Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

kizlar sabah spordan gelince annemle cok fena kavga ettik oturma bizimle bundan sonra sofraya konusma da bi daha benimle dedi kahvaltiya da oturtmadi ben de odamda ac ac otururum aksama kadar cikmam napayim yeter artik :'(

alla alla hayırdır canım neden kavga ettiniz
çok kötü konuşmuş annen ya üzüldüm

alla alla hayırdır canım neden kavga ettiniz
çok kötü konuşmuş annen ya üzüldüm

canim annemin bana olan yedirme israrlarindan surekli yakiniyodum zaten burda bugun de iste bana artik beyaz ekmegi falan filan yarari olmayan ne halt varsa savunuyo iste bunlari yemiyosun sen hasta olcaksin dedi ben de anlatmaya calisiyorum iste bak annecim onlarin bana bi faydasi yok ki filan diye yok iste bi sen mi saglikli besleniyosun bak butun ailen bunlardan yiyo biz sisiyo muyuz sagliksiz miyiz biz hepimiz olelim bi sen sagliklisin ya tek basina yasa falanlar filanlar...:'(

canim annemin bana olan yedirme israrlarindan surekli yakiniyodum zaten burda bugun de iste bana artik beyaz ekmegi falan filan yarari olmayan ne halt varsa savunuyo iste bunlari yemiyosun sen hasta olcaksin dedi ben de anlatmaya calisiyorum iste bak annecim onlarin bana bi faydasi yok ki filan diye yok iste bi sen mi saglikli besleniyosun bak butun ailen bunlardan yiyo biz sisiyo muyuz sagliksiz miyiz biz hepimiz olelim bi sen sagliklisin ya tek basina yasa falanlar filanlar...:'(

amannnnnnnnnnnnnnnn bende korktum allah beterinden saklasın klasik anne tribiymişşşşşşşşşş :)

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Ulen tam işlerimi ayarladım oturup kızlarla iki sohbet ederim diyordum ki büyük kız okulda basketbol oynarken serçe parmağını sakatlamış sanırım geldiğinden beri ağrıyor diye tutturdu :26:
Babasını aramış elim çok acıyor diye tabi beyfendi buz koy kremle geçer diyince memnun olmadı sonuçta akşam doktora götürürüz demesini bekliyordu :KK53: telefonu bana verincede herif başladı işte aciliyeti yok geçer falan diye ( dedim kırıldığında da aynısını yapmıştın ertesi gün kırık olduğu anlaşıldı diye :26: )
Başladı bu sefer işte madem okadar acil al götür doktora benmı geleceğim falan diye söylenmeye bende kusura bakma rahatsız ettim sana kolay gelsin ben hallederim diye telefonu kapattım :KK1: anam anında geri aradı yok efendim niye sen bu ara bukadar asabisin, yok en ufak lafında bile bir ima var falan diye ( işgilli toto dıngıldar hesabı :KK60: ) bende en sakin halimle yooo nerden çıkardın işin vardır diye daha fazla alı koymak istemedim seni dedim :KK35:

Mecbur şimdi giyinip kızı hastaneye götüreceğim acile :26:
Ne olur ne olmaz zaten kızın o bileğinde sorun vardı daha beter olmadan ne olduğunu anlayalım :KK34:

Artık akşam yemeğinden sonra eşimin anannesine gideceğiz gece geldikten sonra fırsatım olursa anında damlarım nasılsa :KK1:

canım doğru yoldsın yürü be kim tutar seni
şirkete gitmek çok güzel bir fikir bencede bakarsın durumlar nasıl diye
eşinede hiç bişey söylememişsin kadınla ilgili iyi yapmışsın yasak meyve durumları :KK34:
allah yardımcın olsun bu yolda canım
bide zayıfla fıstık gibi ol inşallah adam gözünü senden alamasın

İnşallah canım :KK34:
İyi dileklerin için teşekkür ederim :KK34: çok şükür cuma sabahına randevu alabildim :KK34: aç karnına gideceğimki anında kan alıp tahlillerimi yaptırabileyim :KK34: bakalım sonuç ne çıkacak :KK34:

