Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Merhaba hanımlar Ben henüz deneme aşamasında mıyım yoksa takıma alındım mı bilmiyorum ama kilo bildiriminde bulundayım :)

Başlangıç: 88
27 Haziran: 79.8

Kizlar kilo bildirimi yapiyorum:

gecen hafta: 71,5 kg

Bu hafta: 71.0 kg

Aradaki fark: 0,5 kg

Hesaplanmis hali: %0,69

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Oruçlu olan arkadaşlara kolaylıklar diliyorum,bu sıcaklarda.
ben sabah he zamanki kahvaltımı yaptım,akşam da ali nazik,yoğurt ve az karpuz yedim.
İki üç gündür bir tembellik var üstümde spora karşı,dün yarım saat pazara gidip geldim,bugünde 25 dakika kadar markete,hepsi bu.Oysa dün videolar araştırdım karın hareketleri için.Bakalım ne zaman yapmak kısmet olacak?

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr

Kaçak Ceco yuvaya döndü

Müthiş bir 15 gün tatilden sonra evime şükür döndüm
Aslında okadar iyi geldi ki şu bir kaç gün anlatamam sizlere Gerçekten imkanım olsa orada yaşamak isterdim
Tatil boyunca bol bol gezip fotograf çekildim hatta selfie modasınada bol bol uyduk

Eşimin halaları Allah razı olsun ellerinden gelse hiç iş yaptırmayacaklardı hatta sırf bulaşık için hep inatlaştık çoğu zamanda ben galip geldim
Tutturmuşlar sen tatile geldin ye, iç ondan sonra al çocuklarıda git gez diye ama biliyorsunuz hayatta duramam
Kuzenleride sağ olsun bana çok düşkündürler yengeciğim derler başka birşey demiyorlar
Akçayda gezmedik yer bırakmadık desem yeridir
İnanılmaz güzel eğlendik, bol bol yüzdük ve sabahlara kadar sohbet edip gülüştük
Her gece geç saatte Kordon dedikleri yere gittik ( halaları orada iki tezgahta karşılıklı satış yapıyorlar ) hatta arada onlarada yardım ettim

Hesapta benim büyük cadıda 15 gün de olsa orada çalışacaktı ama gider gitmez kıvırdı ben kimseyle konuşamam çekinirim diyip kenara çekildi
Küçük kuzum bütün gün bahçede oyun oynadı ve her akşam erkenden benim uykum geldi diyip uyudu
Çoğu zaman kordona gideceğimiz zaman onu uyandırıp çocuk arabasına attık ( tabi 10 dakika sonra orada uyumaya devam etti )
Hava tertemiz olduğu için ilk gün biraz aptallaştık ama sonra çok iyi geldi
Çok sıcak olmasına rağmen hiç daralmadım ( terlediğim halde )

Bir hafta kızlarla yanlız kaldıktan sonra eşimde katıldı bize :122:
Aslında her gece girip size yazmayı düşünüyordum ama nedense internet bağlantılarında sorun vardı kuzenler bile giremedi
Bu arada eşimin en küçük kuzeni ( kız 19 yaşında ) bir arkadaşını daha davet etmişti iki günlüğüne de olsa baştan ulen acaba nasıl biri diye düşündüm ama sağ olsun çocukcağız ( 21 yaşında bir delikanlı ) inanılmaz efendi ve eğlenceli biri çıktı
Benim küçük cimcime resmen hayran kaldı ona
Bİr ara ondan gizli anne ben onu çok sevdim ama sakın babama söyleme demezmi hepimiz yerlere yattık gülmekten
Çocukta hayranlığını öğrenince nasıl güldü sırf benim cimcimeyi utandırmak için ne istese yanağımdan öpersen veririm diyip durdu cimcimeye oda kızara bozara öptü durdu
Çocuk bize yakın oturuyormuş hatta benim cimcime bir ara anne barbarosuda ( çocuğa son gün adıyla hitap etmeye başlamıştı ) eve götürelimmi çok sevdim diyordu sanki kedi yavrusunu eve götürüyoruz
Eşim geldikten bir gün sonra gitti o arkadaşı hatta son gece hep birlikte okey oynadık ve yine karnımıza ağrılar girdi gülmekten
Allahtan eşimde çok sevdi çocuğu efendi ve çok düzgün biri yine görüşmek isterim dedi

