Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

***8.TAKIM 353.ETAP***
Nice15( 62,6/ 62,1/ 0,5/ % 0,80)
phalanx(60,5/ 0/ 0/0 /%0 ) izinli
ceco34 (117,6/ 0/ 0/%0 )izinli
turuncu (71,5 /70,7 /0,8/ % 1,12)
heydoktorr ( 55,9/54,9/1 / %1,79)
ukalasey (75,9 // / % )
burukcay( 65,4 / 65,3/ 0,1/ % 0,15)
elfida6262( 58 / / /% )yeni üye,kilosu 2ye bölündü ,hedef kilo 50
sismanvemutsuz(101,7 / 98,5 /1,6 / %1,58 )yeni üye,kilosu 2ye bölündü,hedef kilo 65

8. TAKIM ORTALAMASI:%

hayırlı cumalar kızlar:KK16:
Elfida ve ukala kilo bildirmemişsiniz henüz,listeyi hazırlayıp çıkmam gerek.biraz daha bekliyim.

Sonunda taşınıyorum halılarımı yıkamaya vericem bu gün,kolileme işleminede başladım.çok zor yahu en son 16 sene önce taşınmıştım ee gençtim bide:KK1:
En zoruda o kadar şeyi nereye sığdırıcam ne kadar fuzili şey var.çoğunu eledim ama kıyamadıklarımda var .onun hatırası bunun anısı derken napıcam bilmiyorum:44:

Selam kardeş takım listemizi kontrol edebilir misiniz ? Teşekkürler.

En Büyük TÜRKİYECUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 353. ETAP SONUC LİSTELERİ En Büyük TÜRKİYE
14 - 20 MART

*** 3. Takım 353. Etap ***

sekerkiz67:KK43: 74 / 72 / 2,0 / %0,9 ) 351.etapta bildirimde bulunmadan izne ayrılan üye geri döndü kilosu 3'e bölündü
sahgull: ( 68,3 / 67,9 / 0,4 / %0,59 )
Sweetdimple: ( 71,6 / 70,9 / 0,7 / %0,98 )
kelebekolacam: ( 79,2 / 79,5 / -0,3 / %-0,38 )
Sevilay80: ( 68,8/ 69, 1 / -0, 3 / %-0, 44 )
erigim: ( 63,9 / 64,4 / -0,5 / %-0,78 )
mrv5534: ( 62,6 / 62,2 / 0,4 / %0,64 )
ayulduzz: ( 71,5 / 72 / -0, 5 / %-0, 70 )
kelebek.hill: ( 63,8 / 62,9 / 0,9 / %1,41 )
bluebootle: ( 56,8/58,0 /-1,2 / % -2, 11)
gzde199:KK43: 57,9 / 59 / -1, 1 / % -1, 90 ) gzde93 isimli üyenin nicki gzde199 olarak değişti
atessn : ( 72,6 / 72,3 / 0,3 / %0,41 )
cglaa16 : ( 66,7 / 69, 2/ -2, 5/ %-0, 42 ) 344. etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 9'a bölündü

3. Takim Ortalaması :%-0,14

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3:

Ben geldimmmmmmmmmmm :122: :122: :122:

Sabah karga kahvaltısını etmeden uykusuz bir geceden sonra hastaneye yollandım :KK34:
Anam dün parmağımı sıkıştırdığımda çok kastım herhalde kendimi sokakta ağlamamak için ( o anda başıma bir ağrı girdi ve sabah 5e geliyordu ancak uyuyabildim ki o saate kadarda resmen deli dana gibi dolandım durdum hatta mideme vurdu acısı :KK43: )
Çok şükür şu anda daha iyiyim ama her an ağrıyacakmış gibi hala :KK53:
Biraz sonra az işlerimi düzene sokar yatıp bir iki saat uyurum belki iyi gelir :KK34:

Bu arada doktoruma bayıldımmmmmmmmm :KK16::KK16::KK16::KK16:
Adamcağız çok ilgiliydi ( sanki özele gitmiş gibi hissettim kendimi :KK1: )
Uzun uzun konuştuk kilolarımla ilgili :KK34: hatta ailedekilerin kilolarına kadar sordu ve 120 kgyu gördüm geçen gün tartıda yine diyince şaşırdı :KK1: eminmisin hiç okadar göstermiyorsun dedi :KK1: dedim valla herkes aynı şeyi söylüyor ama ciddi ciddi 120 kg çıkıyor her tartıda bu ara :KK43:
Psikolojime kadarda inince eccük doktorcuğumun yanında ağladım :KK43:
Dedim kusura bakmayın ama gerçekten çok sinirlerim bozuldu artık şu kilo işine ( hatta spora gittiğimi, psikatre gittiğimi falan uzun uzun anlattım :KK34: )
Endokrine sevk istediğimi söyledim ama Doktor vucudumda tam 70 kg yağ olduğunu söyledi :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: Resmen senelerce sırtında bir insan taşıyorsun dedi :KK30::KK30::KK30: Artık senin endokrinlik bir durumun kalmamış bence ama önce bir tahlil sonuçlarını göreyim Salı günü ondan sonra gerekene karar veririz dedi :KK34:
Obezite Cerrahisini düşün mutlaka dedi hatta ben onuda düşünmüştüm ama korkup vazgeçtim dedim :KK53: internetten baya araştırdığımı hatta o hastanede TVde çıkan bir doktor var onu düşünüyordum ama çok yoğunmuş ( iki seneye yakın bekleyenler varmış diye okumuştum ) diye başka doktorla görüştük sonrada vazgeçtim güvenemediğim için dedim. Benim dediğim doktorun gerçekten işinin çok ehli olduğunu ve kesinlikle güvenebileceğimi söyledi ama şu anda önemli olanın benim tahlil sonuçlarım olduğunuda vurguladı :KK34:

Herşeyin hayırlı dedim ve salı günü tekrar konuşmak üzere anlaştık ( sonuçlarıda görecek tabi ) ondan sonra birlikte karar veririz ne yapacağımıza dedi :KK34: Gerçekten beni hiç ürkütmeden izah etti ( diğer odun doktor gibi hemen kestirip atmadı şükür ) tabi eğer genel cerrahiye yönlendirirsede onunlada uzun uzun konuşmam gerektiğini hatta psikolog eşliğinde herşeye hazırlanmam gerektiğini falanda söyledi :KK34:

RAbbim benim için ne hayırlıysa onu nasip eder inşallah ....Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Kızlar benim için dua edin ( inşallah Rabbim gönlümdekini bana hayırlı olarak nasip eder )

hayırlı cumalar kızlar:KK16:
Elfida ve ukala kilo bildirmemişsiniz henüz,listeyi hazırlayıp çıkmam gerek.biraz daha bekliyim.

Sonunda taşınıyorum halılarımı yıkamaya vericem bu gün,kolileme işleminede başladım.çok zor yahu en son 16 sene önce taşınmıştım ee gençtim bide:KK1:
En zoruda o kadar şeyi nereye sığdırıcam ne kadar fuzili şey var.çoğunu eledim ama kıyamadıklarımda var .onun hatırası bunun anısı derken napıcam bilmiyorum:44:

Ayşeciğim Allah yardımcın olsun :KK34:
Ben bir odaya tadilat yaptım kendime gelemedim evi taşımayı düşünemiyorum :KK1: :KK1: :KK1:
Valla bende de vardı okadar ıvır kıvır ama çoğuyla vedalaştım mecbur :KK1: şükür kalanlarda kıtı kıtına sığdı dolaplarıma :KK1:
iNŞALLAH herşey gönlünce olurda bir an önce yerleşirsin :KK34:
Şu taşınma faslın bitsinde görüşelim be arkadaşım :KK34:

Bu arada fırsatın olurda benim mesajlarımı okursan ( buradaki yani :KK1: ) ne olur benim için dua ette herşey yolunda gitsin :KK54:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3:

Ben geldimmmmmmmmmmm :122: :122: :122:

Sabah karga kahvaltısını etmeden uykusuz bir geceden sonra hastaneye yollandım :KK34:
Anam dün parmağımı sıkıştırdığımda çok kastım herhalde kendimi sokakta ağlamamak için ( o anda başıma bir ağrı girdi ve sabah 5e geliyordu ancak uyuyabildim ki o saate kadarda resmen deli dana gibi dolandım durdum hatta mideme vurdu acısı :KK43: )
Çok şükür şu anda daha iyiyim ama her an ağrıyacakmış gibi hala :KK53:
Biraz sonra az işlerimi düzene sokar yatıp bir iki saat uyurum belki iyi gelir :KK34:

Bu arada doktoruma bayıldımmmmmmmmm :KK16::KK16::KK16::KK16:
Adamcağız çok ilgiliydi ( sanki özele gitmiş gibi hissettim kendimi :KK1: )
Uzun uzun konuştuk kilolarımla ilgili :KK34: hatta ailedekilerin kilolarına kadar sordu ve 120 kgyu gördüm geçen gün tartıda yine diyince şaşırdı :KK1: eminmisin hiç okadar göstermiyorsun dedi :KK1: dedim valla herkes aynı şeyi söylüyor ama ciddi ciddi 120 kg çıkıyor her tartıda bu ara :KK43:
Psikolojime kadarda inince eccük doktorcuğumun yanında ağladım :KK43:
Dedim kusura bakmayın ama gerçekten çok sinirlerim bozuldu artık şu kilo işine ( hatta spora gittiğimi, psikatre gittiğimi falan uzun uzun anlattım :KK34: )
Endokrine sevk istediğimi söyledim ama Doktor vucudumda tam 70 kg yağ olduğunu söyledi :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: Resmen senelerce sırtında bir insan taşıyorsun dedi :KK30::KK30::KK30: Artık senin endokrinlik bir durumun kalmamış bence ama önce bir tahlil sonuçlarını göreyim Salı günü ondan sonra gerekene karar veririz dedi :KK34:
Obezite Cerrahisini düşün mutlaka dedi hatta ben onuda düşünmüştüm ama korkup vazgeçtim dedim :KK53: internetten baya araştırdığımı hatta o hastanede TVde çıkan bir doktor var onu düşünüyordum ama çok yoğunmuş ( iki seneye yakın bekleyenler varmış diye okumuştum ) diye başka doktorla görüştük sonrada vazgeçtim güvenemediğim için dedim. Benim dediğim doktorun gerçekten işinin çok ehli olduğunu ve kesinlikle güvenebileceğimi söyledi ama şu anda önemli olanın benim tahlil sonuçlarım olduğunuda vurguladı :KK34:

Herşeyin hayırlı dedim ve salı günü tekrar konuşmak üzere anlaştık ( sonuçlarıda görecek tabi ) ondan sonra birlikte karar veririz ne yapacağımıza dedi :KK34: Gerçekten beni hiç ürkütmeden izah etti ( diğer odun doktor gibi hemen kestirip atmadı şükür ) tabi eğer genel cerrahiye yönlendirirsede onunlada uzun uzun konuşmam gerektiğini hatta psikolog eşliğinde herşeye hazırlanmam gerektiğini falanda söyledi :KK34:

RAbbim benim için ne hayırlıysa onu nasip eder inşallah ....Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Kızlar benim için dua edin ( inşallah Rabbim gönlümdekini bana hayırlı olarak nasip eder )

Ayşeciğim Allah yardımcın olsun :KK34:
Ben bir odaya tadilat yaptım kendime gelemedim evi taşımayı düşünemiyorum :KK1: :KK1: :KK1:
Valla bende de vardı okadar ıvır kıvır ama çoğuyla vedalaştım mecbur :KK1: şükür kalanlarda kıtı kıtına sığdı dolaplarıma :KK1:
iNŞALLAH herşey gönlünce olurda bir an önce yerleşirsin :KK34:
Şu taşınma faslın bitsinde görüşelim be arkadaşım :KK34:

Bu arada fırsatın olurda benim mesajlarımı okursan ( buradaki yani :KK1: ) ne olur benim için dua ette herşey yolunda gitsin :KK54:
banucum teşekkür ederim bitanem hayırlısıyla bi taşınsam artık da bi düzene girsem ne rejim kaldı ne spor:KK43:
Kolileri iki kez açıp eledim yine elicem sanırım hiç fuzuli bi şey istemiyorum artık.hayatımdaki tüm fazlalık ve gereksizlerden kurtulmaya karar verdim:nazar:
Ayy bi bitse artıkkkk:KK52:

Banucum canım benim doktoruna bayıldım ve bi an bendemi gitsem ona acaba dedim.bi düzene gireyimde düşünüyorum bende bişiler.
Banucum hiç obezite cerrahisini düşünme canım,sen çok güzel kilolar verdin zamanında.95 leri gördün ben inanıyorum ki tekrar aynı azimle yine verirsin:KK34:hem bu sefer daha kolay gidecek bence .ben ikimizede inanıyorum bu sefer başarıcaz inşallah.
Rabbim yardım etsin inşallah bize ve tüm kilolulara.