Ulen tam işlerimi ayarladım oturup kızlarla iki sohbet ederim diyordum ki büyük kız okulda basketbol oynarken serçe parmağını sakatlamış sanırım geldiğinden beri ağrıyor diye tutturdu :26:
Babasını aramış elim çok acıyor diye tabi beyfendi buz koy kremle geçer diyince memnun olmadı sonuçta akşam doktora götürürüz demesini bekliyordu :KK53: telefonu bana verincede herif başladı işte aciliyeti yok geçer falan diye ( dedim kırıldığında da aynısını yapmıştın ertesi gün kırık olduğu anlaşıldı diye :26: )
Başladı bu sefer işte madem okadar acil al götür doktora benmı geleceğim falan diye söylenmeye bende kusura bakma rahatsız ettim sana kolay gelsin ben hallederim diye telefonu kapattım :KK1: anam anında geri aradı yok efendim niye sen bu ara bukadar asabisin, yok en ufak lafında bile bir ima var falan diye ( işgilli toto dıngıldar hesabı :KK60: ) bende en sakin halimle yooo nerden çıkardın işin vardır diye daha fazla alı koymak istemedim seni dedim :KK35:

Mecbur şimdi giyinip kızı hastaneye götüreceğim acile :26:
Ne olur ne olmaz zaten kızın o bileğinde sorun vardı daha beter olmadan ne olduğunu anlayalım :KK34:

Artık akşam yemeğinden sonra eşimin anannesine gideceğiz gece geldikten sonra fırsatım olursa anında damlarım nasılsa :KK1:

İnşallah canım :KK34:
İyi dileklerin için teşekkür ederim :KK34: çok şükür cuma sabahına randevu alabildim :KK34: aç karnına gideceğimki anında kan alıp tahlillerimi yaptırabileyim :KK34: bakalım sonuç ne çıkacak :KK34:

canım geçmiş olsun kuzucuğuna :26:

canım eline sağlık peki yarışma sonucu belli oldumu?
menü güzel sadece ekmek 1 dilim olssaymış daha iyi olurmuş birde ekmekler kepek ekmeğimi merak ettim

yok canım şuan oylama evresinde daha sonra belli olacak.

Tabiki canım kepek ekmeği beyaz ekmek tüketmiyorum . :KK1:

kizlar sabah spordan gelince annemle cok fena kavga ettik oturma bizimle bundan sonra sofraya konusma da bi daha benimle dedi kahvaltiya da oturtmadi ben de odamda ac ac otururum aksama kadar cikmam napayim yeter artik :'(

canım annen niye böyle yapıyor anlayabilmiş değilim ? bir de neden kavga ettiniz spor yapıyorsun diye mi , yediklerine dikkat ediyorsun diye mi ?

kızlar sizlere iyi akşamlar diliyoerum
ben çıkıyorum iş yerinden mesai btti
bugün kaçamak yaptım ya üzügnümmmmm:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

canım annen niye böyle yapıyor anlayabilmiş değilim ? bir de neden kavga ettiniz spor yapıyorsun diye mi , yediklerine dikkat ediyorsun diye mi ?
canim onu ben de anlayamadim bi turlu :KK43: ikisine de takti diyebilirim iste benim artik eskisi gibi beyaz ekmektir borek corek abur cuburdur yememi istiyo iste yoksa hastalanacaksin sen diyo anlatamiyorum da zararli oldugunu oyle konusmuyoruz yani

canim onu ben de anlayamadim bi turlu :KK43: ikisine de takti diyebilirim iste benim artik eskisi gibi beyaz ekmektir borek corek abur cuburdur yememi istiyo iste yoksa hastalanacaksin sen diyo anlatamiyorum da zararli oldugunu oyle konusmuyoruz yani

yemek istemiyorum falan de kaç kilosun canım sen ?

uu kac kere dedim dinlemiyo ki. 55 kiloyum canim

canım kilolu değilsin ama çok aşırı zayıf da değilsin kaç kilo olmak istiyosun ? annenle bir orta yol bul bence de ki mesela ben 52 kilo olunca diyeti bırakacğm ama sağlıklı beslenmek istiyorum. Doktorlar hep beyaz ekmek yağlı şeyler yemeyin kalbe zararlı diyorlar falan desen yoksa annen her gün aynı şeyleri söyleyecek . Onu ikna edecek bir yol bulmalısın. :KK31:

Kararımı verdim kızlar yarın dukan diyetine başlayacağım inşallah. Benim için en doğrusu bu olacak sanırım .

