Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

selam kızlar;
bugünkü menüm dün palnladığım gibi olmadı bakalım yarına ne süprizle karşılaşacağım:KK53:merakla bekliyorum:KK24:
sabah:
2 ev poğaçası
domates salatalık
2 fincan çay

ara:
2 dilim kek
2 fincan çay

öğleden sonra:
2 ev poğaçası
1 dilim kek
2 fincan çay

akşam:
1 şeftali ve üzüm ve karpuz:KK75:

su:2 lt
spor:1 saat sahilde yürüyüş:KK31::KK6:

Anam az daha yediklerimi paylaşmayı unutuyordum o_O

Bugün resimli değil kusura bakmayın :KK66:

Sabah;
1 domates
1 salatalık
2 KK beyaz peynir
6 siyah zeytin
3 ufak parça kaşar peyniri az yağlı :KK66:
Maalesef evde yumurta kalmamıştı ve biraz zevksiz bir kahvaltı oldu bana göre :KK53:

Öğlende;
Döner eti ve Ayran yedim ( ekmeğinden çok az yedim :KK66: )

Akşam;
2 haşlanmış tavuk budu
1 domates
1 salatalık
4 - 5 parça kavun

yarım saat sonrada şekersiz çay

Gün içinde de toplam 2.5 litre su içtim :KK66: inşallah yarın daha çok olur :KK66:

Günaydın hayırlı cumalar kızlar
Forumun yenı hlıne alışamadığımdan açıkcası çok fazla itici geldiğinden girmiyorum.
Kilolar ne durumda inşallah güzel kilolar verilmiştir.
Bildirimlerinizi yapmayı unutmayın .
Bı geçmişe bakayım sonrad listemizi ayrlıyım.

merhaba kızlar:KK68:
dün misafirim vardı bu sebeple yazamadım...
akşamda tahlil sonuçlarını doktora götürdük iki ilaç kulanacağım...birini dün başladım kullanmaya bugün saat 15.00 a kadar uyku yaptı...şimdi biraz daha iyiyim...
ceco cum geçmiş olsun umarım daha iyisindir...
Geçmiş olsun tatlım:KK25:
Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK25::KK25::KK25::KK25:

Yine ben geldimmm :KK48:

Şükür ağrılarım biraz azaldı ve ufak ufak ayağımın üzerine basabiliyorum :KK66:
Bugün sağ olsun büyük kızım bütün evle ilgilendi ( en azından denedi diyelim :KK48: )
Kahvaltı ve öğlenlik o hazırladı akşamlıkta sağ olsun eşim tembel işi yaptı ama karnımız doydu şükür :KK66:

Yarın daha iyi olursam anneme gidiceğim biraz :KK66:
Kızkardeşimde oraya gelecekmiş bari onda kalır biraz dinlenirim :KK48: akşamda büyük ihtimal yemeğe kalırız :KK48:
Banucum sana ve eşine çok çok geçmiş olsun canım:KK36:

***8.TAKIM 375.ETAP***

Moni (103,9/ / /% )
Ceco34 (121,2/ / /% )
Adayaren (72,0/71,6 / 0,4/%0,56 )
Berkuras (101,0/ / /% )
Mavı_gunbatımı (64,7/ / /% )
Supertaktak (73/ / /% )yeni üye kilosu 2 ye bölündü hedef kilo 55
Damla_1(55,0/ / /% )yeni üye kilosu 2 ye bölündü hedef kilo 46

8.TAKIM ORTALAMASI %

***8.TAKIM 375.ETAP***

Moni (103,9/ / /% )
Ceco34 (121,2/ / /% )
Berkuras (101,0/ / /% )
Supertaktak (73/ / /% )yeni üye kilosu 2 ye bölündü hedef kilo 55
Damla_1(55,0/53,4 /1.6 /%1.45)yeni üye kilosu 2 ye bölündü hedef kilo 46

8.TAKIM ORTALAMASI %

***8.TAKIM 375.ETAP***

Moni (103,9/ 103,9/ 0/% 0)kilosu sabit
Ceco34 (121,2/ 121,2/0 /% 0)kilosu sabit
Berkuras (101,0/ 100,9/0,1 /% 0,10)
Damla_1(55,0/ 53,4/ 0,8/% 1,45)yeni üye kilosu 2 ye bölündü hedef kilo 46

8.TAKIM ORTALAMASI %

Süpertaktak bu hafta listeye almıştım seni ama bugün kilo bildirmediğinden dolayı listeden çıkarttım.

