tereyağını ellemedim tabi ekmeksiz yedim birde :KK66: )

1 büyük parça beyaz peynir
1 ince dilim kaşar peyniri
3 dilim salatalık
3 dilim domates
8 zeytin ( tuzsuz )

Ara;
1 büyük bardak ayran

Öğlen;
1 kase ev yapımı tarhana çorbası
1 kase yoğurt
1 ufak tabak salata

Akşam;
5 - 6 YK ev yapımı erişte ( üzerine az beyaz peynir )
3 YK zeytinyağlı barbunya
Az birşey ton balığı

Gün içinde 2 litre su tüketildi artık yatana kadar 1 litre daha içilir :)

Selam kızlar
Beni bu hafta izinli yazar mısınız
Tatildeyim cuma döneceğim yetişirsem tatılıp bildiririm yetişemezsin izinli yazarsınız haftaya 2 ye bölersiniz kilomu
Öpüyorum sizi

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3:

Hele şükür siteye girebildim :KK66: sabah uyarı veriyordu bir türlü giremedim.
Güzelce kahvaltımı ettim birazdanda komşu ablam kahve içmeye gelcek :) ara öğün olucak kahve faslım :)

Annem sağ olsun yine çağırdı ama biraz erteledim duş falan alacağım daha bahanesiyle öğleden sonra geliriz siz öğlenlik yiyin dedim :KK66: evde dünden kalma biraz yoğurtlu biberim var sabahta tavuk suyuna çorba yaptım tazecik onları yerim ara olarakta bir meyve yersem akşama kadar yeterli olur nasılsa annemlerde erken yiyoruz akşam yemeğini :KK66:

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Öğleden beri bir çıktım evden daha yeni geldim sayılır :KK48:
Sağ olsun annem bir gittiğimiz anda yakaladımı akşam yemeği yedirmeden salmaz :KK48:
Bir ara akşam üzerede birlikte pazara çıktık ve evdeki eksikleri tamamladık sağ olsun :KK66:

Yarın Allahtan rahatım :)
Erkek kardeşimin KVleri annemlere geleceklermiş ve büyük ihtimal bir gece de olsa kalırlar :KK53:
Hiç bir ortak noktamız yok ve en son geldiklerinde resmen rezillik yaşatmışlardı bize ve tüm apartmana ( adam bizim gelinin kızkardeşini zorla getirmiş oda bir edepsiz apartmanı ayağa kaldırdı ben elalemin evinde kalmam buraya beni zorla getirdiniz ben gideceğim diye kapıları zorladı sivri zeka gelinimiz kapıyı kitleyince :rolleyes::rolleyes::rolleyes: birde bu rezillik yetmiyormuş gibi adam ana avrat küfür ederek kızını döve döve arabaya bindirip gitti ve hiç utanmadan 2 gün sonra arife günü bu sefer kızı olmadan gelip yatıya kalmıştı :KK67::KK67::KK67:
Ulen nerede görülmüş arife günü yatıya misafirliğe gidildiği üstelik onlarda tatile almanyadan gelince istanbulda kalıyorlar ve altlarında araba var :KK12::KK12::KK12:)
Geçen seneden gıçık olunca anneme peşin peşin dedim işim olmaz ben gelmem diye :KK12:
Bİr ara gelip bari bir görünseydin falan dedi annem ama öyle insanlarla işim olmaz hem bizim gelin bana hiç saygı göstermesin ama ben annemin hatırı içinde olsa anasına babasına saygı gösterip birde hizmetmi edeceğim ( ben evdeyken anama asla iş yaptırmam onuda biliyor annem :KK48: )
Allahtan benim büyük kız sırf annemlere yağcılık olsun diye aaa aşk olsun ananne yarın ben gelir size kahvaltınızı bile hazırlarım sonrada akşama kadar hizmet ederim dedimi :KK48::KK48::KK48::KK48: sırf okullar açıldığında anannesinde kalabilmek için ( okul hemen apartmanın karşısı üstelik bu sene çok önemli sessiz ortamda ders çalışacakmış o yüzden orada kalmak istiyor :KK48::KK48::KK48::KK48: )

Yani anlıyacağınız kızımın yağcılığı beni kurtardı :KK70::KK70::KK70::KK70:

Bugün reglm yeni bitti inşallah yarın en azından geçen haftanın rakamını görürümde ödemde atınca ( ki hala var sanki ) eksiyi görmüş olurum :KK66:
Bu gece yatmadanda bol bol su içeyimde az da olsa ödem atma şansım olur inşallah :KK66:

Herkese bol eksili ve az kalorili bir gün diliyorum :KK15:

Rabbim gönlünüze olanların hepsini sizlere hayırlı olarak sunsun inşallah

Hepinize hayırlı cumalar

Bende hemen aklımdayken bildirimimi yapayım :KK66:

Başlangıç; 124.5 kg
Geçen hafta; 121.3 kg ( yanlış hatırlamıyorsam )
Bu hafta; 120.5 kg ( reglm yeni bitmiş olmasına rağmen )
Giden; - 800 gr
Toplam giden; 4 kg :KK76::KK76::KK76:

Yavaş yavaşda olsa kilocuklar gidiyor RAbbime şükürler olsun :KK66: Bugün tam 1 ay oldu karataya başlıyalı ve bendeki yavaş metabolizmaylada olsa az da olsa gitti :KK66: bakalım önümüzdeki ay ne olucak :KK66: her ay 4 değil 3 kg bile versem benim için çok çok iyi :KK70::KK70::KK70::KK70:

Bu arada ben diyet yapmıyorum moduna girdiğimden sanırım kilolar gitmeye başladı :KK66: hiç kendimi kasmıyorum yasak koymuyorum kendime :KK66: yiyip yememek benim elimde olduğu içinde stresten uzak kalmış oluyorum :KK66:
Umarım hep böyle devam eder :KK66:

***8.TAKIM 376.ETAP***

Moni (103,9/ / /% )
Ceco34 (121,2/ 120,5/0,7/%0,58 )

Adayaren (71,6// /% )
Berkuras (100,9/ / /% )
Mavı_gunbatımı (64,7/ 63,5/ 1,2/% 1,86)
Damla_1(53,4/ / /% )

8.TAKIM ORTALAMASI %

Son düzenleme:

Herkese bol eksili ve az kalorili bir gün diliyorum :KK15:

Rabbim gönlünüze olanların hepsini sizlere hayırlı olarak sunsun inşallah

Hepinize hayırlı cumalar

Bende hemen aklımdayken bildirimimi yapayım :KK66:

Başlangıç; 124.5 kg
Geçen hafta; 121.3 kg ( yanlış hatırlamıyorsam )
Bu hafta; 120.5 kg ( reglm yeni bitmiş olmasına rağmen )
Giden; - 800 gr
Toplam giden; 4 kg :KK76::KK76::KK76:

Yavaş yavaşda olsa kilocuklar gidiyor RAbbime şükürler olsun :KK66: Bugün tam 1 ay oldu karataya başlıyalı ve bendeki yavaş metabolizmaylada olsa az da olsa gitti :KK66: bakalım önümüzdeki ay ne olucak :KK66: her ay 4 değil 3 kg bile versem benim için çok çok iyi :KK70::KK70::KK70::KK70:

Bu arada ben diyet yapmıyorum moduna girdiğimden sanırım kilolar gitmeye başladı :KK66: hiç kendimi kasmıyorum yasak koymuyorum kendime :KK66: yiyip yememek benim elimde olduğu içinde stresten uzak kalmış oluyorum :KK66:
Umarım hep böyle devam eder :KK66:
tebrik ediyorum banuşum kilocuklar gidiyor:KK68::nazar::nazar::nazar:

tebrik ediyorum banuşum kilocuklar gidiyor:KK68::nazar::nazar::nazar:

Çok teşekkürler canım :KK68::KK68::KK68:
Sporada düzenli olarak başlayabilirsem inşallah daha güzel sonuçlar alırım :KK66:
Karatay vari takılmak ve sıvı katı ayrımı yapmak işe yarıyor sanırım:KK66:
Bakalım önümüzdeki ay toplam ne kadar gidecek :KK66:

***8.TAKIM 376.ETAP***

Moni (103,9/104,5 / -0,6/% -0,58)
Ceco34 (121,2/ 120,5/0,7/%0,58 )

Adayaren (71,6/0/ 0/% 0)kilo bildiriminde bulunmadı
Berkuras (100,9/0 / 0/% 0)izinli
Mavı_gunbatımı (64,7/ 63,5/ 1,2/% 1,86)
Damla_1(53,4/ 0/0/% 0)kilo bildiriminde bulunmadı

8.TAKIM ORTALAMASI % 0,31

Son düzenleme:
listeyi paylaştım kızlar:KK25:

regl haftamdaydım yüzmeye ve yürüyüşede gidemedim :mad:iştah da zaten sonuna kadar açık:oops:
çocuklar evde olunca her an yemek hazırla ye modundayım:110:
acilen bir düzene girmem lazım:eek:

Merhaba 8.ci takım.
Kimsecikler kalmamış buralarda :KK12:
Ben hala yerimde sayıyorum.Ne doğru dürüst diyet var ne de spor..Buna rağmen her gün "bugün diyete başlasam mı"diye başlıyorum güne.Ne olacak bu halim bilmiyorum.Takıma gireyim geri dedim ama gördüğüm kadarı ile çok fazla bir motivasyon yok.Kararsızım anlayacağınız :KK14:

Merhaba 8.ci takım.
Kimsecikler kalmamış buralarda :KK12:
Ben hala yerimde sayıyorum.Ne doğru dürüst diyet var ne de spor..Buna rağmen her gün "bugün diyete başlasam mı"diye başlıyorum güne.Ne olacak bu halim bilmiyorum.Takıma gireyim geri dedim ama gördüğüm kadarı ile çok fazla bir motivasyon yok.Kararsızım anlayacağınız :KK14:
gel canım gel zararın neresinden dönersen kardır demişler:KK69:
yaz rehaveti çöktü herkese az kaldı toparlanıcaz inşallah eylül itibari ile:cool:
birde site değişmişti yeni yeni düzeliyor ve alışıyoruz o yüzdende giren pek olmamıştı bundan sonra son gaz burdayız:KK55:

X