Bugünkü menüm

sabah : 1 elma , 1 portakal

ara : yok

öğle : 2 dolma , yoğurt , 1 dilim ekmek

ara : 1 sütlü kahve

akşam : 1 kase yoğurtlu makarna , salata

su : 2,5 litre spor : yok ama bugün baya ev işi yaptım

canım kilolu değilsin ama çok aşırı zayıf da değilsin kaç kilo olmak istiyosun ? annenle bir orta yol bul bence de ki mesela ben 52 kilo olunca diyeti bırakacğm ama sağlıklı beslenmek istiyorum. Doktorlar hep beyaz ekmek yağlı şeyler yemeyin kalbe zararlı diyorlar falan desen yoksa annen her gün aynı şeyleri söyleyecek . Onu ikna edecek bir yol bulmalısın. :KK31:
canim annem yanlis oldugunu bilse de yikmiyo o tabularini ben anlamis degilim ben ona hep diyorum ki bak anne ben saglikli yasamaya calisiyorum sabahlari yuruyusumu yapiyorum beyaz ekmek borek corek tatli yagli tuzlu ve aksam yemek yemek disinda gayet her seyden besleniyorum niye sagliksiz olayim ki diyorum yok illa sen hastalancan bu gidisle diyorum yani beyaz ekmek yemek kimseyi saglikli yapmaz aksine kan sekeri hizli artar falan filan anlatiyorum hemen ayni cevaplar iste bak butun ailen yiyo onca millet bundan yiyo sen misin bi akilli vs vs ben sana her seyden ye az az ye diyorum diyo ama onun az az kriterine kansam yandim :) hedefim 52 53 olmak ama bunu soyleyemiyorum anneme cunku o kiloya gelince yeter artik cok verdin diye tekrar aldirir bana kilolarimi. mesela aksam 10da bana pasta getiriyo diyorum yemicem masama koyup gidiyo ben de cagiriyorum ufakligi ye ablacim diyorum oyle sabrediyorum yani zaten konusmuyoruz da artik sagolsun sinav haftasi super moral veriyo

Kararımı verdim kızlar yarın dukan diyetine başlayacağım inşallah. Benim için en doğrusu bu olacak sanırım .

Bugünkü menüm

sabah : 1 elma , 1 portakal

ara : yok

öğle : 2 dolma , yoğurt , 1 dilim ekmek

ara : 1 sütlü kahve

akşam : 1 kase yoğurtlu makarna , salata

su : 2,5 litre spor : yok ama bugün baya ev işi yaptım

basliyosun yani ciddi ciddi umarim cok guzel sonuclar alirsin canim :) o kahvaltiyi hic tasvip etmedim :p

canim annem yanlis oldugunu bilse de yikmiyo o tabularini ben anlamis degilim ben ona hep diyorum ki bak anne ben saglikli yasamaya calisiyorum sabahlari yuruyusumu yapiyorum beyaz ekmek borek corek tatli yagli tuzlu ve aksam yemek yemek disinda gayet her seyden besleniyorum niye sagliksiz olayim ki diyorum yok illa sen hastalancan bu gidisle diyorum yani beyaz ekmek yemek kimseyi saglikli yapmaz aksine kan sekeri hizli artar falan filan anlatiyorum hemen ayni cevaplar iste bak butun ailen yiyo onca millet bundan yiyo sen misin bi akilli vs vs ben sana her seyden ye az az ye diyorum diyo ama onun az az kriterine kansam yandim :) hedefim 52 53 olmak ama bunu soyleyemiyorum anneme cunku o kiloya gelince yeter artik cok verdin diye tekrar aldirir bana kilolarimi. mesela aksam 10da bana pasta getiriyo diyorum yemicem masama koyup gidiyo ben de cagiriyorum ufakligi ye ablacim diyorum oyle sabrediyorum yani zaten konusmuyoruz da artik sagolsun sinav haftasi super moral veriyo

basliyosun yani ciddi ciddi umarim cok guzel sonuclar alirsin canim :) o kahvaltiyi hic tasvip etmedim :p

canım o zaman ne annenle papaz ol ne de diyetini boz . o getirdikçe sen kardeşine yedir böylece ikinizde mutlu olmuş olursunuz ne dersin :KK34: bazıları için de off bu çok yağlıymış midem bulandı falan de çıkarıyormuş gibi numara yap ne diyeyim :KK9:

evet başlıyorum canım inşallah devamı da gelir de ilelebet kurtulurum kilolardan :) sabahları pek vaktim olmuyor canım genelde meyve yiyorum ama dukana başlayınca yumurta ve peynir o zaman tasvip edersin :KK1:

gecmis olsun canim ya demin de aklimdan gectin dedim bu kiz bu siralar hic girmiyo bisi mi oldu ki diye:) cok ruzgar aldigimda benim de kulagim basim zonkluyo bazen ya bi de bahar yorgunlugu denen sey istr havalar desen sabahi aksami bir degil bi fenalik var boyle herkesin uzerinde bu siralaar

