Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kizlar bu arada onemli bir sorum var size, ramazanda ne yapacagiz? Sporu birakmamam lazim benim diye dusunuyorum, aksamlari aksam yemeginden bir kac saat sonra yapsam zamanlama acisindan garip olur mu? ve ramazanda aksam yemeginde nasil bogazima hakim olacagim? İftarda cok yemek yerim malum tum gun ac kaliyoruz ama bu da iyi bir sey degil sanirim..

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Kizlar bu arada onemli bir sorum var size, ramazanda ne yapacagiz? Sporu birakmamam lazim benim diye dusunuyorum, aksamlari aksam yemeginden bir kac saat sonra yapsam zamanlama acisindan garip olur mu? ve ramazanda aksam yemeginde nasil bogazima hakim olacagim? İftarda cok yemek yerim malum tum gun ac kaliyoruz ama bu da iyi bir sey degil sanirim..

Sporunu senin için uygun herhangi bir zamanda yapabilirsin.Akşamları hamur işleri,makarna vb şeyleri tüketmemeye dikkat edersen idare edersin bence.:44:

merhaba kuzummm iyiyim şükür tatlım sen nasılsınnn 8. takım ve müge için senden fedakarlık ettim artık :KK43::KK43:elbette ulaşacak ve fıstık gibi çıtırlar olacaksınız kuzummmmm :KK12::KK12::KK12: başarı öykünüze de büyük bir zevkle yorum yapacağım inşallah:KK76::KK76::KK76:

evet yemek ödülü konusunu düşünün şekerler :KK16::KK16:

Ben yemek ödülünde iyiyim ya , bütün hafta önüme gelen herşeyi reddediyorum cuma sabahı ödülüm için :KK9::KK9:

Hoş geldin aramıza.Pj_Muguet, ne iyi yaptın arkadaşını çağırmakla...Ben de,kendimiz çalıp kendimz oynuyoruz diyordum.kalabalık iyi olur.Yok mu bir iki kişi daha?:KK9:

Canım bu haftada izinli arkadaşlardan dönüş yapan olmaza haftaya üye çağırmaya başlayacağım :KK16:

Sabah 9:30 da 2 yumurta,domates,salatalık,zeytin,peynir,fıstık ve 4 kuru kayısı,birkaç kiraz.
Saat 16 da karnabahar yemeği,sonrasında yoğurt, öğlen nescafe, akşam çay.
Dün dışarda işlerim sırasında yarım saat yürümüştüm,bugünde bir iki saate leslie ile yürüyeceğim.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Her zaman ki gibi süpersin :KK9: :nazar::nazar::nazar:
Leslie çok iyi ya hergün yap derim o derece :KK8:

Bugunku menum;

Sabah
Bir dilim tam tahilli ekmek
Bir adet domates
Bir kibrit kutusu kadar peyaz peynir

Ogle
Kizlar oglen ne yedigimi yazamayacagim cunku bugun arkadaslarla evde bulusup yemek gunu gii bir sey yaptik, yememeik yapamadim...... Suclu oldugumu biliyorum. Su okul tamamen bitsin bunlar daha yasanmayacak insallah

Aksam
Bir tabak yaprak sarmasi
Bir kase cacik

İctigim su miktari 2 litreden fazladir

Öğlen yasak şeyler yemişsin canım da akşam neden 1 tabak yaprak sarması yedin acabaa :KK4::KK4::KK4:
Ayrıca yasaklı şeyleri yiyip yememen değil ne kadar yediğin önemli :KK56:
İçtiğin su miktarı süper :KK9:
Daha dikkatli ol ama, özellikle akşam menülerine :KK16:

Ben iftarda az yiyip sonra bol su içip spora çıkmayı planlıyorum, ramazanda aslında daha iyi kilo veriliyor, detoks gibi oluyor :KK8:

Bugün biraz daha incelmeye hazır mısın 8. takım !!!
O zamaaan ; Bol su , bol spor, bol sebze meyve
:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

$923a94c492632acfe57fc5011156e7a2.jpg

Herkese merhabalar,
Az önce yemeğimi yedim.Sabah 9:30 her zamanki kahvaltımdan,
saat 16:30 dünden kalan karnabahar yemeği,iki ufak havuç,biraz yoğurt. Az sonra çay içeceğim.
Dışardan geldim,fazla yürümedim dışarda ama bu akşam spor yapar mıyım emin değilim. Dün 3 mil yürümüştüm.

Günaydın kızlar herkese :KK16:

Ancak şimdi gördüm, iyi akşamlar diyim bari :KK1:

Bugün biraz daha incelmeye hazır mısın 8. takım !!!
O zamaaan ; Bol su , bol spor, bol sebze meyve
:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

Eki Görüntüle 1168249

Candice'in bel kıvrımlarına hayranım :KK12:

Taze meyve kısmı tamam da spor yok yine bende :KK17:

Tünaydın fıstıklarrrrr:KK16::KK16::KK16::KK16:

Tünaydın canım :KK16::KK16:

Biraz geç oldu ama... :KK9:

Herkese merhabalar,
Az önce yemeğimi yedim.Sabah 9:30 her zamanki kahvaltımdan,
saat 16:30 dünden kalan karnabahar yemeği,iki ufak havuç,biraz yoğurt. Az sonra çay içeceğim.
Dışardan geldim,fazla yürümedim dışarda ama bu akşam spor yapar mıyım emin değilim. Dün 3 mil yürümüştüm.