Çocuk Sinema Televizyon okuyormuş Üniversitede ve bir iki dizide oynamış ( yakışıklı çocuk Allah için ) hatta bir filmde sanat yönetmenliği bile yapmış üstelik oda almanya doğumluymuş ama tabi çok ufakken dönmüş
İşi ve okuluyla ilgilide bol bol sohbet edince benim büyük cadıda baya bir ilgilendi konuyla ve şimdilik oda sinema televizyon düşünüyor ( tabi fikri değişmezse benim cadının )

İlk fırsatta facede resimleri atacağım ama henüz şarjı dolmadı atamıyorum
Geçmişi hiç okumaya niyetlenmedim çünkü maşallah ansiklopedi çıkar okadar çok sohbet etmişsiniz
İnşallah herkes çok iyidir

Bu arada hepimize RAmazan Ayı mübarek olsun
Rabbim tüm dualarımızı ve oruçlarımızı kabul etsin şimdiden Aminnnnnnnnnnnn

Bu arada hepiniz hep aklımdaydınız uzun uzun sohbet etmeyi özlemişim sizinle

Bu ne sessizlik,kimseler yok.
Ben depresyona mı girrdim,sıcaklardan mı yoksa menopozdan mıdır bilmem,bir haller va üzerimde.Canım spor yapmak istemiyor,ter basıyor sürekli.Yediklerime ne kadar dikkat etsem de gram eksilme yok.Ne olacak böyle bilmem.
Sabah, her zamanki gibi 2 yumurta,domates,salatalık,zeytin,peynir,fıstık,kuru kayısı ve az kirazdan oluşan kahvaltımı yaptım.
Akşam 4 tane ufak tavuk budu,ayran.Gün içinde nescafe ve aklıma geldikçe su içtim.

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr

İftar yapalı çok oldu ama ancak gelebildim
Bugün malum benim ilk oruç günümdü dün eşim yollarda olacağımız için tutmamızı istemedi fena oluruz diye. Gecede sahura kadar oturdum hatta sahuru yaptıktan sonra sabah ezanını beklerken birazda kuran okuyayım dedim ve benim yatmam tabiki 4ü buldu
Uyku bastırmasaydı biraz daha oturup kuran okumayı düşünüyordum ama dayanamadım
Tabi ona görede geç uyandım sabah saat 12de ancak gözümü açabildim

Çok şükür bugün ne açlık nede sussuzluk hissetmedim çok rahattım inşallah her gün böyle olurda Ramazanı fire vermeden bitirebilirim
Öğleden sonra eşimin anannesini ziyaret ettik hatta eşimin annesine ve teyzesine çam sakısı çoban armağını birer havlu ve bir kutuda pişmaniye götürdük huyum kusurun izmitten geçerken pişmaniye almadan geçmem
Eşimin anannesi kaç gündür hiç iyi değildi ( KV telefon açtığında söylemişti ) eşim sırf onu neşelendirmek için bak sana pişmaniye aldım dedi hatunun o anda kendine geleceği tuttu onlara havlu aldın bana getire getire pişmaniyemi aldın demezmi
Yahu zaten aynı evdesiniz ortak kullanıyorsunuz diyemedi tabi eşim annesinin havlusunu alıp bu senin ben anneminkini evde unutmuşum desede yemedi hatun yürü git çocuk mu kandırıyorsun dedi
Neyseki 10 dakika sonra unuttu

Eve geçmeden alışverişimizide yaptık malum dolap tam takırdı

Hazır aklımdayken sahur ve iftar menülerimide yazayım malum söz vermiştim tatil dönüşü her gün paylaşacağım diye

Sahurda;
1 fincan çay
2 ufak parça pide
2 KK kadar beyaz peynir
6 zeytin
1 / 2 domates
2 haşlanmış yumurta

İftarda;
1/2 kase domates çorbası
3 adet çiğ köfte ( marulla yedim eşimin çok canı çekmiş )
1 avuç içi kadar tavuk ızgara
1 büyük kase çoban salata
2 büyük bardak ayran

Sahurdan ezan okunana kadar 1 litreden fazla su içtim
İftardan bu saatte kadarda rahat 1 litreyi bitirdim