Banumm Allah yardımcın olsun canım benim,inşallah bu sefer tüm hayallerine kavuş ve sağlıklı bir şekilde hedeflerine ulaş aminnnnn:KK16::KK54:

Biliyosun her şey bizde bitiyor,üstelik çevremizde ve her yerde yuva ve koca avcıları dolu onlara fırsat verdirmesin rabbim inşallah.

***8.TAKIM 353.ETAP***
Nice15( 62,6/ 62,1/ 0,5/ % 0,80)
phalanx(60,5/ 0/ 0/0 /%0 ) izinli
ceco34 (117,6/ 0/ 0/%0 )izinli
turuncu (71,5 /70,7 /0,8/ % 1,12)
heydoktorr ( 55,9/54,9/1 / %1,79)
ukalasey (75,9 /75,9/ 0/ %0 )kilosu sabit
burukcay( 65,4 / 65,3/ 0,1/ % 0,15)
sismanvemutsuz(101,7 / 98,5 /1,6 / %1,58 )yeni üye,kilosu 2ye bölündü,hedef kilo 65

8. TAKIM ORTALAMASI:%0,68

banucum teşekkür ederim bitanem hayırlısıyla bi taşınsam artık da bi düzene girsem ne rejim kaldı ne spor:KK43:
Kolileri iki kez açıp eledim yine elicem sanırım hiç fuzuli bi şey istemiyorum artık.hayatımdaki tüm fazlalık ve gereksizlerden kurtulmaya karar verdim:nazar:
Ayy bi bitse artıkkkk:KK52:

Banucum canım benim doktoruna bayıldım ve bi an bendemi gitsem ona acaba dedim.bi düzene gireyimde düşünüyorum bende bişiler.
Banucum hiç obezite cerrahisini düşünme canım,sen çok güzel kilolar verdin zamanında.95 leri gördün ben inanıyorum ki tekrar aynı azimle yine verirsin:KK34:hem bu sefer daha kolay gidecek bence .ben ikimizede inanıyorum bu sefer başarıcaz inşallah.
Rabbim yardım etsin inşallah bize ve tüm kilolulara.

Banumm Allah yardımcın olsun canım benim,inşallah bu sefer tüm hayallerine kavuş ve sağlıklı bir şekilde hedeflerine ulaş aminnnnn:KK16::KK54:

Biliyosun her şey bizde bitiyor,üstelik çevremizde ve her yerde yuva ve koca avcıları dolu onlara fırsat verdirmesin rabbim inşallah.

Aminnnnnnn canım :KK71:
Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim :KK34: Kesinlikle gitmeyi düşünürsen bence o doktora git hatta hazır taşınma faslı bitipde uzaklara gitmeden randevu alıp sende tahlillerini yaptır :KK34: belki birşey vardır engel olan kilo vermemize :KK34:
İnşallah ikimizde şu kilolardan kurtulur baya rahatlarız :KK34: inan artık uzun zamandır bel ve boyun ağrısı çekiyorum ve biliyorum ki başka doktora gitsemde kilodan diyecek :KK53: o yüzden ilk önce şu kilolardan kurtulmam şart :KK34:
Rabbim hayırlısını nasip eder inşallah ...aminnnnnnnnnnnnnnn

kızlaaaar çok özür dilerim girmeyi unutmuşummm bugün yıldönümümzdü hiç akıl kalmadı ki bendeee

moni kusura bakma tekrar kilom sabitti zaten sende öyle yazmışsın çok çok özür dilerim ya

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3:

Hele şükür gelebildim :KK34:
Anam bir gittim kardeşime gelemedim :KK1: ille tutturdu yemeğede kalın diye ve sağ olsun beni yemek derdinden kurtardı :KK1:
Eşler geldikten sonra yemekti çay faslıydı derken ancak gelebildim :KK34:

Bol bol sohbet ettik hatta bugünün konusu doğal olarak doktor ziyaretimdi :KK1:
Şükür artık herkes benle aynı fikirde :KK34: sonuçlara göre doktor ne derse o olucak ve tabiki hayırlısı diye dua ediyoruz :KK34:

kızlaaaar çok özür dilerim girmeyi unutmuşummm bugün yıldönümümzdü hiç akıl kalmadı ki bendeee

moni kusura bakma tekrar kilom sabitti zaten sende öyle yazmışsın çok çok özür dilerim ya

Canım yıldönümünüz kutlu olsun :KK71:
Rabbim nice sağlıklı, mutlu ve huzurlu seneler nasip eder inşallah ....Aminnnnnnnnnn

güzel hafta sonları kızlar:KK3:
Bu hafta birinci olduk tüm takımımı kutluyorum:KK19::KK19:

Bireyselde ikinci olan heydoktor arkadaşımızıda tebrik ediyorum:KK9:

CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 353.. ETAPSONUÇ LİSTELERİ

1.TAKIM: 4. VE 8. TAKIM
2.. TAKIM:5.TAKIM
3.TAKIM:14.TAKIM
:KK31::KK9:

BİREYSEL DERECELER

1. :Ebrueva 4. Takım 2.07
2. :] heydoktorr 8. Takım 1.79
3.:] stubbornn 9. Takım 1.72

Selamün Aleyküm kızlarrrrrr :KK3:

Hele şükür gelebildim :KK1:
Öğlene doğru bir çıktım kuaföre diye tam 3 saat sürdü :KK1: baya kalabalık vardı o yüzden biraz uzadı :KK34:
Gelincede yok öğle yemeği mutfağı toparla derken ancak fırsatım oldu :KK34:

Eşim saçımı beğenmeyecek diye ödüm koptu açıkcası çünkü çok fazla dikkat çekecek bir sarı olmasın demişti ama bana sanki öyleymiş gibi geldi o an ( sonuçta göz alışacak ancak :KK1: ) ama şükür eşim çok beğendi :KK16: eski renginden çok daha güzel dedi :KK1:
Hatta kızlara resim göstericeğim dediğimde kızmadı bile :KK1: hatta kendi çekti resmimi :KK1:
Ama şansıma tam al bakalım hangisini beğeniyorsan albümüne koy dediği an fotograf makinesinin şarjı bitti :KK1: şimdi şarja taktım artık akşam inşallah yüklerim :KK1: biraz şarj olsunda yoksa açılmıyor meret :KK34:

Şimdilik haber vermedi daha ama eşimin kuzeninin gelme ihtimali varmış :KK1:
Evi iyice temizlemiş sağ olsun benimki :KK1: bir tek banyo bana kaldı :KK1: birde yatak odasında bir iki yerleşecek eşya var :KK34:
Artık birazdan banyoyuda aradan çıkartır yarında yatak odasını düzenlediğim an işim bitiyor şükür :KK34:

güzel hafta sonları kızlar:KK3:
Bu hafta birinci olduk tüm takımımı kutluyorum:KK19::KK19:

Bireyselde ikinci olan heydoktor arkadaşımızıda tebrik ediyorum:KK9:

Harikasınız kızlarrrrrrrrrrrrr :nazar::nazar::nazar::nazar:
İnşallah her hafta böyle devam eder :KK34:
Hepinizi tebrik ediyorum harikasınız :119::119::119::119::119::119:

Bu arada Ayşammm :KK1: kız biz izinle ayrıldık kızlar çoştu :KK1: ne iş :KK1:

tesekkur ederiim caniim :))

Canim tebrik ederiiim darisi basima ben bu ara cok astim sporu filan ya :KK43:(

Selamün Aleyküm kızlarrrrrr :KK3:

Hele şükür gelebildim :KK1:
Öğlene doğru bir çıktım kuaföre diye tam 3 saat sürdü :KK1: baya kalabalık vardı o yüzden biraz uzadı :KK34:
Gelincede yok öğle yemeği mutfağı toparla derken ancak fırsatım oldu :KK34:

Eşim saçımı beğenmeyecek diye ödüm koptu açıkcası çünkü çok fazla dikkat çekecek bir sarı olmasın demişti ama bana sanki öyleymiş gibi geldi o an ( sonuçta göz alışacak ancak :KK1: ) ama şükür eşim çok beğendi :KK16: eski renginden çok daha güzel dedi :KK1:
Hatta kızlara resim göstericeğim dediğimde kızmadı bile :KK1: hatta kendi çekti resmimi :KK1:
Ama şansıma tam al bakalım hangisini beğeniyorsan albümüne koy dediği an fotograf makinesinin şarjı bitti :KK1: şimdi şarja taktım artık akşam inşallah yüklerim :KK1: biraz şarj olsunda yoksa açılmıyor meret :KK34:

Şimdilik haber vermedi daha ama eşimin kuzeninin gelme ihtimali varmış :KK1:
Evi iyice temizlemiş sağ olsun benimki :KK1: bir tek banyo bana kaldı :KK1: birde yatak odasında bir iki yerleşecek eşya var :KK34:
Artık birazdan banyoyuda aradan çıkartır yarında yatak odasını düzenlediğim an işim bitiyor şükür :KK34:

Harikasınız kızlarrrrrrrrrrrrr :nazar::nazar::nazar::nazar:
İnşallah her hafta böyle devam eder :KK34:
Hepinizi tebrik ediyorum harikasınız :119::119::119::119::119::119:

Bu arada Ayşammm :KK1: kız biz izinle ayrıldık kızlar çoştu :KK1: ne iş :KK1:

Ayy degisiklik iyidir esin de begendiyse :)) hem bi yerde okumustum sari sac genc gosterir diye azicik da kilo verirsen super olucaksin merakla bekliyorum resminii:))

günaydınnnnnnnnnn hanımlar
:KK9:
birinci olomusuzzzzzzzzz:13:

Canim bu hafta sana baktim fa cok guzel kilo vermissiin tebrik ederim off umarim ben de verebilirim durdu bu aralar benim gerci ben de pek bisey yapmiyorumama:KK43:

Merhaba kızlar nasılsınız demek birinci olduk çok sevindim herkesi tebrik ediyorum

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3:

Hele şükür gelebildim :KK34:
Anam bir gittim kardeşime gelemedim :KK1: ille tutturdu yemeğede kalın diye ve sağ olsun beni yemek derdinden kurtardı :KK1:
Eşler geldikten sonra yemekti çay faslıydı derken ancak gelebildim :KK34:

Bol bol sohbet ettik hatta bugünün konusu doğal olarak doktor ziyaretimdi :KK1:
Şükür artık herkes benle aynı fikirde :KK34: sonuçlara göre doktor ne derse o olucak ve tabiki hayırlısı diye dua ediyoruz :KK34:

Canım yıldönümünüz kutlu olsun :KK71:
Rabbim nice sağlıklı, mutlu ve huzurlu seneler nasip eder inşallah ....Aminnnnnnnnnn

canım soramadım bu arada doktor ziyaretin nasıl geçti eski mesajlarına baktım biraz ama yine de sormak istedim
Çoook teşekkür ederim canımm :KK16: inşallah hepimize çok çok mutlu seneler nasip ederim Allah'ım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr ben geldimmmm :KK3:

Eşim bir filme daldıda hemen bende kendimi buraya attım :KK1:
Ne güzel Survivour'u izleyelim diyordum taktı ille banane başka izleyeceğim diye :KK1: bende laptobun başına geçtim :KK1: ceptende Starı açtım :KK1: teknolojinin gözünü seveyim artık Tv kavgası bile etmiyor insanların çoğu :KK1:

Bu arada bakayım resmimi ekleyebilecekmiyim direk buraya :KK1: yoksa önce face'e ekler sonrada direk buraya kayıt edip atarım :KK1:

canım soramadım bu arada doktor ziyaretin nasıl geçti eski mesajlarına baktım biraz ama yine de sormak istedim
Çoook teşekkür ederim canımm :KK16: inşallah hepimize çok çok mutlu seneler nasip ederim Allah'ım

Canım çok incesin :KK34:
Şükür doktorumu sevdim :KK34: Sağ olsun devlet hastanesinde de olsa bana özelmiş gibi muamele yaptı ve dün tahlillerimi verdim :KK34: Açlık ve tokluk şekerine baktılar bildiğim kadarıyla çünkü 2 saat arayla kan verdim :KK34:
Toplamda 5 tüp kan aldılar ( artık hormonlarada bakıcaklar sanırım çünkü doktorla konuşurken rica ettim oda salı günü sonuçları al bana gel tekrar uzun uzun konuşuruz dedi :KK34:
Ailemde en kilolu olan ben olduğum için birde uzun zamandır kilolarla boğuştuğumdan bana obezite cerrahisini önerdi :KK34: düşünsene vucudumda tam 70 kg yağ varmış :KK52::KK52::KK52::KK52: Resmen senelerdir bir insanı sırtında taşıyormuşsun dedi :KK53:
Metabolizmamda neredeyse durma noktasında olduğu için ( tabi tahlil sonuçlarında daha net bilgi alacağız ) en iyisinin bu olduğunu söyledi :KK34: iki gündür ayrıntılı araştırıyorum :KK34: salıdan sonrada artık doktorla hangi yola karar verirsek ona göre yönlendirdiği doktorla oturup konuşacağım ne olup bitecek diye :KK34:

Rabbim inşallah bana hayırlısıyla şu kilolarımdan kurtulmayı nasip eder ...Aminnnnnnnn

X