Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrrr :KK3:

Hele şükür gelebildim :KK1:
Kızı öğlende ilk önce devlet hastanesine götürdüm ve adam muayene edip sadece kırık varmı diye bakmak için röntgen istedi :KK53: çok şükür kırık yokmuş ama kız elim çok ağrıyor dediği halde umursamadı buz koy yeter dedi :26:
Tabi benim tepem attı ( kızda devlet doğru dürüst ilgilenmiyor falan diye söylenince babası kılıklı :KK1: ) yürü dedim özele :KK34:
Özele gittik zaten şansada Op. Uz. Dr varmış ve durumu izah ettim uzun uzun ( devlette okadar konuşturmadı bile doktor :KK1: )
Kızıda bir güzel muayene etti hatta biz önceki durumuda izah edip eski emarını gösterince doktor tahminim doğruymuş dedi :KK53:
8 ay evvel çekilen emarda ödem vardı ve ufak bir yırtık ve ay başında tekrar emar çekilecek ki karşılaştırılsın ama ağrı geçmediyse kesinlikle o ödemden dolayı olabilirmiş ( Allah korusun ama uzun süre ödem kalınca kemiği eritirmiş :nazar: ve eğer öyle bir durum varsa emarda göreceğiz ve o zaman ameliyat kaçınılmaz dedi Allah korusun :nazar: :nazar::nazar: )
Tabi ben anında fena oldum ne yani orayı açıp kemiğin eriyen bölgesinimi iyice kazıyarak temizleyeceksiniz dedim :KK53: Doktorda sağ olsun panik yapmayın önce bir emarı görelim ona göre nasıl bir yol izleyeceğimize karar veririz dedi :KK34:

Ne olur kızlar dua edin de ameliyata gerek kalmasında ilaçla kurtaralım :KK34: Allah korusun kalıcı bir hasar olmasından korkuyorum üstelik o ameliyattan çıkana kadar herhalde ben dışarda fenalık geçiririm ( bademcik ameliyatında bile 2 saat kantinde ağlamıştım ya uyanamazsa diye :KK43: çok korkuyorum anesteziden :nazar: )
Rabbim inşallah hayırlara çıkartır :KK34:

Bu arada eve gelince o dağ gibi çamaşırlarımıda ütüledim :KK34: akşam yemeğinden evvel eşimin anannesinide ziyaret ettik :KK1: Kv facede arkadaş değiliz diye evin resimlerini görememiş onları görmek istedi ( sanki eve gelse almayacağız :KK1: ) hatta arama çubuğunda bulamayınca ben onu engelledim diyince tabi kayananan seni göremsin diye yaptın dimi dedi :KK1: dedim onu ben çok önce yapmıştım ama tabi sende bulmasanda olur dedim :KK1:
Eşim hemen işte banunun eski arkadaşlarının hepsi bulup eklemesin diye yaptık dedi ( okul arkadaşlarımı falan kast ediyor :KK1: ) sonuçta ben kıskanırım diyince koca bir ampul yandı kafamda :KK60: hemen yapıştırdım aaa ben sana birşey diyormuyum faceindeki kız arkadaşlarında :KK60: birde aklımdayken söylim bir iki erkek arkadaşımı ekleyeceğim face'e haberin olsun dedim :KK60: surat anında gitti ama onu kudurtmanın bir yolunu bulmuşken kaçarmı :KK60: hemen biri alman biri türk iki kişi seçmem lazım :KK1: türkle yazışırsam okuyup anlasın almanada sadece nasılsın desem oturup bu hatun ne konuştu diye googlede tercüme etmeye çalıışsın yazılanı ve o sürede çatlasın :KK60: :KK60: :KK60:
Tabi ekleyeceğim kişilere birşey deme ve kesinlikle bana sadece kardeş gözüyle bakanlardan birilerini eklerim :KK1:
Aslında en yakın arkadaşımın teyze oğlunu eklesem ( ki hiç 15 senedir alakamız yok :KK1: ) kesinlikle benimki kudurmakla kalmaz kıyameti koparır çünkü o benim ilk aşkımdı ( platonik tabi :KK1: çocuğun haberi çok çok sonra olmuş ki ben o zaman 13 - 15 yaşlarındaydım :KK1: ) ama eşime anlatmıştım çıkarken ve üzerinden iki yıl geçtikten sonra birlikte almanyaya gittiğimizde her selam verdiğime bu o mu diyip durmuştu :KK60: hatta bana evini göstersene diyip durmuştu :KK60: en sonunda len çocuğun bir şeyden haberi yoktu ki dediğimde olsun yinede senin bir başkasına o tip duygular hissetmiş olman beni çıldırtıyor demişti :KK60: ama okadarını ben yapmam :KK34: abartmıyayım :KK1:

Off aynen basim kopucak gibi ve vucdan azabi cekiyorum spor yapamadim diye resmen :KK43: bu arada annenle olani okudum da ya hep oyle biliyosun sen de gozunu kulagni kapican :KK43: bu hafta benim de vizeler basliyo icim dikildi ya :KK43: vee ben deli gibi losta basladim tekrar eskiden izleyip birakmistim 4 gunde 2 sezon bitirdim :KK60: kendime knanamiyorum ama napiyim :KK70:

Planlar belli olmus aimdideeen :KK70: en dogrusy bu arada git test aptir canim ya eger tiroitse bi ilac var suzene koyuyo cidden cok ise yariyo :KK66: buyuk kizin kolu nasilmis bu aradaa kirilmis mi cidden :KK70:

Bakalım cuma sabahına randevu aldım :KK34: aç karına gidiceğim ki tahlillerimide hemen aradan çıkartayım :KK34: artık sonuç çıkınca endokrine mesai dışında ücretli gideceğim ona göre bakalım ne diyecek :KK34:

Kızın kolu kırılmadı ama işte o ödem yüzünden baya bir başımız ağrıyacak gibi :KK43: umarım ilaçla gidebilecek bir şeydir de ameliyata gerek kalmaz :KK34:

kızlaaaar günaydınnnn
dün siteye giremedim ya bi tuhaflık hissettim kendimdeee
bakıma girmiş sonunda düzelmiş :KK1:

dünkü menüm
sabah:fıstık yedim 1 avuç (tuvalete çıkamıyorum da :KK1:)

öğle:1 kase çorba 2 kaşık pilav,2 3 kaşık patates yemeği

akşam:1 kase çorba,1 tabak ıspanak 4 tane çiğ köfte

ara:eek:ğluma süpriz yumurta aldım oyuncağın o oynadı,bende çikoltasını yedim:KK50:

spor:60 dak yürüyüş

su.3 litre

kızlar bugün oğlum hasta o yüzden izin aldım evdeyim
çok giremeyebilirim kusura bakmayın

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Bugün yine gezmelerdeydim :KK1:
Kv aslında beni davet etmemişti ama eşimin halaları haber vermişti zaten :KK1: o yüzden geliceğimi duyunca fena bozuldu :KK1:
Büyük görümcemin eşinin teyzesine gittik :KK1: aslında pek haz etmem hatundan ama sırf kıllığına gittim :KK60:
İyikide gitmişim :KK1: baya eğlenceli geçti eşimin halaları ve amca gelinide olunca :KK34:

Çok fazla kaçırmadım ister istemez çünkü küçük kuzum sanki kurt gibi acıkmıştı ve benim tabağın yarısından çoğunu yedi :KK1:
Kv her fırsatta laf sokmaya çalıştı ama bu sefer bana değil :KK1: hep cevap veriyorum diye vazgeçti sanırım :KK60: bu sefer amcagelinine laf sokup durdu kız hatta fena bozuldu ( öbür odada şikayet edince kızım KVn değil ne çekiniyorsun sende benle bozdun bugün aklını desen yeter dedim :KK1: )
Sadece çıkışta benim arabanın bagajından amca gelinin bebek arabasını vereyim derken parmağımı bir sıkıştırdım resmen sokağı inlettim ağrıdan :26:
İşaret parmağım resmen ezildi :KK43: sağ olsun gelin hemen koştu ev sahibinden buz aldıda anında müdahale ettik :KK34:
Şükür kırılmamış hatta 1 saat zonkladıktan sonra ağrısıda hafifledi :KK34:

Parmağımın acısını daha tazeyken direk aklıma gelen şeyi söyliyeyimde sizde gülün :KK60: anammmm KKya nasıl yazacağım 10 parmak kızlara diye geçti aklımdan :KK60: :KK60: :KK60: ama şükür şu anda çok daha iyiyim ( az acıyor ama yarına birşeyim kalmaz sanırım :KK34: )

kızlar bugün oğlum hasta o yüzden izin aldım evdeyim
çok giremeyebilirim kusura bakmayın

Canım oğluna çok geçmiş olsun :KK71:
İNşallah şu anda daha iyidir :KK34:

günaydınnn:nazar:hanımlar inş bu hafta hepimiz zayıflamışızıdr
ilk kilo bildrimini yapayım :KK76:
gecen hafta :98.7
bu hafta:98.5 :KK14:
fark 200 gr :KK14:
spor:540 dk:KK9: :KK9: :KK9:
mesaj s:20

Son düzenleme:
Kizlar kafayi yiyodum site bakima girince bnim hesap cidden sapiyti sifre yenileme yaptim kabul etmedi anca sabahin kotunde bakmak icin kalktim oldu sonunda forumu cok ozledim bu hadta bas agrimdi filan hic giremedim spor da yapamadim ama bu hafta yeni bi baslangic yapiyoruum nolursa olsun
Gecen hafta:KK19:4
Bu hafta:65.3
Fark: sadece 100 gr
Spor:yok:KK43:
Nolursa olsun kizlar haftya cuma bildiriminde 64 kusuru hatta 64.3u gorucem tak etti ya

günaydın kızlar
kilo bildiimim
geçen hafta:62.6

bu hafta:62.1

fark:0.5

hesaplanmış hali:0.79

spor:420 dak

X