Bugün yol yorgunluğunu üzerimden daha atamadığım için pek işde yapmadım ama yarın temizlik ve çamaşır yıkamaya girişeceğim İnşallah fazla halsiz kalmazsamda belki akşam üzere işlerimi kolaylayıp biraz parka çıkarım ( kız kardeşim kesin yine çocuklarla parka gelmek ister benide çağırır ) yürüyüş yapmış olurum

Bu arada sabah tartılmayı unuttum ( iftardan sonra aklıma geldi ) artık yarın inşallah

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Anam bugün bir türlü kafamı kaldıramadım halsizlikten :26:
Aslında ne açlık nede sussuzluk çektim ama öyle bir uyuşukluk vardı ki üzerimde koltuk üzerinde bir oraya bir buraya devirdim totoyu
Bir ara annem akşam üzere aradı bende yatışıyorum bir o koltukta bir bu koltukta dedi ( tabi hatun sabahtan evini bir güzel temizlemiş birde pazara gitmiş ) dedim bende bugün kendimi köfte gibi hissediyorum bir bu tarafım kızarsın bu o tarafım misali aynı koltukta dönüp duruyorum diye nasıl gülüyor ulen köftede nereden aklına geldi diye

Sağ olsun eşim kendi tutamıyor diye ( böbrekleri anında tepki veriyor ) ne istersen alayım diye telefon açıp durdu ama canım hiç bir şey istemedi
Sahurda ayıptır söylemesi pastırma yeme gafletinde bulundum az da olsa bütün gün tenim sanki koktu durdu kendimden tiksindim
Bir daha tövbeler tövbesi
Kalkıp duş alacak halim bile yoktu İftardan sonrada uyuşukluğum gitmedi nedense :26:
Sanırım ilk günün heycanıyla dün birşey anlamadım ama bugün baya bir etkiledi beni inşallah bir iki güne geçerde normal hayatıma dönerim bugün çok fazla iş bile yapamadım hatta hala yıkanıp asılmayı bekleyen çamaşırlar var
Bir ara aradan çıkartırım nasılsa sahurdan evvel

Aklımdayken yediklerimide yazayım;

Sahurda;
3 ufak parça kaşarlı tost ( lavaş vardı eşim sağ olsun ziyan olmasın diye onları hazırlamış tostta ısıtır yeriz diye )
Çok az bastırma ( yemez olaydım )
1 Koca bardak Ayran

İftarda;
1 hurma
1/2 kase çorba
3 parmak kadar pide
Domates, salatalık
Çok az tavuk ızgara ( dünden kalma )
1 bardak ayran

iftardan bu yana ancak 1 litre su içmişimdir ama sahura kadar onu 2 yaparım kesin

günaydın çok yoğun olduğumdan giremiyorum bu aralar. biraz daha böyle devam edecek malesefki.görüyorumki takımdaki herkesde yoğun olacakki buralara kimse uğrayamamış.cuma günü bildirim yapmayı unutmayın.

Günaydın çilekli sütler
Bir kaç gündür yoğundum giremedim, nasılsınız

Aaaaa bu çok eğlenceli gözüküyor
o bir kaç patates kızartması akşam akşam bütün sporu alır götürür bak dikkat et

Kolay gelsin.
Takımda kimseler yok ki uğrasın diyeceğim.İzinli olanlar dönmeyecek galiba.

Bugün sabah 2 yumurta,zeytin,peynir,domates,salatalık,fıstık,kuru kayısı ve bir kaç kirazla her zamanki kahvaltımı yaptım.Öğlen dün verdiğim kan tahlillerinin sonucunu almaya gittim,kansızlık filan yokmuş.
Sonra da kuaföre geçtim.Akşam 2 ufak biber dolması,cacık,az da mercimek yemeği yedim.Dün dışarıda 25 dakika kadar yürümüştüm,bugün de yine evde kalça-bacak hareketleri yaptım.

Gunaydin karpuz cekirdeklerim, bu hafta ne cabuk cuma geldi yaa :)))
Ben hemen 3 mil leslie yapayimm :))

Son düzenleme:
Yine kimse gelmemis ben uye alimi yapicam artik yoksa ortada takim kalmayacak :))

Emma ve hayattnur nerdesini YAAA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…