Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Hoşgeldin emmaaa
Kızlar emmamı ben çağırdım, benim topikten, burayı beraber canlandırıp birinci bile yapıcaz inşallah

sende benim gibi yiyememişsin bugün , o bisküviler olmasın ama bir daha

inşallah canım, inşallah hem kilo vericez hem de takımımızı birinci yapıcaz

sorma canım ya, her zaman o bisküvilerden bulamıyorum, bir sürü cookie var satılıyor ama hiçbirisi bu aldıklarım kadar güzel değil

o yüzden şeytana uydum zaten

ama yok, yemicem zaten artık

bu kadar yeter, doyumluk değil tadımlık

Bende şeytana uymak istiyorum ama yine cuma sabahını bekliyorum tabi bunun için , sabahın köründe gidip bişi yicem

Bu hafta ikinci haftam sanki ilk haftam gibi azimli ama bir o kadar da korkak bir haldeyim ya

Bende şeytana uymak istiyorum ama yine cuma sabahını bekliyorum tabi bunun için , sabahın köründe gidip bişi yicem

Bu hafta ikinci haftam sanki ilk haftam gibi azimli ama bir o kadar da korkak bir haldeyim ya

yok canım hiç uyma o şeytana :)

bak ben uydum ama mutsuzum aç olsam bile diyetime sadık kaldıkça kendimi daha iyi hissediyorum, daha mutlu oluyorum.

yiyip yiyip sonradan mutsuz olmak çok kötü.

bir anlık zevkler için ömürlük mutluluklar feda edilemez

Slm fıstıklar

ohhh Ayçamız da gelmiş şenlenmiş ortalıkkkk hoşgeldin kuzummm yeni takımın hayırlı uğurlu olsunnn sağlıklı ve kalıcı kilo vermeler dilerim hepinize başarılarrr

Yok kız cuma sabahı tartıldıktan sonra ödül veriyorum kendime :))

Slm fıstıklar

ohhh Ayçamız da gelmiş şenlenmiş ortalıkkkk hoşgeldin kuzummm yeni takımın hayırlı uğurlu olsunnn sağlıklı ve kalıcı kilo vermeler dilerim hepinize başarılarrr

oyy sagol fıstığım bu hafta da kimse gelmezse senin dediğin gibi üye de cagırıcam :))
Senin takıma da gelicem ben ziyarete :*

oyy sagol fıstığım bu hafta da kimse gelmezse senin dediğin gibi üye de cagırıcam :))
Senin takıma da gelicem ben ziyarete :*

Gel tabiii fıstığımm her zaman herkese kapımız açık sizleri görmekten mutluluk duyarız bak bana her yeri geziyorumm gelen giden olmazsa çağır canım hatta bende görürsem bende davet ederimm buraya sen ilgilenirsin benim takım full oldu artık şimdilik yeterli

yalnız şu ödül olayının yemek olması fikri olmamış kuzumm:100::100: her yemek ödülü en az 1 2 gün hedefinden uzaklaştırıyor cnmcım seni bu yemek ödülü yerineher minik hedefine ulaştığında kendine hatırlatıcı hediye al bence mesela bir toka bir çanta bir ayakkabı bir biblo baktıkça verdiğin çabayı hatırlarsın cnm benimmm ben öyle yaptım ve sürekli baktıkça benim kendimi frenlememi sağlıyor bunu yapamam dersen en azından tadımlık nefsini öldürecek kadar yemeye çalış kuzucummm

Slm fıstıklar

merhaba banucum, nasılsın

evet, artık 8. takımın elemanı oldum

çok teşekkür ederim, inşallah hepimiz hedefimize ulaşırız.

gerçi sen fıstık gibi olmuşsun maşallah, ihtiyacın kalmamış

darısı bizlerin başına demem daha doğru olur sanırım

banu çok doğru söylemiş.

yemek ödülünü başka bir ödülle değiştirelim bence de

merhaba kuzummm iyiyim şükür tatlım sen nasılsınnn 8. takım ve müge için senden fedakarlık ettim artık elbette ulaşacak ve fıstık gibi çıtırlar olacaksınız kuzummmmm başarı öykünüze de büyük bir zevkle yorum yapacağım inşallah

evet yemek ödülü konusunu düşünün şekerler

Son düzenleme:

Güzel dileklerin için çok teşekkürler banucum, tüm kalbimle amin dedim

Hoş geldin aramıza.Pj_Muguet, ne iyi yaptın arkadaşını çağırmakla...Ben de,kendimiz çalıp kendimz oynuyoruz diyordum.kalabalık iyi olur.Yok mu bir iki kişi daha?

Sabah 9:30 da 2 yumurta,domates,salatalık,zeytin,peynir,fıstık ve 4 kuru kayısı,birkaç kiraz.
Saat 16 da karnabahar yemeği,sonrasında yoğurt, öğlen nescafe, akşam çay.
Dün dışarda işlerim sırasında yarım saat yürümüştüm,bugünde bir iki saate leslie ile yürüyeceğim.

:100::100::100: yok bebişimmm bu kadar zayıflık da iyi değilll

bana şişko diyenlere istediğimde ne kadar ince olabileceğimi bir kere göstereyim de, sonra yine kilo alırım

super yaa bizde böyle olcaz

inşallah

Hoş geldin aramıza.Pj_Muguet, ne iyi yaptın arkadaşını çağırmakla...Ben de,kendimiz çalıp kendimz oynuyoruz diyordum.kalabalık iyi olur.Yok mu bir iki kişi daha?

hoşbuldummm biz burayı hareketlendiririz merak etme

afiyet olsun canım spor harika

Bugunku menum;

Sabah
Bir dilim tam tahilli ekmek
Bir adet domates
Bir kibrit kutusu kadar peyaz peynir

Ogle
Kizlar oglen ne yedigimi yazamayacagim cunku bugun arkadaslarla evde bulusup yemek gunu gii bir sey yaptik, yememeik yapamadim...... Suclu oldugumu biliyorum. Su okul tamamen bitsin bunlar daha yasanmayacak insallah

Aksam
Bir tabak yaprak sarmasi
Bir kase cacik

İctigim su miktari 2 litreden fazladir

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…