Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Dogrudur erkek gibi olmasi benim yararima oluyor cunku sert olmasi benim motivasyonumu artiriyor bana boyle koclar iyi geliyor

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

harika!!! ben açım canım ya, nasıl oldu, neden oldu bilmiyorum ama hep açım kendimi dizginlemeye çalışıyorum

Sakın bebeğimm, o zaman daha fazla spor yap çok iştah kesiyor

Dogrudur erkek gibi olmasi benim yararima oluyor cunku sert olmasi benim motivasyonumu artiriyor bana boyle koclar iyi geliyor

Plateste çok güzel zorluyor ama daha zarif anacım ben tırstım o kadından
Sen yap bakalım bana burdan alkışlamak düşer, kolay değil çünkü

Sakın bebeğimm, o zaman daha fazla spor yap çok iştah kesiyor

yaz aylarını hiç sevmiyorum mügecim, ne kadar boş vaktin olsa da sıcaktan çıkıp yürüyemiyorsun spor için mecburen akşamı bekliyorum, hani hava biraz soğusun da 1-2 saat yürüyüyeyim diye

Arkadaslar oolong cayi ac karna mi yoksa tok karna mi icilir bileniniz var mi?

Merhabalar,
bugün giremedim,misafirler vardı.
Sabah 10 da 2 yumurta,zeytin,peynir,salatalık,domates,fıstık ve kuru kayısıdan oluşan her zamanki kahvalttımı yaptım.
akşam 16da bamya ve yoğurt,sonra bir havuç yedim.Nescafe içtim.
Dün spor yapmadım,bugün de yok.

Jillianın beden yapısı zaten ince değil,bir de kas yapan hareketleri yapınca o görüntüsü ortaya çıkıyor.
Ben de bir ara pilates yaptım.Bedenimde güzel incelme olmuştu.Yine yapmayı düşünüyorum.

Bir misafirimiz bugün çektiği fotoğrafları facebooka koymuş.Moralim bozuldu.
Nerede benim 38 beden giyen hallerim? Yoksa kamera mı beni böyle kilolu gösteriyor? Acilen incelmem lazım 18:

Bir misafirimiz bugün çektiği fotoğrafları facebooka koymuş.Moralim bozuldu.
Nerede benim 38 beden giyen hallerim? Yoksa kamera mı beni böyle kilolu gösteriyor? Acilen incelmem lazım 18:

canım aslında kilon az, 68 kilo fazla değil ki :26: boyun kaç? :44: üzme kendini, bazı fotoğraflarda hepimiz çok kötü çıkabiliyoruz

bugün toplam 16 km yürüdüm ama hava çok boğucu

nefes bile alamıyorum. hava serin olsa var ya dünyayı yürürüm ben

Kizlar baya gec oldu ama menumu yazayim yine

Sabah
Cok gec uyandigim icin biraz ara gibi oldu, azicik abur cubur atistirdim

Ogle
Hindi sandvici

Ara
Balli zencefilli light süt

Aksam
Ton baligi sandvici

2 litreden fazla su icmisimdir

Spor olarak bugun 10 dakika oylesine bir bacak egzersizi yaptim, jillian michaels 30 day shred yapamadim cunku ayak bilegimdeki kas lifleri cok aciyor cardio yapinca o yuzden biraz ara vericem jillian'a

canım aslında kilon az, 68 kilo fazla değil ki :26: boyun kaç? :44: üzme kendini, bazı fotoğraflarda hepimiz çok kötü çıkabiliyoruz

Benim boyum kısa,ondan öyle oluyor biraz da.1.50.
Mesele fotoğraft kötü çıkmak değil de, aslında kilolu olduğunu bilip de bir de bunun fotoğrafla belgelenmesi.Siz zayıf kadın fotolarına bakıp motive oluyorsunuz ya,ben de bu fotoğrafa bakıp,hırslanmalıyım.Daha iyisi olabilir diye.

Günaydın bebelaklarım

Size bir iyi bir de kötü haberim var ;

Önce kötü haber;
Dün bizim kızlar beni çağırdılar toplanmışlar, ortalık abur cubur kaynıyor,kızlarla da pek bir araya gelmeyiz, nasıl olsa ramazan diye yedim önüme geleni,
hatta karnım şiş.

İyi haber;
Dün geceye rağmen -500 çıktım
Dün yememiş olsaydım en az 2 kilo gitmişti bence
Herkesten özür diliyorum bir daha olmayacak söz veriyorum, çünkü köpek gibi pişmanım şu an gerekirse bir daha evden çıkmam bu süreç bitene kadar

***8.TAKIM 367.ETAP***

Moni (105,4/ 105,3/0,1/%0,10)
hayatttnur(68,5/ 68,4/0.1/% 0,15)
Pj_Muguet (84,7/84,2/0,5/%0,60)
yesilyesimm (83,3/ 0/0 /%0 )1.kez kilo bildirmedi

8.TAKIM ORTALAMASI % 0,21

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…