Spor dünkü gibi çok iyi :KK9::KK9:

Takımımızın yüz akısın :)

iyi akşamlar şekerler:KK3:
Yoğunluktan yazamadım kaç gündür okuyup çıkıyorum anca:KK24:
Taşınma işimde son paketlemelerle uğraşıyorum bitcek inş bu hafta. Yarında yeğenimin sözü var yine buralarda olamıcam, cuma günü erkenden kilo bildirimlerinizi yapmayı unutmayın canlarım:nazar:

Switim canım bu hafta listeye girecek üyemiz varmı tatlım? Malum ben takip edemedim takımı bu hafta yine yoğunluktan:KK25:

Bol bol sohbet edin kızlar motivasyonumuz için çok gerekli:KK16::KK54:

Bugunku menum:

Sabah
Dun cok fazla sey yedigim icin bu sabah ac degildim ama okulda oldugum icin enerji almak icin seker eklenmemis cikolata yedim

Ara
Yarim paket form misir patlagi

Ogle
Bir tabak az yagli evde yapilmis tavuklu pilav

Aksam
Ton balikli kepekli sandvic

Egzersiz olarak Jillian Michaels 30 day shred level1

2 litreden fazla su icmisimdir
1 bardak yesil cay

Günaydııın 8. Takım Lokumlarııı :KK8::KK8::KK8:

Bugünün Programıı

Sabah:
dukan krep

Ara:
badem - kahve

Öğlen:
yoğurt - elma - erik

akşam:
füme omlet
zero

Spor:
3 mil leslie ( 50 dk )
50 mekik (sabah)
200 ip atlama
1 saat yürüyüş (akşam)
100 mekik (akşam)
50 Bacak ve kalça hareketi

Su:
2 lt

Eki Görüntüle 1169231

Taşınma işimde son paketlemelerle uğraşıyorum bitcek inş bu hafta. Yarında yeğenimin sözü var yine buralarda olamıcam, cuma günü erkenden kilo bildirimlerinizi yapmayı unutmayın canlarım:nazar:

Switim canım bu hafta listeye girecek üyemiz varmı tatlım? Malum ben takip edemedim takımı bu hafta yine yoğunluktan:KK25:

merhaba :KK3: kolaylıklar diliyorum :KK16:

Bugunku menum:

Sabah
Dun cok fazla sey yedigim icin bu sabah ac degildim ama okulda oldugum icin enerji almak icin seker eklenmemis cikolata yedim

Ara
Yarim paket form misir patlagi

Ogle
Bir tabak az yagli evde yapilmis tavuklu pilav

Aksam
Ton balikli kepekli sandvic

Egzersiz olarak Jillian Michaels 30 day shred level1

2 litreden fazla su icmisimdir
1 bardak yesil cay

jillian egzersizlerini yapanlara hayranım :KK1: ben denedim ama zorlandım açıkçası :KK9:

Bugünün Programıı

Sabah:
dukan krep

Ara:
badem - kahve

Öğlen:
yoğurt - elma - erik

akşam:
füme omlet
zero

Spor:
3 mil leslie ( 50 dk )
50 mekik (sabah)
200 ip atlama
1 saat yürüyüş (akşam)
100 mekik (akşam)

Su:
2 lt

Eki Görüntüle 1169231

günaydın canım :KK16: liste çok güzel :KK16:

Hoşgeldin kaptan, emmayı çağırdım ben , o da en benim kadar hırslı ve azzimlidir, bu hafta da izinli arkadaşlardan kimse dönüş yapmaza 1-2 üye daha çağırıcam :KK8::KK8::KK8:

Sen neleredesin :KK19:

Bugünün Programıı

Sabah:
dukan krep

Ara:
badem - kahve

Öğlen:
yoğurt - elma - erik

akşam:
füme omlet
zero

Spor:
3 mil leslie ( 50 dk )
50 mekik (sabah)
200 ip atlama
1 saat yürüyüş (akşam)
100 mekik (akşam)

Su:
2 lt

Eki Görüntüle 1169231

Sporuna hayran kaldim masallah baya saglam gozukuyor :)

merhaba :KK3: kolaylıklar diliyorum :KK16:

jillian egzersizlerini yapanlara hayranım :KK1: ben denedim ama zorlandım açıkçası :KK9:

günaydın canım :KK16: liste çok güzel :KK16:

Bende cok zorlaniyorum bacaklarim ve omuzlarim kac gundur agriyor ama aksatmamaya calisiyorum, bu arada 30 day shred programi zayiflamaktan cok kas yaptiriyor gibi geldi bana

Sporuna hayran kaldim masallah baya saglam gozukuyor :)

Anasını ağlatıcam sporun :KK9::KK9:
bi 10 kilo vereyim koşuya başlicam ipte de günde 1000 tane atlayabilmek istiyorum bakalım :KK8::KK8:

Bende cok zorlaniyorum bacaklarim ve omuzlarim kac gundur agriyor ama aksatmamaya calisiyorum, bu arada 30 day shred programi zayiflamaktan cok kas yaptiriyor gibi geldi bana

Ben jillian ı hiç sevmedim yaa, kadını da sevmedim yapmıyorum, erkek gibi kadın hiç yapasım gelmiyor :KK24:

X