Off aynen basim kopucak gibi ve vucdan azabi cekiyorum spor yapamadim diye resmen :KK43: bu arada annenle olani okudum da ya hep oyle biliyosun sen de gozunu kulagni kapican :KK43: bu hafta benim de vizeler basliyo icim dikildi ya :KK43: vee ben deli gibi losta basladim tekrar eskiden izleyip birakmistim 4 gunde 2 sezon bitirdim :KK60: kendime knanamiyorum ama napiyim :KK70:

Öğleden beri bir türlü uğramaya fırsatım olmadı sağ olsun büyük cadının internetten yığınla araştırması gereken birşeyler varmış okul için :KK34:
Küçük kuzumla uğraştım ( yine ütülerim kaldı :KK1: ama bu gece kesin :KK1: Yalan dünyadaki laz usta gibi oldum :KK60: bugün olmazsa yarın, olmadı öbür gün ama haftaya garanti :KK60: )
Akşamlık yemek falan yaptım sonrada TVye dalmışım :KK1:
Eşim geldiğinde en güzel şekilde karşıladım :KK1: adam şaşırdı sende bir haller var diye :KK1: bende hiç birşey yokmuş gibi yooo sana öyle gelmiş diyip geçiştirdim :KK1:
Akşam yemeğinden sonra oturup uzun zaman aradan sonra tavla oynadık :KK1: şimdide o laptobu oyun oynamak için alınca bende az kızlara bakayım mı dedim :KK1: ( az pohpohlayayım ki surat asmasın :KK1: )

Kesinlikle aynı fikirdeyim canım :KK34: erkekler akıllıyız derler ama kadınlar daha akıllılar ve karşısındakinin hislerinide anlarlar :KK34: biraz mesafe koyacağına hala aynı şekilde davranıyorsa o kadınında dürüstlüğünden şüphe ederim :KK34:
Bakalım kendimi bir yeniliyeyim hemen ilk işim şirkete gitmek :KK1: patron biraz kıldır ama ben yemek saati yada iş çıkış saati süpriz yaptım ayağı yaparsam ne patron nede eşim ne iş demezler :KK34:
Hatun benden bir yaş büyük yani 35 eşimde 39 ( 40 sendromuna girdi diye tahmin ediyorum :KK1: )
Yok eşimle hiç birşekilde konuşurken o hatunla ilgili tek bir kötü sözüm olmadı olmazda çünkü dediğin gibi yasaklar daha cazip gelir insanlara :KK34:
Hatta geçenlerde hatuna ( faceden beni eklemişti eşimde kabul et iyi kızcağız zararsız demişti :KK53: ) faceden bu seneki evlilik yıldönümümüz için eşime süpriz bir 2 günlük kaçamak planladığımı söyledim :KK35: sırf bilsin diye bunlarda birşey bitmedi hesabı :KK1: hatta aaa iyimiş merak etme benden sır çıkmaz demişti :KK35: zaten çıksada önemli değil çünkü mesajım onaydı zaten :KK1:
Şimdi her fırsatta ( nasılsa ay başında annemlerde dönüyor almanyadan :KK1: ) çocukları anneme bırakıp birşeyler planlıyacağım herifle baş başa :KK1: az flört dönemindeki heycanları hatırlatayım herifime :KK60: çıksın sendromdanda anlasın neyin ne olduğunu :KK34: nasılsa annem karı koca ilişkilerimiz iyi olsun diye her türlü çocuklara bakar :KK1:

Planlar belli olmus aimdideeen :KK70: en dogrusy bu arada git test aptir canim ya eger tiroitse bi ilac var suzene koyuyo cidden cok ise yariyo :KK66: buyuk kizin kolu nasilmis bu aradaa kirilmis mi cidden :KK70:

Kizlar unutmadan ne zamandir yazamiyorum bugunku menuum
Sabah: kucuk bisandvic beyaz peynir domatesli
Ara: orta sekerli turk kahvesi
Oglen: bulgur pilavi tuzsuz ayran :s biraz kizarmis tavuk
Ara: 2 bardak sekersiz cay
Aksam: bi tabak mercimek yemegi bi kase yogurt
Ara: bi portaakal yarim elma
Su:1.5 litre :KK43:(
Spor: kac gundur yapamadim bugun de yok:KK43:(
Ama azimliyin yarin erken kalkabilirsem yani 9.30da dersim var 8.20de kalkarsam mecidiyekoyden ortaklarin sonundan okula gumussuyuna yurucem hadi bakaliim:))

X