***8.TAKIM 375.ETAP***

Mavı_gunbatımı (64,7/64,7 /0 /% 0 )kilosu sabit

8.TAKIM ORTALAMASI % 0,35

Kızlar kilo bildirmediniz kilonuzu sabit yazdım lütfen bir daha cuma günleri kilo bildirmeyi unutmayın o gün işiniz varsa perşembeden bi şekilde bildirin

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrrr :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

Sabah çok erken evden çıkınca bir türlü uğrayamadım tabi benim bildirimde yarına kaldı ister istemez :oops:
Bütün gece hiç gözüme uyku girmedi o_O kendi kendime sıkıntı yaptım nasıl geçicek nasıl olucak diye ama çok şükür hiçte endişelendiğim gibi değilmiş :KK66:
Hastanede endoskopi için eşim ilk sıradaydı ama yinede bir yarım saatten az fazla doktoru bekledik.
Eşime lokal anestezimi yoksa tamamen mi uyutalım seni demişler oda Allahtan tamamen demiş :KK66:
İşlemin yapıldığı odada anesteziyi yapmışlar ve nasıl birşey anlamadım anında uyumuşum dedi :KK48:
Uyandığında hiç bir şey hissetmemiş hatta baya uzun uyuduğunu düşünüyordu ayıldığında :KK70:
O halini keşke kameraya çekseydim gerçekten çok şekerdi o hali :KK70::KK70::KK70:
Kikirdeyip durdu :KK70: hatta bir ara aşkını ilan edip tutturdu bir öpücük versene diye :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Ay sanki işleme değilde stand up gösterisine gittik :KK48: eşim anestezinin etkisiyle gülüp durdu bende onun haline gülmekten resmen yerlere yattım :KK70::KK70::KK70:

Şükür önemli birşey çıkmadı;
Çoğu insanda olan gastrit, reflü falan çıktı birde yemek borusunda minik minik sıyrıklar varmış oda devamlı boğazında yanma hissi yapıyormuş ama doktor önemli birşey değil ilaçla geçer dedi :KK66:
3 ay sonra tekrar gel şikayetlerin devam ederse dedi ve bu arada şeker ilacınıda yarıya düşürdü ( mide bulantısını o yapıyormuş :KK66: )

Öğleden sonra onun dışarda işleri oluncada bende kızlarla kendimi anneme attım.
Yemeğimide orada yedim :KK48: kahve faslından sonrada kendimizi çocuklarla parka gittik :KK66:
Çocuklar bol bol oynarken ( kızkardeşimin ikizleride vardı ) bizde annem ve kızkardeşimle bol bol sohbet ettik :KK66:

Akşam yemeğimizide yedikten sonra mutfağı toparlayıp çayıda koydum kendimi hemen buraya attım :KK66:
Çok şükür bu günüde hasarsız atlattım sayılır :KK66:

***8.TAKIM 375.ETAP***

8.TAKIM ORTALAMASI %

Canım kusura bakma hastane telaşına düşünce aklıma gelmedi bildirim :KK66: olmadı yarın yaparım diyordum sonradan ama liste çıkmış bile. Aklıma gelseydi en azından sana mesaj atardım :KK66:
Bu arada sabit yazdığın için teşekkür ederim :KK66: regl öncesi olduğumdan biraz ödemim var ama inşallah önümüzdeki hafta daha az olur :KK66:
Benim kızla pazartesi itibaren sporada başlıyoruz :KK70: inşallah fark daha güzel olur bundan sonra :KK66:

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrrr :KK25::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

Sabah çok erken evden çıkınca bir türlü uğrayamadım tabi benim bildirimde yarına kaldı ister istemez :oops:
Bütün gece hiç gözüme uyku girmedi o_O kendi kendime sıkıntı yaptım nasıl geçicek nasıl olucak diye ama çok şükür hiçte endişelendiğim gibi değilmiş :KK66:
Hastanede endoskopi için eşim ilk sıradaydı ama yinede bir yarım saatten az fazla doktoru bekledik.
Eşime lokal anestezimi yoksa tamamen mi uyutalım seni demişler oda Allahtan tamamen demiş :KK66:
İşlemin yapıldığı odada anesteziyi yapmışlar ve nasıl birşey anlamadım anında uyumuşum dedi :KK48:
Uyandığında hiç bir şey hissetmemiş hatta baya uzun uyuduğunu düşünüyordu ayıldığında :KK70:
O halini keşke kameraya çekseydim gerçekten çok şekerdi o hali :KK70::KK70::KK70:
Kikirdeyip durdu :KK70: hatta bir ara aşkını ilan edip tutturdu bir öpücük versene diye :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Ay sanki işleme değilde stand up gösterisine gittik :KK48: eşim anestezinin etkisiyle gülüp durdu bende onun haline gülmekten resmen yerlere yattım :KK70::KK70::KK70:

Şükür önemli birşey çıkmadı;
Çoğu insanda olan gastrit, reflü falan çıktı birde yemek borusunda minik minik sıyrıklar varmış oda devamlı boğazında yanma hissi yapıyormuş ama doktor önemli birşey değil ilaçla geçer dedi :KK66:
3 ay sonra tekrar gel şikayetlerin devam ederse dedi ve bu arada şeker ilacınıda yarıya düşürdü ( mide bulantısını o yapıyormuş :KK66: )

Öğleden sonra onun dışarda işleri oluncada bende kızlarla kendimi anneme attım.
Yemeğimide orada yedim :KK48: kahve faslından sonrada kendimizi çocuklarla parka gittik :KK66:
Çocuklar bol bol oynarken ( kızkardeşimin ikizleride vardı ) bizde annem ve kızkardeşimle bol bol sohbet ettik :KK66:

Akşam yemeğimizide yedikten sonra mutfağı toparlayıp çayıda koydum kendimi hemen buraya attım :KK66:
Çok şükür bu günüde hasarsız atlattım sayılır :KK66:

Canım kusura bakma hastane telaşına düşünce aklıma gelmedi bildirim :KK66: olmadı yarın yaparım diyordum sonradan ama liste çıkmış bile. Aklıma gelseydi en azından sana mesaj atardım :KK66:
Bu arada sabit yazdığın için teşekkür ederim :KK66: regl öncesi olduğumdan biraz ödemim var ama inşallah önümüzdeki hafta daha az olur :KK66:
Benim kızla pazartesi itibaren sporada başlıyoruz :KK70: inşallah fark daha güzel olur bundan sonra :KK66:
Tekrardan çok geçmiş olsun banucum sorun çıkmamasına sevindim :KK36:
Tatlım sana her şekilde ulaşabilirim o yüzden sorun yok:KK66:Bugün hastanede olacağını bildiğimden telaşında var haliyle sabit yazdım yoksa normalde unutsaydın mesaj atar sorardım en azından kız cecoş kilon kaç diye:KK48:
Sitemim haber vermeden yok olanlara :KK62:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK25::KK25::KK25::KK25:

Sabahtan beri ancak uğrayabildim :KK66: malum eşler evde olunca işler hiç bitmiyor :KK48:
Öğlende minik kuşumun bir elbisesi aklıma geldi onu giydireyim dedim ama nereye kaybolduysa bulamadım :KK48:
Hatta işi abartıp bütün dolabını indirdim yere :KK70:
Zaten düzenliyecektim bari o elbisesinide bulayım dedim ama nafile o_O
Bakmadığım yer kalmadı ama yinede bulamadım :KK57:

Kızkardeşime ödünç vermiştik acaba geri vermedide benmi unuttum diye onu bile aradım oda yok ben anneme geldiğimde getirmiştim çok oluyor sana geri vereli dedi :KK48:
Hadiii bu seferde annemi aradım :KK48:
Oda demezmi kim bilir nereye tıktınız bende yok diye :KK48:

Hadi neyse dedim kendimizi dışarı attık yeğenlere doğum günü hediyesi almak için :KK66:
İkisinede alt üst birer takım yaptım ve düşündüğümden biraz fazla para harçadım :KK48:
Eve gelince elbise arayışına devam ettim ama evin içinde bakmadığım yer kalmadı o_O kim bilir kimin evinde üstümüzü terledi diye değiştirdik de unuttuk :KK57:
Neyse elbet çıkar meydana hayır seneye yazada olmaz bari bu sene dilediği gibi giysim dedim oda olmadı :KK43:

Allah bilir gözümün önünde bir yerlerdedirde ben görememişimdir :KK48:
Çıkar elbet meydana :KK48:

Biraz sonrada hazırlanıp kızkardeşime gideceğiz doğum günü için :KK66:
Aslında doğum günleri iki gün sonra ama onlar tatile gideceğinden erken kutlayacağız bu sene :KK66:
Bugün kardeşimin eşinin doğum günü, yarın evlilik yıldönümleri bir sonraki günde çocukların doğum günleri :KK70:
İstese ayarlayamaz insan :KK48:

X